Drogiranje živali

Bela stella · 3924

Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
: 07 September 2007, 14:25:50
Ta svet res nima več nobenih mej. Vse gre v take skrajnosti, da se včasih sploh vprašaš, če tukaj sploh še živijo ljudje ali pa izrojeni norci.

Povod za tole je ravnokar objavljen članek na 24ur.com: Problematični glasbenik (Pete Doherty), zdaj že nekdanji ljubimec Kate Moss, s crackom drogira tudi svojo mačko, ki je zaradi mamil skoraj ves čas v nezavesti.

Članek



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1 : 07 September 2007, 14:37:01
To sem tudi jas danes brala. Ne spomnim se države (tajska mogoče   :-[ ) so kar nekaj časa drogirali nekega slona da je bil lažje vodljiv za delo in so potem kar lep čas porabili da so ga navadili na normalno življenje brez droge  :-\  :-\.
Ja, človeška norost res nima meja  >:(

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 07 September 2007, 14:39:36
Spomnim se, da sem enkrat brala o nekem medvedu, ki so ga cele dneve nalivali s pivom  >:( Eni res nimajo nobene pameti!



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #3 : 07 September 2007, 15:47:32
Na Enimal planet tudi vrtijo neko "reklamo" za rezevat trigrov, ki ga imajo šaulini (mislim, da se jim tako reče  :-[) na Tajskem.
Obiskovalci se lahko sprehajajo med tigri. Vsak, ko je bil tam, lahko peve, da so tisti tigri tako zadeti, da se lahko sprehajaš med njimi, jih božaš, ker drugače jih nebi obvladali.
...no in to celo na takšni TV propagirajo... :-\



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4 : 07 September 2007, 16:35:28
Moj brat in njegova punca sta bila na tajskem med tigri. Kot praviš ti Baki, so bili tigri zadeti, da so jih lahko božali.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 07 September 2007, 17:22:05
Meni ta "fora" s temi tigri sploh ni všeč. Že samo to, da tigre (mladiče) vlačijo po rokah, jih jemljejo materam in futrajo na dudo - ZAKAJ?
Pa kako idilična reklama, ko se tigri prosto šetajo itd. Sem pa gledala enkrat oddajo o teh tigrih, kjer je bilo jasno prikazano, da v bistvu ravno tako živijo v kletkah - pa ne prostornih in v zelenju, ampak na betonskih tleh.


tamy

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 07 September 2007, 17:42:59
joj je groza, kaj počne z tole mačko :'(. Samo nekaj me še zanima! Zakaj mu te muce ne vzamejo?  >:(
                                                     a se tole ne šteje pod mučenje ???



Halil

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • by nusa osredkar- www.nusaosredkar.net
Odgovori #7 : 10 September 2007, 13:41:08
To je res kruto.

Arabian horse


lup

  • Gost
Odgovori #8 : 10 September 2007, 14:59:06
GROZNO!

Clovek je pa lahko res cisto brez srca....  :-\ :'(
Bogi macek-za takega reveza bi bilo bolje,da bi poginil-ce ga ne bodo resili-seveda pa tem zvezdnikom nic noben ne more...  :-\ :-\
Bila bi zelo zelo vesela,ce bi take ljudi posteno kaznovalo,ki mucijo zivali  >:(



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 10 September 2007, 16:07:12
Samo res, me prav zanima če so kaj reagirali na to početje. Glede na to, da gledamo Animal planet kako tisti Animal Cops rešujejo uboge živali, bi lahko tudi tukaj kaj naredili. Mogoče pa so?



lup

  • Gost
Odgovori #10 : 10 September 2007, 17:09:30
Meni je tako grozno...toliko peticij sem ze podpisala,pa verjetno tudi mnogi od vas,pa se do zdaj niso ene dobro resili  >:(
Nazadnje sem podpisovala na internetu,se prej pa v Lushu...V Lushu ni bilo nic potem....  :'(



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 14 September 2007, 14:35:00
Moj brat in njegova punca sta bila na tajskem med tigri. Kot praviš ti Baki, so bili tigri zadeti, da so jih lahko božali.
Kaj veš s čem jih zadevajo?

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #12 : 17 September 2007, 20:31:55
GROZA! >:(



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #13 : 17 September 2007, 21:10:27
Kaj veš s čem jih zadevajo?

bom vprašala

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"