Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463098

bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #3990 : 10 December 2010, 20:21:39
Rozi še ni vpisana in tudi dvomim, da bo kmalu, ker Italjani so ultra počasni, kar se rodovnikov tiče...

Uhh, kak sta Lars in Nitor že zrasla. Oba sta prava lepotca... :-* :-*

Brihta, pa res zgleda kot kup nesreče... Bogica...

Miško, Madox čist fajn zgleda.

Mene bo pa ta zgaga od Grozi še res ob živce spravila :-[ Danes imava že cel dan vojno, ampak te bitke ne bo dobila, ker na tem področju pa imam preveč izkušenj ;) Odločila se je namreč, da ne bo jedla briketov. In že cel dan ni nič jedla... Cel dan že samo leži, samo na sprehodu sva bile, kjer se je vlekla kot stara oma. Ko sva pa prišle domov, pa je šla ležati v garažo in se tam smili sama sebi. Pa taka igralka je, da bi lahko dobila medaljo. Sem mislila, da je Bonie poznala vse trike, ampak proti tejle ni znala nič. Ta poskuša vse mogoče, od tega, da bi se ti smilila, in zgleda res kot da bi bila bolana, še cela se trese zraven, če jo pogledaš >:D do lajanja in renčanja, če nič drugega ne vzbudi pozornosti... Ampak tokrat ji ne bo ratalo...

Res ne vem, kje sem jaz to zgago našla...



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3991 : 11 December 2010, 00:51:09
Meni je Maddox enako delal. Ni hotel jest. Par dni sem ga celo z roko hranla ::), pol sem pa pustla., bo že jedel ko bo lačen. So pa pravi ja :D
Evo čisto sveža fotka koko trpi revež. Je pa tako smrčal zraven ::)




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3992 : 11 December 2010, 08:04:45
Rozi še ni vpisana in tudi dvomim, da bo kmalu, ker Italjani so ultra počasni, kar se rodovnikov tiče...

Res ne vem, kje sem jaz to zgago našla...


Ja točno Italijani so slow motion :D Od Ule tudi še niso dobili rodovnika pa je zdaj že eno leto stara. Ne vem kaj toliko mečkajo ::)

 :D :D Rozi, Rozi. Pa res probava čisto vse finte. Naš Smart je bil tak, da nas je probal na vsak način obrnit. Jedel pa ni do drugega leta, pa smo umikali skledo, pa je bil lačen, ... dokler ni dobil konkurence v hišo, od takrat nobena skleda več ne ostane polna :P




Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #3993 : 11 December 2010, 10:32:32
Tudi naš si zasluži medaljo. Oziroma ne medaljo ampak oscarja za najboljšo vlogo - on pa bi na vsak način rad izsilil igro, kadar se njemu hoče. Imamo občasne probleme z zaganjanjem v roko (tako hoče izsiliti, da ga loviš, kar seveda sam sprejme kot igro,...) ampak se trudimo in vztrajamo.

Kar pa se tiče hrane, on igra "glumi" na vse načine. Ne da ne bi hotel jesti, temveč bi jedel 24ur. Poje vse od briketov, zelenjave, sadja, mesa, vse kar dobi.

Lp - vsem

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #3994 : 11 December 2010, 12:35:25
Samo da javim: včerajšnjo bitko smo dobili ;D Zgleda, da je pri Rozi vse bolj intenzivno, ampak hvala bogu tudi bolj kratko... (pri Bonie je tak štrajk trajal 3 dni, ampak niti slučajno ni delala takega showa...). Vojno pa nadaljujemo ;), da ji spravim to njeno trmo in samovoljo na vseh področjih iz glave...

Včeraj zvečer me je še tako razk..., da sem jo ob 11ih zvečer nagnala iz hiše, da je "revica" pol ure zmrzovala pred vhodom in se drla... No, tole zmrzovanje bi lahko trajalo samo 15 minut, samo je "revica" še kar trmoglavila, pa sem jo še malo pustila na hladnem...
Danes zjutraj pa me je cela vesela pričakala, ko sem se vstala in nič več ni bilo problem, vse je naredila za pešico briketov... :)
Najbolj ironično pri vsem tem pa je, da sem imela pripravljeno meso za njo, ki mi je do danes zasmrdelo, ker sem ga včeraj že tolikokrat vzela iz hladilnika... Samo nekaj pešic briketov bi pojedla, pa bi dobila meso, ampak ne...

Na splošno lahko rečem, da sem ful potrpežljiv človek, ampak tale zgaga me včasih tako spravi ob živce, da bi jo najrajši kar nekje "pozabila" ??? V bistvu bi ona rabila ful strogo policijsko vzgojo, jaz pa se trudim biti potrpežljiva in delati s pozitivno motivacijo, medtem  ko njej dol visi za vse te priboljške... Ampak se it tako vojno s psom, to je meni živa muka...



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3995 : 11 December 2010, 13:36:23
Pri nas imamo Blu, ki ji ni prevec do hrane, odkar je prisla Lucy je malo, malo bolje..sedaj zopet je brikete...Medtem, ko je Lucy konstantno lačna in je vse od briketov do limone, samo da se je...:)...Bonie mi imamo pa problem, da naše sploh nočejo noter bi kar spale zunaj, samo glede na to, da nimajo hiške sedaj v tem vremenu ni mogoče...poleti pa velikokrat spijo zunaj... :P :P :P


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #3996 : 11 December 2010, 17:12:09
Bonie mi imamo pa problem, da naše sploh nočejo noter bi kar spale zunaj, samo glede na to, da nimajo hiške sedaj v tem vremenu ni mogoče...poleti pa velikokrat spijo zunaj... :P :P :P

Teqila, saj v lepem vremenu in sredi dneva bi Rozi tudi z veseljem bila zunaj, ampak v temi in mrazu, to pa ne... se niti odmakne ne od vrat...

No, mi pa vojno nadaljujemo in moram reči, da je že cel dan ful pridna in poslušna  :) Zdaj na sprehodu je s takim veseljem delala vaje poslušnosti (in to samo za koščke suhih keksov), kot že dolgo ne... Zdaj samo ne smem popustiti, niti za malo. V bistvu bom začela še stopnjevati zahtevnost ukazov in to brez nagrad oz. priboljškov (hočem, da da prostor in to hitro, če hoče skozi vrata itd.)... Če hoče vojno, jo bo pač dobila >:D



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #3997 : 11 December 2010, 18:28:43
Mi smo ravno sedaj prišli iz Lj. Pa moram reči, da se je "frajer" zelo lepo obnašal in tudi s poslušnostjo ni bilo problemov. Bil pa je zopet problem, ko se preveč zapiči v eno stvar in potem mu ne pustimo po njegovem - takrat se začne. Hoče se spuščati v roke,...

Ampak, za danes smo tudi to vojno uspešno dobili  ;) in se je zelo hitro umiril in posvetil vso pozornost meni kot vodniku.

Ali ima mogoče še kdo kakšne nasvete kako odreagirati v takšnih primerih (ni vse po njegovem in potem se začne spuščati v roke, ali pa na vsak način izsiliti igro) ??? :-\


Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #3998 : 12 December 2010, 19:51:16
Evo nedeljski sprehod. Tokrat slike cele "mrcine"  ;)






tale je meni osebno najlubša  :o


p.s.: sedaj čakamo še ostale lepotce in lepotice  ;) :o ;)


Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3999 : 13 December 2010, 21:54:33
Lepo pozdravljeni! :D Zanima me kdo od CCjev se je prijavil na razstavo katera bo v Ljubljani januarja? :)

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4000 : 13 December 2010, 22:37:06
Uh, je Lars zrastel. Kolko je star zdaj? Lušen fant :)
Miha, mi se na raztavo nismo prijavili, in verjetno ne bomo nikoli razstavljali, mogoče edino v Maribor spomladi, pa še to vprašanje. :) Nisma nikoli vadila stoje, če ga postavim se vedno prestopi, pa se mi ne da ubadat z tem. Bil je na eni razstavi, ko je bil še mladič. Takrat je dobil zelo lep opis, ampak frajer ni hotel pokazat zob, raje se je stisnil sodnici za vrat in ji dal lubčka :D, pa smo končali :D



Sreda

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #4001 : 13 December 2010, 23:09:22


Pri nas se še nismo čisto odločili. Po vsej verjetnosti pa ne gremo :)



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4002 : 15 December 2010, 13:26:58
Pozdravljeni,
Naša Lucy je včeraj dopolnila 6 mesecev tehnica pa je pokazala 29 kg meter pa 58 cm...kar prehitro gre cas...:)

lp


Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4003 : 15 December 2010, 14:05:51
Uh, je Lars zrastel. Kolko je star zdaj? Lušen fant :)

Lars je star 7,5 mes. Je pa res tako kot pravi Teqila, da gre čas ful hitro. Ko se spomnim, da še ni dolgo nazaj, ko sva ga pripeljala domov in je bil ena taka mala piška  :).

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4004 : 15 December 2010, 19:34:19
Lepo pozdravljeni! :D Zanima me kdo od CCjev se je prijavil na razstavo katera bo v Ljubljani januarja? :)

V Lj. je ponavadi prijavljenih od 15-20 corsotov. Sicer je bilo prejšnja leta drugače, ker je bila v soboto pop. še specialka letos pa mislim, da je prvič ni, ker je bila na evropski. Tako da najbrž ne boš tako osamljen kot v Vrtojbi ;)

Od nas pa tokrat ena nova od Giasoneta :-|~  :-*






miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4005 : 15 December 2010, 19:46:28
Res je lep. Ninci, a Brihta pa sam na sivčke pada? :P



MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #4006 : 15 December 2010, 19:48:40
Ojla!

Super samo da ne bom sam hehehe !? :D Če ne druzga, če že ne boste tekmovali, prpelte vsaj svojga CCja pokazat malo! ;)

PS: kaj vsi maste neke fore s hrano, moj poje kot prašič karkoli mu daš pa niti malo ni špurljev!!!  :o Hehehhe

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4007 : 15 December 2010, 19:55:43
Res je lep. Ninci, a Brihta pa sam na sivčke pada? :P

 :D :D Bomo vidl če bo padla, mogoče ji pa ta ne bo všeč >:D Barva dejansko ni merilo za izbor je pač obakrat tako naneslo.  8)




Sreda

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #4008 : 15 December 2010, 21:03:55
Nina, tale samc je tok lepe barve. Če bi mela plac še za enga, bi si močno želela, da bi biu kakšen čisto siv :D Lepi bojo pa vsekakor vsi.
Mi smo včeraj imeli 4 mesece, 49 cm in 15,9 kg :)



jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #4009 : 16 December 2010, 09:07:01

Od nas pa tokrat ena nova od Giasoneta :-|~  :-*
:o :o :o :o  wooooow  hudec je tale...zdej pa samo še iskrice pa bo  :P ;)



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4010 : 16 December 2010, 15:13:44
Super izbor ninci! Giasone je  :-*  Čin na sivčke  ;)



Reba

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #4011 : 16 December 2010, 16:56:10
Lep pozdrav!

Mi imamo pa en problemček pri Shani. Nismo več prepričani glede pasme.

Corso ali Malamut?  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=bU8vP3dl6OE

http://www.youtube.com/watch?v=D9vAFc71mZw



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4012 : 16 December 2010, 17:39:15
Hvala.
Domino glede na to, da jih prejšnjič s sivim samcem ni bilo, je za sive tokrat zelo malo možnosti.

Mi imamo pa en problemček pri Shani. Nismo več prepričani glede pasme.

Corso ali Malamut?  ;D

 :D Prinašalc :P



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4013 : 16 December 2010, 18:07:13
Točno tako ninc. Sej zato pa činčinamo na to, da mogoče bo  ;)



dado

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #4014 : 16 December 2010, 20:09:26
V Lj. je ponavadi prijavljenih od 15-20 corsotov. Sicer je bilo prejšnja leta drugače, ker je bila v soboto pop. še specialka letos pa mislim, da je prvič ni, ker je bila na evropski. Tako da najbrž ne boš tako osamljen kot v Vrtojbi ;)

Od nas pa tokrat ena nova od Giasoneta :-|~  :-*



To pa je pogled, hm.  :-* :-* :-* :-*



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4015 : 16 December 2010, 20:13:54
V Lj. je ponavadi prijavljenih od 15-20 corsotov. Sicer je bilo prejšnja leta drugače, ker je bila v soboto pop. še specialka letos pa mislim, da je prvič ni, ker je bila na evropski. Tako da najbrž ne boš tako osamljen kot v Vrtojbi ;)

Od nas pa tokrat ena nova od Giasoneta :-|~  :-*





 :-|~ :-|~ VAU. Ful huda glava (in nor pogled   8) )

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4016 : 17 December 2010, 10:51:55
Ninci vaš izbranec je res  :-* :-* :-* :-|~ :-|~

Pa se dve slikci od nas

Naš rambo Lucy (mal je smešna ker ji se na gobčku ni zrasla dlaka)


in Blu


Lp


ROTT

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #4017 : 17 December 2010, 12:01:10
Hvala.
Domino glede na to, da jih prejšnjič s sivim samcem ni bilo, je za sive tokrat zelo malo možnosti.
 
 :D Prinašalc :P

 Ne, ne, kr taki nej bodo, kot je mama Brihta, bodo tanajtabulši  ;D

Električne naprave delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #4018 : 18 December 2010, 14:19:47
Ojla!

Par slikic iz zasneženega primorskega dopolneva!!! :D


Poziranje kao  ;D


Vzvratni skok za kepo snega!?  :D


Skakanje po snegu  ;D


Poziranje 1  :)


Poziranje 2  :)


Ta štor v zemlji je pa moj!? :D


Zmatran počasi gremo v hiši. :)
L.P.

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #4019 : 18 December 2010, 14:25:27
Ninci...LEP samec pa FUL lepa glava, sam barva mi pa ni kej preveč ušeč. :D PS: pa še to bi mogu zdej z malimi črkami pisat (pisava velikost 1)...-> Ej kupiran je a veš...  :P :o Hahahaha JOKE! :D

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.