Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463040

*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #3030 : 27 December 2009, 21:56:40
Kaj boš s psom, s katerim boš kot praviš živel 10 let pa bo recimo prestrašen ali agresiven. In če bo glede na pasmo doživel 10 let boš lahko že srečen ;)
Izgledal bo točno tak kot si ga želi  ;) ::).
In če se slučajno kdaj odločiš razstavljat, je stanje trenutno tako, da so ti vrata v kar nekaj držav (predvsem severno in zahodno od nas) s kupiranim psom zaprta.

Uživejte,
Sara

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3031 : 27 December 2009, 21:58:19
CANE CORSO - KENNEL STRAJANO, pa CANE CORSO - KENNEL CUSTODI NOS. Za sangue magnifica so mi predlagali eni italjani zadnjič ko sem na razstavi psov bil v šempetru pri novi gorici. Drugi rejci pa osebno niso me kaj preveč privlačli že po samih slikah psov na internetu in podobno. ??? Karakter je seveda zelo pomemben, sam pa o rejcih več ko tok nevem, kako jih vzgajajo od malih nog pa dokler ne gredo k novemu lastniku.  :-\ Tako da je to mal riziko verjetno dokler res sam psa ne dobiš na dom in ga imaš ob sebi. :-\
Ja to sem opazil da s starostjo določenim lise na tački izginejo,to bi še razumel, a bel prsni koš mora imet in to daljši del,ne samo čopek,drgač ni to to "moj" pes. :)
Kaki bi bili po tem po vašem najboljši oz. da ne bomo govorili tako, pač najbolj primerni iz vaših izkušenj?
Lahko rpašaš če hočeš ninci,sam že barvne kombinacije mi niso všeč tako da dvomim da mi bo po volji.

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3032 : 27 December 2009, 22:00:30
A ni tako da če kupiš psa v državi kjer je to še dovoljeno ni nobenih omejitev?
Ninci, to bo lepa kombinacija se mi zdi. In k njim je šla tudi tvoja betty ne? Sem bla ravno na tvoji spletni strani, gledala nove slike vaše mladine.

lp



MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3033 : 27 December 2009, 22:01:07
Izgledal bo točno tak kot si ga želi  ;) ::).
In če se slučajno kdaj odločiš razstavljat, je stanje trenutno tako, da so ti vrata v kar nekaj držav (predvsem severno in zahodno od nas) s kupiranim psom zaprta.

Uživejte,
Sara

Ja točno tako, in če ne bo tak,ga ne bo vzel! :P :)
Aja to sme bral ja da ne dovoljijo več razstavljat psov kateri so kupirani od določenega leta naprej.

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3034 : 27 December 2009, 22:08:38
Miha, tudi jaz sem se že zanimala za psa iz Custodi nos. Zdaj mislim da že imajo ponovljeno leglo njihove Nikitte in Zar del Rosso Malpelo. In iz tega legla je bil samček najuspešnejši na World dog show v Bratislavi in je puppy world winner. Je pa res da vsake oči imajo svojega malarja. Tudi jaz sem vedno hotela črnega psa, z belino ali brez. Pa kupiranega... No zdaj mi je že skoraj vseeno, saj sem vidla veliko zelo lepih nekupiranih psov. Ampak ga še vedno nimam :(  



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #3035 : 27 December 2009, 22:14:39
V Avstriji in Nemčiji jih prav malo briga od kod je, kolkor mi je znano. Isto Danska, Finska, Norveška..

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3036 : 27 December 2009, 22:18:07
Miha, tudi jaz sem se že zanimala za psa iz Custodi nos. Zdaj mislim da že imajo ponovljeno leglo njihove Nikitte in Zar del Rosso Malpelo. In iz tega legla je bil samček najuspešnejši na World dog show v Bratislavi in je puppy world winner. Je pa res da vsake oči imajo svojega malarja. Tudi jaz sem vedno hotela črnega psa, z belino ali brez. Pa kupiranega... No zdaj mi je že skoraj vseeno, saj sem vidla veliko zelo lepih nekupiranih psov. Ampak ga še vedno nimam :(  

Aham sem zasledil to na njihovi strani ja. Pa tudi z rejcem sem že govoril,čeprav lep čas že nazaj. Sam je bil zelo pijazen pa ustrežljiv,pa vse možne slikce pokazal mladičev pa vse povedal glede psov, res fajn oseba! In menim da so tudi psi po mojem mnenju dobro vzgojeni, vsaj če iz tega sklepam.Tako da sem kar pozitivno ostal vsmerjen v njihovo vzrejo.

No pol se morva mal resno v to dat, pa nabavt vsak svojga pa bo a! :)

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3037 : 27 December 2009, 22:23:45
A ni tako da če kupiš psa v državi kjer je to še dovoljeno ni nobenih omejitev?
Ninci, to bo lepa kombinacija se mi zdi. In k njim je šla tudi tvoja betty ne? Sem bla ravno na tvoji spletni strani, gledala nove slike vaše mladine.

lp

Odvisno od države. Mislim, da ima samo slo. tak neumen zakon, da se lahko razstavljajo tudi mladi kupirani psi, čeprav kupiranje v slo. ni dovoljeno. In dokler bo tako, bodo tudi taki kupci kot je miha.  ::) Bistvo pasme pač ni v ušesih in repu, jaz sem to tule že pisala in se je nekaterim zdelo neumno, pa sem še vedno takega mnenja. Pasma ima veliko drugih problemov, s katerimi se pa kupci očitno ne ukvarjajo.

Kako ti ni všeč barvna kombinacija, če sta pa oba starša črna in vsi mladiči črni ?  ::)

Ja v Dolce Gracioso je šla naša Betty.

Miha preberi moje prvo sporočilo te teme - sivega ali črnega z belino. Po dveh letih branja in raziskovanja o pasmi je k meni prišla tigrasta zmešana baba, ki je ne zamenjam za nič na svetu. In tigrasti so zakon :P Ko  spoznaš pasmo in karakter ti je dejansko sama barva na zadnjem mestu, kje so šele bele kocine na prsih in prstih ::) Ampak ok jaz pravim, da si kupci spomnijo vse živo (in mrtvo) ::) Pa bi lahko komot izbrala črno ali sivo samico, ker sem imela prosto izbiro ampak je bila pač tigrasta tista, ki je bila prava za nas in naše želje (ki so bile izključno glede karakterja).

Kako jih vzgajajo od malih nog itd. pa vprašaš in veliko veliko sprašuješ - vse sorte stvari za to moraš nakup psa prej dobro premislit, da postaviš čim več vprašanj, tudi neumnih in se na podlagi odgovorov odločiš ali je to vzreditelj, ki ti je všeč ali ne.

Aja khm še tole nekateri vzreditelji so zelo dobro tržno usmerjeni, tako da je tudi kakšne lepe odgovore treba malo z rezervo vzet. Pa ni tule na nobeno psarno direktno ampak zgolj iz lastnih izkušenj ;)





MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3038 : 27 December 2009, 22:38:53
Če sklepam iz pritrjenih slik na tvoj post, ni belih lis ne na tačkah ne na prsih,oz.so k večjemu majhne liske. :) Celoten črne barve mi ni ušeč! Tako ku je tebi bil pol na koncu všeč tigrast, je meni črn z belimi lisami. :) Tako kot si se ti odločila za nekaj, se bom jst za drugo. :-[ Pač taki smo ljudje. :) Nevem pa zakaj toliko ljudi po nepotrebnem potencira na teh kupiranjih...če ji bilo toliko let vse ok,zdaj kar na enkrat ni več to to. Seveda spoštujem vsako mnenje in želje posameznika! Sam ni mi pa logično zakaj tolko potencirajo določeni o tem. Ker mi ne bo pa nobeden reku, da je sam videz cane corsa isti al je kupiran al pa ne! :P :D

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3039 : 27 December 2009, 22:41:40


Aja khm še tole nekateri vzreditelji so zelo dobro tržno usmerjeni, tako da je tudi kakšne lepe odgovore treba malo z rezervo vzet. Pa ni tule na nobeno psarno direktno ampak zgolj iz lastnih izkušenj ;)



Ja to te pa popolnoma razumem kaj hočeš rečt! :)

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3040 : 27 December 2009, 22:43:49
Itak, da videz ni isti ;) Pasma pa.
Jaz te itak ne mislim nič prepričevat, še celo povedala sem ti kje kupirane dobiš. Pa mogoče še da dodam Rusijo, Ukraijo, Estonijo. Sploh Rusi so strastni ljubitelji črnih ;)

 ::) To da imata starša male lise ne pomeni, da so mladiči brez ali da imajo prav tako male. In pri očetu šap sploh ne vidiš, pa celega prsnega koša tudi ne ::)




Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #3041 : 27 December 2009, 22:52:49
Eh MihaMiha, psa se res takega dobiti da, ker to ni enako iskanju pravljice ampak, se mi pa osebno zdi bedarija, da se malodane vzame šiviljski trak in zmeri belo liso in prstke na nogah, da bodo ostali beli v odraslosti. Imam posvojeno pit bullko, ki je čisto nasprotje barvi, ki mi je najbolj pri srcu tj. jetrna in čokoladna po možnosti z nič beline. Psica pa je črna (oz. tjulnjeve barve) z ogromno liso na prsih in miniaturnimi belimi copatki. No v bistvu ustreza tvojemu opisu psa, haha. Prav tako nisem pristaš belih psov, a je v naš dom prišla nova članica bele barve s črnim očesom in je karakterno nekaj neprecenljivega. V bistvu bi ti jaz svetovala takole - pojdi v psarno s črnimi mladiči, oglej si jih, bodi v njihovi družbi in potem mi povej, da ti ni vsaj eden všeč, ki bi ga vzel s seboj. Pa prosim če mi še na to odgovoriš - če bi bil v leglu točno tak mladič, ki ga hočeš ampak bi bil popolnoma plah in nesamozavesten in bi se skrival nekje v kotu in ne pokazal nobenega zanimanja za tebe, a bi ga še vedno vzel, ali bi kakšen bolj živahen prej pritegnil tvojo pozornost?

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3042 : 27 December 2009, 22:53:28
Itak, da videz ni isti ;) Pasma pa.
Jaz te itak ne mislim nič prepričevat, še celo povedala sem ti kje kupirane dobiš. Pa mogoče še da dodam Rusijo, Ukraijo, Estonijo. Sploh Rusi so strastni ljubitelji črnih ;)

 ::) To da imata starša male lise ne pomeni, da so mladiči brez ali da imajo prav tako male. In pri očetu šap sploh ne vidiš, pa celega prsnega koša tudi ne ::)



Ja pasma je pasma,sam videz same pasme pa ni. :) Ja to ti ful hvala akr si povedla! Sej ubistvu to sem že vedu za določene države pa to, bolj me kot sem že omenu zanima kaj bi mi vi ki ste v tem svetovali kakim rejcem se usmerjat, s tem da žal spustimo slovenske rejce,ker osebno dvomim da imajo psa po mojih željah.
Ne psa ne vidim v celoti, sam kar vidim ni to to,ker liso mora imet veliko in dolgo tako ko sem reku, ne pa samo kepico nekje na sredini spodaj!!! :D Kar je pa že iz same slike razvidno da čudežow tam ne bo s tem. :)
Bom poiskal sliko kakega bi si sam želel pa ti pokazal link. ;) :)


Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3043 : 27 December 2009, 22:57:25
Naj ti pomagam :P



Samo prstkov pa nima belih. In kljub temu da je črna je men super samica, ker ima super karakter. Ker je naspidirana, nora z odličnimi nagoni in rada dela. Tako bi imela. Pa ne zaradi beline, pa ne zato ker je črna ;)

Citiraj
se mi pa osebno zdi bedarija, da se malodane vzame šiviljski trak in zmeri belo liso in prstke na nogah, da bodo ostali beli v odraslosti.
::) Veš kaj vse si spomnijo. Nas je klical en za črnega mladiča, ker jih nismo imeli ampak samo tigraste je spraševal koliko prog bo določen mladič imel. Pa ni bil zadovoljen z malo ali veliko ampak je želel vedeti številko ::) In če bi rekla da bo imel 25 prog, potem bi jih imel pa dejansko 26 bi mi ga mogoče vrnil  ??? ::)




MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3044 : 27 December 2009, 23:00:00
Eh MihaMiha, psa se res takega dobiti da, ker to ni enako iskanju pravljice ampak, se mi pa osebno zdi bedarija, da se malodane vzame šiviljski trak in zmeri belo liso in prstke na nogah, da bodo ostali beli v odraslosti. Imam posvojeno pit bullko, ki je čisto nasprotje barvi, ki mi je najbolj pri srcu tj. jetrna in čokoladna po možnosti z nič beline. Psica pa je črna (oz. tjulnjeve barve) z ogromno liso na prsih in miniaturnimi belimi copatki. No v bistvu ustreza tvojemu opisu psa, haha. Prav tako nisem pristaš belih psov, a je v naš dom prišla nova članica bele barve s črnim očesom in je karakterno nekaj neprecenljivega. V bistvu bi ti jaz svetovala takole - pojdi v psarno s črnimi mladiči, oglej si jih, bodi v njihovi družbi in potem mi povej, da ti ni vsaj eden všeč, ki bi ga vzel s seboj. Pa prosim če mi še na to odgovoriš - če bi bil v leglu točno tak mladič, ki ga hočeš ampak bi bil popolnoma plah in nesamozavesten in bi se skrival nekje v kotu in ne pokazal nobenega zanimanja za tebe, a bi ga še vedno vzel, ali bi kakšen bolj živahen prej pritegnil tvojo pozornost?

Razumem kaj mi hočeš povedat,sam čudežow se ne more spremenit iz psa kateri ima velike vdine lise,da bo ko bo velik popolnoam drugačen, še posebaj pri corsih mislim da ni tako. Ok lahko da se majhne lise na tačkahs starostjo poizgubijo, a veliko liso na prsih ne bo popolnoma izgubil.
Na postavljeno vprašanje je pa tako, nikjer ne piše da ga morem vzet ravno tistega ki je popolnoma to kar iščem, in je sam v kotu in preplašen sameva. ;) Sile nimam da bi takoj v prvega psa ko vidim skočil in ga vzel. :) Mislim da med vsemi okoliškimi rejci bom pa le dobil enega kateri bo imel psa,kateri bi bil po mojih željah.:)

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3045 : 27 December 2009, 23:01:32
Ja vidiš Ninci nekaj takega ja bi Miha rad mel! :)

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #3046 : 27 December 2009, 23:04:44
Na postavljeno vprašanje je pa tako, nikjer ne piše da ga morem vzet ravno tistega ki je popolnoma to kar iščem, in je sam v kotu in preplašen sameva. ;) Sile nimam da bi takoj v prvega psa ko vidim skočil in ga vzel. :) Mislim da med vsemi okoliškimi rejci bom pa le dobil enega kateri bo imel psa,kateri bi bil po mojih željah.:)

Hehe, potem je še upanje zate.  :P Samo povem ti, da pri meni na koncu karakter prevlada. Bom pa z zanimanjem pogledala, kaj boš objavil, ko bo čas za to.  >:D


CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3047 : 27 December 2009, 23:05:30
V Srbiji mi pade na pamet z veliko belino samec Lotar Custodi nos (glej psarno Strajano). Če je tako pomembna barva oz belina potem pač kontaktiraj vzreditelja in počakaj na kakšno paritev z Lotarjem in to da bo dal kakšnega mladiča z veliko beline. Pa še da bo parjen s črno samico, ker je Lotar tigrast.  ::)



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #3048 : 27 December 2009, 23:06:47
Naj ti pomagam :P



Samo prstkov pa nima belih. In kljub temu da je črna je men super samica, ker ima super karakter. Ker je naspidirana, nora z odličnimi nagoni in rada dela. Tako bi imela. Pa ne zaradi beline, pa ne zato ker je črna ;)
 ::) Veš kaj vse si spomnijo. Nas je klical en za črnega mladiča, ker jih nismo imeli ampak samo tigraste je spraševal koliko prog bo določen mladič imel. Pa ni bil zadovoljen z malo ali veliko ampak je želel vedeti številko ::) In če bi rekla da bo imel 25 prog, potem bi jih imel pa dejansko 26 bi mi ga mogoče vrnil  ??? ::)



Ta psica je še meni lepa. Ahem. Dobra postavca! A se lahko link psarne dobi? :D
Tole o progah je pa noro smešno. Upam, da si bila zmožna kulturne zavrnitve tega gospoda.  ;D ;D ;D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3049 : 27 December 2009, 23:09:29
Hehe, potem je še upanje zate.  :P Samo povem ti, da pri meni na koncu karakter prevlada. Bom pa z zanimanjem pogledala, kaj boš objavil, ko bo čas za to.  >:D



Ja to ker sem reku pomeni "nikjer ne piše da morem takoj vzet to kar iščem" v tistem ponujenem leglu sem mislil. ;) Grem v druga legla pogledat če je mogoče med temi to to kar sam iščem,od tega pa ne bom odpstopal -> črn z veliko belo liso na psih, in če se da tudi tačke,če jih pa ne bo ok,sam beli velika na prsih pa NE odstopam! ;) :)

Kar se tiče število prog,tega pa nebi blo pr meni tok zatežen pa že nisem...meni je dovolj ena pa velika in bela !!! :D :o hehehe

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3050 : 27 December 2009, 23:10:52
Ni skrivnost, da je Elmi-jeva ;) http://deglielmi.chiens-de-france.com/site_eleveur/

Miha pa v psarni Custodi nos imaš samca Tysona, ki sicer tudi ni črn ima pa bele prstke, veliko belino in v kombinaciji s črno samico mogoče da kakšnega črnega mladiča z veliko belino. To moraš pa ti raziskat ;)



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #3051 : 27 December 2009, 23:11:21
Miha, življenje je polno nasprotij. ;)  >:D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3052 : 27 December 2009, 23:15:47
Ni skrivnost, da je Elmi-jeva ;) http://deglielmi.chiens-de-france.com/site_eleveur/

Miha pa v psarni Custodi nos imaš samca Tysona, ki sicer tudi ni črn ima pa bele prstke, veliko belino in v kombinaciji s črno samico mogoče da kakšnega črnega mladiča z veliko belino. To moraš pa ti raziskat ;)

No zgleda da bom ostal pr tistem kar sem tudi že omenjal in največ osebno gledal po internetu. :) Spet bo treba kej kontaktirat gospodarja in ga mal povprašat kako kaj z novimi legli pa to. :)

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #3053 : 27 December 2009, 23:16:50
Hvala, ninci! Škoda samo, ker jim je photobucket odpovedal in večine slik ne vidim.

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3054 : 27 December 2009, 23:19:37
Hvala, ninci! Škoda samo, ker jim je photobucket odpovedal in večine slik ne vidim.

Poglej link še enkrat, sem ko sem oddala sporočilo videla, da sem dala link od njihove stare strani in ga popravila.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3055 : 28 December 2009, 12:42:23
Moja mala "srbjanka" Betty :D :-*




North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #3056 : 28 December 2009, 13:36:39
Lepotica  :-*



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #3057 : 29 December 2009, 18:47:57
Ful je luštna  :-* :-* :-*



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #3058 : 29 December 2009, 20:04:06
Hehe, ker pogled.  :D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3059 : 30 December 2009, 08:58:34
Že ko je bila stara 6 tednov sem sanjala, da je podobna njeni polsestri Pandori. :-[ Pa mislim, da ji je še vedno... oz. čezdalje bolj ;D Pustimo se presenetit v kaj bo mala zrasla...

Pandora
stara 7 mesecev


stara 10 mesecev