Nova trgovina za male živali v Celju

nyssa · 62928

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #30 : 11 Oktober 2007, 14:51:36
Če je bila bokserka sem bila tudi jaz.  :D Katera pa si bila? kaj pa se nisi javila, da si to ti?  ;D

Se mi je mudilo na vlak, pa nisem imela veliko časa.  :-[ Sem tista, ki je prišla kupit plašček za shih tzuja.  :P Pan je pravi frajer s tem plaščkom!  :o Se opravičujem. Bom si drugič vzela več časa pa pridem na en klepet, da se odolžim.

Lp maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #31 : 11 Oktober 2007, 14:56:30
Aaaa! Se mi je zdelo, da si bila to ti. Saj nič hudega. Samo, da je tvoj frajer zadovoljen s plaščkom.  :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #32 : 11 Oktober 2007, 17:25:12
še bolje, odprite trgovino kar v ljubljani
To pa res :D


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #33 : 11 Oktober 2007, 17:31:21
Naredite mini izlet v Celje, kjer si lahko malo ogledati znamenitosti, okolico kjer so čudoviti travniki in gozdovi, vmes pa nas obiščite še v trgovini in privoščite svojemu pesjančku kaj simpatičnega za grickat.  :D


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 11 Oktober 2007, 17:33:25
Naredite mini izlet v Celje, kjer si lahko malo ogledati znamenitosti, okolico kjer so čudoviti travniki in gozdovi, vmes pa nas obiščite še v trgovini in privoščite svojemu pesjančku kaj simpatičnega za grickat.  :D
Oj!
Mi smo bili s šolo v Celju... Izlet... Res prekrasno mesto, pa na gradu smo bili in smo videli Aussiea Taia tam, se moram pohvalt, da sem ga čohala  :-* Ampak sedaj sem pa Off  :-[ A mate tudi kaj za mucke ali druga žvale tam?  :)
Lp,Tjaša



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #35 : 11 Oktober 2007, 17:40:31
Seveda imamo!  :D Opremo in hrano za mačke, glodalce, ptice, nekaj malega za plazilce in ribice. Bomo pa še nabavili.  :)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #36 : 11 Oktober 2007, 17:44:01
Oj!
Nisem zasledila... Spletno stran imate?  ;D In, se da naročati preko neta  ;D
Lp,Tjaša



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #37 : 11 Oktober 2007, 17:54:47
Spletna stran je ... www.pasjesanje.com ampak je še "prazna". Spletna trgovina pa bo tudi v kratkem. Vse je še v izdelavi.  ;)


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #38 : 11 Oktober 2007, 17:55:39
Naredite mini izlet v Celje, kjer si lahko malo ogledati znamenitosti, okolico kjer so čudoviti travniki in gozdovi, vmes pa nas obiščite še v trgovini in privoščite svojemu pesjančku kaj simpatičnega za grickat.  :D
....in povejte Nyssi,da prihajate,da vas pocuka za rokav za kakšno divjanje po travnikih in gozdovih  :D ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #39 : 11 Oktober 2007, 19:40:14
Naredite mini izlet v Celje, kjer si lahko malo ogledati znamenitosti, okolico kjer so čudoviti travniki in gozdovi, vmes pa nas obiščite še v trgovini in privoščite svojemu pesjančku kaj simpatičnega za grickat.  :D
Mogoče pa res ;) Zanima me še to, če lahko naši pesjančki tudi vstopijo v to trgovino ::)

....in povejte Nyssi,da prihajate,da vas pocuka za rokav za kakšno divjanje po travnikih in gozdovih  :D ;D
Bomo povedali :P ;D

lp


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #40 : 11 Oktober 2007, 21:56:18
Ja, seveda lahko pridete s kužki!  :o Če imam jaz tako fajn službo, da imam lahko psa na delovnem mestu, so dobrodošli tudi drugi psi.  :D
No, če pride kakšen kosmatinec moram Divo zapreti tačas v drug prostor, ker se je punca odločila braniti svoj teritorij.  ::) Nad ljudmi je pa navdušena.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #41 : 11 Oktober 2007, 22:03:07
O super :o No potem se pa zna zgoditi, da z Asko kak izlet si na Celjsko območje narediva ;) ;D Joj res sanjsko službo imaš. Ko boste v Lj odpirali, pomislite name, grem takoj na tako delovno mesto delat, da imam lahko še Asko tam :o


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #42 : 20 Oktober 2007, 08:24:37






A niso krasne?  :o


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #43 : 20 Oktober 2007, 08:26:00
O super :o No potem se pa zna zgoditi, da z Asko kak izlet si na Celjsko območje narediva ;) ;D Joj res sanjsko službo imaš. Ko boste v Lj odpirali, pomislite name, grem takoj na tako delovno mesto delat, da imam lahko še Asko tam :o

Hm? Dvomim, da bi zaposlili 2 letnika,čeprav že zna pisati!  :D :D :D


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 20 Oktober 2007, 11:00:20
lorry, kaj pa 2x2 letnika :P ki zna tud računat in ima 2x1 kužka :) zakaj bi pa odprli trgovino v lj, k jih je že tko dost, dajte jo pri nas, k nimamo nobene-bo več prometa

...sledi svojim sanjam


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #45 : 20 Oktober 2007, 11:14:41
Saj bo kmalu na voljo spletna trgovina.  ;)


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 20 Oktober 2007, 11:38:05
Samo vseen, jaz grem rajš v celje ali pa ljubljano, ker hočem stvari videti, ker včasih le niso takšne kot na sliki. Torej bomo še kar premogli le en beden tukano, ki ne premore niti solidnega aporta? :(

...sledi svojim sanjam


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #47 : 20 Oktober 2007, 11:42:17
Saj še pri nas nismo "ornk" odprli. Čez čas se bomo verjetno tudi kaj razširili ampak zaenkrat še nimamo nič v planu.


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 20 Oktober 2007, 11:57:25
No, ko se boste pa širili, pa imejte v mislih, da je zasavje psom prijazno okolje, da imamo veliko psov in en sam beden Tukano :P

...sledi svojim sanjam


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #49 : 20 Oktober 2007, 13:13:28
saj v zasavju si nas res večina živaloljubcev želi kakšno novo zoo trgovinco, ampak resnici na ljubo pa vem že samo za v zagorju,da sta 2 propadli, in tadruga sploh ni bila tako slaba, vendar je res malo ljudi v zasavju, ki so pripravljeni veliko zapraviti za ljubljenčke...na žalost je v večji mestih stanje malo boljše ;)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 20 Oktober 2007, 14:04:45
ja saj ne rabimo 2 :) eno pa tisto tako tapravo. Da ne bo treba za vsako stvar v lj hodit

...sledi svojim sanjam


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 20 Oktober 2007, 15:36:34
Drugače pa Lorry, a je možno, da kakšno stvar pošljete po povzetju? Jaz bi namreč rada en navaden najlon povodec in ovratnico (ne na zateg), pa da bi bil to komplet :) če bi lahko kaj poslikala pa poslala recimo na mejl? pa more bit tak fajn, pa let za mojo NO :)

...sledi svojim sanjam


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #52 : 20 Oktober 2007, 15:42:21
 Nevem zakaj hoditi v LJ. Lahko naročite preko neta. Npr. www.topler.si
 Nespoštovanje dogovora o oglaševanju na forumu in lepljenje linkov v vsako temo o opremi ali trgovinah, ki se pojavi.

 Nespoštovanje dogovora o oglaševanju na forumu in lepljenje linkov v vsako temo o opremi ali trgovinah, ki se pojavi.


Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 20 Oktober 2007, 15:48:27
Ajki, topler nima Tehni-cal :)

...sledi svojim sanjam


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #54 : 20 Oktober 2007, 22:11:58
Vem da nimamo Tehni kala. Niti nisem mislil na hrano, ampak da kakšno stvar lahko dobiš preko internetne prodaje, nevem opremao ali kaj drugega.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #55 : 20 Oktober 2007, 22:43:28
Topler bo odprl svojo temo  :P :P :P
Dina...bom poslikala in ti poslala po mailu. Pričakujem pa še ovratnic v kratkem, tako da, ko dobim robo, ti poslikam najlonske.  ;) Pa kakšne barva bi želela...


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #56 : 20 Oktober 2007, 22:49:32
Jaz bi vprašala, če mate takšne plaščke ku še tačke zraven prekrijejo?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #57 : 20 Oktober 2007, 22:55:05
Čez slab mesec dobimo veliko plaščkov v vseh velikostih in barvah. Zaenkrat je pa izbira bolj mala. Kaj točno je šefica naročila nevem, se bo pa gotovo našel tudi kakšen takšen.
Bom sporočila, ko jih dobimo.  ;)


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #58 : 20 Oktober 2007, 22:56:46
bom svetoval šefu naj odpre svojo temo. Jaz sem samo zaposlen v njegovem podjetju. :P :P :P :P :P

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #59 : 20 Oktober 2007, 22:58:47
Ravno gledam tvojega štirinožnega lepotca!
Ja, nič se mešat v celjske zadeve...  :P Robo pa že komaaaaaj čakam!!!  ;)