Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911088

nebivedu

  • *
    • Prispevkov: 159
    • Točke: 0
Odgovori #3840 : 02 Oktober 2007, 14:02:02
Hehe kako pa futraš Larsa?

Midva sva odkrila da svež svinjski zrezek odleže za vse tablete. Zdrobiš tablet na košček sveže svinjine in Gal dobesedno požre košček mesa s tableto skupaj. Pol pa še en košček za okus popravit in smo mimo jemanja tableta za tisti dan. Naslednji dan pa komaj čaka tisti trenutek, ko dobi košček mesa v gobec.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3841 : 02 Oktober 2007, 14:21:02
Cacy sam napišem da glasujem zanj, moj podpis in od kod prihajam, je to dovolj? ;) :)

Kaj naj ti rečem nebivedu, moj ne pada na take fore, ko so tablete v igri tudi zrezek ni več dober :o ::) >:D Lars če se že pustiti speljati na led se samo 1x, potem te napake ne ponovi več. Jaz ga moram prej malo podkupiti z malo meseka, potem ročno uturimo tableto (glavo gor, razpri gobec in tableto na koren jezika, zapremo šnoflo, malce pomasiramo grlo da jo lažje dol pogoltne), pa mu še včasih uspe da me prelisiči in potem imamo ponovi vajo :D ::) >:(

Moja glavca se ne da kar tako podkupit :P :D :o :P >:D 8)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #3842 : 02 Oktober 2007, 14:23:09
Evo Cacy moj glas je oddan!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3843 : 02 Oktober 2007, 14:24:19
Satin ja to je to.... drugega ne rabiš... ;)

Hvala obema ;D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #3844 : 02 Oktober 2007, 14:28:33
Cacy če češ lahko rečem še komu nej klikne. Mislim, da si Clark zasluži :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3845 : 02 Oktober 2007, 14:33:03
Cacy če češ lahko rečem še komu nej klikne. Mislim, da si Clark zasluži :).

Lahko ;D Vsak glas je dobrodošel 8) thx ;D




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3846 : 02 Oktober 2007, 14:53:04
Hvala vsem za držanje tačk in pesti, danes so nam javili rezultate krvnih preiskav in nažalost niso preveč veseli :-\ :'(, letošnje leto zgleda ni najino leto. Lars je pozitiven na erlihijo, čakam še da se slišim z dr. Tozonovo in da izvem še kaj več, drugače pa naju tablete že čakajo in tako me čaka ena nepreveč vesela pot proti Ljubljani, Lars pa bo novih tablet še manj vesel kot je že taprvih.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3847 : 02 Oktober 2007, 14:55:02
Ojeej :-\ Grozno :-\



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3848 : 02 Oktober 2007, 15:27:57
Ok, sprememba... NEHITE GLASOVAT :D Ker če nismo na e-mail listi do 1.9.2007 bili, se naši glasovi ne štejejo :'( :'( :'(

No vseeno pa lohk držimo pesti da bo Clark zmagal ;D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #3849 : 03 Oktober 2007, 08:27:56
Ravno sem ti hotela napisata, da mi ni sprejelo glasu.

Vseeno z Albo drživa tačke.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


malena3

  • Gost
Odgovori #3850 : 03 Oktober 2007, 11:01:16
Ja, jaz sem tudi hotela napisati, da mi je skoz pisalo error....no vseeno, namen je bil. Si pa Clark zasluži zmago.

Satin, pri nas držimo tačke, da se boste kolikor toliko pobrali. Hm... :'( Počohaj Larsija in mu prenesi en  :-*



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3851 : 03 Oktober 2007, 11:08:13
Malena3 hvala, Larsu bom predala tvoje čohle in  :-*, ti jih pa v njegovem imenu že vračam :-* Mi je pa trenutno priljubljenost pri Larsu "rahlo" padla in ko bo reveže videl kaj ga še čaka se bo ta "rahlo" spremenila v drastično :o ::) Madoniš bodo v Zooticu in Mr. Petu veseli ko bom pridno zapravljala za bikovke, da ne bom več tista "ta grda" v Larsovih očeh :o :D

Kako je Kal?


malena3

  • Gost
Odgovori #3852 : 03 Oktober 2007, 12:29:52
Zakaj je padla priljubljenost? Ker si packa packasta s temi tabletami?
Jaz sem pa ravno hotla reči, da bo Lars po eni strani vesel, ker bo zopet deležen dodatnega čohlanja. Kaj je pa gospodič jezen? :-\

Pri nas smo po starem...mikrosporije smo se rešili, danes mi je v pesjaku odkopal 2 luknji in pokazal kam je pred dvema mesecoma skril kruh ::), poglodal je celo streho na svoji kočici, tako da sedaj prav začudeno gleda, ko mu kaplja dež na tačke, včeraj ko sva šla na sprehod je 10 minut gledal v drevo, ker ne vem kaj je mislil da je, nimam pojma in potem je od mene pričakoval obrazložitev biotehnične in naravoslovne vede, tako da ja...smo po starem. :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3853 : 03 Oktober 2007, 12:54:49
Ja zaradi tablet ja, le te so poleg vetov Larsova najhujša nočna mora. Pri nas takole zgleda dajanje tablet Larsu in ni važno ali je zelo zgodaj zjutraj ali zvečer, našpičimo uhlje ko začujemo znane korake, hrano smo že dobili to torej ne bo, briketi so tudi že na mestu, vodo smo tudi zamenjali, zadnjič je sicer nekaj strašila s piščančkom, je kvazi poskusila s podkupnino, kaj misli da sem z Lune priletu :o ::) Potem se nad bučo razsvetli, samo to ne spet tablete, še predno dokončno odprem vrata je Lars že skrit v svoji kučici in se iz nje ven dere "Ne, ne, ne nočem tablet, kar sama jih jej :P :P :P :P :P!" Seveda me po vsej verjetnosti vmes še kam pošlje, to raje preslišim in potem imava mini predstavo "Kako spraviti tablete Larsu v šnofljo!" ::) Seveda na koncu obvelja moja in moja razvajena rit užaljeno in prhajoče odhlača v varno zavetje svoje rezidence, od koder nas užaljeno in obtožujoče gleda :o :D :D ::) >:D

In ker mojim še vedno ni kapnilo da se mu v takih primerih ne daje potuhe, to pridno izkoristi, tako da če naju kdo od kje skrit opazuje najbrž že pridno piše prijavo kako mučim svojega psa ::) ;)

Lars je tudi malce predelal svojo kučico, sicer ne streho, pri nas je bilo treba predelati vhod v hišico, ni mu bila všeč oglika le tega, zato ga je estetsko predelal po svojem okusu, češnja na vrhu sladice pa je bilo to ko je gazdarca not stopla in so se ji oči od videnega na široko odprle, usta so se odprla na široko in iz njih je prišel samo en čuden grgrajo glas podoben ničemur kar smo slišali do tedaj, nekaj poskušala reči pa so glasilke čisto obnemele, roke so imele nek čuden ples v zraku, na koncu pa le obvisele ob telesu, nato pa je čisto skrušena odpeketala iz mojega kraljestva in pri tem nekaj godrnjala, da se je slišalo kot da za Bovljekom grmi :o :D Sicer še vedno ne vem ali zaradi tega ker se tega ni sama spomnila  ali ker tega mogoče ne bi smel narediti :o >:D


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #3854 : 03 Oktober 2007, 19:47:00
Clarku čestitke! To pa je zares velika čast, ki si jo Clark definitivno zasluži!  :-* :-* :-*

Satin, grozno hudo mi je ko sem prebrala za rezultate krvnih preiskav...  :'( Poljubčki za Larsa!  :-* :-* :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3855 : 03 Oktober 2007, 21:51:50
Lars ti  :-* :-* :-* :-* :-* vrača in pravi da stara korenina ne pozebe kar tako in da se sigurno 1x na obisk k Vama primajema, baje sem mu dolžna veliko crklanja :D ;)
Prvi šok je že za nami, zdaj samo držimo pesti da bomo terapijo dobro prenesli. :)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #3856 : 03 Oktober 2007, 22:01:28
Satinka nič ne poveš, da je kaj narobe, tko da moram po ovinkih zvedet, da je Larsek bogi. :( To je bilo tisto šepanje, al kaj?! Bogi, zdaj mora pa še tablete goltat, mam srečo, da je moja tako požrešna, da lahko vse živo skrijem v košček salamce. No, po terapiji bo pa sigurno novo hiško dobil, če bo tako nadaljeval. :o  :-* :-* in čoh za malega.

Lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3857 : 03 Oktober 2007, 22:11:52
Je lahko eden od dejavnikov ja, ker kolk je kao naj rečem deformed, kolčna ponvica bi morala bit gladka, Lars oa ima stopničko :-\, ampak da pa nam vseeno ne bi bilo kaj prihranjeno in da se ne bi preveč fino imeli, smo pokasirali še to. :-\ :'( >:(

No sej s predekoriranjem je zaključil, hišico pa bo vseeno dobil novo v bližnji prihodnosti ko bomo prenovili oz. postavili nov pesjak ;) Sej s to ni nič narobe samo vhod ni lepe polkrožne oblike ampak zgleda kot da so ga napadli termiti :o >:( ::) :D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3858 : 05 Oktober 2007, 11:53:58
Evo pa so se spremenil načrti :-\ in ne morm na CAC Mb ::) :-[
Tko da Satin, ti si kr dobro oglej pr Maji vse ;D Mene žal ne bo... Bom pa držala pesti ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3859 : 05 Oktober 2007, 12:30:11
Nič zdaj mi ne preostane drugega kot da se z Larsem napokava v avtek in pridemo k vam na en sprehod ;) :D, sem mislna da bova tam kako rekle, pa kako kavico spile ::)
Aja pa ne se čudit ko bo Lars vse prečekiral, da se kje kak vet v grmovju ne skriva :D, sam ne mu povedat da imaš enega zlo blizu ga navmo iz avta dobli :o :D ::)

No zaenkrat zadevo dobro prenašamo, je pa še pred nami dolga pot do konca ::) ;) Je pa tale moja razvajena rit en velik igralec in resno razmišljam da ga nominiram za oskarja, samo še ne vem v kero sekcijo bi spadal, drama ali komedija ::) :D :P

Si bom ogledala in upam da tudi pofotkala, če ne bo pa Nutellca zame :*


malena3

  • Gost
Odgovori #3860 : 07 Oktober 2007, 23:43:37
Kaj počenjate kaj, se nič ne javite..tako da bom malo jaz oživela temo....

Smo po starem, lovimo še zadnje sončne žarke, se namakamo v vsaki vodi, ki nam pride na poti, jaz se borim z neko virozo že ene 2 tedna, tako da ja, jesen definitvno prihaja.....

Kal se je odločil še malo, da renovira svoj bivalni prostor, tako da smo imeli čez vikend sestanek, ki ga pa seveda ni bil kaj preveč vesel. >:D

Aja, pa nisem še omenila...malena kmalu odhaja v New York, zaenkrat samo na krajšo potovanje, si pa že nekaj časa prizadevam, da ne ostane samo pri tem, je pa res dolgotrajen proces.......na žalost...in kaj počenjate kaj vi?

In za konec še dve vodni slikici.....






Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3861 : 08 Oktober 2007, 07:36:29
Vidim da sta pridna, ja malena3 uživaj gor še zame... ;) Ah kaj smo mi počeli, mi imamo konstantne boje zaradi tablet, Lars se bo 1x kar zabarikadiral v hišico, jaz pa tudi že počasi padam pod njegov vpliv - bolj tistega njegovega tožečega joka :-\ Smo pa v petek prejeli še eno slabo novico, čeprav sem jaz blaženo in  veselo mislila da smo se vsaj boreliji izognili, jah nam tudi to ni uspelo smo pozitivni tudi na njo, titri so sicer nizki 1:100, ampak ker že itak imamo terapijo, nam je bila vsaj količina novih tablet izzvzeta. V sredo bo 1 teden za nama od kar smo začeli z njo in naju čaka še naslednjih dolgih 14 dni, najtežji in najdalši pa bo sigurno zadnji teden in to za oba.

Ostale pa vas z Larsom pozdravljama in vama želima veliko zdravja :-*


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3862 : 11 Oktober 2007, 12:51:09
No pa malo mojega monologa :D ;)
No en teden je uradno že za nama, še 14 dni in te nočne more bo konec, sem pa že po enem tednu skorajda že na koncu z idejami kako mu poturiti tablete, poleg tega je še nekaj začel štrajkat s svojo najljubšo hrano  ::), ne vem že več kako naj vanj spravim zadostno količino hrane že tako ne posebaj ješčemu pesjanu ::) :-\ da bo čim manj posledic za želodec.  Trenutno prakticiramo pomalem čez cel dan, pa že to mu je začelo delati preglavice, v bistvu se bojim da ga bom morala zadnjih 14 dni hranit po roki. Po vrh vsega ga daje zaprtost, tako da ima ja še manj teka ::), zdaj pa ne vem a so to stranski učinki Clinofuga ali od stresa, namreč pred jemanjem in tam cca 4 dni pozačetku jemanja je bila prebava normalna. ???
No zdaj se je odločil ker jok ne pomaga in da se tabletom ne da izogniti, da bomo pa vsaj glasno protestirali, se pritoževali in kregali :D :o Drugače pa je pobec čez dan lepo živahen ;D Samo da bo to za nama pa bo Lars spet najboj happy pesjan vsaj na našem koncu če ne že povsod :D ::) ;)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #3863 : 11 Oktober 2007, 20:39:24
Kolikor sem jaz opazil, na tem forumu in tudi drugod, da so psi, ki so jemali Clinofug, imeli zmanjšan ( beri nič ) apetit po hrani.
Tudi mi smo našemu prejšnjemu psu dajali te tablete in imeli prav take težave, kot jih opisuješ  :-\, upam da bodo Larsiju pomagale, da se otresete te zoprne bolezni in bosta ob prvem snegu spet lahko norela zdrava in čila :P

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3864 : 13 Oktober 2007, 05:28:38
Danes pa lahko držite pesti za Ino, ki bo spet tekmovala v agiju :o


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3865 : 15 Oktober 2007, 08:23:46
Kaskae hvala za dobre želje, mislim da ob prvem snegu bo Lars po njem norel ko zmešan, se pa veselimo ker bomo kmalu začeli z zadnjim tednom jemanja tablet :o  :D  še 2 dni  :o :D

Cacko si že kaj govorila z Majo kako so se odrezali v Mb, na žalost je mene položil prehlad v posteljo in namesto da bi uživala v MB ob pogledu na pasjo lepoto, sem se doma kuhala >:( :( ::)


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #3866 : 15 Oktober 2007, 16:50:16
Satin, Cacike ni. Je daleč stran...  :) In je še 5 dni ne bo.

Upam da vama kmalu mine mora s tabletami.  ::) Za tolažbo vama Živa pošilja koš slinastih  :-*.

Pa še par včerajšnjih fotk:

 * * * *

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #3867 : 15 Oktober 2007, 17:06:38
oj!

Lepe slike Maychy ;D Je bil kdo včeraj v mb-ju na rastavi? No jas sem bil in je blo svetovno ;D  Proti koncu pa sem še šel po sky-a domov pa sem mislo da se mu bo zmešalo kolko pesov je blo ;D  Lep pozdrav :)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #3868 : 15 Oktober 2007, 20:00:54
Je bil kdo včeraj v mb-ju na rastavi? No jas sem bil in je blo svetovno ;D
Jaaaaa  :o, zdej mi je kapnlo  :D. Sem te videl včeraj, ko si bil ob našem ringu in mi nikakor ni blo jasno od kod hudiča si mi znan, sem šel zdej gledat tvoje slike na Moj album.com in jp si tapravi, pa brat je bil s tabo ( predvidevam, da ti je brat ker sta si podobna  :-[)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3869 : 15 Oktober 2007, 20:36:50
Hvala Majch, midva tudi, midva tudi :D ;) midva z Larsem ji tudi pošiljava en kup slinastih in malo manj slinastih  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

A tako praviš, bejba uživa :o :D, kr naj :D ;)

Kaskae sicer vem da si svoje AM bolj spremljal, ampak a mogoče vseeno veš kdo je pobral pri sibircih?