Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1912857

kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #3600 : 25 Avgust 2007, 10:02:01
m3dv3d3k ko oddaš prispevek, imaš še nekaj časa ,da urediš oz. naknadno popraviš, kar ni v redu  ;) Klikneš na spremeni in popraviš ali izbrišeš kar se ti ne zdi v redu.

Drugač pa lepe slikce mladega pesjana  :)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #3601 : 25 Avgust 2007, 12:21:25
M3dv3d3k zelo lep pesjanko  :-* :-*. Ful zanimivo obavano glavo ima.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3602 : 25 Avgust 2007, 15:54:35
Sem se zmotil pa dal dve enaki ;D
Se zgodi ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3603 : 25 Avgust 2007, 15:56:16
m3dv3d3k ko oddaš prispevek, imaš še nekaj časa ,da urediš oz. naknadno popraviš, kar ni v redu  ;) Klikneš na spremeni in popraviš ali izbrišeš kar se ti ne zdi v redu.
To je res, samo ta čas popravljanja je izredno kratek :-\ Lahko bi bil ta čas omejen vsaj na 15 minut ;)


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #3604 : 25 Avgust 2007, 18:46:56
Današnji sprehod s Seven:  :P



               

Doma pri ogledovanju grlic...  :D


Lepotička:  :-*


Smo zopet imeli en lušten sprehod. :)

Uživajte v fotkah, pa upam da tudi Tammy kaj napiše. ;)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3605 : 25 Avgust 2007, 20:57:11
uuuh kok je že zrastla  :o
luštna bejba ;D



alora

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
  • Moj Sibk.<3.
Odgovori #3606 : 26 Avgust 2007, 20:31:29
Kaskaee, a je firbec Kas? :P

Alora, kako prvi dan napadel? v mali šoli?
Najbrž bodo ti tam svetovali kako in kaj, odvisno kak potek dela boste imeli.

ja kr prvi dan v mali šoli jo je napadel :'(...ja upam da mi bodo kaj pametnega svetovali :)

Majchy, še pohvala za tvojo stran od mene :)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3607 : 27 Avgust 2007, 10:29:23
Včeraj smo se pa ljubitelji in razstavljalci polarcev v Trbovljah načakali, so bili na vrsti šele tam nekje ob 15h ::) BOB je pobral Clark, čeprav je portugalski sodnik tudi na njemu našel eno miceno napakico baje ima premalo stopa :o :D, Clarkov nasprotnik je imel pa lazy stop (cacy kakšen stop je to please ???), mladička iz psarne Hydrargium pa sta oba dobila zelo perspektivno :D


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #3608 : 27 Avgust 2007, 13:47:26
Mi smo bili včeraj v Bohinju, pa mi je uspelo nekaj slikc naredit:

Če je vroče se enim res mudi v vodo

malo rekreacije

če je v vodi kakšna fina stvar (npr.pasja klobasica ;)),jo je treba stavhat

kdaj pa kdaj si je treba tudi v vodi iz sebe otresti - vodo ???

pa za konec še ena pozerska

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3609 : 27 Avgust 2007, 13:51:39
husky_girl vidim da se je tvoji punci rep v rdečkasto obarval ;) koliko je pa punca zdej stara? Namreč po slikcah vidim da se ji je bučka lepo izoblikovala


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #3610 : 27 Avgust 2007, 14:11:24
O hvala za kompliment, stara je 18 mesecev(kako čas hitro mineva)
Sem pa jest zelo vesela da se ji je izoblikovalo tudi tisto kar je v bučki,ker zadnje čase neverjetno uboga in lahko praktično brez povodca hodimo na sprehode(se včasih prašam,če je to sploh še moja mrcina ;))

Kar se pa tiče obarvanosti,je imela takoj po koncu zime skoraj čez noč polovico dlake na hrbtu tako obarvene, na koncu spomladi se je pa spet 'prebarvala' na črno, samo rep je ostal rdečkast.

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3611 : 27 Avgust 2007, 16:07:27
Že pod razstave piše da je Clark včeraj dobil BIS, njegov sinček Tedy (star je 5 mesecev) pa BIS puppy  ;D Tako da je bila tale razstava super uspešna za Hydrargium  ;D
Jst sm žal bila na razstavi samo 2 urci, več časa ni bilo.

Satin, stop je pomoje spredni del ki mora biti ravn... nism pa čist zihr  ;D
Pojma nimam kje je sodnik to najdu, glede na to da mu je isti sodnik potem podelil BIS. Ampak očitno je neki mogu najdt  :D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3612 : 27 Avgust 2007, 16:19:22
Za stop že vem kaj je mislim ampak tole mi ni jasno lazy stop, ker kao ga je imel Clark premalo, njegov hendler je bil čisto paf, Clarkov konkurent pa je imel zgoraj omenjeni stop, čeprav jaz tega nisem videla. Clark si je zaslužil BOB, je kljub temu da ni bil 100% pri stvari lepo odteke krog (fantastično gibanje)l in tudi postavil se je krasno, edino kar sem pri njemu pogrešala je njegovo show koketiranje, ampak je čisto razumljivo da je imel zaradi vročine že vsega vrh glave in repa :D Konkurentu so minus točke padle pri gibanju in zaradi lazy stopa. Malima dvema pa vročina ni prišla do živega vsaj zgledalo je tako, edino psička je delovala bolj sramežljivo (osebno sem bolj mnenja da ji sodnik ni bil najbolj všeč :D), pubec pa se je vrgel po ateju in že pri teh rosnih letih krasno koketira z sodnikom in občinstvom :o :D :-*

Mah glede na to kar sem pri njemu doživeli ko je sodil doge, sem vedla da bo tudi tu našel kako napako ::) ;)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3613 : 27 Avgust 2007, 16:26:49
Ej pojma nimam kaj je to mislu, sej veš, včasih mora sodnik vseeno najti nekaj... zakaj pa rajš ne bi po forumu  :D  Vrjamem pa da je blo Clarku izredno vroče (pri vsej tisti dlaki)  ;D
Ja Tedy je ful faca  ;D

Komi čakamo MB zdej ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3614 : 27 Avgust 2007, 16:33:44
Boš vprašala Majo če ona mogoče ve kaj to pomeni, me prav zanima, čeprav bom itak najbrž sam da prletim dam na net letela da zvem kva je mislu s tem, mi že od včeraj tole ne da miru :D ::) ??? Ja je bil Gregor prav happy da je bil Clark tako lepo odlakan za ta čas, ker ene dva sta bila v tem poletnem stanju, pa sta bila nasproti Clarka in njegovega konkurenta kar malo hecna ;) Pa en je še bolj na delovno linijo sliču ;)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3615 : 27 Avgust 2007, 21:06:07
Ja dlako ima res super  ;D

No da se popravim... STOP pri psu je "čelo"... se pravi tisto med očmi  :)
Se opravičujem za napakco  :)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3616 : 27 Avgust 2007, 21:24:43
A un ima pol leni stop ;) Maah ja tip je bil kr neki ::) :o V glavnem Ljubljane ne smem zamudit, prvi dan sodi Ameriški sodnik  :o ;)


malena3

  • Gost
Odgovori #3617 : 27 Avgust 2007, 23:10:38
Husky_girl, res lepe slikice.
Povej mi, so izvidi že prišli, oziroma, že kaj veš kaj je s Sanny?



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #3618 : 28 Avgust 2007, 06:44:46
husky_girl, zeloooo lepe fotke! In kako ste se imeli fajn...  :o  :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #3619 : 28 Avgust 2007, 09:43:48
Malena in Majchy hvala ;)

Izvidi še niso prišli,so rekli, da me v roku približno 10 dneh pokličejo,se pravi, da bi me mogli včeraj, tako da če me ne bojo dones,jih bom popoldan jest poklicala. Kaj pa ti, si že dobila izvide?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


malena3

  • Gost
Odgovori #3620 : 28 Avgust 2007, 10:54:47
Ne, meni so rekli da lahko traja tudi do 3 tednov.
Sem klicala v petek pa še ni bilo nič. Ne vem kaj se toliko čaka. ::)



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #3621 : 28 Avgust 2007, 21:48:44
Živa pa je bila danes skopana, ima sčiščene ušeske pa malo smo kremepljčke postrigli...  :P

''Zloben'' husky. . .


The cold look. . .


In the green grass. . .


Searching 4 something?


Beauty at the sunset. . .  :-*


I don't wanna study with U. . .  :D


I'm going to sleeeeep. . .  :P


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
She's:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uživajte z vašimi polarčki. :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


malena3

  • Gost
Odgovori #3622 : 29 Avgust 2007, 07:07:23
Majchy, kako pa čistita ušeska?
Ker meni nikakor ne uspeva....tudi ne za zobe-to pa sploh ne....
Za zobe ga potem malo pretentam, za ušesa pa zavoha gel že 5 metrov predno ga sploh odprem.

In me zelo moti, ker sem videla da ima na zobeh obloge. Kak nasvet?

Drugače pa lepe slikice. :-*



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3623 : 29 Avgust 2007, 10:20:57
malena3 poglej v internetno štacunco od Nine in Črta Pasji.net, imata na voljo en gel za odstranjevanje oblog, tudi jaz razmišljam o njegovem nakupu, ker se mu je počasi začel pojavljati kamen, po tistem ko smo mu spremenili hrano. Bom pa še malo počakal kaj bodo povedali tisti ki ga že upotabljajo ;)


malena3

  • Gost
Odgovori #3624 : 29 Avgust 2007, 11:02:01
Ja, jaz tudi čakam učinke.

Mene ta obloga zelo moti, on pa ne pusti, da se ga sploh pipneš. In potem se kregava po pol ure, da mu malo namažem zobe.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3625 : 29 Avgust 2007, 11:07:19
Ja, jaz tudi čakam učinke.

Mene ta obloga zelo moti, on pa ne pusti, da se ga sploh pipneš. In potem se kregava po pol ure, da mu malo namažem zobe.

malena sem brala, da zdaj že uporabljaš kliker... naklikaj pucanje zob ;) Najprej samo dotik gobčka, prijem gobčka, odpiranje gobčka, dotikanje zob, ...



Lp nina



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3626 : 29 Avgust 2007, 11:08:49
Malena, oprosti če bo tole zvenelo kot kak napad nate, a moram povedati nekaj (mišljeno je čisto dobronamerno)...
Vsak normaln odnos pes-lastnik mora imeti določene stvari. To, da pes pusti, da ga lastnik v katerem koli trenutku pregleda od A do Ž je meni nekaj obveznega. Zobje, ušesa in vse ostalo mora pes pustiti brez kreganja ali nakazovanja šavsanja. Tudi če pride do nesreče ali pretepa, je ponavadi lastnik prvi, ki lahko nudi prvo pomoč svojemu psu, in če pes tega ne prenese, se ne bo dobro končalo. Tudi rane mora pustiti pregledati. To je zame nujno in se mi zdi pravi odnos med lastnikom in psom.

lp



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #3627 : 29 Avgust 2007, 11:43:25
Cacy, popolnoma se strinjam s tabo. Ampak (vedno je kak ampak  ;) ) njen Kal je poglavje zase. Precej bolj samozavesten in dominanten je od večine psov na forumu. Pa še najstnik je  ::) . Malena se trudi, včasih bolj drugič manj uspešno.

Kristinca & Florinca


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #3628 : 29 Avgust 2007, 11:51:10
Par slikic ;D

Iiiiiiii,ful je luškan. :) ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3629 : 29 Avgust 2007, 11:55:40
Jst sm še vedno mnenja, da bi se njegovo obnašanje dalo spremeniti ko je bil mladič. Ko psu enkrat pustiš da ti "zraste čez glavo" pa pač nimaš kaj...
Njegova vzgoja je od Malene odločitev. (res se ne mislim prerekat ponovno, samo svoje mnenje povem, in ne napadam te Malena, da ne bo nesporazumov)  ;)