Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1462890

Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4590 : 18 December 2011, 20:32:36
Heila! Tale CACIB Celje mislim, da marsikomu ne bo ostal v lepem spominu.  :P
O sodniku raje nebi izgubljala besed. Razumem da mu pač pes ni všeč in mu da slabšo oceno vse lepo in prav ampak tale je pa imel prav smešne pripombe. Nicky je dobil perspektivno super opis, žal je še vedno malo šepal in zaradi terible movment dobil takšno oceno aja pa ker ni takoj hotel pokazat zob mu je še napisal sweet happy puppy with terible caracter. :P :P In tudi njemu ni pretipal modov. Sem vedela, da bo zaradi malce šepanja ocena slabša ampak sem pa ponosna kako ga ni nc strah na razstavah in on bi polupčkal vsakega kužka, ki pride mimo. :P :P Za Lucy je napisal great bitch ampak kao, da ima predolge krempjle (po mojem mnenju jih nima) in pa kao nepravilen ugriz, kar me je tudi šokiralo saj je prvi sodnik, ki je to rekel (in vem da ima Lucy pravilen ugriz). Ampak dobro. Kot je rekla ze ninci BOB je bil Ursa Major. Ni pa bilo prisotnega Impreza maximus corso imperium. Escia Kenai je dobil prav dobro. Odlično je bil ocenjen samo Ursa Major in pa Bufera še tukaj čestitke tonetu.

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4591 : 19 December 2011, 07:24:51
Heila! Tale CACIB Celje mislim, da marsikomu ne bo ostal v lepem spominu.  :P
O sodniku raje nebi izgubljala besed. Razumem da mu pač pes ni všeč in mu da slabšo oceno vse lepo in prav ampak tale je pa imel prav smešne pripombe. Nicky je dobil perspektivno super opis, žal je še vedno malo šepal in zaradi terible movment dobil takšno oceno aja pa ker ni takoj hotel pokazat zob mu je še napisal sweet happy puppy with terible caracter. :P :P In tudi njemu ni pretipal modov. Sem vedela, da bo zaradi malce šepanja ocena slabša ampak sem pa ponosna kako ga ni nc strah na razstavah in on bi polupčkal vsakega kužka, ki pride mimo. :P :P Za Lucy je napisal great bitch ampak kao, da ima predolge krempjle (po mojem mnenju jih nima) in pa kao nepravilen ugriz, kar me je tudi šokiralo saj je prvi sodnik, ki je to rekel (in vem da ima Lucy pravilen ugriz). Ampak dobro. Kot je rekla ze ninci BOB je bil Ursa Major. Ni pa bilo prisotnega Impreza maximus corso imperium. Escia Kenai je dobil prav dobro. Odlično je bil ocenjen samo Ursa Major in pa Bufera še tukaj čestitke tonetu.

Lp

 ::) Joj, svašta. Ta je bil itak že tolk star, da če je stal dva metra od psa pomoje sploh nič ni več videl :D Jaz sem potem ko smo se pogovarjali izvedela, da je ta sodnik prav znan po takih "forah", žalostno samo da mastno plačaš za tako sojenje ::)



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4592 : 19 December 2011, 21:38:27
Ja sej jezi te samo to da plačaš tolk dnarja za take komentarje ampak smo se jim pa vsaj nasmejal.. :P :P :P
Moram kopirat tale status s fb-ja, ki ga je napisal hendlar BOB cc-ja Ursa Major, ki me je prav tako nasmejal. :P

Darko Jovanovic
CACIB Celje- Cane Corso - Ursa Mayor-razred mladih- konkurencija od oko 20 pasa ukupno... ??? ??? Nisem vedla da nas je blo 20..:)
Junior BOB, BOB!!!!!!!!!!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4593 : 19 December 2011, 22:11:27
Ja sej jezi te samo to da plačaš tolk dnarja za take komentarje ampak smo se jim pa vsaj nasmejal.. :P :P :P
Moram kopirat tale status s fb-ja, ki ga je napisal hendlar BOB cc-ja Ursa Major, ki me je prav tako nasmejal. :P

Darko Jovanovic
CACIB Celje- Cane Corso - Ursa Mayor-razred mladih- konkurencija od oko 20 pasa ukupno... ??? ??? Nisem vedla da nas je blo 20..:)
Junior BOB, BOB!!!!!!!!!!!!

 :D :D :D Zdaj si mi polepšala dan. Temu se reče "samozavest serijsko"  :D



tone

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4594 : 20 December 2011, 16:47:44
Teqila hvala za pohvalo :),Nicky je pa čist fajn kuža z veselim in prijaznim karakterjem se pa že moja bufera mal slabš obnaša proti njem,kar se pa tiče sodnika,škoda besed,važn da je on uno k je bla tam z njem v ringu celo pretipal pa se naslanjov po njej ko da jo že sto let pozna,Nina tist ni samozavest serijsko,sam tip je vidu dvojno,kaj čmo tko je :o :o


lp.tone

lp.tone


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4595 : 20 December 2011, 20:58:39
Ja, še dobr d ni mel kataloga in ni mogel pogledat kok je blo prjavljenih.  :P :P
Ma Bufi je prava faca. Nickyu je bla zlo všeč. :P

Lp Kaja


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4596 : 20 December 2011, 21:50:49
Ninci res je to serijska samozavest :P :P :P Kopiram kaj so napisali na "njihovem" foromu:

...moji prijatelji koji su na CACIB CLJE ostvarili neverovatne rezultate,
URSA MAJOR (Gvido SM x Kona) na WINTER WINNER CELJE osvaja PRM, JBOB, BOB u jakoj konkurenciji.

 :P :P :P :P :P :P :P


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4597 : 20 December 2011, 22:36:22
Čestitke vsem :)



TThor

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #4598 : 23 December 2011, 11:08:59
Pozdrav.

Ja čestitke vsem še z moje strani. Bufi je res lepa a tudi ostali ne zaostajajo.
Ja s slikami naše Telme sem spet zatajil kot že velikokrat. No v zadnjem času tudi naša postaja prava mrcinca sicer v višino mislim, da smo končali (bomo bolj pri nizkih) sedaj gremo še v širino (trenutno cca 37kg). Karakterno je pa točno to kar smo si želeli, prijazna do domačih nezaupljiva do tujcev in za moje pojme precej ubogljiva. Kar se pa tiče neumnosti pa moram reči neverjetno inovativna  >:D upam, da se bo to s časom malce vneslo in bo tega manj. No mislim, da smo pravkar dobro dali skozi prvo pravo gonitev in me veseli, da se pred našimi vrati ni nabiralo preveč nepovabljenih snubcev, tako, da je bila zadeva vsaj upam kar dobro pod kontrolo. Sicer pa bomo nažalost kmalu vedeli kako se bo obnašala tudi na novoletne nepotrebno pokanje in streljanje. A mislim, da ne bo problema in ne bo nekih travm glede tega.

No vsekakor pa vsem CC-jevcem in seveda kosmatincem voščim lepe praznike in vse najlepše v prihajajočem letu.


Lep pozdrav.

Tomaž



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4599 : 23 December 2011, 17:41:08
Nekaj naših današnjih... v nedeljo dopolnemo 7 mesecev  :o






Izven sprehodov smo pa takole:


Brihta je na sprehodu stopila na neko svinjarijo in fasala kar močno vnetje. Prst na sprednji taci je praktično čez noč tako zatekel, da je bil enkrat večji od ostalih. Tako smo spet na antibiotikih in do novega leta " v bolniški"  :-\

Lepo praznujte. Upam, da bo božiček kosmatincem kaj lepega pustil pod jelko  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4600 : 23 December 2011, 19:04:23
Boga Brihta. Bo vsaj božiček malo potolažil.   :(
Kakšne kratke nohte ima! A to ji redno strižete ali si jih sama obrusi na sprehodih? Jaz jih na tri tedne strižem, pa niso tako kratki! Parket je sigurno hvaležen.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4601 : 23 December 2011, 20:39:45
Postrižt sva jih mogla praktično samo po mladičih in enega, ki si ga je enkrat nekam zataknila tudi redno strižemo, ker je daljši od ostalih. Slednike pa obvezno vse sama pogrize ::) Tako da jih sama tako pobrusi, je pa zanimivo da večinoma hodi samo po makedamu in gozdnih poteh, ampak se očitno tam dovolj obrabijo. Parket pa ... :'( nič ne pomaga  če ima kratke, ko teh 45kg zaštarta po parketu se zdi, da bo luknjo kar skozi tla naredila ne samo skozi parket ::) Čakam, da ga dokončno uničijo, da lahko damo keramiko >:D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4602 : 01 Januar 2012, 18:21:11
"na noviga lejta dan"  :)

















Upam, da ste ga vsi lepo dočakali. In srečno v 12-ki vsem skupaj :)



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #4603 : 01 Januar 2012, 19:54:38
Kake lepe slikce.. se pa sicer sploh ne pozna, da je zima, ko je pa tako sončno

Dogs are best friends ever!


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #4604 : 01 Januar 2012, 22:03:12
Sej je ni... Jaz sem vsaj pol tedna v kratkih tudi zunaj...  :o

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4605 : 06 Januar 2012, 18:40:26
Še malo nocojšnih slik od Medeka :)




Ninci se mi zdi al je Fanta že prerastla mamo?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4606 : 07 Januar 2012, 21:04:17
hihi, a Maddox trenira za sledarja?  ;D

Fanta ni višja. Še.
Ena današnja - vsaka ima svoj faktor.


Foto: ata ROTT ;D





miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4607 : 08 Januar 2012, 12:58:41
Odlična slika Ninci:D
Glede sledarjenja pa sem si že jaz mislila da škoda da ne poznam kakega lovca da bi malo pokazal.  Poleti ko sma hodila na sprehod sma stalno srečevala zajce. Jaz sem ga videla že na daleč, Maddox pa ga je vzavohal, nos na tla in tekal po sledi. Tudi če ga nisem vidla in je bil zajec pred kratkim na travi ga je zavohal in hitel iskati ::) Seveda ko ga je videl se je pognal za njim ampak zajec seveda v koruzo tam ga pa več našel. No, pa tudi če bi vedela da bi ga lahko ulovil potem mu nebi pustila. Tako pa se je le dobro razgibal  :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4608 : 14 Januar 2012, 21:37:37
Danes je bilo na razstavi 5 psov...

Boni - zp
Bufi - J.BOB
Dorian Gerassi Corso BOB
Sky - nz ?
Za Zoleta , bratca od Bufere pa ne vem. :-[

Si je pa tokrat sodnik  vzel čas in se psov celo dotaknil.   Napredek.  :o

Tolk malo corsotov v Lj. ni bilo prijavljenih pomoje že vsaj 5 let. ::)




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4609 : 15 Januar 2012, 19:35:57
Danes

Dorian  BOB in tretje mesto v grupi.  Zasluženo, ker je res krasen samec.  :-*
Bufera J BOB
Zole  PRM ?
SKy prav dobro





Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #4610 : 15 Januar 2012, 19:39:29
Ćestitke Buferi in Tonetu za fantastične rezultate!!!In pa seveda vsem ostalim udeležencem razstave!!
Ko sem vidla statistiko je tud mene presenetla številka prijavlenih psov...:)


tone

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4611 : 16 Januar 2012, 17:36:58
Teqila hvala,sem pa v nedeljo se tud sam mal lotu posla v ringu in je kar dobro šlo :)









lp.tone

lp.tone


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4612 : 17 Januar 2012, 00:08:21
Čestitke Tone ;D Lepa je in nabita :o
Od kod so pa bili drugi predstavniki Corsov? Ne poznam nobenega po imenu



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #4613 : 17 Januar 2012, 14:19:09
Tone- vidiš, samo manj treme pa bo :) Čez čas mi boš še konkurenca :P

lp Urška



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4614 : 17 Januar 2012, 15:04:28
Čestitke Tone ;D Lepa je in nabita :o
Od kod so pa bili drugi predstavniki Corsov? Ne poznam nobenega po imenu

Zole je od Guardiane od Bufere bratec, zmagovalec je iz Izraela psarna Gerassi Corso, Sky je sin od Cane - slovensko leglo marec 2011, Boni je pa tudi slovenka, pripeljana iz Srbije? Mislim, da je nekaj v sorodu z Ivanom.



tone

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4615 : 17 Januar 2012, 15:16:04
Bonny je lastnica,psička pa je Stella in je iz psarne Custodinos,ostalo pa vse drži ;D
Miško hvala za pohvalo :)

lp.tone


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4616 : 17 Januar 2012, 16:29:44
Bonny je lastnica,psička pa je Stella in je iz psarne Custodinos,ostalo pa vse drži ;D
Miško hvala za pohvalo :)


A dobr, vsaj polovico sem si prav zapomnila :-[



miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #4617 : 17 Januar 2012, 23:10:56
Ima kdo kaj slik še iz razstave?
 Me zanima kaki so še drugi Corsi bli da je padla taka ocena. Me skor čudi :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4618 : 21 Januar 2012, 09:47:12
Tole smo sicer pred leti že gledali - sedaj pa je film objavljen tudi z ang. podnapisi, če koga zanima. Vredno ogleda ;)


http://www.youtube.com/watch?v=E1ZoCLB__xs&feature=youtu.be



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #4619 : 21 Januar 2012, 10:54:59
super! Za dobit kurjo polt!  :o :D
kaj pa drugi del? ;)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P