Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462789

roksti

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
Odgovori #2280 : 05 Junij 2008, 08:41:13
Obvestilo.

Kot sem že opisal imamo vsako prvo soboto v mesecu pokalno tekmo v IDPA streljanju. Tekma je to soboto s pričetkom ob 9oo streljalo se bo do predvidoma 12-14oo v kolikor je kdo zainteresiran za ogled in navajanje psa na strel oz.streljanje vabljeni.
Kraj dogajanja: vojaško strelišče Bač pri Pivki

Zainteresirani mi pošjite ZS pa se dogovorimo

(p.s. v kolikor ta post paše v drugo temo prosim moderatorja da jo prestavi )



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2281 : 10 Junij 2008, 20:48:52
Danes smo našo žvau peljali v Celovec slikat kolke in komolce in dobili odlične rezultate, HD A, ED 0  8) Glede na vso paniko, ki se povsod pojavlja glede displazije sem zdaj kar malo pomirjena, sploh glede na to da je nismo nič preveč šparali ::)

Lp nina



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2282 : 10 Junij 2008, 20:57:32
Oooo, ninci cestitke za odlicne izvide!  :o ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


roksti

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
Odgovori #2283 : 10 Junij 2008, 22:34:49
Citiraj
Danes smo našo žvau peljali v Celovec slikat kolke in komolce in dobili odlične rezultate, HD A, ED 0 

Bravo , odlično, čestitam.

Ninci zakaj pa v Celovec?  Zaradi bližine ali se preprosto ne da slikat pri nas?
Tudi mene zanima slikanje kolkov in komolcev vendar se še nisem poglabljal v ponudnika usluge-storitve.
Kako dolgo pa traja celotna zadeva?

L.p.
Rok




andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #2284 : 10 Junij 2008, 22:45:17
Priporočam tujino. Ali pa slikat nekje z licenco in slike samo poslat na veterino da ocenijo.   >:(

Super rezultat Ninci!

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2285 : 11 Junij 2008, 07:27:11
Ninc čestitke :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2286 : 11 Junij 2008, 08:25:16
Bravo , odlično, čestitam.

Ninci zakaj pa v Celovec?  Zaradi bližine ali se preprosto ne da slikat pri nas?
Tudi mene zanima slikanje kolkov in komolcev vendar se še nisem poglabljal v ponudnika usluge-storitve.
Kako dolgo pa traja celotna zadeva?

L.p.
Rok



Tujina preprosto za to, ker ima veliko več ljudi z Celovcem pozitivne izkušnje, nad Lj. in ponudniki slikanja v Slo. pa so bile in so še razne pritožbe. Take in drugačne.  ::) Sva se pač odločila za Celovec. Zadevo smo opravili na kliniki Dr. Krebitza gospod tudi govori slovensko, tako da tudi glede razlage ocene itd. nismo imeli nobenih problemov. V petek smo poklicali, bili naročeni za včeraj ob dveh. Koliko časa traja sam poseg? Kakšnih 20min, slikanje in razvijanje slik, ter 15 min. da veterinar napiše uradno oceno. Vse skupaj pride 130€. Psici so dali pomirjevalo, po cca. pol ure se je zbudila, tako da smo jo slikali zbujeno samo pomirjeno. To je pa tudi nekako to. Po končanem slikanju dobiš uradno ocenske liste in rentgenske posnetke, s sabo moraš imeti rodovnik in potni list.
Jaz sem želela imeti slike res take kot se zagre, da je tudi ocena čim bolj realna. Preventivno smo ji kolke slikali pri 6ih mesecih, ko je imela operacijo na tački in je bila tako ali tako pdo narkozo, ampak slike niso bile lepe, noge niso bile lepo poravnane, tako da  je to še en dodaten razlog zakaj tujina.
Je pa to že tretji pes iz tega legla z odličnimi kolki 8)

Lp nina



roksti

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
Odgovori #2287 : 11 Junij 2008, 08:58:14
špica
sam opis in razlogi so zadosten razlog, da bomo tudi mi naredili kak izlet do Celovca.
Hvala

L.p.
Rok



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2288 : 11 Junij 2008, 09:24:17
špica
sam opis in razlogi so zadosten razlog, da bomo tudi mi naredili kak izlet do Celovca.
Hvala

L.p.
Rok

Mislim, da bi bil tebi Graz bližje ;) Samo se pozanimaj kje slikajo, da rezultati veljajo za vzrejno če ga misliš delat. Pa počakaj toliko da bo Herman dovolj star, prej se tako ali tako ne splača slikat, razen če bi seveda imel probleme.

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2289 : 14 Junij 2008, 11:04:20
Malo za sladkor dvignit, nova pridobitev pri Amico del Petto...  :-|~ :-|~ :-*






Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #2290 : 14 Junij 2008, 13:45:14
Malo za sladkor dvignit, nova pridobitev pri Amico del Petto...  :-|~ :-|~ :-*





Kje ima pa ušeska in repka? :P

Krasen je :-*

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2291 : 14 Junij 2008, 15:49:01
Kje ima pa ušeska in repka? :P

Krasen je :-*

Lp

Muca mu jih je popapala :P Samček prihaja iz juga Italije in je edini te linije na Nizozemskem, torej bo namenjen za osveževanje krvi in ne razstavam v prvi vrsti.  ;) Se ga bo pa dalo videti tudi na kakšni raztstavi v tujini (npr. Luxemburg), kjer je razstavljanje kupiranih psov še mogoče.  ;) Če ne prej pa upam da 2010 tudi v Sloveniji :P

Lp nina




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2292 : 15 Junij 2008, 20:39:23
CACIB Portorož 15.6.2008

Samci:

Vmesni:
Stanley Pat Tornado -odl., CAC, CACIB, BOB
Italica terrae Jagger Stabley Pat - manjkal
Buba Dei Martinotti - odl.
Desmo dell Antico Cerberus - odl. R.CAC





Odprti:
E'Emir Han i Sozvezdiya Adomasa - odl. CAC



Prvaki:
Dante Dell Antico Cerberus - odl., CAC



Samice:
Vmesni:
Nell - odl., CAC



Odprti:
Ira - odl. R.CAC
Aretusa Del Rosso Malpelo - manjkala?
Doris Corso of Bajer - manjkala?







Prvaki:
Flora -odl. R.CAC
Stanley Pat Lovely Lack - odl., CAC, CACIB










Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2293 : 15 Junij 2008, 21:18:46
roksti a smo vas danes s Hermanom mogoce videli v Zalcu na RO tekmi?  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #2294 : 15 Junij 2008, 21:33:50
Stanley Pat Tornado  :-|~  :-|~    Mi je kar nekaj njihovih psov všeč  8)


Nina vi niste razstavljali?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2295 : 15 Junij 2008, 21:48:01
Ne nismo in glede na konkurenco 12ih dobrih kupiranih psov, tudi vem da bi odšli praznih rok  ;)



roksti

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
Odgovori #2296 : 16 Junij 2008, 06:43:43
Citiraj
roksti a smo vas danes s Hermanom mogoce videli v Zalcu na RO tekmi?

Ja Ovcka s Hermanom smo šli mal pofirbcat na RO, sam Herman je še en tak divjak da smo gledali kar od daleč :-[. Drugače pa se mi je kar dopadlo. Mi je pa žal, da sem imel obveznosti in sem jo moral hitro zbrisat-še pridem pogledat.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2297 : 16 Junij 2008, 07:47:49
Malo za sladkor dvignit, nova pridobitev pri Amico del Petto...  :-|~ :-|~ :-*





Nina ti bi mene rada ubila ne :o :D ;) Luckano, luckano.... :-*

V soboto sem sicer bila v Portorožu vendar sem morala oditi ravno ko so bili na vrsti tako CC-ji kot SH, zato ti hvala da lahko sline cedim vsaj tukaj, ker jih že tam nisem morala, upam da je bila Miša tako dobra dušica pa se je malo spomnila name in oboje poslikala v obeh dnevih da se bom lahko še malo topila :D :D 8) 8) Sem pa videla drugače Stanley Pat Tornado ko je še počival v kletki, so bili locirani ravno poleg tistega hangerja kjer so se razstavljali terierji :D Sem hotela obgovorit ženščino, pa sem vedno imela to srečo ko sem šle proti njej da je ona že kam letela s katerim od pesjanov ::) :D, potem sem pa itak že mogla it :D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2298 : 16 Junij 2008, 08:41:56
Ja Ovcka s Hermanom smo šli mal pofirbcat na RO, sam Herman je še en tak divjak da smo gledali kar od daleč :-[. Drugače pa se mi je kar dopadlo. Mi je pa žal, da sem imel obveznosti in sem jo moral hitro zbrisat-še pridem pogledat.

Aha, no, se mi je zdelo da ste vi, ampak nisem bila 100% prepricana, ce ne bi vas pocukala za rokav  :P Ste pa stali ravno zraven mojega avta, ko sem sla po ene stvari in potem na sprehod (mi smo bili z dvema zlatkotoma in enim rdecim avstralcem)  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


roksti

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
Odgovori #2299 : 16 Junij 2008, 12:19:31
Ah seveda sem vas registriral, vendar na žalost še nisem srečal nobenega od pesjanarjev, tako da jih tudi bolj malo poznam vizuelno ali po imenih, najbolj domači so mi nicki iz foruma.
Bila ste tri dekleta, dva zlatkota pa avstralec. Drugače je pa RO zanimiv tudi po tem ker kakor sem opazil je 99% vodnikov nežnejšega spola. Morda kakšen poseben razlog ( vztrajnost, živci, čas)

Herman je bil drugače v petek star 4mesece, teža 23kg(pa je prej suh kot okrogel), glede na stanje izpred 14dni 100% izboljšanje. Danes imava drugo cepljenje z antibiotiki proti klopnim boleznim ( ne vem kako se cepivo imenuje bom izvedel danes ) potem pa naj bi se stanje popolnoma normaliziralo.
V KD Pluton obiskujeva igralne urice, tako da se malo sprostiva pa kakšno "politično"rečemo. Drugače pa dnevni sprehodi in divjanje.

l.p
Rok



Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #2300 : 16 Junij 2008, 13:35:38
Zmeraj sem trdila, da mi svetli niti polovično niso toliko všeč kot črni ali črni tigrasti ampak...Me je Ira sedaj prepričala, da so tudi oni tapravi za sline cedit 8)

Roksti, a slikate pa ga še vedno nič?  >:D
Vse najnaj Hermanu za 4 mesece, naj mu v prihodnosti zdravje služi. Res lepo, da si je opomogel.

Lp



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2301 : 16 Junij 2008, 14:35:49
Nina zanima me tvoje mnenje o sledečih psicah Stanley Pat Lovely Lack in Flora, namreč v nisem jih videla v živo ko stojita ali v movingu, sem jih videla samo v kletkah, si pa ne upam ravno delati predstavo. Obedve mi imata po slikah ne preveč všečno glavo, sploh glede na telo.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2302 : 16 Junij 2008, 20:08:40
Nina zanima me tvoje mnenje o sledečih psicah Stanley Pat Lovely Lack in Flora, namreč v nisem jih videla v živo ko stojita ali v movingu, sem jih videla samo v kletkah, si pa ne upam ravno delati predstavo. Obedve mi imata po slikah ne preveč všečno glavo, sploh glede na telo.

Meni sta se obe zdeli ok.  Katera mi je pa bolj všeč se pa nisem imela časa odločit, ker smo zraven debatirali z bolhco :D Meni je sicer tudi Ira všeč, samo če bi jo bilo malenkost več skupaj. Je bila napram ostalim samicam precej lahke konstrukcije, ima pa tako lepo linijo, karakterno pa je precej "Brihtasta".
So imeli pa rusi s sabo še enega fawn samca z črno masko, ki sem ga videla samo od daleč ko ga je peljala v njihov kombi, ampak se ni razstavljal ???

Rok, A se bosta v RO vrgla, ker so z obrambo problemi? Ali si kaj izvedel na KZS-ju kdo postavlja take pogoje?

Lp nina





 



roksti

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
Odgovori #2303 : 16 Junij 2008, 21:04:31
Citiraj
Rok, A se bosta v RO vrgla, ker so z obrambo problemi? Ali si kaj izvedel na KZS-ju kdo postavlja take pogoje?

S Hermanom smo šli gledat RO iz čistega firbca, pa še praktično na "domačem" terenu je bilo. RO je zanimiv uporabljene so veščine ali znanja iz vsakodnevne poslušnosti, oz. stvari ki ti pridejo prav v vakodnevnem življenju s psom.
Za KZS je v pripravi en enostaven dopis, ki ga zaradi resničnega pomankanja še nisem spravil naprej. Vendar če je stvari stojijo tako kakor izgleda bova s Hermanom  drugo leto pričela z IPO :P

Pa če ne zaradi drugega, pa zaradi trme obeh >:D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2304 : 21 Junij 2008, 21:31:28
Preden pademo na drugo stran.... ::)










deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #2305 : 21 Junij 2008, 21:44:14
Danes smo našo žvau peljali v Celovec slikat kolke in komolce in dobili odlične rezultate, HD A, ED 0  8) Glede na vso paniko, ki se povsod pojavlja glede displazije sem zdaj kar malo pomirjena, sploh glede na to da je nismo nič preveč šparali ::)

Lp nina

bolj ko ga šparaš, veči kripl zraste  8)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #2306 : 21 Junij 2008, 22:12:56
Ooo lej, Briht pa daje take posebne lupčke svojemu frizbiju 8)

Uf, kako linijo ma baba :-*

Lp



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2307 : 21 Junij 2008, 22:18:45
Brihta ma pa res fantastične poze pri lovljenju frizbija  :D :D

Luštne slikce  ::)


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #2308 : 22 Junij 2008, 09:59:47
Uf, ninci super fotke! Brihta raztura!  :o

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2309 : 22 Junij 2008, 11:01:24
ninci super fotke, sploh prvi dve :o