Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462783

INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #2100 : 24 Marec 2008, 20:04:30
Brihta je pa tko zlata, da se ne moreš dret na njo no .... in ona se tega zaveda  ;D ;D

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2101 : 24 Marec 2008, 20:12:21
Ninci,če bi šla z Smartom ali Rumbo ga ne rabita...Mislim da ga ne potrebujejo tisti skoteni pred 2004.Saj sta toliko stara,a ne?
Brihta pa je res lepa pasja punca,imam pa jaz tudi zamerljivko doma...Ampak ji je prej žal kot Brihti... :P
Čeprav zdaj,ko sem pripeljala mačko,popoldne od užaljenosti ni hotela prit niti v posteljo ajat,je bila kar v košarici...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2102 : 24 Marec 2008, 20:52:20
Ninci,če bi šla z Smartom ali Rumbo ga ne rabita...Mislim da ga ne potrebujejo tisti skoteni pred 2004.Saj sta toliko stara,a ne?
Brihta pa je res lepa pasja punca,imam pa jaz tudi zamerljivko doma...Ampak ji je prej žal kot Brihti... :P
Čeprav zdaj,ko sem pripeljala mačko,popoldne od užaljenosti ni hotela prit niti v posteljo ajat,je bila kar v košarici...

Smart je 2004, Rumba pa 2006, tako da ga vsi najini rabijo ;)




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2103 : 24 Marec 2008, 21:21:49
Maja je 1. izpit oz. tekma.
A šele takrat ;) :o

lp


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2104 : 24 Marec 2008, 22:00:28
Smart je 2004, Rumba pa 2006, tako da ga vsi najini rabijo ;)



Ojoj,sem mislila,da sta starejša,še sama ne vem zakaj... :-[
Lepo se jima opraviči,ker sem ju postarala :P ;) :)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2105 : 24 Marec 2008, 22:56:28
Am nina... a ni Smart letnik 2002 in Rumba 2004?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2106 : 24 Marec 2008, 23:02:54
Jap Zoe.... bo držalo ... nina je kot kaže pristala v letu 2010 ;)
Tako da Smart bi lahko šel brez B-BH, dočim pa je Rumba premlada.

Lp, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2107 : 25 Marec 2008, 19:32:57
Jap Zoe.... bo držalo ... nina je kot kaže pristala v letu 2010 ;)
Tako da Smart bi lahko šel brez B-BH, dočim pa je Rumba premlada.

Lp, Črt

 ;D ;D O shit :-[ No po tej logiki se bo Brihta skotila naslednje leto februarja :D :D

Lp nina



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #2108 : 25 Marec 2008, 20:40:07
Hm. Kaya je 2004 pa očitno nam zato, ker sva opravili izpit že preden je bil RO priznan in potem v prvi rundi takoj še enkrat, ni potrebno imeti BBH...  ??? No, hvala bogu.  ;D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2109 : 26 Marec 2008, 19:39:40
Pol se pa samo Rumbi opraviči,ker se za Smarta nisem zmotila...Hitro vzamem nazaj... :-[ :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2110 : 27 Marec 2008, 11:07:58
Danes sem po dolgem času spet malo pregledala eno mojih najljubši strani - Amico del Petto, sicer sem malo pogrešala novih slikic mojega favoritka in srčka ;) :'(, pa so ostale tudi zlo luštne :D Mali rastejo ko konoplje, sem pa opazila da jih ima večina glavo po fotru ;) Stric Biker je fenomenalen kot vedno, mala Melany se tudi vzpenja kot konoplja, bom morala spet bolj redno začet spremljat da spet malo v nizozemščino padem ;) :D

Nina vas v Celju srečamo?  Da bom spet lahko malo Brihtiča pocrklala :-* ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2111 : 27 Marec 2008, 11:11:29
V Celju smo oba dnevai delavno. V soboto pa se tudi razstavljamo.

Lp nina



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #2112 : 27 Marec 2008, 11:13:29
V Celju smo oba dnevai delavno. V soboto pa se tudi razstavljamo.

Lp nina

Delavno? A bosta imela svoj štant?

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2113 : 27 Marec 2008, 11:29:22
Delavno? A bosta imela svoj štant?

Ja. Predstavljali bomo Hurtta Collection.

Lp nina



INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #2114 : 27 Marec 2008, 12:15:02
A so v tem programu tudi tiste ovratnice, ki so všeč Dejanu?

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2115 : 27 Marec 2008, 12:17:23
A so v tem programu tudi tiste ovratnice, ki so všeč Dejanu?

Točno tiste ;)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2116 : 27 Marec 2008, 12:49:41
V soboto bomo navijali za vas, oba dneva bomo pa sigurno kej tud šnofali po stojnici, da če ne drugega malo oke napasemo in pa da vas pozdravimo, pa mogoče še kaj zapravimo ;) A boste meli samo Hurtta Collection ali še kaj drugega, mi je pri njih sicer kar nekaj stvari všeč ampak trenutno ni nič za nas aktualno. Kaj češ ko imam pa šmotanega pša ::) :o :D No če boste rabli kake helping hands, če za drugega ne za kako varuško me pa kar pocukajta :D


INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #2117 : 27 Marec 2008, 13:36:16
Imejta kakšno viška rdeče barve :)

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #2118 : 29 Marec 2008, 15:59:41
Evo slika :D
Bili smo na Kozjaku pa smo malo pozirali.





...pa smo se malo valjali :lol:



...pa smo malo šetali



...pa smo još šetali i umorili smo se :)



...pa smo malo legli u hladovinu.



...a posli smo se vratili kući i papali ali to nismo slikali... 8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2119 : 30 Marec 2008, 20:27:34
Scobert vidim da je tvoja tudi že cela baba 8) Kar prehitro zrastejo :(

Žvau danes zjutraj na sprehodu



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2120 : 30 Marec 2008, 20:39:15
Lušne slikce :D Res hitro rastejo tele vaše pesjanke :)...lp


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #2121 : 31 Marec 2008, 16:59:23
Zakaj ni še več ušesastih in repatih CC-jev? ::) Za nekatere me res zanima, kakšni bi bili "naravni". Škoda  :-\

Lp



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #2122 : 31 Marec 2008, 18:33:31
Ja, res hitro rastejo. Sploh ne morem verjeti, da je Brihta že takšna babnica ;)

In ker ponavadi nimam ravno kaj veliko časa za objavljanje fotk, vam bom danes ko sem na bolniški privoščla nekaj novih fotk od Bonie. No, pravzaprav od prejšnjega vikenda, ko smo imeli en dan nepričakovano ful snega...
Malo smo pozirali...

Malo se igrali...

In predvsem pozorno spremljali dogajanje...

Vas zanima, kaj je bilo tako zanimivega?


Sicer pa zgleda, da Bonie v zadnjem času mantra kriza srednjih let oz. pozna puberteta, ker se obnaša huje kot se je v prvi puberteti ;) Pravkar pa na glas smrči poleg mene...

Lp, d.



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #2123 : 01 April 2008, 12:00:06
Bonie, če lahko vprašam od kod si? Mi je to ozadje z srnami ful znano.
Drugače pa luštne slike še lepših modelov.
Lp.



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #2124 : 01 April 2008, 15:24:15
Miško, sem iz MB, tista fotka pa je iz okolice MB



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #2125 : 03 April 2008, 17:20:10
Sem mislila da je to mogoče med Pragerskim in Šikolami. Tam gre tudi ena taka podobna cesta in ob njej je vedno polno srn.
Sem pa ravno danes ko sem se peljala iz Maribora proti Razvanju opazila psa zelo podobnega corsu. A jih je v Mb še več? Od daleč sem prvo mislila da je rott, ampak je imel kupirana ušesa, pa še barva mi ni štimala. Imela pa ga je ena punca.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2126 : 03 April 2008, 19:59:17
bonie meni je druga slika full dobra 8) Kako pa Bonie reagira na srnce, samo gleda ali bi tudi malo šla za njimi?

miško, v MB in okolici so vsaj trije, dva kupirana. En je še mladič, pa Casius in Bonie. Pa če štejemo še Fredijeve, ki so zdaj tudi štajerci sta še tam dva.... Tako da jih je v tistem koncu kar nekaj ;)

Lp nina



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #2127 : 03 April 2008, 20:39:03
Ne, ni bil Casius, niti ni bla Bonie, bil je odrasel pes, temne barve in kupiran. Fredijeva dva pa sem že tudi vidla pred 2 letoma ko sem šla k njim gledat mlado psičko ki so jo imeli za prodajo.
Če lahko vprašam od katerega vzreditelja je pa Bonie? Meni so na mail poslali slike mladičkov ki so za prodajo. Me kar mika sam zdaj pa RES ni pravi čas.



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #2128 : 03 April 2008, 22:33:38
Miško, v bistvu je tisto res slikano nekje pri Pragerskem, bolj natančno ti težko razložim, ker se še sama tam dobro ne znajdem. V bistvu je tam takoj zraven eno akumulacijsko jezero, če slučajno bolj poznaš te kraje. Gremo pa večkrat tja na sprehod, ker je tam takoj zraven kmetija od fantovih sorodnikov. Srn pa je tam res vedno ful, ampak čisto pri nas na repu Maribora pa zadnje čase tudi. Zgleda da so pri gradnji obvoznice pozabili na srne in se zdaj ujamejo v tak ozek pas med naseljem in obvoznico. Meni se kar smilijo. Na 10 metrov te gledajo in ne vedo kam naj gredo :-\

Sicer pa je Bonie iz družinske vzreje iz Češke, lastniki niso ravno neki pravi vzreditelji, imeli so skupno 3 legla z domačima psico in psom in to je to. Bonie je bila iz drugega legla, zdaj pa je psica že tako prestara...
V Mariboru jaz vem zagotovo še vsaj za enega odraslega CC-ja, ampak ga jaz še nisem srečala. Bi pa naj bil črn, kot Bonie in še starejši od Bonie. V centru mesta pa ima nekdo še enega psa, ki ga veliko ljudi zamenja za CC-ja, ampak v resnici je t.i. "bandog", po domače mešanec... Je pa ful visok, prav tako čisto črn, kupiran, z malo daljšim gobcem in tako bolj labradorsko dlako. Tega ponavadi vodi na sprehode neka punca...

Ninci, kdo ima v MB mladiča? Je tu na forumu? Bi bilo ful fajn premečkati enega maleckega...

Ninci, glede srn, moram kar reči, da jo fejst fejst mantra, ampak zdaj je že super. Ko pa je bila mlajša, pa mi je en čas fejst živce kravžljala... No, moram reči, da nikoli ni šla za srno ali kakšno sledjo, pa da je ne bi bilo recimo pol ure nazaj, kot nekateri psi, ampak jaz sem na to ful alergična, ker vem že za preveč psov, ki so jih lovci ustrelili. Tako, da že če je letela tako daleč, da je za nekaj sekund nisem več videla (npr. v gozdu), sva vsakič imeli takšno šolo... Ampak zgleda, se je splačalo, saj vidim, da jo še vedno fejst mantra, včasih kar cvili, ampak ko se zaderem, se ustavi. Isto je pri mačkah, joj kako bi bila ona vesela, če bi lahko letela za mačko, da včasih kar cepeta na mestu in cvili. Če pa jo imam v avtu in zagleda mačko, se kar cel avto trese, tako dela po avtu :D :D :D.
Je pa zanimivo, da ji to naganjanje živali predstavlja igro. Ker ko dohiti recimo kakšno mačko, se ustavi in jo samo nesrečno gleda, kaj pa zdaj. Če ne bo več bežala... Ima ful neko veselje naganjati oz. zganjati živali. Recimo v parku bi rada nagnala vse race in labode v ribnik, neverjetna je. Pa se ji labod gor postavi ona pa laufa okrog in okrog in ga zganja v vodo... Saj ne, da bi ji to pustila, ampak mi je pa že uspela vsemogoče ušpičiti, ko nisem bila dovolj pozorna...
V glavnem nikoli pa živali -"plena", naj bo to miš, mačka ali srna, ki bi jo dohitela, ne zagrabi. Ona bi vse samo povohala, potem pa če "plen" več ne beži, ni več zanimiv... Medtem ko poznam pa ful psov, različnih pasem od malih francoskih buldogov do velikih nemških ovčarjev in različnih mešancev, ki v trenutku, ko dohitijo "plen" samo zgrabijo in zadavijo. Jaz tega dolgo nisem mogla verjeti, ampak ko vidiš, kako v sekundi mali francoski buldog pobije celo gnezdo mladih fazanov...  :( Kako pa kaj Brihta reagira na srne?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2129 : 04 April 2008, 17:40:50
Brihta pa srn še ni imela priložnost spoznati. So pa ovce full zanimive, pa kokoši in veverice pa ... Ampak vse v stilu tega, "daj da povoham kaj si ti za ena žvau" ne pa v smislu " pejt sem da ti zavijem vrat". Drugače pa ima ona nagon kar močan, tako da bi pomoje če bi imela priložnost lavfala za kakšno žvaljo, upam pa da je ne bi pokončala :-\ ???. Čeprav hvala bogu je toliko, da če se res fajn zadereš   se ustavi ali pride nazaj (zaenkrat, trkam na les, da se to ne bo poslabšalo). Je pa njen način "vohanja" čisto drugačen kot pri Smartu in Rumbi. Onedva na sprehodu tiščita glave v travo pa malo vohljata in iščeta kakšno svinjarijo ::) medtem pa Brihta z visoko dvignjenim nosom voha kaj ji prinaša veter ::) Tako ima ona že pol ure preden unedva tepca ugotovita, da je nekje v bližini nek vonj, ona ogledano drevo na katerem sedi veverica ::)

Citiraj
Ninci, kdo ima v MB mladiča? Je tu na forumu? Bi bilo ful fajn premečkati enega maleckega...

Je ja ::) :-X
http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,5700.msg224255.html#msg224255


Lp nina