Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911450

Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6060 : 11 Maj 2010, 21:03:36
pa menda se ne bova same pelale? :) noxika z vlakom do ivancne. ne bos prva, niti zadnja.;)
satin ti pa kr prpel Larsa. More met tut on kaksno mosko debato met. ;)
se dobimo v lublani(tisti kateri se pelete mimo) in skupi odrinemo gor? mogoce se pokombiniramo, ce bi hotu kdo it z mano v avto?(bodimo varcni) ;)
ooo ja jest tut komi cakam in ni stvari, ko mi prekriza nacrte za nedeljo. :D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6061 : 12 Maj 2010, 09:54:59
Glede Lars bom še premislila, bom videla kake volje je, namreč Lars ma svoje muhe in punce ne mara delit sej veste pr huskyu gre to tko kar je moje je MOJE  :o :D ::) >:D



*Urša*

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #6063 : 13 Maj 2010, 16:42:02
Joj, kok me teki oglasi žalostijo. Upam, da najdeta topel domek.
Tudi na sprehode jih očitno ne vozijo, ker je za njima tona dreka.

Ja, naš Gal ima ful podoben znašaj Larsu  (edino z dekco se ne pokrije, ko ga zebe!)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6064 : 14 Maj 2010, 08:06:34
Ah, da fališ z enim psom je grozno, da si pa celo 2 omisliš in potem ugotoviš, da nisi za njiju je pa nepojemljivo. Čeprav morda se jima pa nasmehne sreča, kot se je Snow ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6065 : 14 Maj 2010, 19:50:17
Da vam malo javim, danes smo šli k Maji pogledat mladino ;)...joj kaki srčki so, eden bolj kot drugi. Nisem se jih mogla nagledat, nacohat...
Tam smo videli tudi Clarka, Kseno in Ullo, Lady seveda in se tri kuzeke, ki pa niso bili huskiji. Vsi so cudoviti. Jutri ali pa danes zvecer bom nalozila slikce, ker zdle so mi otroci okupirali moj racunalnik;)
Lep pozdravcek
P.S.: ja nedelja se ze bliža, komaj cakam...wiiiiii ;)


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6066 : 15 Maj 2010, 11:37:16
ob kateri uri smo zmenjeni jutri? upam, da jutri ne bo tolko dezevalo! grrr... :)



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6067 : 15 Maj 2010, 12:47:33
Ob 14uri...Naslov Griže 66, 3302 Griže;)
Tel.za info poti pa na 070840355;)

V glavnem pot ni tezka, ce greste po avtocesti, zavijete na izvoz Žalec, potem se peljete v center Žalca in zavijete pri cerkvi levo ali pa desno, odvisno iz katere smeri pridete( ce se peljete mimo Tuša, potem zavijete desno, ce pa iz strani Interspara pa levo;)Tam kjer zavijete je tudi pekarna v kriziscu;). Se peljete skoz naravnost (2km), preckate most se naravnost 1km...in ko pridete v Griže zavijete na lezecem policaju(krizisce) desno , se peljete v hrib mimo cerkve, pridete do manjsega odcepa in se drzite skrajo levo spet v hrib mimo gostilne, potem pa se 200m in pridete do treh vsporednih stanovanjskih his( na desni strani ceste)...nasa je srednja;)


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6068 : 15 Maj 2010, 12:48:21
Kar se pa deza tice pa baje jutri ne bo vec takih padavin, mogoce bo le tu pa tam skropilo in upam da se to ne;)


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6069 : 16 Maj 2010, 10:09:07
Danes mislim, da bo vreme kar zdrzalo in ne bo deza;), se vidimo;)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6070 : 16 Maj 2010, 11:52:00
Ja pri nas je trenutno celo malo sončka. Se vidimo!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6071 : 16 Maj 2010, 20:57:44
Kako ste se imeli?  ;D



*Urša*

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #6072 : 17 Maj 2010, 07:28:08
Včeraj je bilo fenomenalno. Od pesjanov so prišli Gal, Snow, Choha, Jack, Alba in Luongo. Thunde rin njegova družinica so nas vse lepo sprejeli, kužki so se naigrali (naša dva sta še na off - včeraj smo šli še na eno uro hitre hoje). Najedli pa smo se tudi full dobrega golaža.  ;D

Skratke, hvala že enkrat!

Lp, Urša



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6073 : 17 Maj 2010, 09:07:20
Bilo je divje in blatno :D. Alba je divjala predvsem s Snow, punce sta se res poklapali. Choha se mi je malo smilila, ker jo je Alba ves čas želela podrejati.
Moški pa so bili zelo pridni in so očitno vse že s pogledi rešili.

Hvala Thunderjevim za gostolubje!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6074 : 17 Maj 2010, 09:24:03
Mi je žal da nas ni blo  :( ker vidim da ste se imeli res lepo.

Upam da boste dal kšne slikce gor :)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6075 : 17 Maj 2010, 10:40:42
Bilo je super, Thunder se ni bal nikogar in bila sem zelo presenecena. Obozeval je druzbo prijateljev in bil zalosten ko so sli:(

tule pa slikce;)

http://www.facebook.com/profile.php?id=1053891720&ref=profile#/photo.php?pid=1166998&id=1053891720


mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #6076 : 17 Maj 2010, 10:59:16
slikce so ful lepe :) je videt da so huskiči užival :)
aaa kok sm vm fouš!!!  :P drugič tut js pridm!!! upam da že z bebo  ::) :P  :o

kdor želi videti mora gledati s srcem


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6077 : 17 Maj 2010, 11:27:01
Ja res so uzivali, se nalavfali, blo je super;)
Morena, si se ze cula kaj z Majo? Ze ves kdaj bos dobla bebo? ;)


mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #6078 : 17 Maj 2010, 11:41:11
Ja res so uzivali, se nalavfali, blo je super;)
Morena, si se ze cula kaj z Majo? Ze ves kdaj bos dobla bebo? ;)

ne, mi je pa že zadnič povedala da ona zbira prva, okrog 7 - 8 tedna, potem vsi ostali, jaz dobim tazadna  :( ampak saj ni važno!! itak so use bejbe tokkkk luškane   :o ;D     ....k bodo mel 8 tednov, to je še natanko 30 dni  ;D  ;D  ;D
 a vidve sta se že kaj dogovorile kdaj? a že veš katera bo tvoja????  :)

itak bom pa Majo uprašala če lahko pridem še enkrat gor  ::)  :) ko bo vaš naraščaj  ;D pa bom vidla oboje   ;D

kdor želi videti mora gledati s srcem


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6079 : 17 Maj 2010, 12:20:23
Ne z Majo se sicer nisva nic menile glede tega, še...ker itak mora ona zbrati za sebe, potem pa bomo videli...sva se pa zmenile, da bo ona zbrala ženkico Thunderju. Tako da tisto ko bo izbrala, bo nasa. Itak so vsi psicki cudoviti, ta najmanjsa je taka cartika, ampak bo kmalu tako velika kot ostali. Bo vse nadoknadila;)
Ja se 30 dni, komaj cakam da pretece, ker gremo tudi mi naslednji mesec okrog 15 junija spet k njej, da vidimo mladičke Thunderja. Upam, da bo Thunder dobil kmalu druzbo in bo imel nekoga ob sebi, katero bo lahko varoval in se igral z njo. Vceraj je bilo tako zanimivo gledati kuzke kako so se igrali in kako je Gal branil Snow , da ji ne bi kdo kaj naredil;) Thunder se je cist sprostil, enostavno ni bilo vec starega plasljivega Thunderja, cisto drug je bil in po tem sklepam, da pogresa druzbo in mu bo prisla prav ta mala kepica, katero bo dobil. Upam, da kmalu;). Tudi do ljudi se je cisto drugace vedel, hodil tja po prigrizke, se crtlal in bozal, ful je bil priden.
Vceraj potem ko so sli je bil ful zalosten, tam pri vratih lezal in imel glavo naslonjeno na vrata, in gledal, kam so zdej vsi sli...in danes zjutraj ko sem se vstala in pogledala cez okno proti koci(ponavadi spi v njej) ga ni bilo nikjer,me je postalo malo strah kje je in sem sla takoj ven pogledat kje je...in se vedno je lezal oz.spal pri vratih kjer je bil vceraj. Boscek, se mi je ful zasmilil :(
Zdle pa se neki stvari poslihtam in grem po Thunderja, da ga skopam, da bo spet bel in ne rjavo rumene barve ;)



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6081 : 17 Maj 2010, 12:59:46
 Zakaj je bil pa en haski zunaj ograde?
Drugače pa super slikice : D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6082 : 17 Maj 2010, 13:08:31
Ta je bil pa poseben, nikamor ne gre in se je super počutil, ko je nas, ki smo bili onstran ograje fehtal za priboljške.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6083 : 17 Maj 2010, 13:14:28
Jack je biu zunaj zato, ker je en izmed redkih huskyev ko ne gre nikamor. Je okoli nas fehtaril za hrano. :) posneek je pa prov super. :)



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6084 : 17 Maj 2010, 13:26:27
Priden  ;D



mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #6085 : 17 Maj 2010, 13:34:27
Posnetek je res super!!!
joj bogi Thunder... ga je družba zapustila... pa je biu žalosten... se pravi da morate ta druženja zdaj čim večkrat ponovit :)

mladički....ja tista ta najmanjša pikica je res zmer bol prisrčna :) pa mende bo prou edina z modrimi učki ane?? (čist potiho kar upam da bo ona ostala zame :) sam pšttt ne nobenmu povedat  ;)  :P )

kdor želi videti mora gledati s srcem


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6086 : 17 Maj 2010, 13:41:24
Hehe mogoče se ti pa želja celo uresnici...sej ves kaj pravijo, ce bos verjela, da bo tako, se mogoce celo uresnici ;)
Je res je, edina bo plavooka lepotica;)


mor1

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #6087 : 17 Maj 2010, 13:44:50
:) upam da imaš prav  ;D

kaj pa za tiste iz tujine? a to jim bo Maja izbrala ali bodo oni prišli izbrat? samo to se potem lahko full zavleče??  ??? :(  :'(
joj sori... js mam tok uprašanj.... sam k je use to čist novo zame...  ???

kdor želi videti mora gledati s srcem


nebivedu

  • *
    • Prispevkov: 159
    • Točke: 0
Odgovori #6088 : 17 Maj 2010, 14:07:31
Bo treba večkrat porihtat taka srečanja, da bodo peseki veseli. Je najbrž vse mal potrlo, ko so šli narazen.



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6089 : 17 Maj 2010, 14:12:58
:) upam da imaš prav  ;D

kaj pa za tiste iz tujine? a to jim bo Maja izbrala ali bodo oni prišli izbrat? samo to se potem lahko full zavleče??  ??? :(  :'(
joj sori... js mam tok uprašanj.... sam k je use to čist novo zame...  ???

Uff to pa ne vem. Sklepam pa, da jim bo Maja poslala slikce in bodo potem prek tega izbrali. Taki ki se ukvarjajo z razstavami, ze takoj vidijo kaksen mora bit pravi za njih. Potem pa, ce gredo v tujino, varijanta letalo in jih prek tega prevzamejo al kako...govorim samo na pamet, moje predvidevanje ;). Tudi Thunderja je Maja dobila iz Amerike pripeljanega z letalom, in s tem da je prisel v Slovenijo sam, brez spremstva...mislim da, ne bom pa trdila, ker nisem prepricana....