odriv od telesa

petrca · 2084

petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
: 21 September 2007, 10:43:05
Ima kdo idejo, kako naj Buffy naučim, da se odrine od mene?


lup

  • Gost
Odgovori #1 : 21 September 2007, 16:27:49
Najlazje jo bos to naucila-ce ze zna skok v narocje...ce tega se ne zna-potem jo najprej nauci da ti skoci v narocje.To ucis na tak nacin,da najprej pocepnes(zaradi lastnega udobja in ravnotezja) se nasloni ob zid s hrbtom in zvabi Buffy v narocje.Ko bo to ze dobro razumela-pa se ob steni pomikaj navzgor-tako,da bo v konci fazi skakal iz tal v tvoje narocje.
To poimenuj-lahko tudi samo uporabis "hand signal"-jaz Pho pokazem to tako,da se z obema rokama dotaknem nog-ob tem nastane zvok in mala skoci k meni v narocje.

Da pa se bo odrivala od tvojega telesa-pa rabis le vabo-recimo naj igraco ali pa priboljsek-kaksen tak zelo disec!
Izreci ime za skok v narocje in ko bo zelela skocit-jo z vabo zvabi tako,da se odrine od tebe stran in pristane na tleh.Mogoce zgleda malce tezko,vendar ce obozuje skakanje potem ne bo problema-samo potrpezljiv je treba bit :)
Enostavno sledit mora vabi,da se potem obrne od tvojega telesa in pristane na tleh...



No,pa veliko srece in porocaj kako vama gre!       :D :D :D



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #2 : 21 September 2007, 20:34:02
To s skakanjem verjetno ne bo problem saj je agilitypica. ;D
Zanimiv trikec. :)

Lp Alja



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3 : 22 September 2007, 11:19:52
Z Buffy sva se sedaj lotile trikcev s frizbijem. Ko sem gledala posnetke "strokovnjakov" sem vidla, da jih večina v svojem nastopu uporablja tudi odriv od telesa. Zato bi tud Buffy rada naučila ta "trikec".


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4 : 22 September 2007, 12:21:25
petrca, ne pozabi na zaščitno obleko ;)
Je tudi men tale trikec zelo zanimiv, samo se ga zaenrkat ne bom še lotila ;D Midva se trenutno učiva skok na hrbet :D



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #5 : 23 September 2007, 20:03:53
Kk bi to ga šlo s hrano zvabit da se odrine nazaj?   ???  (ps. moj ne mara igrač)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/