Plačilo za skok samčka?

Gost · 28476

Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #60 : 15 Februar 2011, 08:34:06
Tudi jaz sem za placilo takoj po skoku. Ce psica ostane prazna imajo moznost ponoviti parjenje, hocem pa da je psica na dan parjenja optimalna ravno iz omenjenih razlogov, ker je ce ostane prazna sicer vedno kriv samec. Pa potrdilo od veta hocem, da psica nima bruceloze.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 15 Februar 2011, 09:18:23
Imaš ZS.
Minči hvala  ;)

Tudi jaz sem za placilo takoj po skoku. Ce psica ostane prazna imajo moznost ponoviti parjenje, hocem pa da je psica na dan parjenja optimalna ravno iz omenjenih razlogov, ker je ce ostane prazna sicer vedno kriv samec. Pa potrdilo od veta hocem, da psica nima bruceloze.
Ja, glede te bruceloze mi je tudi že omenila, da rabim potrdilo, čeprav, če se ne motim, v Evropi to ni kaj dosti razširjeno. Oni tudi dajo več poudarka na pregled srca, medtem, ko pri nas na PRA...

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #62 : 15 Februar 2011, 09:41:22
Mi smo plačali ob skoku in precej več kot vrednost enega mladiča ;) Je pa res da je šlo za precej starega in že večkrat preizkušenega psa.
Pri nekaterih pasmah vem, da je tudi tak sistem da je cena skoka npr. 500€ potem se pa plača še na vsakega mladiča od 100-200€. Gre za veliko pasmo tako da si lahko zračunaš koliko pride skok enega res priznanega samca pri taki skočnini, če ima v povprečju 7 mladičev.

Pa Srečno ;)