Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463031

MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3270 : 08 April 2010, 13:16:00
Čestitke našim ter tujim nastopajočim kužkom in lastnikom!!!  :D Vidim da se res corsiči kar številčijo po Sloveniji iz meseca v mesec!? :) Moj ima že 13,3 kg, glih prej sem ga stehtal!?  :P :o Pa grizt je začel okoli, hvala bogu se je zazdej usmeril samo na kosti pa palčke in igračke!?  :P :o hehehe

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3271 : 10 April 2010, 20:40:28
Charming William Valgaia, danes star 8 mesecev, 43kg 8)





Črt se je matral z njim, da bi bil vsaj 5 sekund pri miru, ampak tule se vsaj približno vidi, da je en mali teliček :D



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #3272 : 11 April 2010, 16:08:01
Super, krasen, lep in prijazen velikanček  :-*

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #3273 : 12 April 2010, 09:19:53
Evo ninci! Sam zate ;) naša lepotička/velikanka Misha :-*












radovednica

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #3274 : 13 April 2010, 17:50:14

Pozdravljeni!

Miško me je povabil-a na ta del foruma. Verjetno se lastniki iste pasme lažje razumemo, a ne? Za začetek pripenjam dve fotki mojega Olsa. Bi bilo prav zanimivo stopiti v kontakt s kakšnim bratcem/sestrico (vzreditelj Plaznik Zvone, Radomlje). Skoten 11.12.2008. Je kdo tle gor??



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3275 : 13 April 2010, 18:10:20
Citiraj
Pozdravljeni!

Miško me je povabil-a na ta del foruma. Verjetno se lastniki iste pasme lažje razumemo, a ne? Za začetek pripenjam dve fotki mojega Olsa. Bi bilo prav zanimivo stopiti v kontakt s kakšnim bratcem/sestrico (vzreditelj Plaznik Zvone, Radomlje). Skoten 11.12.2008. Je kdo tle gor??

Mislim, da tule ni nobenega Zvonetovega ;) Se mi je pa že po videu, ki si ga objavila v drugi temi zdelo, da je njegov. Jaz imam kontakt od lastnika njegovega bratca As-a, sva z lastnikom govorila lani poleti, ko je bil As-ko še manjši ;) Njegovo sestrico, ki je ostala pri Zvonetu sem pa videla na razstavi v Celju.

Domino - Misha je ogromna :o Se mi zdi vsaj glede na slike večja od Maddoxa.  :o :o




miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3276 : 13 April 2010, 18:16:27
Nina, se popolnoma strinjam. Misha je zelo velika po slikah sodeč. Sem šla takoj maddoxa slikat in primerjat. Pa se mi je zdel tako mali proti njej, da jih nisem prilepla :D
Je pa res da je bil Maddox najmanjši v leglu. Čakam da mi Karmen še napiše kako je Manu velik da vidim koliko zaostajamo. Ima pa že naš fant 27 kg. In ne vem kje jih skriva ::)
Radovednica dobrodošla :)



radovednica

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #3277 : 13 April 2010, 18:42:37

S sestrico, ki je ostala pri Zvonetu smo se že srečali (lani avgusta), pa v kratkem se imam namen zapeljati v RAdomlje. Ko se pogovarjate o velikosti, o kakšni plečni višini je govora? Mi smo bili pri enem letu visoki 72 cm (plečna), trenutno pa tehtamo 52 kg. Ampak zadnje tedne ga precej "matrajo psičke" in ni tako ješč...

Olstar (rod.ime Allstar) se je zelo dobro spoprijateljil z domačim mačkom, s katerim si velikokrat delita posteljo (pasjo, da ne bo pomote  ;)). Maček se je pa tudi lepo navadil slin, katerih je vedno poln, ko ga OLs umiva.

Do ljudi pa različno. Pri nekaterih obiskih se nikakor ne umiri in je čisto sumničav. Da se umiri, ga moram včasih pripeti na povodec (najbolje učinkuje).

 



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #3278 : 13 April 2010, 18:50:47
Miša je itak super..na teh slikah pa zgleda veliko starejša kot je :)  :-* . Miško, nič čakat, hitro nove slike gor, jih že lep čas ni blo :P

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3279 : 13 April 2010, 19:07:51
Radovednica A mislite vzrejat z njim?

miško pa saj ni treba da imajo pri 5-ih mesecih že končno višino ;) Na koncu se pomoje to, da je bil najmanjši v leglu sploh ne bo opazilo ;) Je pa veliko odvisno tudi od kota slikanja, tako da ga slikaj malo bolj od spodaj pa bo bolj velik izgledal :P :D



radovednica

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #3280 : 13 April 2010, 19:39:53
Ninci, razmišljam o vzreji, ja. Na razstavi še nisva bila kot nastopajoča, sva pa šla pogledat. Treba bo slikat kolke...pa sem zelo v dilemi, saj mi ne diši, da bi ga dala uspavat...ali kje pri nas slikajo brez uspavanja? Sam postopek pridobitve vzrejnega dovoljenja mi pa ni čisto znan, saj vsak malce drugače pove. Predvidevam, da ste na tem forumu sami poznavalci teh zadev...help, please!! Kako izleda vzrejni pregled? So kakšne posebnosti pri Corsotih? So ocene z razstav zaželene ali pogoj? Kako pogosto se vzrejni pregledi letno odvijajo?

Hvala.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3281 : 13 April 2010, 19:53:30
Ninci, razmišljam o vzreji, ja. Na razstavi še nisva bila kot nastopajoča, sva pa šla pogledat. Treba bo slikat kolke...pa sem zelo v dilemi, saj mi ne diši, da bi ga dala uspavat...ali kje pri nas slikajo brez uspavanja? Sam postopek pridobitve vzrejnega dovoljenja mi pa ni čisto znan, saj vsak malce drugače pove. Predvidevam, da ste na tem forumu sami poznavalci teh zadev...help, please!! Kako izleda vzrejni pregled? So kakšne posebnosti pri Corsotih? So ocene z razstav zaželene ali pogoj? Kako pogosto se vzrejni pregledi letno odvijajo?

Hvala.


Saj ga ne uspavajo. Samo pomirjevalo dajo, kar sprosti mišice. Jaz brez ne bi slikala Glede na to, da pišeš da je sumničav do obiskov je vprašanje če bo pustil, da ga tujec obrne na hrbet in mu pri tem še raztegne tace, da bi dobil ok sliko. Mi smo šli slikat v Celovec, brez pa slikajo v Zagrebu če pes pusti, če ne baje tudi dajo pomirjevalo.
Vzrejni pregled je potekal prejšnji vikend v Domžalah, načeloma je spomladanski in jesenski. Tam psa pregledajo, pretipajo pogledajo če ima pes pravilen ugriz, spuščeni obe modi, itd. Če si že na razstavi pridobila telesno oceno, ki mora bit od slo. sodnika se ti lahko upošteva tista. Izgleda pa vse praktično tako kot na razstavi ;) Kdaj bo naslednji vzrejni bo pa objavljeno na strani http://www.skvpm-klub.si/ ko bo določen datum jesenskega pregleda.
Posebnosti pri corsotih ni praktično ga naredi vsak, ki tja psa pripelje  :-X ::)



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3282 : 13 April 2010, 20:14:25
Evo ena čisto sveža slika Maddoxa, posneta pred 5 minutami.   :)


lp



radovednica

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #3283 : 13 April 2010, 20:41:04
miško, joj, tak je biu moj Ols :). Ampak Maddox je čisto črn. Naš ima rjave vžige...zdajle luštkano smrči poleg mene, sva ravnokar zaključila z vadbo...Mislim, da sem nekje zasledila, da je MAddox iz Brihtinega legla?? Avgust 2009? Lepi kuža. Noro hitro raste, a ne? Me pa veseli, da vidim takšno šipo v ozadju, kot je pri meni  ;)

ninči: kako je s pravilnim ugrizom? Ols ima zaenkrat malenkost zgornje zobe čez spodnje...se pa baje to spreminja?? Kako pa je z odkrušenim zobom? Nekako mu je uspelo (najbrž s kamnom) odkrušiti zgornji mali zobek.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3284 : 13 April 2010, 20:53:28
miško, joj, tak je biu moj Ols :). Ampak Maddox je čisto črn. Naš ima rjave vžige...zdajle luštkano smrči poleg mene, sva ravnokar zaključila z vadbo...Mislim, da sem nekje zasledila, da je MAddox iz Brihtinega legla?? Avgust 2009? Lepi kuža. Noro hitro raste, a ne? Me pa veseli, da vidim takšno šipo v ozadju, kot je pri meni  ;)

ninči: kako je s pravilnim ugrizom? Ols ima zaenkrat malenkost zgornje zobe čez spodnje...se pa baje to spreminja?? Kako pa je z odkrušenim zobom? Nekako mu je uspelo (najbrž s kamnom) odkrušiti zgornji mali zobek.



Ne Maddox je iz legla od Domino ;)

Načeloma imajo mladički do menjave zob škarjast ugriz, potem se pa ugriz spremeni. Pri letu in pol je zelo malo možnosti, da bi se ugriz še spremenil.
V standardu piše takole : "Jaws/Teeth : Jaws very large, thick and curved.  Slightly undershot. Level bite acceptable, but not sought after."

Če ima zgornje čez spodnje je napaka, saj je "slightly undershot" rahla predgrizavost, torej, da ima spodnje malo čez zgornje


in še level bite


Miško saj ni tako majhen ;) Ima pa močne tace in se mi zdi, da je res full podoben Domino :)

aja za okrušek ne vem, če je pa zlomljen oz. izpuljen pa vem da morša imeti potrdilo vet., da ni manjkajoči, ker se te zadeve dedujejo, tako kot ugriz.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3285 : 13 April 2010, 20:56:05
Če je pritirano sumničav in pomaga samo povodec. Bi bile zelo dobrodošle vaje za samokontrolo in poslušnost pa tudi kaki trikci. Potem bo sčasoma dojel, da je  NE resnično NE in da ste vi tam zato da odločite kaj je primerno, potrebno in kaj ne. ;)
A pa je v naravi corsotov, da so previdni s tujci? Ker kaj pa vem, Brihto sem božala nazadnje, ko ni imela niti eno leto in ti ni ravno merodajen podatek.

radovednica-brez slikanja kolkov in komolcev se mi ne zdi pametno parit psa.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3286 : 13 April 2010, 21:24:10
Radovednica, ja kot je Ninci že napisala je Maddox iz Dominovega legla. Zdaj je star 4,5 meseca. Glede šipe pa ja, vedno polna odtisov ::), da o sledovih po tleh ne govorim :-X Komaj čakam da je konec dežja...
Nina sem pa dala to sliko zato ker je na edino tej malo bolj možat videt :D  Ampak zgleda da le ni tako majhen. Z veseljem pospravi vse iz mize če ne pospraviš takoj dol ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3287 : 13 April 2010, 21:31:30
Če je pritirano sumničav in pomaga samo povodec. Bi bile zelo dobrodošle vaje za samokontrolo in poslušnost pa tudi kaki trikci. Potem bo sčasoma dojel, da je  NE resnično NE in da ste vi tam zato da odločite kaj je primerno, potrebno in kaj ne. ;)
A pa je v naravi corsotov, da so previdni s tujci? Ker kaj pa vem, Brihto sem božala nazadnje, ko ni imela niti eno leto in ti ni ravno merodajen podatek.

radovednica-brez slikanja kolkov in komolcev se mi ne zdi pametno parit psa.

 :D :D čara to ostane ;) Moja se še vedno hoče pri vsakem čohat in je lahko celo precej vsiljiva, ker ni ravno lahka ::)  Moraš pa računat da je corso obrambni pes ampak s poudarkom, da varuje samo svoj teritorij in je na nevtralnem območju popolnoma indiferenten do okolja, ne čuva. Koliko dejansko čuva in kakšen je do tujcev pa je odvisno malo od dednosti malo pa od vzgoje in zgodnje socializacije ;)




radovednica

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #3288 : 13 April 2010, 21:41:00
Čara, parjenje brez vzrejnega pregleda ni v mojem interesu. Pomisleke sem imela zgolj zaradi uspavanja...Sumničav ni do vsakega novega človeka. Če mu človek dovoli, da ga prevoha, da ugotovi "če je naš"  :), potem ni težav. Problem je pri ljudeh, ki mu ne kažejo nakonjenosti oz. mu kažejo nenaklonjenost...Se mi zdi, kot bi bil zrcalo njihovega počutja. S tem delom se zadnje čase veliko ukvarjam...Mi lahko opišeš kakšno vajo za samokontrolo? Trik?

miško, neprijetnosti z mizami se še spomnim, ampak moram reči, da se je lepo navadil, da miza (in vse kaj je na njej) ni njegov prostor. Morda je k temu prispevalo tudi to, da NIKOLI ni dobil nikakršnega priboljška z mize. Tako, da lahko brez težav jemo pico s klubske mizice v dnevni, on pa sedi zraven. Edinole sadje je dobival z rok, že od majhnega (jabolka in grozdje nam je v celoti obral :)). Drugače pa je Royal Canin.




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3289 : 14 April 2010, 11:22:45
Vaje za samokontrolo: http://www.kliker.si/?q=node/223 ali http://www.kliker.si/?q=node/46 Jaz porabljam hrano. Trenutno še vedno delma z briketi in sma tako daleč, da lahko dam brikete v posodo in delama vaje in jo dam na sedi poleg posode in na "izvoli" začne jesti.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #3290 : 14 April 2010, 11:39:30
Miško super je!! Komej čakam da ga po doooolgem času spet vidim v živo    :-*

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3291 : 14 April 2010, 11:46:05
Vaje za samokontrolo: http://www.kliker.si/?q=node/223 ali http://www.kliker.si/?q=node/46 Jaz porabljam hrano. Trenutno še vedno delma z briketi in sma tako daleč, da lahko dam brikete v posodo in delama vaje in jo dam na sedi poleg posode in na "izvoli" začne jesti.

Takole - http://www.youtube.com/watch?v=dpUrYlamyDQ
Mi to delamo od prvega dneva. Smo delali tudi pri Cirotu in Chatty, ki sta ostala najdlje. Pa je šla Chatty v nov dom, midva sva pa pozabila povedat kakšno komando ima da začne jest in je psica sedela ob skledi in čakala, kdaj bo lahko jedla, novi lastnik je pa že mislil, da je dobil psa ki živi samo od zraka :D >:D

Bolj pomembno bi bilo, da ti takrat ko zganja "paniko" preusmeriš pozornost psa nase, na začetku pač s hrano ali igračo in potrjuješ željeno vedenje, kar pa lajanje ali celo renčanje ni. Corso ponavadi ko je sumničav "otrdi" in čaka, kako bo situacija potekala in se odloča ali je njegova intervencija potrebna ali ne. Ne reagirajo brezglavo.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3292 : 14 April 2010, 12:43:33
Na FB-ju je veterinarska ambulanta Noe objavila tole : Stranka proda psa pasme Cane Corso. Kuža je star 6 mesecev, ima rodovnik, je cepljen in izredno prijazen do otrok in drugih psov. Če si ga kdo želi ali ga zanima kaj več, naj pokliče na našo kliniko ali napiše sporočilo. Kmalu pa objavimo tudi telefonsko številko lastnika.

to pa je številka veterinarske ambulante : 070/550 - 590

ko bo pa še številka lastnika, pa objavim  ;)

Ana si dobila kakšen odatek več? Jaz predvidevam, da je to tole : http://www.salomon.si/oglas.aspx/25/01/01?id=1972I.1944189&rubrika=/%C5%BDivali%20in%20rastline/%C5%BDivali/Psi




bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #3293 : 15 April 2010, 10:38:17
Od včeraj moje Bonie ni več :'(

Še zdaj sploh ne morem verjeti, da smo še nekaj tednov nazaj brezskrbno hodili na dolge sprehode, danes pa je več ni... In to pri komaj dobrih 6 letih...
Vse se je odvijalo tako hitro... Najprej je začela malo šepati na eno sprednjo nogo, potem v nekaj dneh opazno bolj, sem jo peljala v Topolščico. Na slikah ni bilo nič za videti, ampak mesto je bilo sumljivo za kostnega raka. Smo počakali še 14 dni, da se diagnoza potrdi. In se je, čeprav sprememb na kosti je bilo še vedno skoraj nič. Medtem je dobilvala protibolečinske tablete in bilo je vse kot normalno. Samo z malo mirnejšimi sprehodi - brez drugih psov. V torek smo jo peljali še na Dunaj, kjer smo bili zmenjeni za biopsijo (ker slike še vedno niso bile najbolj jasne, če je to res to) in obsevanje. Tja grede je še bila čisto ok, navzven razen malo šparanja noge ne bi niti opazil, da je bolana. Nazaj grede pa je že celo pot cvilila in jokala. Potem še celo noč in včeraj dopoldan. Dr. iz Dunaja ni bilo jasno kaj zdaj to je, zato sem jo odpeljala k lokalnemu vetu, predvsem zato, ker se mi je ves čas zdelo, da je ne boli noga, pač pa nekaj v trebuhu. Pri slikanju trebuha pa se je izkazalo, da je imela v trebušni votlini za srednjo veliko žogo veliko gmoto, najbrž tumor...
Če bi vsaj en sam vet (v zadnjih tednih sem bila vsaj 4ih, pri nekaterih tudi večkrat) posumil, da gre pri nogi že za metastazo, ne pa primarnega raka, bi ji lahko prišparala vožnjo in mantranje na Dunaju in jo raje odpeljala na en lep sprehod... :(

Tukaj je še nekaj zadnjih fotk od Bonie, posnete 1 mesec nazaj na dolgem sprehodu okrog ene gramoznice, kjer še nismo ničesar slutili... Vse se je zgodilo tako na hitro, da sploh nimam nobenih pametnih fotk...


In še zadnja fotka, na dvorišču


V bistvu še zdaj ne dojemam, da je ni več...

LP, Darja



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3294 : 15 April 2010, 10:47:10
Od včeraj moje Bonie ni več :'(

Še zdaj sploh ne morem verjeti, da smo še nekaj tednov nazaj brezskrbno hodili na dolge sprehode, danes pa je več ni... In to pri komaj dobrih 6 letih...
Vse se je odvijalo tako hitro... Najprej je začela malo šepati na eno sprednjo nogo, potem v nekaj dneh opazno bolj, sem jo peljala v Topolščico. Na slikah ni bilo nič za videti, ampak mesto je bilo sumljivo za kostnega raka. Smo počakali še 14 dni, da se diagnoza potrdi. In se je, čeprav sprememb na kosti je bilo še vedno skoraj nič. Medtem je dobilvala protibolečinske tablete in bilo je vse kot normalno. Samo z malo mirnejšimi sprehodi - brez drugih psov. V torek smo jo peljali še na Dunaj, kjer smo bili zmenjeni za biopsijo (ker slike še vedno niso bile najbolj jasne, če je to res to) in obsevanje. Tja grede je še bila čisto ok, navzven razen malo šparanja noge ne bi niti opazil, da je bolana. Nazaj grede pa je že celo pot cvilila in jokala. Potem še celo noč in včeraj dopoldan. Dr. iz Dunaja ni bilo jasno kaj zdaj to je, zato sem jo odpeljala k lokalnemu vetu, predvsem zato, ker se mi je ves čas zdelo, da je ne boli noga, pač pa nekaj v trebuhu. Pri slikanju trebuha pa se je izkazalo, da je imela v trebušni votlini za srednjo veliko žogo veliko gmoto, najbrž tumor...
Če bi vsaj en sam vet (v zadnjih tednih sem bila vsaj 4ih, pri nekaterih tudi večkrat) posumil, da gre pri nogi že za metastazo, ne pa primarnega raka, bi ji lahko prišparala vožnjo in mantranje na Dunaju in jo raje odpeljala na en lep sprehod... :(

V bistvu še zdaj ne dojemam, da je ni več...

LP, Darja

Darja iskreno sožalje :'( Imela sem jo priložnost spoznati in je bila res super psica.  Zdaj je na nebu ena zvezdica več, ki te čuva, verjamem pa da je težko :'( :'(



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3295 : 15 April 2010, 10:50:42
Iskrene sožalje  :'(


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #3296 : 15 April 2010, 10:51:35
Ana si dobila kakšen odatek več? Jaz predvidevam, da je to tole : http://www.salomon.si/oglas.aspx/25/01/01?id=1972I.1944189&rubrika=/%C5%BDivali%20in%20rastline/%C5%BDivali/Psi


Ne žal nisem dobila nobenega novega podatka :-\

Bonie : iskreno sožalje  :'(


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #3297 : 15 April 2010, 11:00:46
Kljub temu, da veš, da je tako za psa najboljše, se vseeno ni lahko sprijazniti.

Cel čas se sprašujem, kako da prej nismo ničesar opazili. Taka gmota v trebuhu ne nastane čez noč... Ampak Bonie nikoli prej ni kazala nobenih bolečin (res pa je, da je imela zelo visok prag bolečine), jedla in odvajala je normalno. Edino kar smo opazili je, da se je redila v trebuh in še nekaj mesecev nazaj smo začeli z dieto (ukinili testenine, ki jih je imela najraje, in zmanjšali porcijo), ker prej je bila Bonie vedno take bolj atletske postave. Zelo močan prsni koš, v pasu pa je bila ozka. Zadnje mesece pa je ta njen ozek pas kar nekam izginil. In prišla je na 60 kg!



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3298 : 15 April 2010, 11:28:22
Joj, sozalje...  :'(

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #3299 : 15 April 2010, 12:21:02
OMG Bonie :'( :'(  Iskreno sožalje   :'(