Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1913282

Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2820 : 23 April 2007, 14:36:37
Mi smo nesmrtno zaljubljeni in ob tema z izvajanje podoknic v stilu slavnih opernih arij razveseljujemo domače in sosede, pri tem se na grožnje ene nam zelo ljube osebe sploh ne oziramo, le kaj bo ona vedele o neuslišani ljubezni (tu me razume samo slavni  Prešeren ;)) ko nam grozi z raznimi kirurškimi in nekirurškimi posegi ji namenimo tisti izgubljeni pogled, kaj pa ti veš o trpljenjeju zaljubljenega srčka :D :o :P Vedno znova jih spravljam ob pamet z izgubljenim pogledom v daljavi in potem vsi letajo okoli mene in sledijo mojemu pogledu ter se ko tepčki sprašujejo kaj je tam zunaj v daljavi tako zanimivega če pa ni ne srne, sprehajalce ne kakega štirinožca :o  :D Globoko vzdihujemo ob vsakem načrtovanem in nenačrtovanem premiku, da spet panično letajo okoli mene če sem mogoče zbolel >:D :D ;) Z nosom sledimo vsem tistim omamnim dišavnim sporočilom ki nam jih pošiljajo godne ljubice, ki jim v odgovor izvedemo ljubezenske odlomke arij La Bohemia, Aida.... :o :D :P
Ob tem ne smem pozabiti na moteče dejavnike, moje preljube dvonožnike ki se derejo ne, fuj, Laaaaaaaaars, pššššš,boš tihooooo.... ampak nam vseeno uspe arijo odpeti do konca >:D :D :P Seveda na sprehodih preberemo vse novice, une ki jih pustijo gospodične ponavadi večkrat, da se potem okoli sprehajamo slinasti okrog gobca in je moji predragi lastnici ja nerodno :-[ >:D
Ampak občasno ji uspe od nekod pretihotapit tiste grozne papirnate robčke in potem sramoti mene ko me briše z njimi ko malega dojenčka >:( Upamo da tudi vi uživate kot mi v tem prekrasnem sončku in vsemu kar spada poleg :D ;) :-*


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #2821 : 02 Maj 2007, 19:03:16
Če mogoče kdo kaj ve o njem ali lahko pomaga pri oddaji:

Na Vremščici pri Pivki so 29. 4. opazili zmedenega huskyja brez lastnika. Pes ima eno oko modro in eno rjavo, po hrbtu ima temno rjave lise, sicer pa je brez ovratnice. Nekaj dni bo še počakal pri najditelju, potem gre v zavetišče - če se prej ne javi stari ali novi skrbnik. Drugi podatki tukaj: KLIK


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2822 : 02 Maj 2007, 20:15:07
Oj!
Takega Huskya so pa pri nas--v jaršah iskali. Ime naj bi mu ime Žak ali Žan se ne spomnim točno kaj piše ne letaku.

Lp,Tjaša



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2823 : 02 Maj 2007, 21:04:45
Res je lep, samo meni se bolj zdi, da gre to za malamuta (je tudi v linku, ki je dodan bilo na začetku to omenjeno, da gre za AM-ja) oz. mešanca med tema dvema pasmama (AM in SH), ker se že po tacah vidi, da jih ima mnogo pemočne za SH-ja. No tako je moje mnenje, lahko se motim :-[. Vseeno pa upam,da dobi kmalu nov dom in mnogo boljše in odgorovornejše lastnike...lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2824 : 03 Maj 2007, 15:13:40
No tukaj je taka tišina pa jo malo prekinimo :o :D :P Kak ste kaj in kak ste preživeli praznike!? Mi smo nekje bolj ko ne v čudnem obsedenem stanju, Lars ni pravi Lars, ga nekaj daje ...  ::) :-\ Sicer je bil včeraj malo bolje hvala Slavi in Ninci za nasvete :-* :-* :-*
Na momente deluje kot da bi bil depresiven oz. se smili sam sebi ::), tako da se vse skupaj zgleda še huje kot je ::)
Moj dramski igralec :D ;)  :-*


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2825 : 03 Maj 2007, 20:38:27
Če mogoče kdo kaj ve o njem ali lahko pomaga pri oddaji:

Na Vremščici pri Pivki so 29. 4. opazili zmedenega huskyja brez lastnika. Pes ima eno oko modro in eno rjavo, po hrbtu ima temno rjave lise, sicer pa je brez ovratnice. Nekaj dni bo še počakal pri najditelju, potem gre v zavetišče - če se prej ne javi stari ali novi skrbnik. Drugi podatki tukaj
Ta pesjanko z imenom Ninja je že pri lastniku. Takole se mu je že večkrat potepal. Upam, da v bodoče bolj odgovorno ravna in, da se kaj takega ne zgodi več in da mu daje ovratnico. Več pa piše v linku katerega si dodala.

No tukaj je taka tišina pa jo malo prekinimo :o :D :P Kak ste kaj in kak ste preživeli praznike!? Mi smo nekje bolj ko ne v čudnem obsedenem stanju, Lars ni pravi Lars, ga nekaj daje ...  ::) :-\ Sicer je bil včeraj malo bolje hvala Slavi in Ninci za nasvete :-* :-* :-*
Na momente deluje kot da bi bil depresiven oz. se smili sam sebi ::), tako da se vse skupaj zgleda še huje kot je ::)
Moj dramski igralec :D ;)  :-*
Ja res je tišina ratala tukaj :( Drugače pa upam, da je z Larsom že bolje :)

lp


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2826 : 03 Maj 2007, 22:00:03
kjeeeeeee je tišina :P :P :P

Pr nas ni nič novega ;D učer sm bla v idriji na obisku in vidla en kup haskijev :o noro 8)

A se bi mi za kak sprehod zmenil?? Alba, Majchy, Satin, Aska, in vsi ostali???



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2827 : 03 Maj 2007, 22:43:51
A se bi mi za kak sprehod zmenil?? Alba, Majchy, Satin, Aska, in vsi ostali???
Midve z Asko sva takoj za to :D Samo povejte kdaj in kje, pa prideva ;D. Edino 13., 20. in 27.5. sva zasedeni (treningi ali ogled tekme, katera čaka Asko prav kmalu).

Lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2828 : 04 Maj 2007, 08:13:45
Aska Lars je že bolje in počasi že postaja stari Lars... :D 8)

Cacy reci kje in kdaj midva sva takoj zato! :D ;)

Cacy ne mi skominov delat, že tak me trga zaradi Nincine pridobitve, pol mi pa še ti eno gručo Huskyev omenjaš, mene bo pa pobral :D ;)
Madoniš zakaj čas tako počasi teče :P :D >:D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #2829 : 04 Maj 2007, 10:04:47
Midva z Albo sva tudi za ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2830 : 04 Maj 2007, 11:12:48
Cacy treba bo zdaj it na razstavo v London, je princ Wiliam frej ... :D ;) Sm ti rekla da bomo novga zate najdli, pa še palačo ma večjo k Andrea :D ;) :P >:D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2831 : 04 Maj 2007, 11:21:10
Hahahaha :D :D :D  Njemu pa noben dnar ne pomaga :P Mi je smotan :P
Drugač pa nism bla še v Londonu, bi šla enkrat mal naokol ja 8)



Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #2832 : 04 Maj 2007, 11:38:59
no midva z Benom sva tud še med živimi... Jaz sem se potepal po Češki (kamor spet odhajam v 2. polovici meseca), za Bena pa so doma poskrbeli... moram pohvalt, da je stanje njegovih oči tako stabilno kot že dolgo ne (tok tok tok), se pa pesjano še ni odločil, da bi slekel bundo... glede na to, da je v bližini Brna v nedeljo ponoči začel pihati ti. sibiriski veter in so se ponoči temperature spustile tudi pod 5 stopinj, v torek celo do 0, ima mogoče Ben še upravičeno malo strahu, da bi se prekmalo slekel...


My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2833 : 04 Maj 2007, 11:53:55
Ma pol sma pa na vezi za kak vikend jo gor pobrisat, za karte pa lahko Thor77 kake info da k j z Brniki v navezi ;), sicer pa ima Adria itak akcije pa se že povratne karte se dokaj pocen dobijo ;)
OK William odpade, še dobro da Slovenščini govori in razume samo cca 2 miljona ljudi, drugače bi zdajle slišali glasni izdih olajšanja po celem svetu ;)

Thor77 pol sta pa Ben in Lars enaka, tudi Lars se zelo počasi slači, ponavadi smo tak čas bili že lepo oskubljeni in oblečeni v letno oblačilo, letos pa kvečjemu 2x z glavnikom za cel mesec, je bolje če ga s prstki cufam, sicer gre po milimeter za milimetrom ampak bo že :D ;D


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #2834 : 04 Maj 2007, 15:00:10
Thor77 pol sta pa Ben in Lars enaka, tudi Lars se zelo počasi slači, ponavadi smo tak čas bili že lepo oskubljeni in oblečeni v letno oblačilo, letos pa kvečjemu 2x z glavnikom za cel mesec, je bolje če ga s prstki cufam, sicer gre po milimeter za milimetrom ampak bo že :D ;D

Ben se tudi po milimetre neče slečt... preprosto ne spusti dlake... joj bo, ko bo dejansko začel na polno iz njega letet :D

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #2835 : 04 Maj 2007, 19:38:12
Thor bo vsaj hitro mimo, ne pa pri nas, ko skubi in skubi in se mi zdi da ne bo konca  :D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


malena3

  • Gost
Odgovori #2836 : 07 Maj 2007, 11:07:23
Lep pozdrav tudi od naju s Kalom.

Sva še vedno živa, le polno zaposlena.

Jaz sem prišla iz morja, Kal seveda ni šel z mano, že zaradi predolge vožnje. Sicer se rad vozi, ampak vseeno bi bilo zanj malo prehudo, sploh temperature.
So pa zanj doma poskrbeli kot se spodobi, le da jim je delal probleme. Je pokapiral, da me ni in je bil zelo težko motiviran, sploh ni hotel jesti. Tako da niti malo nisem pričakovala take njegove reakcije.

Sedaj je seveda spet vse ok, dokler me spet vidi, da grem v službo in mi da skozi ograjo poljubček za lepši dan.

Thor, me veseli, da je z Benom ok. Glede menjave plaščkov pa, tudi Kal še ni menjal.

Se vama bova tudi midva pridružila pri kakem sprehodu.

LP



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2837 : 08 Maj 2007, 06:45:05
Tudi Aska se letos počasi slači ;).

malena3 lepo, da si se spet oglasila in kako kaj s Kalom napredujeta v šoli?
Da ni hotel jesti ni nič čudnega, te je le pogrešal, ko si se na morju potepala :P. Je le izredno navezan nate :)

Torr77 tudi mene veseli, da je z Benom sedaj vse vredu in da tako tudi ostane.

No kdaj ste potem za srečanje? Kaj pa to soboto ima kdo čas? Lahko tudi na klasični lokaciji - Mengeško polje :)

Lp


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #2838 : 08 Maj 2007, 12:28:29
Aska, mi2 sva za, čeprav imam jaz polno učenja.  :P

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #2839 : 08 Maj 2007, 12:36:19
Midve ne moreva v soboto, ker bova Aleša spodbujali na vaji civilne zaščite  ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #2840 : 08 Maj 2007, 16:43:43
jaz soboto lahko samo popoldne cca. ob 16ih in kasneje... (služba do 14ih)

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2841 : 08 Maj 2007, 17:10:03
To soboto jst žal ne morm :-\ v nedeljo sem pa mislila it na RO pogledat, kako to zgleda :-[



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2842 : 08 Maj 2007, 17:21:07
A potem velja za soboto ob 16 uri, da se dobimo?

cacy potem se pa v nedeljo vidimo na RO-ju :). Tokrat naju še ne boš videla z Asko na tekmi, čeprav dobro dela (par malenkosti morava še izpiliti) ;).

Lp


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2843 : 08 Maj 2007, 17:26:55
aska, bi šla pogledat ja... ob keri uri se začne? jst pojma nimam kako izgleda RO :-[



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2844 : 08 Maj 2007, 17:28:29
Ob 9. uri zjurtraj se značne. Je pa res zanimiv ta RO :D


malena3

  • Gost
Odgovori #2845 : 08 Maj 2007, 22:43:48
No, jaz bi vaju prišla pogledat, če bi uspela...v soboto jaz ne morem, ker sobote v večini delam.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2846 : 09 Maj 2007, 07:33:34
Na žalost tudi midva to soboto ne moreva :-\


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2847 : 09 Maj 2007, 09:50:16
Takole malo brskam po bolhi kjer naletim na dva oglasa ob katerih mi je dvignilo pokrov, iskanje partnerjev za paritev čistokrvnih psov brez papirjev >:( (ok za samca se lahko motim pa je njegov lastnik samo pozabil jih omeniti skupaj z vsemi vrhunskimi šampionati - ja pol pa svizec zavije čokolado v folijo... >:D) ampak za psičko mi pa od jeze gredo kar lasje pokonci , ma plave očke, je lepa in zelo prijazna :o >:( :-X

Le kje mam jaz glavo ko za našega Larsa pravim NE ko dobim kako ponudbo ??? :-\ >:D, je pravi cuker, gentelman, s pravim sibirskim značajem in v mojih očeh najlepši pes na svetu :o >:D :P Mislim če je že fotr tako krasen kakšni bodo šele mladiči, jaz budalo pa NE, veste nimamo papirjev pa tega ne bomo počeli ::) Pa če jaz nisem trapasta , namesti dinarčkev vzamem za naskok mladička, ga prodam sej ni važno komu samo da dobim geld, in glede na to da so samci vedno v pripravljenosti ko zavohajo godno samičko... in če bo moj pesjan priden in produktiven se lahko v dobrih dveh letih vozi že v novem karavanu :P ;)
Mislim a ljudje sploh dobro premislijo kaj vse to prinese s seboj ali vidijo samo lahek zaslužek ??? >:(

No ni se za bat namreč jaz bom še naprej trapasta :P :D in moj prekrasni Lars bo ostal brez potomstva :'( ;) in nekoč me bodo nanj spominjale samo slike in pa spomini shranjeni v mojem srcu in duši, ne pa kakšen od njegovih potomcev ::)
Pa oprotite za tale gnev ampak enostavno nisem mogla preko, eni se izobražujemo in gledamo na dobrobit pasme, in če se odločiš da boš tisti pravi vzreditelj nabaviš pse s papirji, opraviš vse zdravstvene preglede, vse zahtevane in včasih zaradi svoje dobre volje še kaj dodatno, v vse skupaj greš po tehtnem razmisleku in ne po želji za zaslužkom, med tem ko eni pa .... in potem se vprašaš kdo je tu nor... ??? ::) Ja no bom pa še nekaj časa nora ;) :P >:D


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #2848 : 09 Maj 2007, 10:02:38
Satin, dokler se bodo prodajali psi brez rodovnikov, ker so cenejši in dokler se ne bo spremenila miselnost "kdo pa rabi rodovnik, saj je sam papir" no, tako dolgo se bodo pojavljali tudi mladiči brez rodovnika. Zakon ponudbe in povpraševanja. 

Kristinca & Florinca


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2849 : 09 Maj 2007, 10:20:16
Florinca sej to vem kar me tudi jezi in žalosti, ker velikokrat te tak kuža ne pride ceneje ampak celo dražji, in vem tudi da se tudi med vzreditelji najdejo tiste črne cvetke ... Mislim najhujši so mi razlogi privlečeni za lase ko jih vpraša zakaj hočejo mladičke... da ne omenjam ko jih vprašaš o skrbi za mladičke in samičke .... :-\ >:( :-X