Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911239

Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #5970 : 27 April 2010, 12:11:03
no vsi huskyi se razlikujejo in tut nasa je neki posebnega. kar se tice stojece vode bo cofnila notr, tut kadar sefica rece NE.(ker sem velikokrat posledicno jaz bol mokra kot pa ona). v posodi, kjer naj bi bila pitna voda ima nasa DAMA kamencke, saj s tacami "koplje" po vodi. ampak je cisto druga pesem, ko je voda tekoca in ko je slavf v mojih rokah.(se zdaj ne cudim zakaj je slavf dala na 4dele- namakalni sistem? ) :D

zelo pa priporocajo, da se pse umiva s kisovo vodo.(jabolcni kis in voda). potem pa samo cunjo/brisacko notr pomocim in jo zbrisem. in to sem ze parkrat zasledila, da je kis zelo koristen za vec stvari in ena izmed njih je tudi to "umivanje" psa. :)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #5971 : 27 April 2010, 19:10:41
Danes sem pa na Šmarni gori videla enega husky-ja take oranžne barve, je bil zelo lušten(ga imam na eni sliki).



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5972 : 28 April 2010, 00:24:36
no vsi huskyi se razlikujejo in tut nasa je neki posebnega. kar se tice stojece vode bo cofnila notr, tut kadar sefica rece NE.(ker sem velikokrat posledicno jaz bol mokra kot pa ona). v posodi, kjer naj bi bila pitna voda ima nasa DAMA kamencke, saj s tacami "koplje" po vodi. ampak je cisto druga pesem, ko je voda tekoca in ko je slavf v mojih rokah.(se zdaj ne cudim zakaj je slavf dala na 4dele- namakalni sistem? ) :D

zelo pa priporocajo, da se pse umiva s kisovo vodo.(jabolcni kis in voda). potem pa samo cunjo/brisacko notr pomocim in jo zbrisem. in to sem ze parkrat zasledila, da je kis zelo koristen za vec stvari in ena izmed njih je tudi to "umivanje" psa. :)

naš tud koplje po vodi (tisti ki je v posodi)  >:(

in pa čim odprem pipo zunaj na vrtu laufa pit iz pipe...tista frišna ki sem jo pravkar nalila v posodo ni dobra ::) :o

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #5973 : 28 April 2010, 08:23:01
Danes sem pa na Šmarni gori videla enega husky-ja take oranžne barve, je bil zelo lušten(ga imam na eni sliki).

a lahko vidim slikico? :o


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #5974 : 29 April 2010, 10:27:58
Soncen dan, kot nalasc za sprehod po arboretumu. Ko je sla Chohica mimo je vecina otrok prepoznalo huskya, mlajsi pa so jo poimenovali kar volkec. :) Vrhunec dneva pa je bil, ko je ona nalajala najvisjega dinozavra z dolgim vratom. Enemu dinozavru se je prav previdno priblizala in dokler se ga jaz nisem dotaknila je bila v polni pozornosti. :D  moram pa pohvaliti, da je bila zelo pridna.
vceraj na sprehodu pa je hodila brez povodca poleg mene. (sem jo okoli prenesla, ker je povodec nosila sama na hrbtu.) :) tudi huskyi gredo lahko brez vrvice, samo, da oni ne vejo. :D
pa se ena slikica v rozcah.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #5975 : 29 April 2010, 11:54:02
Ja Choha zato pa Alba vleče povodec za sabo, pozimi pa sanke. Takrat ne gre nikamor. Ne vem morda pa čutijo, da jim zaradi štrika bolj zaupamo ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5976 : 30 April 2010, 13:09:51
Ja mogoče res čutijo.

Jst lexu namontiram sledni povodec gor ko smo doma na vrtu, pa nikamor ne gre...skos je pri nas, in okoli nas....ne gre 5m stran, ker ve da neki zadi pa ma prpeto  ::)  ampak ni pa privezan za karkoli, samo tok da ga vleče za sabo.

Ker vem, da če bi bil brez, bi kidnu v istem momentu ko bi naredilo klik in bi povodec dol padu  :D

Choha, jst sm tud hotla z Lexom dinozavre gledat, pa je reku moj; naš je preveč divjak za u volčji potok  :-[ :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #5977 : 05 Maj 2010, 12:08:02
9.5. se bliža pa me zanima kdo vse pride, če seveda pridete;)
Upam, da ne bo deža, tole vreme ni za nikamor. Bi imela raje sonce;). Če želite lahko prestavimo tudi na drug datum, ce vam ta ne odgovarja;)
Kakor želite...LP Sanja


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #5978 : 05 Maj 2010, 12:55:48
Ne vem vreme je res bolj na psu :( in tudi za vikend kaže da bo dež. Morda če bi tudi drugi prestavili? Vsekakor si želim priti enkrat na obsik, da se spoznamo in nadivjamo. Ampak jaz imam potem možnost šele 6.6.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5979 : 05 Maj 2010, 13:16:28
Nas ne bo....nimamo še avta :-\

Res pa je tud dež napovedan za cel vikend.... :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #5980 : 05 Maj 2010, 13:33:59
Tudi jaz mislim, da je bolje prestaviti na kaksen soncni vikend, ker za ta vikend je res napovedan dez in mrzlo. Tole je pravo aprilsko vreme. Pa tak fajn je blo ze toplo. Mogoce pa res da se dogovorimo za junija. Takrat bi pa moglo biti ze poletje;). Pa še mi bomo v juniju mogoce ze dobili malo kepico za Thunderja;). Majina psicka je povrgla 16.aprila, 1 psicka in 5 psičk;)))))))


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5981 : 05 Maj 2010, 13:39:21
Jaaaa...sem glih danes gledala na netu.

Dober se je clark odrezal.....5 punčk  :o :D :P

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #5982 : 05 Maj 2010, 13:42:39
Link od legla? : D



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5983 : 05 Maj 2010, 13:51:47

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #5984 : 05 Maj 2010, 13:59:28
North, ni še slikic  :P

http://www.hydrargium.si/puppies%20-%20planned%20breeding.htm
Ah joj jaz bi slikice  :P
Hvala vseeno za link : D



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5985 : 05 Maj 2010, 14:13:52
Ah joj jaz bi slikice  :P
Hvala vseeno za link : D

saj jaz bi tud :D

saj bodo...mal počakmo še :D

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #5986 : 05 Maj 2010, 14:18:52
saj jaz bi tud :D

saj bodo...mal počakmo še :D
Hahaha oki : D
So pa pomoje itak cukri na kvadrat ;*



mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #5987 : 05 Maj 2010, 14:35:58
živjo...spet jaz... :)
sem bila v ponedeljek pri Maji, sem šla kužije pogledat :) čudoviti so :) mogoče dobimo že iz tega legla punčko....aja smo se raje odločili za punčko....joj pa za fantka sem imela že ime, zdej pa za punčko ne vem... (kakšni predlogi??)

čak... drugo leglo je oči Thunder... a to je tvoj??? waw :)

am...a to imate kakšen zbor, da se tko mal dobite pa spoznate,...?  :-[ firbc js

kdor želi videti mora gledati s srcem


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #5988 : 05 Maj 2010, 14:56:05
No meni je svetovno ime Snow, pa je ena že na forumu, morda Maya po mayi iz filma eight below, potem mi je všeč še Inka, Freya, Smile. Morda pa že Maja da kako lepo ime. Alba je recimo Alba v rodovniku.


Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #5989 : 05 Maj 2010, 15:05:07
Kaj pa Lia? ( ja vem bedno >< )



mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #5990 : 05 Maj 2010, 15:08:18
kaj pa Asia, Milla, Leira, Lyla, Keyara?

ja Maja je že nekaj izbirala imena, na A so, ful so lepa!!! ampak so dolga in se težko izgovorijo...jaz bi nekaj krajšega, pa lahkega, ker se bo vrjetno zeloooo veliko uporabljalo  ;D

evo tole slikco, ki jo imam sedaj, to je ena od punčk od Day in Clarka :) kok so srčki :) kr nism hotla it domov!!!  :-[

kdor želi videti mora gledati s srcem


mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #5991 : 05 Maj 2010, 15:09:17
uuuuu Lia pa Inka mi je ušeč  ;D

kdor želi videti mora gledati s srcem


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #5992 : 05 Maj 2010, 15:19:56


čak... drugo leglo je oči Thunder... a to je tvoj??? waw :)




Ja drugo leglo je oči naš Thunder;)...komaj cakam da vidim kaksni lepotci bodo. Jst če bi izbirala imena za psicko, bi ji dala ime Moon, Bella, Tiara, Aurora...samo predlogi;)


mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #5993 : 05 Maj 2010, 15:31:15
ma js to ne znam označit... da vidite na kaj odgovarjam...kako se to naredi??? :-[  ???

ampak zadnič ko sem bila pri maji, že kar nekaj časa nazaj je biu Thunder gor, pri njej....? al sm js kej zbluzila ???

 ;D  :o mogoče bomo pa tudi vašo punčko dobili...al pa fantka, sej več ne vem  ::) kr oba  :)

wawww fulll lepa imena, js pa že dva dni iščem kot zmešana  >:(  ful fulll mi je všeč Tiara, Bella tut.... joj... a pa lahko uzamm kšnga???

kdor želi videti mora gledati s srcem


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #5994 : 05 Maj 2010, 15:57:24
Komot jih lahko vzames;)
Jst sem glih prejle dobila mail od Majcike in me je ful razveselila. Dobimo puncko od Clarka in Day;)))))). Naslednji teden jih greva pogledat.
Mi bomo kar ime obdrzali od puncke, tako da ji bomo mogoce samo skrajsali iz imena, tako kot Thundyju;)
Ja Thunder je bil takrat pri njej, ker je bil na parjenju, pa se vzrejnega je moral narediti in slikat kolke. Tako da si ga videla ja. Sem vesela, in mislim da bos tudi ti dobila puncko od D&C tako da bova v sorodu, hehe
imele bova sestrice;)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #5995 : 05 Maj 2010, 17:02:53
Ja saj Maja se mi zdi, da lepa imena izbira :). O mini haskico boste imeli  :-* :-* :-*.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #5996 : 05 Maj 2010, 17:27:28
ooo mali huskači na poti... :o
komaj čakam da jih vidim in kakšnega počoham.
Imate pa vsi luštne predloge za imena :-)
Komaj čakam da pride dan ko se bomo mi tudi veselili kakšnega novega kosmatega člana  ;) čez par let...


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #5997 : 05 Maj 2010, 17:29:42
ooo mali huskači na poti... :o
komaj čakam da jih vidim in kakšnega počoham.
Imate pa vsi luštne predloge za imena :-)
Komaj čakam da pride dan ko se bomo mi tudi veselili kakšnega novega kosmatega člana  ;) čez par let...
Hvala enako  ;D



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #5998 : 06 Maj 2010, 08:13:55
Hvala enako  ;D

pa pr nas isto  :P


Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #5999 : 06 Maj 2010, 08:28:55
Komot jih lahko vzames;)
Jst sem glih prejle dobila mail od Majcike in me je ful razveselila. Dobimo puncko od Clarka in Day;)))))). Naslednji teden jih greva pogledat.
Mi bomo kar ime obdrzali od puncke, tako da ji bomo mogoce samo skrajsali iz imena, tako kot Thundyju;)
Ja Thunder je bil takrat pri njej, ker je bil na parjenju, pa se vzrejnega je moral narediti in slikat kolke. Tako da si ga videla ja. Sem vesela, in mislim da bos tudi ti dobila puncko od D&C tako da bova v sorodu, hehe
imele bova sestrice;)

hvala :) učer sva z mojim debatirala skor 2 uri v postelji kakšno ime :) pa se še nisva odločla... ne vem kako pol šele ljudje izbirajo imena za otroke, če je že za kužije tko težko  ::)

a res tudi ti boš imela punčko od Day in Clarka  :o super!!!!  ;D pol bomo pa mogoče res sestrice  ;D ;D a vi jo bote imeli za razstave al samo zase???
Sm bla skor zihr ja, da sem ga zadnič vidla, pa tut božala sm ga ;D  :P  ... kok je pa lep!!! ;D

počas bo treba it u šoping za našega novega družinskega člana  ;D

aja... kaj pa hrana, kakšno hrano kej uporabljate? in kakšno ste za mladičke  ???


kdor želi videti mora gledati s srcem