hrana za po operaciji zoba

pupa t. · 3410

pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
: 23 Oktober 2007, 14:01:58
Imam psičko staro slabih 6 mesecev in je bila danes že drugič operirana, zaradi napake pri zobih. Danes, ko jo je operirala je veterinarka rekla, da mora nekaj dni jesti nasekljano hrano, saj ima luknjo v dlesni, pa me zanima, če ima kdo kakšno idejo, kaj ji lahko pripravim za teh par dni.


       Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #1 : 23 Oktober 2007, 14:48:32
Imam psičko staro slabih 6 mesecev in je bila danes že drugič operirana, zaradi napake pri zobih. Danes, ko jo je operirala je veterinarka rekla, da mora nekaj dni jesti nasekljano hrano, saj ima luknjo v dlesni, pa me zanima, če ima kdo kakšno idejo, kaj ji lahko pripravim za teh par dni.


       Lp, Nina & Topla

 :-\  Hm , jaz ti lahko povem samo, da so meni v primeru, ko je imela psica operacijo in luknjo v dlesni, dali ravno nasprotna navodila  :-\ .
namreč- naj ji dajem nekaj dni samo velike kuhane kose mesa, ki jih bo pogoltnila brez grizenja in valjanja po ustih, da ji bo čim manj drobcev zašlo v rano   :-\
Ne vem - meni se je zdelo "moje" navodilo logično. Sem pa spekla bele kose od piščanca in ji dajala take trakce iz roke, ki jih je res kar pogoltnila.Pol na koncu pa vodo za popit da je splaknila usta (daš kapljico mleka not , če noče pit, ampak saj pijejo  po jedi) .  Po  dveh dneh do treh je bila luknja že zarasla in smo prešli na normalno hrano

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!