Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911214

cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4380 : 08 Februar 2008, 21:05:21
Joooj dragi Švist...
Ne da ne sledim dogodkom... Daleč od tega... ::)
Ampak pisala sem po pogovoru z Majo in kar mi je Maja povedala da napišem. Zato taka zamuda. Se ti globoko opravičujem za zamudo.

Kaskae, kok ima kdo časa in volje za pisat po forumu, je odločitev posameznika. Zanimivo kako res uspešni vzreditelji na forum ne dajo nobene teže. In prav je tako, tukaj (nasplošno na forumih) je en kup nevednežev in "cepcev" za katere pametni ne izgubljamo časa.  ;D
Vem da so pa vsi dobri vzreditelji pripravljeni pomagati v živo, prek telefonov, mailov in podobno (seveda če se gre za njihove pse). Aja, še tole, Maja je glede briketov in ostalega pisanja zvedela od mene oz. zve od drugih uporabnikov foruma (ki smo v stiku z njo redno). Mislim, da se sama nikoli ni vsedla za comp in prižgala katerikoli forum.

No jst sm na to temo res zaključila debato.


Glede ograde pa tole, Pes ima lahko zarad mene 1500m2, a če je osamljen, nevzgojen, nesocializiran to ne pomeni prav dosti! Vsaj meni ne.
Naši imajo celo bajto in vrt zase, in se gibljejo kjer jim paše. So dejansko člani družine. Eh sej nima smisla...

lp



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4381 : 08 Februar 2008, 21:49:48
Kaskae, kok ima kdo časa in volje za pisat po forumu, je odločitev posameznika. Zanimivo kako res uspešni vzreditelji na forum ne dajo nobene teže. In prav je tako, tukaj (nasplošno na forumih) je en kup nevednežev in "cepcev" za katere pametni ne izgubljamo časa.  ;D

Ja kaj naj rečem  ??? , hvala lepa za tole  :-\

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4382 : 08 Februar 2008, 22:58:22
Ah kaskae, sej veš da to ni letelo nate ;) To je čisto nasplošno.
Pač nekateri imajo svojih stvari veliko za narest čez dan in se jim ne zdi pametno zapravljati časa na forumu.

Zdej bi pa res rada že končala s to debato... Če koga še kej zanima pa nej na PM piše ;D


Gre kdo na Cac Celje- Winter Winner??



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4383 : 08 Februar 2008, 23:01:47
In prav je tako, tukaj (nasplošno na forumih) je en kup nevednežev in "cepcev" za katere pametni ne izgubljamo časa.  ;D

Ljudje se obračajo na forume, da jim tisti, ki imajo izkušnje s psi svetujejo, itd... Verjemi pa da smo vsi bili enkrat bolj ali manj nevedneži in da zelo boli, ko te nekdo označi za takega - sem doživela na nekem drugem forumu. Jaz namreč nikoli ne gledam kot na izgubo časa - če komu kaj, kar ne ve obrazložim. Obstajajo sevdea provokatorji, ki pa mislim, da jih tu na pesjanarju ni veliko.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4384 : 09 Februar 2008, 06:54:27
Gre kdo na Cac Celje- Winter Winner??

Ja, jaz bom šel s Kasom  8)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #4385 : 09 Februar 2008, 08:23:18
Švist, kakšna ograja pa bo to? Žičnata ali železna varjena? Ker mi smo imeli približno meter in pol visoko ograjo in pred njo ciprese in nato še eno manjšo ograjo, tako da ni mogla preskočit, kopat pa tut ne, ker imamo okoli vrta v zemlji beton. Pa se je znajdla in začela grist oz. vlečt tisto veliko ograjo iz pletene žice, da je naredila luknjo in lahko ušla skozi >:( ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4386 : 09 Februar 2008, 09:23:50
Midva z Sky-om pa sma včeraj probala bikerjoging ;D Pa sma šla na eno gozdno pot v bližini ker po cest še ne upam it z njim na kolesu, pa je kar vredu teko, samo včasih je kaj na travniku avohal pa se tja zagnal ;D Še dobro da mam vredu zavore ;D

Glede ograje pa, moj ma visoko 1,7 metra pa ni bojazni da bi jo preskočo, vsaj zaenkrat še ne, pa upam, da je tudi nebo. :)

lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4387 : 09 Februar 2008, 11:33:58
Cacko če nič ne pride vmes se vidjamo ;)


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4388 : 10 Februar 2008, 16:47:33
Oj!

Mi pa smo bili včeraj na pohorju...do Trikotne jase smo šli ;D

http://m3dv3d3k.moj-album.com/album/10984999/ ---->slikice

Bil je spet en nevzgojen lastnik, še dobro da je bil pes prijazen ;) drugače pa smo se meli super, edino dol je vleko bolj kot pa gor :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4389 : 10 Februar 2008, 18:44:17
Tudi mi smo hodili malo okoli,

pozdravček iz Dobena



Medvedek kako je zraste, pravi lepotec je postal!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


nebivedu

  • *
    • Prispevkov: 159
    • Točke: 0
Odgovori #4390 : 10 Februar 2008, 22:26:10
Glede ograje pa, moj ma visoko 1,7 metra pa ni bojazni da bi jo preskočo, vsaj zaenkrat še ne, pa upam, da je tudi nebo. :)

No 1.8 metra bo bila za Gala kmelu prenizka, naučil se je namreč plezat po ograjah in jo bo lepo preplezal. Edina ovira je če ne vidi, kaj je na drugi strani, takrat ne upa it gor.



m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4391 : 10 Februar 2008, 22:54:14
He he hvala Alba :o Tvoja je tudi prava lepotica ;)

Moj še plezanja ne obvlada, zato pa koplje pridno, očitno se raje plazi ;D


malena3

  • Gost
Odgovori #4392 : 11 Februar 2008, 00:01:51
No, moj ne sme iz pesjaka, če so vrata odprta, da bi plezal po ograji, ga še nisem vidla, zaenkrat.

Albica  :-*

Medvedek, lepo se razvija tvoj pesjanarček. :)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4393 : 11 Februar 2008, 07:28:12
No glede ograje pri nas je ne prepleza, če pa je slučajno kaj naslonjeno na ograjo - ker delamo fasado včasih je kaka cev ali žleb, se je že zgodilo da je prišla čez. Tako da zdaj zelo pazimo, da ni nič v pesjaku. Kopala bi pa do centra zemlje če bi lahko.
Se je pa spravila odpirat vrata od pesjaka z gobcem, na srečo je mreža toliko močn,a da jo je samo malo skrivila. Da pa bi takole ubogala kot Kal, da bi kljub odprtim vratom ostala v pesjaku pa lahko sanjam ;).

Za prejšnjo sliko k sem jo dala gor sem pa opazila, da je slikana v taki pozi, da Albica izgleda kar malo okrogla :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


m3dv3d3k

  • *
    • Prispevkov: 167
    • Točke: 0
Odgovori #4394 : 11 Februar 2008, 11:17:05
Moj bi verjetno šel iz pesjaka, če bi bila odprta, sem pa ga odvadil silit ven če se vrata odprejo, ko kdo vstopi v pesjak ali iz njega. To upošteva tudi v stanovanju, ko gre kdo ven ali not, on lepo počaka, da vidi kaj bomo naredli. Če bi pa pustil vrata odprta bi pa kar šel ven pomoje. :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4395 : 11 Februar 2008, 11:30:37
Moja ne bi šla ven, ona bi dobesedno pičila  :D :D. Rekord v hitrosti bi postavila hehe.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4396 : 11 Februar 2008, 12:08:12
Moj sicer ve da se iz odprtega boxa brez mojega dovoljenja ne hodi ven in do zdaj še ni izrabil mojega zaupanja, ne bom pa dala roke v ogenj da tega ne bo nikdar naredu ;), nažalost je zelo "našpičen" na sosedove mačke in zaradi tega vseeno bolj pazim da vrata od box vsaj zaprem če že pozabim zahakljat ko mu menjam vodo ali dajem hrano. Pri nas je bolj zanimivo kako zadnje čase kar teče proti boxu, seveda ne od veselja ker sma prišla domu ampak seveda da preveri če se je katera salamenska sosedova mačka slučajno upala priti v njegovo rezidenco in ukrasti kak njegov velecenjeni briket :o >:D Seveda je potrebno celotno rezidenco milimeter za milimetrom skrbno prešnjofat in z glasnim godrnjanjem sporočiti našim podložnikom da so se salamenski vragi upali napasti naše kraljestvo med tem ko nas ni bilo na spregled >:( Potem skrbno preštejemo vse briketke ter jih prevohamo če se jih čisto slučajno uspel dotakniti kak vražji mačji jeziček in če se jih je, je le te treba zmetati ven iz sklede, še najlažje je to storiti tako da od samega besa ker te vražje zalege ne moreš uničiti, da obrneš kastrolo naokol in se potem tolažiš ob mislil kako bo vsega tega vesel šele naš podložnik, ki bo bentil nad sosedovimi mačkami in njihovimi manirami in tem kako mora zaradi njih pobirati brikete nazaj v skledo in tiste ki jih njihovo velecenjeno veličanstvo istočasno ven pljuva zmetati v kanto za smeti >:( ::). Briketov ki so se jih dotaknili vražki mački ne jemo, so zastrupljeni bljack....  Ampak saj so se naši podložniki že naučili in brikete skrbno pokrivajo, čeprav občasno jih morajo še vseeno pobirati zaradi naših iizbruhov tegote in kar tako :o ::) >:D >:(


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4397 : 11 Februar 2008, 12:35:27
haha Satinka sem se nasmejala. Pa kako sploh ostane kaj briketov v skledi? Alba jih zmaže takoj, ko jih dobi :).
Pri nas je enkrat en mačkon prišel v pesjak, in je bil cel urni bes  :D. Alba je končala bitko s praskami po gobčku. Seveda je ni nič izučilo.
Moram jo pa pohvalit, da če jaz prej opazim mačka na sprehodu in jo dam poleg in rečem neeee, potem mirno nadaljujeva pot :). Drugače jo moram skoraj vleči za sabo.

Takole smo se pa zabavali čez vikend


pa skrivali pred kanom :)


Sliki sta narejeni s telefonom.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4398 : 11 Februar 2008, 13:08:46
Lars ima brikete cel čas na voljo, poleg tega da dobi še kuhano hrano, samo na briketih ne bi šlooooooo Bi bil pesjak kmalu podoben bojnemu polju in uboge kastrole bi menjali kot po tekočem traku, ne glede na to da imamo seveda kovinske. Moram pa reči da nimamo težav s tem da bi se Lars zaradi tega prenažiral, on vedno poje le toliko kot njemu paše, poleti smo večinoma na briketih in konzervah s tem da že celo življenje izvaja nekaj dnevne poste sam od sebe. Če jih slučajno nima na voljo to pomeni poslušanje kako kastrole letajo z enega kota pesjaka v drug, od same tegote :o :D >:D ::)

Pač to je Lars, pesjan ki ima zelo visoko mnenje sam o sebi, v bistvu on je en tak človeček v pasji podobi :o :D On je moja miza maza :-*

Pri nas sprehodi ob opazitvi mačk, perutnine, konj ali srnic potekajo tako da mu rečem NE, seveda se potem dela da jih ne vidi, OK priznam pri srnah mora še vedno občasno malo povleči oz. vsaj nakazati v katero smer gredo ::) Seveda ne smem pozabiti da s tabelim jim pa še vedno sporoča "sam tolk da veste imam vas na nišanu" :D >:D ::) Poleg tega se napihne, da zgleda ko da že od rojstva trenira vsaj bodydilding če ne že boks in rep visoko v luft, da enkrat bo sam po ta sprednjih tacah še hodu :D :P


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #4399 : 11 Februar 2008, 16:29:06
Satin, ob branju tvojih opisov se vedno nasmejim. :D Od kod jemlješ te besede? Ne vem, ali je Lars res tak ali ga ti veš na takšen način opisat. :P

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4400 : 11 Februar 2008, 20:22:55
To kar pišem je veren opis Larsa, vse to je Lars :
Citiraj
Pač to je Lars, pesjan ki ima zelo visoko mnenje sam o sebi, v bistvu on je en tak človeček v pasji podobi   On je moja miza maza


Potrditev lahko dobiš od punc s foruma ki so ga imele priložnost spoznati :D  Moj pesjan je resnično en tak pasji osebek, z veseljem pokaže zakaj ima pamet, pripravljen se je za vsako malenkost glasno pritožit ali potožit, je krasen igralec, še posebaj mu gredo od rok vloge oseb ki se jim godi velika krivica ali pa aristokratov  ::) :D Saj sem rekla da je skrajni čas da dokončam njegovo vsaj začasno spletno stran, kjer bo imel tudi svoj blog ;), kjer bodo omenjene tudi njegove prigode :D

Moj bučko je en tak bučko z veliko začetnico  :-* :D

No pa malo povejmo kako smo bili danes sprejeti s strani mojega presvetlega sončeca, poleg mojih macic punčiča mojeg očesa :D, ker me zadnje čase zaradi preobremenjenosti s službo bolj malo vidi, skupne sprehode imava samo še ob vikendih, pa še takrat včasih kaj vmes pride in mu izginem, seveda ne smem pozabiti da mu že nekaj časa obljubljam izlet z avtom. Saj sem že omenila da moj norc obožuje vožnjo z avtom ne, no če še nisem pa veste zdaj :D Zaradi vsega tega me že nekaj časa užaljeno pogleduje ispod čela in mi nekaj brunda v odgovor. Danes pa je moje carsko dete imelo vsega zadosti in je to tudi jasno pokazalo ob prihodu v pesjak me tudi pogledalo ni, ko sem ga ljubkovalno poklicala se je samo naprdnilo in užaljeno prhnilo, še vedno pa njegova zvesta podložnica ni bila vredna njegovega pogleda in zato se je le ta ponižno prišla opravičit svojemu sončecu, gospoda je dobro ocenilo kako velika je slaba vest njegove zveste podložnice  in predno se je blagovilo svoji ponižni podložnici nameniti en sam ljubek pogled zaradi katerega bi še skala zajokala, je vzvišeno se spustil na bok in s privzdignjeno taco pokazal da ga bo treba prej dodobra podkupiti s čohanjem po bušiju Seveda smo morali vse skupaj še najman 3x ponovbiti, predno nas je cesar premražene in bolečih rok ter križa pustil na toplo :D ::) Zna pa biti tudi tak srček še posebaj takrat ko se "poskuša" zguziti v naročje ko kak mali macek  in pri tem skrbno pazi da po tem dejanju še najman dva dni pljuvamo dlako ::) :D Sicer pa mogoče kdaj prideva k vama na obisk pa se boš lahko sama prepričala  :D



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #4401 : 11 Februar 2008, 21:20:17
No, ok, verjamem. :) Ko bom slabe volje, bom samo pogledala njegov blog, pa bo vse ok. ;D

Sicer pa mogoče kdaj prideva k vama na obisk pa se boš lahko sama prepričala  :D
Bova vesela. ;)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4402 : 11 Februar 2008, 21:44:12
Sammy blog in začasna spletna stran še nista dokončana :-[, upam pa da bosta kmalu nared, nažalost sem trenutno v taki gužvi da mnoge stvari odpadejo zaradi kronične preutrujenosti  :( Se bom pa potrudila da bo kmalu končno dokončana ;)

Si bova en dan v vikendu vzela čas in šla raziskovat lepote na vašem koncu, samo prej moramo "obleko" zamenat :D ;) A ti si že v Ljubljani :)


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #4403 : 11 Februar 2008, 21:52:43
Dobiš ZS.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


ŠVIST

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #4404 : 12 Februar 2008, 14:13:32
Pa mi je le uspelo sesti za nekaj trenutkov za računalnik in seveda takoj na forum, in tudi jaz sem se kar nasmejal ob prigodah Larsa. Sem že mislil da samo meni zmanjkuje časa za dihat... ???  Mislim da tudi Kala kaže znake zgodnje inteligence, ker smo ugotovili, da je punca hudo nabrisana (ji pravim moja punca, pa mi zaročenka ne zameri!! :P). Naučila se je že na katero stran se odpirajo katera vrata in zato temu primerno izbere vrata za izhod in za vstop v hišo, le še ključ jo moram naučiti obrniti :o! Pa tako dobro in prikupno se zna narediti, predvsem ve, da to uspeva pri omi za kakšen priboljšek! Je pa kar poslušna in čeprav jo mačke hudo nervirajo, se kar nazaj drži, če ji ne dovolim, da bi skočila za njimi! :-[ Sicer jih pa je že dobila po smrčku od našega mačkona, tako da ve, da z njim ni dobro jesti iz iste konzerve! ;D Pri briketih se mi pa malce kuja in sem poizkusil že vsega in svašta pa ji ne grejo najbolj v slast! >:( Najraje ima kuhano ali pa kakšno konzervico, brikete pa samo, če so zmešani s konzervo. Tako da sedaj počasi večam razmerje v  prid briketom, a ta beštja spretno loči pleve od semen, bi lahko rekel, tako da briketi na koncu ostanejo! Da pa ne bo mislil kdo da je z zobmi kaj narobe, kosti pa vlači in zakopava po dvorišču, da se mi duša joče, ko gledam, kako koplje po moji trati, da se mi že vsi ven smejijo, ker lani skoraj kdo gor ni smel stopiti, sedaj pa bomo verjetno imeli arheološko najdišče kosti, od sosedov pa privleče se mi zdi da dele od dinozavra, ker so kosti skoraj tako velike kot ona! :'( :(
Ograjo bom pa zaenkrat postavil visoko 1.5 m z možnostjo nadgradnje, če bo začela plezati!
Uf, sem se razpisal, pa moram kar končat, ker me že dreza v nogo in s pogledom ukazuje >:D, da je čas za igro! ;) Kako pa to zgleda pa drugič.... :o



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #4405 : 12 Februar 2008, 14:22:12
Ja Švist kar poslovi se od lepe trave  :P :P. Pri nas je imela en čas v pesjaku travo, pa sva hitro dojela, da ni to najbolj praktično :). Na koncu je bilo bolj blato kot trava.
Zakopala pa mi začuda še ni nič - najbrž zato ker mora vse takoj pojesti  :D.
Švist vseeno predlagam, da če že delate ograjo dajte vsaj 1,8, kar mislim, da bo zadostovalo. Ker meter in pol, mislim, da bi brez problema kasneje preskočila. Pri nas pametna kot je, plezati pa ne zna - vsaj nekaj.

Kaj novih slikic?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


malena3

  • Gost
Odgovori #4406 : 12 Februar 2008, 14:32:03
No, o našem rovokopaču nebi izgubljali besed. :)

Mislim da gre spomladi na vrt namesto očiha kopat pa za fižol lukne delat.

Moj pa zakoplje in potem se še sam čudi ko kako stvar kdaj najde.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4407 : 12 Februar 2008, 14:39:56
Švist dobrodošel v klub zvestih podložnikov  :D :P  Švist ti raje ne bom opisovala kako sem naredila "magisterij" iz briketov, čist tko na kratko bom omenila da smo potrebovali kar dobrih 7 - 8 let da smo našli prave, za konzerve ki bi bile užitne plus še slastne smo potrebovali kar 8 let, raje ne bom napisala kaj je bil vse sposoben narediti da nam je pokazal in dokazal kako zanič hrano smo mu poskušali podtakniti ::) :D No zdaj se temu obdobju smejim, takrat pa sem si samo zvesto obljubljala da bo Lars prvi in zadnji SH pri bajti, no ampak ker vemo da se zarečenega kruha največ poje, zdaj tudi dobro vem da sem s pasmo zasvojena in da si ne predstavljam da me v življenju ne bi spremljal vsaj en SH :D

No glede kopanja pa moram jaz moje presvetlo visočanstvo pohvalit, on tega na domačem vrtu ne počne, razen če mu oče ne reče kje krt >:(, seveda potem hitro preklopi na rovokopača in z velikim veseljem hiti kopati po krtini, seveda je veselja kmalu konec ko jaz ali pa mami prideva na vrt, seveda ne pozabi hitro pokazati kdo mu je to dovolil. Kosti zakopuje samo v svojem pesjaku ker tja ne more noben drug pes in so zaradi tega tam najbolj varne, pa še hitro so pri taci :D Na mamin vrtiček pa gre samo tam kjer se lahko hodi, na gredice ne stopa, tudi rožne gredice pusti pri miru, edino maline, jabolka in grozdje mu ne dajo mira :D

Glede ograje pa bi poslušala Albo ;)

Alba Lars pravi da bosta morala vajino prijatelsko zaprisego ponovit, ker tako dolgo na obisk hodite :D :P


malena3

  • Gost
Odgovori #4408 : 12 Februar 2008, 14:48:15
Satin, pozabila si omeniti, kakšno veselico imate ko se Larsi pošteno zlekne v mamine zeljnate glave >:D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4409 : 12 Februar 2008, 14:51:32
Ja to je pa lani res počel ko je imela mami take lepe velike zelnate glave še gor, pa je bila krasna senca pod njimi, sej je to naredil profesionalno ni zlomil niti listka, sem jaz prej glavo odtrgla ko sem ga ven podila, ja če se je Lily njegova lubica lahko pod njimi hladila se lahko tudi on :D :o ::) Tko da letos ima tudi Lily prepoved pa ne bo težav :D

Jah kaj čem če imam pa tako pametno bučo doma :P :D