Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462950

jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #4200 : 24 Februar 2011, 11:39:30
Živjo

No zaenkrat smo se štirje skorajžel, da spoznamo naše zverinice, in sicer to soboto nekje v okolici Žalca! Kje točno bo pa povedala gospodična Kaja, ki prihaja iz teh koncev! Mislim da je za vse (razen za gostiteljico), pošteno kar se prevoza tiče.

Predlagam da se dobimo okol 12h? Povejte če vam odgovarja (Alex, Miško, Kaja ma pa itak cel dan cajt :P)

Vabljeni tudi ostali, ki neveste kam bi se dali v soboto ;)

Lp
Jure



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4201 : 24 Februar 2011, 17:01:10
Uživajte v soboto in ne pozabit fotkat :P

Citiraj
Naš mali je imel pa v ponedeljek prvo slabo izkušnjo  Angry. Napadel ga je en mešanec, ki črti vse živali, razen mačko s katero živi. Na srečo smo jih hitro spravili narazen, ampak eno malo "bojno" rano pa je vseeno odnesel. Ugriznil ga je v tazadnjo in v spodnji del repa. Ker pa se je hitro zmikal, je k sreči samo praska. Je pa zelo hitro skapiral kako ta "igra" poteka in se branil. Ko pa sem ga peljala stran, me je pa ful ponosno pogledal  Roll Eyes.


Upam, da je ok in ne bo kakšnih posledic.  :-*

Mi smo današnji sonček in še zadnje krpice snega dobro izkoristili







ProTactic

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #4202 : 25 Februar 2011, 18:39:43
Pozdravljeni.
Na tem forumu sem nova in še nisem uspela prebrat vseh postov na to temo...  :-[
Tako, da prosim če mi lahko kdo odgovori na naslednja vprašanja:
~ Če je pes kupljen v Srbiji, kako je z razstavlanjem v Sloveniji ? Lahko normalno?
~ Psički smo dali kupirat ušesa v SLO (leto kotitve ; 2011) .... Tudi psička je iz Srbije... Je možno razstavljat po vseh Evropskih državah,glede na to, da ima kupirana ušeska  ?
pes in psička,oba sta pasme cane corso..
Hvala za odg.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4203 : 25 Februar 2011, 19:58:39
Pozdravljeni.
Na tem forumu sem nova in še nisem uspela prebrat vseh postov na to temo...  :-[
Tako, da prosim če mi lahko kdo odgovori na naslednja vprašanja:
~ Če je pes kupljen v Srbiji, kako je z razstavlanjem v Sloveniji ? Lahko normalno?
~ Psički smo dali kupirat ušesa v SLO (leto kotitve ; 2011) .... Tudi psička je iz Srbije... Je možno razstavljat po vseh Evropskih državah,glede na to, da ima kupirana ušeska  ?
pes in psička,oba sta pasme cane corso..
Hvala za odg.

 :o :o :-X  >:(

Bom najprej lepo odgovorila
Razstavljaš v slo. lahko normalno v drugih državah EU pa kupiranega psa ne oz. odvisno od zakona ki ga ima država. Torej se moraš prej pozanimat kakšen zakon imajo, ponavadi za kupirane tudi piše na prijavnicah ali je dovoljeno njihovo razstavljanje oz. kakšna so pravila. Upam pa da veš da je pocar, ki je opravil poseg v hudem prekršku. :-X

Od kod pa prihajata? Imaš kako fotko?




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4204 : 25 Februar 2011, 20:10:32
Kako je je pa sploh blo možno prepeljati legalno čez mejo, kjer se zahteva titer?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #4205 : 25 Februar 2011, 20:11:18
(leto kotitve ; 2011)
Kako je lahko leto kotitve 2011, hkrati pa je že kupirana in v SLO?? Saj še 2 meseca ni stara!



jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #4206 : 26 Februar 2011, 07:41:27
Živjo

Da vas malo opomnim,da ne pozabite, danes ob 12h v Žalcu pred mercator centrom. Če si kdo želi, da mu danes pes več ne teži, naj ga pripelje na "igre brez meja" kjer si bo dalo duška trop zveri :o (zaenkrat nas je 5), mi bomo pa mal počvekal  ;)

Pozdravljeni.
Na tem forumu sem nova in še nisem uspela prebrat vseh postov na to temo...  :-[
Tako, da prosim če mi lahko kdo odgovori na naslednja vprašanja:
~ Če je pes kupljen v Srbiji, kako je z razstavlanjem v Sloveniji ? Lahko normalno?
~ Psički smo dali kupirat ušesa v SLO (leto kotitve ; 2011) .... Tudi psička je iz Srbije... Je možno razstavljat po vseh Evropskih državah,glede na to, da ima kupirana ušeska  ?
pes in psička,oba sta pasme cane corso..
Hvala za odg.
:D :D


Hmmmm , mislim da bi bilo pametno da forum prvo prebereš  :P , boš zelo hitro dojel, da se nisi obrnil na pravi forum, kar se kupiranja tiče in psov iz Srbije  ;)
Drugače pa dobrodošel, in veliko sreče z mladiči

lp




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4207 : 26 Februar 2011, 07:51:51
Verjetno se samo norca dela ProTactic, počitnice in te zadeve al sfaliran študent/ka, brezposeln...

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #4208 : 26 Februar 2011, 08:36:00
Živjo!

Pomoje tudi mislim da je zaj#!cija, ker drugače te izjave in vprašanja so zelo NEKREDIBILNA! :) Če pa so že res prava in realna, si forum zgrešil, pa raje ne piši več gor ne glede kje si ga kupu, ne psarne, ne slik dajat gor, še manj pa kdo ti ga je kupiral v SLO itd.!? :D Če nočeš v kake težave zabrest s temi izjavami pa to, ker forum je javna "ustanova" in sej veš kako je, vsak lahko vidi vse itd... :)

PS: sem mogu napisat neki, čeprav sem se odloču že lep čas nazaj, da ne bom več sodeloval na tem forumu, razen z slikami ter rezultati mojega psa.

L.P.

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4209 : 27 Februar 2011, 21:07:23
 Hi,

"Mini" srečanje cc-jev je v soboto uspelo. Ob tej priložnosti zahvala in pozdrav vsem udeležencem (dvo in štirinožnim) - lahko bi se kdaj srečali še v večjem številu  ;)



p.s.: forum spet malo zamira / stagnira  :(

Lp, vsem


Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4210 : 27 Februar 2011, 21:18:29
Zdravo,

Res bo treba še ponoviti v toplejšem vremenu :) Super je bilo da smo se spoznali, in da so se psi nanoreli. Moj je dal mir do večera  :D
Hvala za družbo.



jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #4211 : 01 Marec 2011, 08:22:55
Živjo

Ja srečanje je uspelo, razen tega da je blo mraz, pa da so bli psi usrani do vratu in čist zmatrani je blo super :P

Bo treba ponovit, in upam da v še večjem številu  ;D

lp



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4212 : 03 Marec 2011, 18:24:42
Še nekaj slikc naših kvadratnih gobčkov:

mama Domino ;)


lepotička Mea


lepotička Macy



Manu' in Domino


lp,



PeCi

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #4213 : 04 Marec 2011, 16:26:21
Pa še en Dominin omladinec Meeko, slike sicer niso najlepše, ampak bistvo se vidi ;D









LP,



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4214 : 04 Marec 2011, 16:31:47
Ja kooončno !!! Dobrodošel!

Evo še en moj  ;) kvadratni gobček! Glej ga črnega mladiča z eno rjavo flikico pri ušesku kakšen je sedaj  :D :D :D
Meeko :-* :-* :-*



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4215 : 04 Marec 2011, 16:40:45
 Končno nekaj novih fotk vaše mladine :D Vidim, da se burji ne daste.  ;)

Ta je dobra:


"Dej hit sliki, da grem pol naprej mulce v red spravljat :P"




Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4216 : 04 Marec 2011, 17:22:19
Uff ta burja :-X ne zdržimo več!

Hvala Nina  ;)




zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4217 : 04 Marec 2011, 19:11:24
Tole je pa še Maggie. Z lastnico pridno hodita na treninge reševanja in na vsakem treningu vidno napredujeta :)





"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4218 : 04 Marec 2011, 20:51:27
Jej, končno malo Dominosov   :o
Peci, pozdravljen. Končno se je javil še en bratec :D  Lušten Meeko, pa Maggie mi je tudi všeč. Se mi zdi da sta si z Madoxom najbolj podobna :-*
No da še jaz nalepim kako sliko. Sicer so iz srečanja ker se nisma nič slikala  v kratkem.
















Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4219 : 05 Marec 2011, 12:27:33
Še nekaj slikc naših kvadratnih gobčkov:

Manu' in Domino
http://www.shrani.si/f/o/hY/1KbffFy9/132871482452637767771067.jpg

lp,

Ampak ko pa tole pogledam je pa kot bi gledala dve Dominini glavi - eno v original velikosti in eno malo povečano  :o Popolnoma ista sta!  :-*

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #4220 : 05 Marec 2011, 21:03:48
No, pa še nekaj naših novih fotk...






LP, D.



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4221 : 05 Marec 2011, 23:15:07
O Rozika :)
Je že dolgo ni blo videt. Lušna, sploh na 2. slikci mi ima lepo postavo.
Tole sliko pa še morem dat gor :D
zaspanca



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4222 : 06 Marec 2011, 19:12:44
Kot vidimo je Rozi "že prava dama"  :o Lepo se razvija.

Kdo pa je bolj zaspan Madox ali njegov prijatelj/ica.  ;) Super sta tako skupaj.

Lp,

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #4223 : 08 Marec 2011, 15:22:15
Živjo

No super da ste še ostali mal pokazal svoje lepotce...prav vsi izgledajo super, in upam da jih bomo meli čast spoznati kje v živo...na kakšen pesjanarskem srečanju v prihodnosti  :P :P

Imam pa eno vprašanje, in sicer, če kdo pozna kakšne so mere za pesjak in pasjo uto, seveda za corsota?

lp



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4224 : 08 Marec 2011, 18:31:54
Ampak ko pa tole pogledam je pa kot bi gledala dve Dominini glavi - eno v original velikosti in eno malo povečano  :o Popolnoma ista sta!  :-*
Hvala ;) Drugače se mi pa ne zdi, da sta si tako očitno podobna. Sta res bolj/najbolj Maddox in Maggie podobna Domino.

  Maggie in njena vodnica so pa res ultra pridne 

Je pa tudi naš PeCi priden a ne   8)

Ej Miško to pa je lepa slikca  :-* ;)



PeCi

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #4225 : 08 Marec 2011, 19:46:59
ne vem, a res barva naredi mojga tako preklo proti vašim črnuhom, kljub temu, da ima 50kg, ker po slikah sodeč mu manja vsaj 10kg.

Domino tako je ja, končno so se spet treningi začel, da se še enmal znanje in poslušnost nadgradi, potem bomo pa vidl, v kateri smeri nadaljevat :)
Zelo rad dela, pa ubogljiv je ful za takega omladinca, dokler ga nekdo mal prelepo ne pogleda, potem je pa to samo še 50kg vreča za čohanje :D
 



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #4226 : 08 Marec 2011, 19:49:51
Maggi in Maddox sta najbolj po Domino ja :) Meeko pa je bil vsaj meni mladiček z najboljšim karakterjem v leglu, ful pogumen in huggable ;) Ga moreste kaj pripeljat mimo, da se spet srečamo

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4227 : 09 Marec 2011, 12:25:27
Hvala ;) Drugače se mi pa ne zdi, da sta si tako očitno podobna. Sta res bolj/najbolj Maddox in Maggie podobna Domino.

  Maggie in njena vodnica so pa res ultra pridne 

Je pa tudi naš PeCi priden a ne   8)

Ej Miško to pa je lepa slikca  :-* ;)

Mja sej možno, samo na tej sliki se mi res zdi da imata zgornjo linijo glave isto. Maddox je pa itak  :-|~ že od malega moj "favorit".

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4228 : 09 Marec 2011, 16:05:22
Maggi in Maddox sta najbolj po Domino ja :) Meeko pa je bil vsaj meni mladiček z najboljšim karakterjem v leglu, ful pogumen in huggable ;) Ga moreste kaj pripeljat mimo, da se spet srečamo
  ;) on je pa res najbolj srečen pes po karakterju ;)

Neyka ja tam sta res skor identična v profilu. Sam ima Manu vseeno čelo bolj podobno tatkotu  ;)

PeCi mi se na veliko prehranjujemo in v hribe hodimo, da se bildajo  ;) ::) Mislim, da ima Manu tam nekje 55 kg. In saj veš vsak kg se zelo pozna.

Joj ne morem si pomagat ::) ta slikca mi je tolk dobra, da jo moram gor dat ;)



Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4229 : 09 Marec 2011, 20:06:47
A ma kdo kakšno info glede tega oglasa-predvsem zakaj se oddajajo/prodajajo.

http://www.bolha.com/zivali-psi-pasemski/cane-corso-par-simbolicna-cena--oglas1273556072

lp,