Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911107

Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #4050 : 29 November 2007, 20:06:25
Dreamček, vse najboljše in najlepše! Da te bodo domači še dolgo razvajali in cartali.



 :-* :-* :-*


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4051 : 29 November 2007, 20:08:18
Kdaj pa lohk Drimček pride tole pojest? :o :D zgleda slastno :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4052 : 29 November 2007, 20:25:13
Dream vse naj, naj,.... da bi te te voji razvajali še naprej, da bi te Cacy, Bode in Ari ubogali še naprej, in da bi ti "nesramne" mačice nehala nagajti na tvojem vrtu :-* :-* :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4053 : 29 November 2007, 21:44:58
Dream vse najboljše :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4054 : 30 November 2007, 08:25:23
Dreamy vse najboljše  :-* :-* :-* in seveda čim manj mačjih trofej  :P. Naj te Manca malo bolj uboga  :P ;) :P.


Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #4055 : 30 November 2007, 09:50:36
Vse naj naj Dreamu! ;)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


malena3

  • Gost
Odgovori #4056 : 30 November 2007, 13:17:24
VSE NAJ NAJ DREAM TUDI OD NAS :-*








alora

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
  • Moj Sibk.<3.
Odgovori #4057 : 30 November 2007, 15:39:23
Dream vsee nai nai tut od naju :)


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4058 : 30 November 2007, 16:51:51
vse naj naj :)


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4059 : 03 December 2007, 17:31:04
Oj!

Nama pa se je včeraj zgodil neljubi dogodek. Sma imela srečo v nesreči. Sma se sprehajala mimo smetišča katerega "varujeta" dva psa mešanca v velikosti približno nemškega ovčarja in do zdaj sta vedno lajala iz ograje pa nikoli nista prišla. No, ko se sprehajama pa jih čujem lajat pa pogledam če bi lahko kje ven prišla ,ker sem pač vedno pozoren že ker se s kolesom tam dosti vozim pa nimam želje da bi jih srečal izven ograje, pa je blo vse po starem, nakar naenkrat utihneta pa sem mislil da sta se naveličala, pa samo naenkrat tik za mano čujem renčanje pa glasno lajanje, sem se zelo prestrašil in hkrati pomislil kaj bosta storila z Sky-em, pa se Sky postavi pa uhe na špic pa sta na srečo kar bežala :) Sma mela srečo, ker drugače res ne vem kaj bi naredil...danes pa je mama že klicala na podjetje pa rekla naj pazijo.

Hvala bogu da ni bilo nič :)

Malo da se obudi tema, čeprav z nenajlepšim dogodkom ;D


janek

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #4060 : 03 December 2007, 20:56:43
Živjo! Kan je začel občasno že dvigvati nogo pri lulanju  :) in že veselo koplje luknje. Jutri ima drugo ceplenje za pasjo kugo in viruse. Nove slike še pridejo:D
Lp Jan
 



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4061 : 03 December 2007, 20:57:31
Joj neljubi so taki dogodki ja. Se je meni oziroma prijateljici, ki ima huskyja ravno v petek zgodilo podobno. Od našega soseda pes, ki je občasno spuščen, ga je napadel. Seveda sva z možem tekla pomagat in smo ga nekako odgnali. Je pa dobil ornk pospešek od mojega. Upam, da bo kaj zaleglo, ker se to konstanto dogaja. No prijateljica je šla seveda k sosedu, da to ni več normalno in da psa enostavno ne more sprehajati, ker se le ta podi po celem Trzinu, pa jih je skoraj po buči dobila >:( >:(.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4062 : 03 December 2007, 21:37:37
Res zelo neljubi so taki dogodki..Ravno danes sem izvedela od enega gospoda, ko greva z Asko mimo njegovega višavskega terierja. Včasih je bil Aske zmeraj zelo vesel. Zadnjih parkrat pa jo je samo na hitro pozdravil in ignoriral. Gospod mi danes pove, da ga je pred dvema mescema grdo napadel SH in je dobil precej šivov in še strašansko srečo je imel, da da ga ni tisti SH še bolj oklal, da tako ni tragično končal. Od takrat dalje, se boji polarčkov in v večini primerov renči nanje. Na Asko ni, ker jo pozna.. Vsem želim čimmanj takih dogodkov..

lp


malena3

  • Gost
Odgovori #4063 : 04 December 2007, 09:12:05
Ja, jaz bom tko rekla, odkar je bil naš napaden, je na samce bolj pazljiv.

Ampak kar mi gre resno na jetra, vsak dan srečam vsaj 3 spuščene pse, ki lastnika ne šlivijo niti 5%.
In kaj naj se zdaj jaz povsod in vedno pazim, kam bom hodila na sprehod, pa lezem v najbolj spuščene kraje da ne srečam kake neodgvoorne lastnike?

Pes ki je našega napadel je zopet napadel..in kaj je sledilo? Nič, pes še vedno leta povsod spuščen.
Jaz tega ne razumem več in grem zmeraj bolj slabe volje na sprehod, ki naj bi bil užitek.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4064 : 04 December 2007, 09:40:20
Prav zaradi takih "veleumnih" norcev hodim na sprehode z Larsom varnostno opremljena z mobijem, če je kdo kej preveč pameten mu čisto hladnokrvno rečem da ni blema bom sam policijo poklicala, moj je na vrvici on bo pa 210 eur kasiral, ker je pesjan spuščen, zaenkrat deluje, imava pa res srečo da zaenkrat samo ene dva taka srečujemo. In kar je še najhuje gre za NO, ki jih Lars živih ne more, čeprav sva veliko naredila na tem da jih ignorira kadar greva mimo, ga pa vse to mine ko vidi da eden izmed teh dveh NO teče proti njemu, en je sicer mlad in bi se najbrž samo rad igral, vendar pa ko ga moj vidi nima istih misli :-\
Se pa najdejo kaki padalci, ki mi hitijo razlagat da njihov bi se pa samo igral med tem ko jim jaz govorim da moj se pa ne bi, s tistimi nekaj normal ki se večkrat srečamo in poznamo, daje pse na vrvice in lahko kako tudi rečemo, pri nekaterih se morem pa še kdaj pa kdaj še vedno od daleč dreti privežite psa prosim ::)
Mamo pa zadnje čase srečo in ponavadi ne srečava nobenega ali pa samo psičke in nama je vse nerviranje prišparano. S tem ta da je kak pasji revež tudi dobil kak pospešek v zadnjo plat, včasih pa je malo mankalo da bi ga še lastnik >:D >:(


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #4065 : 04 December 2007, 15:44:25
Tudi Živa je bila ta vikend napadena...  >:( Ko sva bili pri mojem na Ptuju, sva kot ponavadi šli na sprehod. In sem od daleč zagledala majhno črno psičko, zraven pa lastnika. Sem si rekla ok, ni panike. Ja seveda.  ::) Živo sem imela ob nogi, na oprsnici in seveda privezano. Mala psička je prišpintala, lajala celo pot, lastnik se je samo drl za njo. Pa se z Živo ustavive in čakave, da lastnik pač priveče oz.prime psičko. Pa nič. Samo klical jo je, in mala tak ni k njemu prišla. Pa sploh ni imela ovratnice, da bi jo lastnik pač lahko prijel. Ko jo je končno priklical k sebi, sva šli z Živo mimo (daleč naokrog), nakar se psička iztrga lastniku iz rok in direktno v Živo s svojimi belimi čekani. Jaz sem jo na srečo hitro potegnila k sebi, da ni bilo hujšega. Nato pa sva stekli naprej, takoj ko je bila možnost. Lastnik pa nič, samo mali je govoril da naj bo pridna in da kao vemo da je to njen teritorij. (Cesta!)... Najhuje je to ko takemu folku ne moreš dopovedati NIČ  >:( >:( >:(

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4066 : 04 December 2007, 15:58:03
Majchy dobra si, jaz bi malo tako zašutirala da bi direkt v lastnika priletela, un bi pa še kako sočno slišu ;) Če ne bi mali kričač že prej dobil pospešek v lastnikovo smer. Sicer vem da pesjan ni kriv, ampak na žalost če ne gre z lepa gre pa z grda >:(
Jah ni čudno da si potem mala kričeča pošast vse dovoli, ko pa ji lastnik hvalnice poje namesto da ji kaznoval, na vrvico pa poleg >:( In potem te ljudje čukast gledajo ko jim rečeš da tvoj pes malih ali pa kakršnihkoli drugih psov ne mara zaradi takih in drugačnih neljubih dogodkov ::), pa tvoj je nevzgojen oz. nepravilno vzgojen ker jih ne mara, njihove "pošasti" so se pa želele samo igrati >:(


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #4067 : 04 December 2007, 17:02:59
Mah, takim se itak ne da nič dopovedat, tako da sem čimprej sam naprej sp!"%ila, ker se mi ni dalo ubadati še z lastnikom, ko sem se že s psičo preveč.  ::)

Pa brez ovratnice, brez povodca, sredi ceste, tamala pa sam čekane kazala pa se v Živo zaganjala...  >:(

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4068 : 04 December 2007, 17:48:53
, jaz bi malo tako zašutirala da bi direkt v lastnika priletela,
kaj pa kaj ljubezen do živali, pa to, da se psa ne sme tepst  ???
Satinka, zadnje cajte neki šparaš smeške he-he  >:D

No, mal heca mora bit , pa brez zamere :D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


malena3

  • Gost
Odgovori #4069 : 04 December 2007, 20:00:28
Satin, ko si napisala, da imaš vedno mobi zraven, pa da mal pogroziš, sej ga mam jaz tudi, samo npr danes je en pes veselo letal okoli, lastnik pa se je 1 kilometer preč basal s sednvičem v roki in se krohotal po telefonu, tko da moje klice, da naj priveže psa niti ni slišal.

Moj se z samičkami razume super, sploh ima naj prijateljico psičko, ampak za samce mu ne zaupam in zato vedno ko kdo hoče da se psa povohata vprašam kaj je in povem situacijo.

Se je pa zgodilo ja, da sem dobila kritike, da more biti pes tako vzgojen, da se z vsemi fino in super razume, se igra in bog ne daj pokaže zobe.

Se je pa še nekej zgodilo..našega pubertetnika tako meče, da je ratal občasni pes čuvaj in se zelo trudi lajati.
Mi še ni uspelo tega posneti, izgleda pa res smešno. :)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4070 : 04 December 2007, 23:42:21
Kaskae me vsa ljubezen mine ko vidim da se eno nevzgojeno ščene zaganja v mojega in to navkljub mojim opozorilo in ja če ne gre drugače dobi pospešek v rit :P ;), sej bi ga velikokrat raje gazdi dala ampak ti se potem ponavadi hitro poberejo, ko jih s tabelim pogledam ;) :P >:D

Jah Kaskae trenutno hodim bolj na cloudy side of life, pa potem tudi smeški odpadejo >:D :P :P

P.S.: Jih je zdaj zadosti! :D ;)

Ne malena jaz ga imam samo za nujne primere, govorim pa takrat ko sem z Larsom zunaj ne, ker bi drugače preveč surfala za kakimi srnami po suhem :o :D  Takrat je samo najin cajt ;)


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4071 : 06 December 2007, 17:26:13
Oj!

Midva pa sva imela danes prvič na sprehodih srečanje z srno. Če se nebi pripravil da bo potegno bi ril po zemlji ;D Drugače pa jih ima priložnost videt tudi vsako jutro iz svoje ograde...pa jih samo gleda ;D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4072 : 06 December 2007, 21:39:10
Ja za ograjo najbrž ve, da ne bo nič. Čeprav mi je smešno, saj Alba skače gor in dol po pesjaku, če se kaj takega naštima pred pesjakom :).
Mene je enkrat srna presenetila, je pritekla izza mojega hrbta in šibnila mimo naju. Ko sem jo videla, je Alba že tako zašprintala, da je meni fleksi odtrgalo iz roke. Na srečo je šla srna v koruzo, alba pa je čakala pred koruzo.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


malena3

  • Gost
Odgovori #4073 : 06 December 2007, 22:27:52
Mi pa smo danes imeli zopet srečanje in sicer z potepuškim psom  >:(.

Sem ga komej nagnala, ker niti en vem ali je bil samec ali samica, vem da smo izgledali trapasto ko smo šibali po unih travnikih ko ne vem kaj.

Tako da če se bo jutri pes še sprehajal okoli, pokličem zavetišče.

In je minil še en dan, ko se nismo sprehajali v miru.

A ma še kdo probleme take in drugačne a se to le men dogaja, porka?



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4074 : 07 December 2007, 05:35:44
Pri nas, na sprehodu lahko srečamo edino medveda ali volka, srnjadi pa sploh več ne štejemo  :D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


malena3

  • Gost
Odgovori #4075 : 07 December 2007, 11:35:55
Evo, potepuški pes je pri meni, oziroma v Kalovem pesjaku in čakam da ga pridejo iskat.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4076 : 08 December 2007, 12:14:42
V Zonzaniju se nahaja lep husky samec star 2 leti



Najden: Trbovlje
Spol: samec 5133
Starost: 2 leti
http://users.volja.net/lenko469/

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


alora

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
  • Moj Sibk.<3.
Odgovori #4077 : 09 December 2007, 21:50:12
jooooj...zka si eni namislijo husky-ja če nimjo caita zanj >:( :(


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4078 : 09 December 2007, 21:56:00
zka si eni namislijo husky-ja če nimjo caita zanj >:( :(
Takih je žal veliko in ne samo pri SH-jih ;) :-\



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #4079 : 12 December 2007, 10:06:26
Hej! Kje se vsi skrivate? :)

Da malo obudim praznično vzdušje... Pozdrav od dveh škratov: KLIK

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com