Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1463099

PeCi

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #4440 : 28 Junij 2011, 20:52:56
...pa še par novih slik Meekota;









ta 50kg igrača je pred kratkim opravla BBh izpit in zdaj zasluženo uživa v počitncah ;D



TThor

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #4441 : 29 Junij 2011, 14:34:50
No zanime me koliko kaj tehtajo vaši CC-ji . Za Mekota je tu navedeno 50kg >:(  Pa tako na sliki niti ne zgleda tako zelo velik in nabildan,  kaj pa pri ostalih ? Glede na to, da je moja samička me zanima predvsem kolikšne so težke vaše kosmatinke ? Da vsaj vem kaj lahko pričakujem.



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4442 : 29 Junij 2011, 16:52:02
Oj,
Čestitke bratcu Meekotu za opravljen izpit. Super, si je zaslužil počitnice :D
Tthor, jaz ti lahko povem za mojega samca. Sem ga včeraj tehtala in ima 51,9kg. Sem bila kar malo razočarana, ker je imel že 54kg, zdaj se pa verjetno pozna vročina da mu ni za jest. Meni se še vedno zdi suh kot glista in bi ga rada malo poredila ::)
Še nekaj slik








kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #4443 : 29 Junij 2011, 18:31:06
...pa še par novih slik Meekota;









ta 50kg igrača je pred kratkim opravla BBh izpit in zdaj zasluženo uživa v počitncah ;D

Soizpitnik je pozabil povedati, da je ta 50kg igrača izpit opravila bleščeče, z najvišjim rezultatom dneva. :)

Čestitke še enkrat in uživajta poletje! ;)



jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #4444 : 30 Junij 2011, 11:06:33
uff čestitke mekotu za bbh izpit z najvišjo oceno...to pa ni kar tako  :) bravo...
Sem tudi sam imel v planu po opravljeni mali in srednji šoli nadaljevati bbh, ker sem mnenja da so corsoti super delavni psi in z nekaj potrpežljivosti in pravimi priboljški ga lahko naštimaš prav vse :P
Za izpit pa se nisva odločila ker je pač vse skupaj na tesno z časom (selitev), in je okol bajte cel kup dela  :P...no pesjak je že postavljen tako da Nitor že uživa, malo manj pa sosedi ker jim ni čisto jasno kdo si drzne v njihovo sosesko pripeljati tako mrcino...hehehe ampak led smo prebili in najbolj so ga veseli otroci  :) tako da "tastari" nimajo kaj za piskat..čakam samo še da mi pride nekdo na vrata in vpraša, kje se lahko kupi takega psa  :P :P

Nitor je včeraj dopolnil 10 mesecev in ima cca 40kg, mogoče kako kilco manj, ker se res pozna ta vročina, da je slabše ješč in pa kopanje v reki ga dodobra zdela  :P...v višino ne dobiva več tako ekstremno kot pred meseci in mislim da mu pripada še kakšen cm prav veliko pa ne..

lp

 



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4445 : 02 Julij 2011, 20:43:30
TThor teža naših se giblje nekje od 45-50kg.  ;)

Pa še tule malo za cukr dvignt :P













Foto : Tina Brinar http://www.ednevnik.si/malea




TThor

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #4446 : 03 Julij 2011, 16:54:23
Ninci krasni so  :o. Hvala tudi za podatek okoli teže. Upam da bodo vsi ti nadobudneži dobili prave lastnike ki si jih bodo zaslužili.
Evo tukaj pa še par obljubljenih slik iz enega popoldanskega sprehoda.

L.P.



TThor

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #4447 : 03 Julij 2011, 16:57:07
Pa še .



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4448 : 07 Julij 2011, 16:12:04
World dog show Paris!

GVIDO SANGUE MAGNIFICA: NEW WORLD WINNER!!!
MURANO SANGUE MAGNIFICA: JUNIOR WORLD WINNER!!!
BOSS SANGUE MAGNIFICA: PUPPY WORLD WINNER!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4449 : 07 Julij 2011, 16:40:30
World dog show Paris!

GVIDO SANGUE MAGNIFICA: NEW WORLD WINNER!!!
MURANO SANGUE MAGNIFICA: JUNIOR WORLD WINNER!!!
BOSS SANGUE MAGNIFICA: PUPPY WORLD WINNER!!!

Sem ravno videla :o. Bravo SM!!



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4450 : 08 Julij 2011, 00:15:46
JWorld dog show resaults, Pariz!!!

udge: Gajewski Jan (POL)

Male intermediate

1. CAC Gerassi Corso Dorian (Maximus Gerassi Corso x Angel)

2. Biver Jazz (Aramis del Rosso Malpelo x Jeolanda del Rosso Malpelo)

3. Ephyr des Gardiens D'Ecosse (Rothorm Jy Dream Zephyr x Absolute Happiness V'T des Gardiens D'Ecosse)

4. Sforza Ludovico (Ares di Casa Cesaro x Saida di Casa Cesaro)

 

Male open

1. RCAC Desmo del Antico Cerberus (Dante dAC x Matilde dAC)

2. Fabian Custodi Nos (Zar del Rosso Malpelo x Nikita)

3. Marcos (Raul x Kairna)

4. Luiji (Giuseppe della Porta Dipinta x Demmy)

 

Male champion

1. CACIB + BOB Gvido Sangue Magnifica (Donald del Antico Cerberus x Arien SM)

2. Gimmy dei Martinotti (Toro x Diana dei Martinotti)

3. Shadow of the Monster Atos (Van Gogh del Rosso Malpelo x Timoniere Orka)

4. Ollada Arlekin Gorgin (Don Juan del Rosso Malpelo x OA Soprado)

 

Male junior

1. Best Junior Sangue Magnifica Murano (Gvido SM x Lucrezia del Rosso Malpelo)

2. Rus Best Line Georgio (RBL David x RBL Festa dell Amore)

3. Wind of Glory della Valle dei Lord (Prestige x Rothorm Jy Dream Akasha)

4. Bohema Blaze Makkini (Leo x Biggi Biotti)

 

Male puppy

1. Best Puppy Boss Sangue Magnifica (Dok SM x Ventura Strajano)

2. Joe Frazier des Dunes des Sages (Anteus Tioso Junior x Odessa degli Elmi)

3. Arturo de la Mirage de Torrellas (Desmo dAC x Inu de Cuore Blue)

4. Frenklin de Clos des Trois Rivieres (Viktor Z Mazurskiego Edenu x Camila dTR)

 

Male veteran

1. S'choubert du Crepuscule des Aigles (N'odin de la Cite de la Rune de Dalle x Opium dlRdD)

2. Benhur dei Dauni (Ettore x Luna dei Dauni)

 

Judge: Class Anne-Marie (FR)

 

Female intermediate

1. RCAC Amberland Akira (Cesare x Raissa)

2. Vespasian Donata (Damon Custodi Nos x Letizia del Rosso Malpelo)

3. Armani Code Be Come The Star Dragon (Quintiliano del Rosso Malpelo x Afrodita Nola Star Golden Moloss)

4. Magic Mandarine Blekitna Przystan (Umber del Orte x Gala Blekitna Przystan )

 

Female open

1. CAC + CACIB Ninette della Valle degli Orsi Ali (Birra x Gina dVdOA)

2. Fedora Custodi Nos (Zar del Rosso Malpelo x Nikita)

3. Stanley Pet Italia (Barone dei Re Di Roma x SP Etoile)

4. Clara di Nuceria (Zaccaria del Rosso Malpelo x Enna)

 

Female champion

1. RCACIB Beira de Nobil Rose (Cesare x Maraya della Porta Dipinta)

2. Tequila du Crepuscule des Agles (Cacao x Rea du Crepuscule des Agles)

3. Brooklyn de Nobil Rose (Cesare x Maraya della Porta Dipinta)

4. Iasmin da Quinta de Quires (Brutus x Perla della Nevaia)

 

Female junior

1. Private Vendetta della Valle dei Lord (Prestige x Rothorm Jy Dream Akasha)

2. Viconia Custodi Nos (Damon Custodi Nos x Ranie)

3. Sara del Rosso Malpelo (Conan dei Dauni x Gilda)

4. Fidji des Lares de L'aureviere (Bosco dLdL x Bellone)

 

Female puppy

1. Aisha Rodis Sao Laera (Timoniere Thor x Baghira Fann Duo)

2.

3. Barbarella del Rosso Malpelo (Eros del Rosso Malpelo x Quintiliana del Rosso Nalpelo)

4.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #4451 : 08 Julij 2011, 03:20:00
Ninci, čist hude slike :o

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Domino

  • *
    • Prispevkov: 432
    • Točke: 0
Odgovori #4452 : 08 Julij 2011, 10:13:20
Bravo Peci!!!! Bravo Meeko!!! Čestitke super sta! :-* :-*

Zdej k Meeko počiva ti lahko Manuja pošljem, da ti ne bo dolgčas Peci  >:D :D  .... on je tudi en "action man"  ::)

Nekdo je spraševal po kg.... Manu ma tudi cca 55 kg pa če ga pogledaš tudi ne zgleda nabit.. prej suh..
Domino ima 40-42 kg. Macy pa tudi tam enih 40kg. Sam njej se teh 40 kg kar pozna  ;)
Ne moreš sam kg gledat ampak tudi cm in strukturo. npr. če bi Domino imela 45 kg bi že delovala kar preveč rejena.
Medtem ko je Macy z njenimi 40 kg že sedaj preveč okrogla.

Ninci super fotke :-*

lp,



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4453 : 09 Julij 2011, 12:44:49
Hvala. Komaj čakam da pridejo tudi "fizično" in bodo krasile steno 8)



tone

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4454 : 11 Julij 2011, 16:52:37
Nekaj novih slikc od Bufi po ohladitvi v potoku ;D


   

   



lp.tone

lp.tone


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4455 : 19 Julij 2011, 21:18:32
Tudi mi rastemo kot gobe po dežju  8)










Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4456 : 27 Julij 2011, 21:52:30
Hi, lep pozdrav vsem. Nas veseli, da mladi rastejo kot gobe. Malo večji mladinci/ke pa tako lepo napredujejo.
Evo naš heroj - največji firbec, vse mora imeti pod kontrolo  ;)



Lp, Vsem

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #4457 : 29 Julij 2011, 23:29:05
Ninci, to je pa res lepo leglo. Vsi po vrsti so  :-* Sploh pa ta na zadnji fotki... Ste tole vi obdržali?

Alex, Lars pa je že pravi dec...

Rozi pa je še vedno zmešana trola, kot že od malega... No, malenkost je že boljša, ampak še vedno mi skoraj vsak dan kaj naštima, razen na morju se mi je zdelo, kot da je nimamo s sabo, tako je bila pridna. Smo bili v neki ribiški hiški z 4000 ha oljčnega nasada okrog in je cel dan lovila martinčke po grmih ali pa se kopala. Smo pa potem fasali vnetje kože na licih (pod ušesi), kar je menda ful pogosto na morju. Od vlage in vročine se razmnožijo bakterije, zgledalo je prav grozno. Najhujše pa je bilo, da se ni smela več kopati... Tako da če še greste kaj na morje, brišite pse, pa zvečer jim več ne pustiti v vodo.

Danes pa me je pošteno prestrašila. Sva šli na sprehod in sicer z avtom do gozda (ker se goni) in potem eno veliko turo naokrog, ko na enem mestu kar precej zaostane za mano. In kot vedno, ko ni pozorna name, se ji tudi tokrat skrijem za neko grmovje malo vstran iz potke. In potem gledam, kako ona laufa gor dol levo desno in me išče. Ponavadi me itak takoj najde, tokrat pa ne vem kako to da me ni. V glavnem to njeno iskanje kar traja in traja, vidim da je že malo panična, da je že cela penasta okrog gobca ko laufa sem in tja, pa si mislim, naj jo bo malo strah, da bo drugič vedela, da nima kaj zaostajati ;) No, in potem vidim, da zavije na eno drugo potko in je ni in ni nazaj. Takrat pa mene zgrabi malo panika, kam je zdaj šla, grem nazaj na potko, jo kličem in nič. Nje ni nikjer. Grem nato v tisto smer, kamor sem jo videla odleteti, jo kličem nič. Kličem domov, če slučajno pride domov, naj me pokličejo. Hodim dalje, grem v smeri avta, jo kličem, nje nikjer. Pridem že skoraj do avta (kakšnih 15 minut hoje), ko pride nasproti nek gospod s psom, ga vprašam, če je videl, kje črnega velikega psa, pa mi pokaže proti mojemu avtu!!! Jaz pa jo kličem, pa takrat me je že morala slišati, ampak mi zamerljivka ni hotela priti nasproti. Ko pridem do avta, ona tam stoji in me gleda. In ko ji rečem, ja kje te bila, pa nekaj zaboli in se postavi pred prtljažnik ... Še ko pridema domov, gre samo ležati na svoj ležalnik, brez da bi koga pozdravila, ko ji drugače cela rit leti vsakič, ko koga vidi... Groza, kaka zamerljivka, mene pa je že grabila taka panika...

Včeraj recimo pa mi je čuvala čevlje ::) Smo imeli obisk in smo bili vsi zunaj, ko začne deževati in gremo vsi noter kar pri terasi in tam na en kup zmečemo čevlje. Rozi gre z nami noter in leži kot mrtva v dnevni sobi. Potem pa obiskovalka gre k tistemu kupu čevljev, da si vzame svoje. V tistem trenutku ko prime čevlje, pa Rozi skoči... Tako da od zdaj zgleda bodo naši obiskovalci domov hodili bosi :o Eh, hec, saj takoj ko je povohala čevlje, je vedela, da niso naši in je bilo ok. Samo, kaj si tale vse ne zmisli... In sploh po tem, ko je vsako čuvanje pri nas strogo prepovedano in to že od malega, ker tale pes res res pretirava s čuvanjem... Se pa vsake toliko časa pokaže kakšno takšno pritajeno čuvanje...

No, pa da je ne bom samo šimfala, naj povem, da pa sama še nisem videla psa, ki bi tako hitro plaval kot Rozi. Smo na morju prav tekmovali, kdo bo prej pri žogici, in jo je od vseh prehitel samo svak, ki se je pošteno nakravlal...
Za boljšo predstavo posnetek:
http://smg.photobucket.com/albums/v465/MissBonie/?action=view&current=MVI_3776_1.mp4
Pa poziranje...

martinčkanje...


in šofiranje



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4458 : 30 Julij 2011, 07:40:40
Ninci, to je pa res lepo leglo. Vsi po vrsti so  :-* Sploh pa ta na zadnji fotki... Ste tole vi obdržali?

Hvala.   Na zadnji fotki je samček Grana Padano, pri nas ostane zmešana baba Gorizia  >:D - Fanta. So pa tudi meni všeč in mislim, da sta Giasone in Brihta skupaj dala najboljše kar se da. Komaj čakam, da bodo stari ene 2 leti, da vidim kaj bo dejansko ratalo iz teh psov. Zdaj so stari 9 tednov in imajo cca. 10kg :-[. 4-je pa še iščejo čisto prave lastnike - Guttus, Gioda, Gauda in Grignano. Upam, da bodo tudi ti ostali v slo., da jih bomo čim večkrat videli. :-[


Rozi je očitno ena prav pametna babnca 8) Bi jo morala pohvalit, ker je bila tako pridna, da te je počakala pri avtu. Saj poznaš najbrž tisto, da če se lovski pes ne vrne z jage, mu lovec pusti na mestu, kjer sta se razšla eno svojo stvar in lovski pes ga bo ob vrnitvi sigurno tam počakal. Rozi je pa naredila čisto isto, vrnila se je tja, kjer je bila prepričana, da te bo sigurno našla.
Ampak plava pa res  :o :o A ima kakšen motorček vgrajen :P Kje ste pa bili to na dopustu?

Lars pa tudi raste. Se mi zdi, da ima ogromno glavo, ali pa je le kot slikanja. Ampak glede na to, da še ni čisto narejen bo očitno ornk mrcina. :)



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #4459 : 30 Julij 2011, 08:56:53
Ninci, res, edini problem pri Rozi je in to že vse od začetka, da je prepametna za nas vse  :-X  Vsak dan znova se čudim njeni "kreativnosti". Enkrat recimo, ko ji nisem hotela potegniti žogice izpod kavča (ker jo spravi nazaj noter itak vsakih 5 minut), sem jo nato zasačila, kako je skušala pridi do žogice tako, da je skočila na kavč in se hotela zriniti za kavčem do tla...

Tega glede lovcev pa nisem vedela, sem prav razmišljala, kaj naj naredim, naj jo čakam ali grem iskati... Sem v glavi že videla kako laufa kje po cesti ali pa jo kakšen pes nadleguje... Sem se potem prav tolkla po glavi, da sem jo pustila tako dolgo... Ampak kako mi je zamerila :-X :-X :-X

Glede plavanja, pa to na posnetku še ni nič. Če kdo z njo plava proti žogici, vklopi še dodaten motorček  :o
Je pa to v Pirovcu, smo najeli eno ribiško hiško. Ful je bilo super. Zgleda na fotki sicer na samem, je pa takoj zraven en manjši hotelček in velik kamp. Ampak je bilo fajn in čisto blizu mesta, pa kljub vsemu smo bili malce zase...

Za male lepotce pa upam, da čimprej najdejo super lastnike...






tone

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4460 : 01 Avgust 2011, 21:15:29
Nekaj novih slikc iz Crikvenice,smo bli mal na obisku,tako da je Bufi spet vidla mal svojo mamo,bratca in sestrico.





in pa še z mamo





lp.tone

lp.tone


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4461 : 01 Avgust 2011, 21:31:31
Pa še naša "tamala", ki pa glede na to kako raste in dobiva na teži kmalu ne bo več mala :-[

Fanta




Na socializaciji s svojo "tamalo šefico" ;D


Danes smo imeli tudi prvo uro igralni uric, kje so kar štirje naši mladički Kuba, Sumo, Gorga in Fanta, pa še ena 2 meseca starejša punca iz grosupeljskega legla, tako da je čisto "corsaško" obarvana šola  :)




Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4462 : 02 Avgust 2011, 13:52:44
 :P :P :P :-* :-* :-* :-* :-* ful so luškane.

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0

Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #4464 : 06 Avgust 2011, 07:54:05
Uff, to je pa znano. Sava v Kranju?  :D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4465 : 06 Avgust 2011, 16:55:06
Nitor je norc >:D ;D

Dve princesi...
Fanta


Gauda - Foto: Tina Brinar Photography


In sprehod z vsemi petimi  :)



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4466 : 07 Avgust 2011, 21:38:57
Lep pozdrav vsem, vsak je po svoje posrečen in lepo, da se "dogaja" na forumu. Je super pogledati, kaj vse počnejo mali in veliki cc-ji in lastniki  ;D

Naš ima nov avtobox, tako da je sedaj avto malo bolj urejen, on pa tudi zadovoljen  ;)



Lp

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4467 : 07 Avgust 2011, 21:52:31
Lep pozdrav vsem, vsak je po svoje posrečen in lepo, da se "dogaja" na forumu. Je super pogledati, kaj vse počnejo mali in veliki cc-ji in lastniki  ;D

Naš ima nov avtobox, tako da je sedaj avto malo bolj urejen, on pa tudi zadovoljen  ;)



Lp

O zdej je pa cel frajer 8) Kje sta ga dala naredit? Tole ni Bučarjev ali...?



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #4468 : 07 Avgust 2011, 22:00:05
O zdej je pa cel frajer 8) Kje sta ga dala naredit? Tole ni Bučarjev ali...?

Tole je pa homemade zadeva. Domače izdelave, le varjenje aluminija je opravil strokovnjak. Zadevo sva si zamislila, nakupila material, pomerila, odrezala, sestavila,... nato pa zadevo že sestavljeno peljala le na varjenje in nastalo je to  ;)

Tako, da sedaj smo se skoraj specializirali  ;)

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4469 : 07 Avgust 2011, 22:41:47
Tole je pa homemade zadeva. Domače izdelave, le varjenje aluminija je opravil strokovnjak. Zadevo sva si zamislila, nakupila material, pomerila, odrezala, sestavila,... nato pa zadevo že sestavljeno peljala le na varjenje in nastalo je to  ;)

Tako, da sedaj smo se skoraj specializirali  ;)

Uvau!! Superca!! Kar dejavnost registriri, pa začni naročila pobirat :P