Linea Trainer Professional

nyssa · 1897

nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
: 01 September 2007, 18:05:48
Našla sem novo hrano,ki Paxxu zaenkrat zelo ustreza.Uporabljava jo malo več kot en mesec.
Sestava(okus puran+piščanec):
puran in piščanec(25%),žitarice(ne koruza),olja in maščobe,derivaitves(ne vem kako se prevede  :-[ ) of vegetable origin(pulpa pese 4%),fish and fish derivatives,kvas,minerali.

Analiza(za mladiče):
Beljakovine:30,0%
Olja in maščobe:17,0%
Vlaknine:2,4%
Pepel:6,9%
Kalcij:1,3%
Fosfor:1,0%
Vlaga:8.0%

Za odrasle:
Beljakovine:26,5%
Olja in maščobe:15,5%
Vlaknine:2,5%
Pepel:5,7%
Kalcij:1,1%
Fosfor:0,95%
Vlaga:8.0%

Hrana ne vsebuje barvil in konzervansov.
Prodajajo jo v Mr.Petu(jaz sem jo dobila iz Italije malo preden je prišla v Slovenijo-tele vreče imajo deklaracijo tudi v slovenščini  ;) ),dobi pa se za mladičke(baby small , baby medium in pa  baby maxi),za odrasle:za majhne pasme(daily mini),srednje(daily medium) in velike(daily maxi),za aktivne pse in za seniorje in pa še ena je z ribami in rižem. Nobena verzija ne vsebuje koruze,kar mi je zelo všeč.
Cena za 15 kg je okoli 30€.
Paxxu se je prebava zelo popravila-saj so bile ostale hrane brez koruze tud ok,ampak tale je pa  :o  8)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 09 September 2007, 15:39:44
čaw
jaz sem tudi za Dino kupila hrano Trainer. Najprej sem imela namen kupiti Tehni-cal, potem mi je pa prodajalka svetovala Trainer, ker je kao boljše kvalitete, pa še neki cenejša je bla od Tehnical. Potem sem pa tuhtala, da verjetno mora bit res boljša, ker vsak prodajalec bi ti svetoval tisto ki je dražja, ane? Če nebi bla boljša, mi že nebi rekla, daj vzemi rajš tisto. ...vsaj po moje. bomo videli kako se bo kaj obnesla.

lp

...sledi svojim sanjam