Skok na hrbet

Alya · 4835

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
: 12 September 2007, 14:14:38



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #1 : 15 September 2007, 17:10:49
midva tut znama (klik)   :P

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #2 : 15 September 2007, 17:24:20
midva tut znama (klik)   :P
To se samo od sebe razume. ;) ;D :P
No,midva nisva delala z posteljo pač pa sem mu držala briketek nad mojim hrbtom in uspelo je! ;D :o

Lp



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #3 : 15 September 2007, 17:41:49
To se samo od sebe razume. ;) ;D :P
No,midva nisva delala z posteljo pač pa sem mu držala briketek nad mojim hrbtom in uspelo je! ;D :o

Lp

LOL   ;D
saj midva tut nikoli nisma delala s kako posteljo  ;D   obvladal je povelje Hop in sicer na karkoli in čez karkoli. Tako da nisem imela problemov ko sem počepnila in mu rekla Hop ter z roko pokazal na hrbet. Je takoj zaštekav  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #4 : 15 September 2007, 18:03:44
LOL   ;D
saj midva tut nikoli nisma delala s kako posteljo  ;D   obvladal je povelje Hop in sicer na karkoli in čez karkoli. Tako da nisem imela problemov ko sem počepnila in mu rekla Hop ter z roko pokazal na hrbet. Je takoj zaštekav  :)
No,nekako tako je bilo pri nama. ;)

Lp



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #5 : 15 September 2007, 19:01:24
Pri nama pa ne  ;D JI ni bilo zanimivo...da bi jest sama to delala...neee  ;D No pa sem dones na tekmi nafehtala in so mi pomagali  ;) Je sicer tko se z zadnjii bolj odrinila iz hrbta ampak prakrat je obstala...tako da bo ratal  ;)  Počasi se daleč pride  8) 8)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #6 : 15 September 2007, 19:27:34
Jaz sem pa začela s postelje ravno zato, ker se je Wi lahko že pri 2 mesecih navadila stati na mojem hrbtu in zdaj, ko skače gor, nikoli ne odskakuje dol (razen, če res nerodno gor pristane). Tako imam prihranjenih veliko prask, modric itd. Pa še Wi se super počuti stati na mojem hrbtu in ji čisto zaupam, da bo ostala gor, tudi, ko se premikam okoli in gor-dol. ;D Je pa tudi že "naštudirala" kje mora stati, ko se jaz dvigujem, da ji čimmanj drsi in nima težav s tem, da ostane na meni, tudi ko se skoraj popolnoma zravnam. Takrat stoji s 4 tacami skoraj popolnoma samo na mojh ramah. :o
Največji problem je, ko ji je včasih prelepo, da bi šla dol in ostane na hrbtu tudi, ko se jaz že uležem na tla. :o

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #7 : 15 September 2007, 19:36:42
bebi pa to nikakor ni bilo zanimivo...češ postla je za spat ne za trikce se učit  :D  Je pa odskakovala daol zato ker jo je pošiljala gor..iz malo dlje...da je sploh hotela gor  ;D


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #8 : 15 September 2007, 19:39:42
Meni pa za zdaj le redko gor ostane. :-\

Lp



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #9 : 15 September 2007, 20:12:14
Moj pa ni imel problemov z ostajanjem na hrbtu..  tudi ko sem ga učila to je že prvič obstal gor. Ostane gor dokler ne rečem Dol pojdi alpa Vredu je  :)  tudi ostane gor če se premikam.. pravzaprav sploh nima težav z dolžino izvajanja trikcev - ker sem ga že na začetku naučila da mora nekaj trajat dokler jaz ne prekličem - pa je to sedi, prostor,.. alpa kaj drugega  :)  edino 'skrij se' se samo počoha čez oči pol pa da taco dol  ::)  tega ga pa ne morem pripravit do tega da bi jo dlje gor držal..

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #10 : 04 November 2007, 20:30:02
midve sva se tudi danes to naučile..sploh nism vedela da bo to šlo tako hitro..samo ko se jaz čisto vzravnam in hodim okoli, ona ne stoji na ramah ampak visi čez ramo..(tako da zadnji tački visita dol (včasih jih pa celo upre v moj hrbet)..ji zgleda že tko paše ::) )  a je to lahko nevarno? mislim za trebušne organe (al kkr kol se temu že reče   :-[ ) ??


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #11 : 23 November 2007, 16:46:56
 http://www.youtube.com/watch?v=ARkriJ91xR4

no ja..najlepš na pogled res ni, ker se noče opret v moj hrbet..