naša živalska druščina

*star* · 222881

lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #360 : 09 Marec 2008, 12:30:33
Rosana, te moram malo razočarat, ampak takle box imam jaz za Cosmota, za Bradico bo premajhen. Ko je bil Cosmo še majhen, sem ga imela doma v Buckotovem boxu, ko me ni bilo doma, pa veš kako je bil Cosmo takrat majhen in mu je bil tisti velik box ravno prav. Sedaj pa imam tale box za v avto in je res super, doma je pa priden in nič ne uničuje in boxa ne rabiva  ;).
A tiste železne kletke od Mikea pa nimate več?


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #361 : 09 Marec 2008, 12:33:34
oooo kok je navdušen  :D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #362 : 09 Marec 2008, 12:38:33
No, midva z Mikeom že komaj čakava! :)
Tudi midve z Asko. Upam, da je Mike tako prijazen kot Gina in se bodo takoj lepo razumeli :D

lp


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #363 : 09 Marec 2008, 12:39:57
Hvala, silver ;D

No danes je pa Joy dobil nov box :) Da se razumemo, tale box je bil "mišljen" za psa :-[ Ampak, ker so jaz pa mere od boxa dva različna pojma, sem ga vzela, ker mi je bil zeloo všeč in je bil tudi zelo poceni. Tako, da ga bo imel kuža, tale box ko bo mladiček potem ga bomo pa umili in dali Jokotu, za bradico pa kupili še en box ::) :D

Lp

lejca_ ;)

Drugače pa lep box!! ampak  a bo sploh šla bradica noter, čeprav bo še mladiček?? ???

:)


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #364 : 09 Marec 2008, 13:06:11
S tem sem hotela povedat ravno to, da je ta box za mojega majhnega kitajčka, bradica pa še kot mladiček ne bo mogla iti noter. Sploh pri 2 mesecih, ko bo prišla domov  :P.


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #365 : 09 Marec 2008, 19:54:35
A tiste železne kletke od Mikea pa nimate več?

Uf, tista železna kletka je pa tako nerodna, pa še v avto ne gre :)


Drugače pa lep box!! ampak  a bo sploh šla bradica noter, čeprav bo še mladiček?? ???

Ja, bradica bo šla noter, ker bo take velikosti kakor Mike in Mike je bil pa veliko večji od Joya. Pa še Joy ima veliko prostora, ko je notri.

oooo kok je navdušen  :D

Jap, Joy je zdaj prav ponosen na njegov box ::)

Tudi midve z Asko. Upam, da je Mike tako prijazen kot Gina in se bodo takoj lepo razumeli :D

Uja, Mike je zeloo prijazen s psičkami včasih še preveč :P ;D

S tem sem hotela povedat ravno to, da je ta box za mojega majhnega kitajčka, bradica pa še kot mladiček ne bo mogla iti noter. Sploh pri 2 mesecih, ko bo prišla domov  :P.

Kok pa imaš ti velikost boxa? Jaz imam 62 x 39 x 38cm.  Smo šli pa s podobnim boxom(velikost je bila pomoje ista) po Mikea v Nemčijo. In je imel zelo veliko prostora.

Lp



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #366 : 10 Marec 2008, 16:43:01
Kok pa imaš ti velikost boxa? Jaz imam 62 x 39 x 38cm.  Smo šli pa s podobnim boxom(velikost je bila pomoje ista) po Mikea v Nemčijo. In je imel zelo veliko prostora.


Jaz imam enako velikost in je ravno za Cosmota. Mike je bil kot mladiček prevelik za ta box (v višino). Pri boxu moraš gledat, da se pes lahko normalno usede noter brez da skrči glavo.


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #367 : 10 Marec 2008, 16:51:51
Ja, bradica bo šla noter, ker bo take velikosti kakor Mike in Mike je bil pa veliko večji od Joya. Pa še Joy ima veliko prostora, ko je notri.

Sem se zmotila :) Mike je bil veliko manjši od Joya :-[

Ne vem zakaj je bil tako majhen, ne vem sicer točno kašna bo bradica samo se mi zdi, da bo nekaj takega. Itak, pa ati pravi, da gremo kmalu v Lj. po nov velik box ;D Ker sem jst malo "zasrala" :D Mi ga je pa tako žal, ker je tako lep, upam, ba bo šla not, ko bo še majhna :)

Jo gremo pa to soboto pogledat in bomo odnesli s sabo box in bomo vprašali vzrediteljico.
Komaj čakam! Odštevam dneve(še 5 dni) ;)

Lp



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #368 : 10 Marec 2008, 16:57:29
No...nujno vzemi fotoaparat s sabo.
Za box pa vzami kakšnega clipperja ali pa kaj podobnega. Meni so ful lepi, samo ni tako majhnega, kot bi ga jaz potrebovala. Še dobro, da sem našla tega, ker je skoraj enak na izgled, pa še roza barve  :P.
Ne vem, če je bil manjši od Joya. Tole je ena slikica, ko je bil še čisto majhen:


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #369 : 10 Marec 2008, 17:06:36
No...nujno vzemi fotoaparat s sabo.
Za box pa vzami kakšnega clipperja ali pa kaj podobnega. Meni so ful lepi, samo ni tako majhnega, kot bi ga jaz potrebovala. Še dobro, da sem našla tega, ker je skoraj enak na izgled, pa še roza barve  :P.
Ne vem, če je bil manjši od Joya. Tole je ena slikica, ko je bil še čisto majhen:


Itak, da bom vzela fotoaparat s sabo. Sej, že Sandra "teži", da ga hoče videt ;)
Mogoče bom pa res vzela clipperja, samo ne vem, če bo šel v avto. Mogoče bom mogla vzeti tistega, ki je prav za v avto, takšenga kakor ga ima Mike:

Lp, rosana



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #370 : 10 Marec 2008, 17:16:48
No super, jaz tudi komaj čakam  ;D.
Tale box je ful dober za v avto, jaz moram za svojega ta velikega podreti sedež, ker nima vrat pri strani. Po drugi strani pa se mi zdijo atlasi manj kvalitetni.


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #371 : 10 Marec 2008, 17:24:20
No super, jaz tudi komaj čakam  ;D.
Tale box je ful dober za v avto, jaz moram za svojega ta velikega podreti sedež, ker nima vrat pri strani. Po drugi strani pa se mi zdijo atlasi manj kvalitetni.

Ja, za v avto, je res dost dober, samo je pa kar neroden. Bi jaz imela rajši kakšen navaden box, ki je boljši za kakšne agility tekme, samo pa je spet to, da v avto najbrž ne bi šel :-\ :)
Tale atlasov box, ki ga ima Mike je vzela sandra samo zato, ker je bil zelo dober za v avto, za kaj drugega je pa res nepriročen :)

Lp



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #372 : 10 Marec 2008, 18:50:51
Sem zdaj slikala kaj imam že za malo bradico:


In tale je pa pol-pol, malo od Joya malo od nje ;D


Zdaj pa še čakam na paket, ki sem ga naročila iz Češke. Sem pa naročila eno ovratnico, povodec, igračo in dva obeska za na ovratnico!

Tako, da že komaj čakam! :)

Lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #373 : 10 Marec 2008, 18:52:35
Hud povodec pa igračke! :o  Kje si jih kupila?



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #374 : 10 Marec 2008, 18:56:30
Hud povodec pa igračke! :o  Kje si jih kupila?

Hihi, hvala!
Igračke sem kupila v mr.pet-u v ljubljani. Povodec imam pa kar od Mikea :-[

Lp



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #375 : 10 Marec 2008, 18:58:01
Za razstave se mi zdi vredu guliverjev box, kot ga imam jaz, ker se da kupit kolesa za zraven http://www.petshoponline.ie/customer/product.php?productid=685&cat=300&page=1, za v avto je pa treba sedeže podret, kar pa ni najboljša rešitev  ::). Neroden je pa brez koles prav tako kot atlas. Najbolj idealno je, če najdeš box ki se bo odpiral tako kot tale atlas in daš delat en voziček, da ga lahko pelješ. Verjetno bom jaz to dala nekam delat za mali box, da ga bom lahko peljala.

Ful dobre stvari si ji kupila. Najbolj mi je všeč roza igračka in tista podložena ovratnica  :o.


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #376 : 10 Marec 2008, 19:58:42
Za razstave se mi zdi vredu guliverjev box, kot ga imam jaz, ker se da kupit kolesa za zraven http://www.petshoponline.ie/customer/product.php?productid=685&cat=300&page=1, za v avto je pa treba sedeže podret, kar pa ni najboljša rešitev  ::). Neroden je pa brez koles prav tako kot atlas. Najbolj idealno je, če najdeš box ki se bo odpiral tako kot tale atlas in daš delat en voziček, da ga lahko pelješ. Verjetno bom jaz to dala nekam delat za mali box, da ga bom lahko peljala.Ful dobre stvari si ji kupila. Najbolj mi je všeč roza igračka in tista podložena ovratnica  :o.


Ja, to bo res še najboljša rešitev. Po vsej verjetnosti bomo tako naredili ;)
No sporoči, če boš to naredila, me zanima kako se obnese ;D

Hvala! Meni je tudi tista roza igračka zelo všeč. Sem zdaj vsa vesela, ker bo psička, imam skoraj vse roza :-[ ;D

Lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #377 : 11 Marec 2008, 10:14:07
Uja, Mike je zeloo prijazen s psičkami včasih še preveč :P ;D
O super :o

Ja, za v avto, je res dost dober, samo je pa kar neroden. Bi jaz imela rajši kakšen navaden box, ki je boljši za kakšne agility tekme, samo pa je spet to, da v avto najbrž ne bi šel :-\ :)
A agility trenirata? Nisem nikjer zasledila še tega :-[ :-[ :-[

Jo gremo pa to soboto pogledat in bomo odnesli s sabo box in bomo vprašali vzrediteljico.
Komaj čakam! Odštevam dneve(še 5 dni) ;)
Opa novo članico dobiš :o

Lp



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #378 : 11 Marec 2008, 13:23:48
A agility trenirata? Nisem nikjer zasledila še tega :-[ :-[ :-[
Opa novo članico dobiš :o

Ja, trenirala bom agility samo ne z Mikeom, z novo članico(bradati koli), Mike se je pa zdaj že preselil s sestro ;)






silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #379 : 11 Marec 2008, 13:47:41
A res  ;) najbrž ga zelo pogrešaš  :-\ saj boš prebolela (v veliko pomoč ti bo mala bradica čeprav ga najbrž nebo mogla čist nadomestit)
pa a je zdaj z sestro daleč od vas?



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #380 : 11 Marec 2008, 13:51:28
Ja, trenirala bom agility samo ne z Mikeom, z novo članico(bradati koli), Mike se je pa zdaj že preselil s sestro ;)
O super :o :o  Tudi Mike bi ziher užival :D Za teme ni priporočam klasično jekleno kletko os Sivica in tukaj so res izredno ugodne cene:
http://www.malavi.si/index.php?id=25&lang=sl&record=99&type=product_group&product=385
Za Asko imam velikost 91X61X71 in je za a tekme ji čisto dovolj velik (razstavljen za v avto je prevelik). Za kaj več preko ZS laho vprašaš.

lp


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #381 : 11 Marec 2008, 13:57:41
O super :o :o  Tudi Mike bi ziher užival :D Za teme ni priporočam klasično jekleno kletko os Sivica in tukaj so res izredno ugodne cene:
http://www.malavi.si/index.php?id=25&lang=sl&record=99&type=product_group&product=385
Za Asko imam velikost 91X61X71 in je za a tekme ji čisto dovolj velik (razstavljen za v avto je prevelik). Za kaj več preko ZS laho vprašaš.

Ja, sej z Mikeom bo sestra delala agility malo samo za zabavo ;)
O, hvala za link!
Ok, dobiš ZS ;D

Lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #382 : 11 Marec 2008, 14:06:27
No super, da z Mikem bosta tudi vsaj za zabavo vadila. Bo užival, boš videla :)

lp


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #383 : 11 Marec 2008, 14:15:55
A bo kmalu kaka nova fotka malih bradic? :-[  Že veš katera bo tvoja pa kako ji bo ime? :-*



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #384 : 11 Marec 2008, 14:31:00
A bo kmalu kaka nova fotka malih bradic? :-[  Že veš katera bo tvoja pa kako ji bo ime? :-*

Včeraj mi je vzrediteljica poslala slikce, pa jih bom danes ali pa jutr dala na forum. Ker imam zdaj še nalogo ::)
Ne vem še kera bo moja, ker si jo bomo po vsej verjetnosti zbral v soboto, ker jst zdej gledam samo še na značaj :)
Ime ji bo pa Gia ;)



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #385 : 11 Marec 2008, 15:01:24
luštne slkice od Mikeca, Jokota, in malih bradic  :-* ;)
 pa da ti že sedaj povem, pripravi se na težave: ko bo Gia pri tebi ;D :-[ bom jaz sigurno vsak teden pri vas(me boste sigurno imeli poln kufer, že zdaj skoz pri vas visim :-[:-[ ;)
stvari si pa lepe nakupila, se vidi da si zelo vesela ker bo psička; vse roza :D
pa upam da bom lahko šla kdaj Mikeca pogledat :D :-*

pa ne pozabi vzeti fotoaparata s seboj, ko boste šli pogledat bradice ;)

Lp

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #386 : 11 Marec 2008, 16:19:57
A res  ;) najbrž ga zelo pogrešaš  :-\ saj boš prebolela (v veliko pomoč ti bo mala bradica čeprav ga najbrž nebo mogla čist nadomestit)
pa a je zdaj z sestro daleč od vas?

O, sorry, Silver, nisem vidla tega posta :-[
Ja, Mikea kar pogrešam, samo se pa tudi veselim, da dobim bradico! ;)
Sestra je pa od nas kakšno uro z avtom-ni tako delč! ;D

Lp



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #387 : 11 Marec 2008, 16:27:09
luštne slkice od Mikeca, Jokota, in malih bradic  :-* ;)
 pa da ti že sedaj povem, pripravi se na težave: ko bo Gia pri tebi ;D :-[ bom jaz sigurno vsak teden pri vas(me boste sigurno imeli poln kufer, že zdaj skoz pri vas visim :-[:-[ ;)
stvari si pa lepe nakupila, se vidi da si zelo vesela ker bo psička; vse roza :D
pa upam da bom lahko šla kdaj Mikeca pogledat :D :-*

pa ne pozabi vzeti fotoaparata s seboj, ko boste šli pogledat bradice ;)

Hvala, Luci ;D
Hihi, hvala enako, ti se tudi pripravi! :P
Ja, itak vse more bit roza, no sej grem že sama seb na živce, ker hočem met vse roza,sam sem jst zmeri gledala take lepe povodce al pa ovratnice pa smo imeli skoz pse nikol psičke.
Ja, Mikeca boš šla pa lahko pogledat-itak! :D

Veš, da ne bom pozabla, za kakšno me pa maš no! ;D

Aja, a ve kdo koliko more biti psička stara, da jo lahko pelješ sterelizirat?

Hvala!

Lp



*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #388 : 11 Marec 2008, 21:02:40
No tukaj so fotke od bradic:
Zdaj so stari 3 tedne:

Boys:


And girls:


Mi je rekla vzrediteljica, da niso ravno lepe slikce, ker malčki ne morejo biti na miru ;D :-*

Lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #389 : 11 Marec 2008, 21:04:03
Uuuuiiiiauuuuueeeeeeeee! :o :-[ :-* :-*