Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911343

Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6120 : 18 Maj 2010, 19:10:55
no pa še jest na hitro... nekaj fotk iz mitinga, upam, da nas bo naslednjič še več  ;) :o

vsi na kup...


jest sm šefica...


ne ne.. jest sm šef ;)


Albica je pokazala Chohi, kdo je glavna bejba tukaj


več fotk na:http://www.mojalbum.com/luongo/husky-meeting-grize-2010

Furminator pri nas dela čudeže, šamponov pa ne nucamo nobenih.
Flaše so zakon, še najboljše so polne, ker jih potem precizno odpremo in zalijemo celo dnevno sobo, ko je pa prazna pa tako fino ropota in je super grickalica. Pa še mulčka zbudimo, da se potem vsi trije igrajo... :P

No tkole se pa naši otroci igrajo :o



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6121 : 18 Maj 2010, 20:45:09
ful lepe slike. :) une na koncu ko Anže lezi na Luongoto pa zmaga! :)



*Urša*

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #6122 : 18 Maj 2010, 22:01:12
Še nekaj fotk od nedelje...










*Urša*

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #6123 : 18 Maj 2010, 22:02:50
Živjo!

Še nekaj fotk od nedelje...







 



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6124 : 19 Maj 2010, 08:11:04
Joj pravljično videti toliko haskičev na kupu :D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6125 : 19 Maj 2010, 12:05:09
Mi smo pa včeraj nasega Thundija lepo skopali ;), tak se mi je smilil, ko je bil cel našamponiran, me je gledal s tistimi očkami češ, kdaj boš že končala s tem mučkanjem mojega kožuha hihi...ampak na koncu je bil rezultat super lep. Prvič sma uporabila se balzam za dlako in naredi fenomenalno dlako;).
Sem pa danes prvič gledala film Eight below, o huskijih in jokala zraven kot dež. Ne morem verjet kako so lahko psički tako zvesti prijatelji ljudem in eden drugemo. Ful lepo...


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady

NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6127 : 19 Maj 2010, 16:10:43
Mi smo pa včeraj nasega Thundija lepo skopali ;), tak se mi je smilil, ko je bil cel našamponiran, me je gledal s tistimi očkami češ, kdaj boš že končala s tem mučkanjem mojega kožuha hihi...ampak na koncu je bil rezultat super lep. Prvič sma uporabila se balzam za dlako in naredi fenomenalno dlako;).
Sem pa danes prvič gledala film Eight below, o huskijih in jokala zraven kot dež. Ne morem verjet kako so lahko psički tako zvesti prijatelji ljudem in eden drugemo. Ful lepo...

kakšen balzam maš to?

jst sm večkrat gledala Eight below že, in usakič jokam zravn ko deeež  :'( :'( :'(

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6128 : 19 Maj 2010, 19:46:56
Balzam sem kupila v pasji trgovini, kjer kjer prodajajo brikete happy dog, ne vem imena...je pa firme Giimborn...od Jojobe , balzam za razcesavanje...proizvajalec : H Von Gimborn Nemcija


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6129 : 19 Maj 2010, 20:47:21
Evo nekaj slik od danes s Thunderjem...bil je čudovit dan;)

Zjutraj pred 7 h sva skupaj že opazovala sončeka;)

Njegova trenutno najljubša igračka, ki jo je dobil od Mojce;) Samo piskanje se je čulo od daleč hehe, njega pa zatopljenega v igranje;)

Čaka na posladek;)

Tukaj pa na ponovni met;)

In tukaj malo dresure, stoj na mestu, ko gre Miro stran;)...
Pred tem sva imela midva 1 uro treninga, tukaj pa sem bila jaz le fotograf, hihihi


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6130 : 19 Maj 2010, 20:55:07
Je tole wubba?
Naš jo obožuje  ;D

Je pa lepotec, res  :-*



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady

North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6132 : 19 Maj 2010, 21:03:37
Jap mislim, da je ja;)
Drugace pa hvala za pohvalo;)
Ni kej  ;D
Smo pa mi takrat kupili dve ( iz pasji.net ) pa je ena pozimi nehala piskati ena pa še bolj malo piska  :o Moj uničevalec  :P



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6133 : 19 Maj 2010, 21:05:42
Eight below zmer s Choho gledava, ko je na obisku pri meni. :D Samo, da ona slej ko prej zaspi. Drugac je pa ful lep film Iron will. Sem ga gledala 10let nazaj in sem ga pred kaksne pol leta koncno spet nasla. :) S tem filmom sem si prvic zazelela huskya. :) Super slikce od Thunderja. O teh igracah sem pa ze par dobrih stvari slisala in so menda peski prov nori na njih. :)



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6134 : 19 Maj 2010, 21:16:10
Eight below zmer s Choho gledava, ko je na obisku pri meni. :D Samo, da ona slej ko prej zaspi. Drugac je pa ful lep film Iron will. Sem ga gledala 10let nazaj in sem ga pred kaksne pol leta koncno spet nasla. :) S tem filmom sem si prvic zazelela huskya. :) Super slikce od Thunderja. O teh igracah sem pa ze par dobrih stvari slisala in so menda peski prov nori na njih. :)
Gor piše: Dog's best friend  :P



Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6135 : 19 Maj 2010, 22:41:38
Tale Thunderjeva nova igrača je Wuba ja, ena redkih igrač, ki je vsaj približno  'husky proof'. Naš jo tudi obožuje.
Eight below sem pa gledala enkrat ... pa sem preveč jokala, da bi ga še kdaj... kako je lahko babnica pustila kuže same... jest bi raje sama tam ostala, kot pa da pustim te lepote tam...  >:( >:( >:(
no se že sekiram in penim, pa sem samo pomislila na film. Ni kaj prirastejo ti k srcu. So najboljši ljudje, ujeti v pasjo podobo.

Thunder pa spet blesti v svoji lepoti... je iz blatnega huskya ratal lepotec pa še učen  ;) :P


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6136 : 19 Maj 2010, 22:53:17
jst sm zdej kong kupila lexu pa da vidmo ce ga bo unicu, vsako igraco do zdej je  ::)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6137 : 20 Maj 2010, 08:51:34
North kje gor to pise? :D



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6138 : 20 Maj 2010, 13:51:45
North kje gor to pise? :D
Na wubbi  ;D



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6139 : 20 Maj 2010, 14:12:23
po moje na original wubbi ne pa kongovi wubbi  ::) (sicer ne da bi vedla, ampak sm ugibam  :P)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6140 : 20 Maj 2010, 17:01:26
hehe sj, ce huskya zdrzi je pol pa tisti napis pravi. :D



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6141 : 20 Maj 2010, 18:50:13
hehe sj, ce huskya zdrzi je pol pa tisti napis pravi. :D
Hehehe  ;D

Ja NoXika, na original  ;)



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6142 : 20 Maj 2010, 19:37:37
Naša wuba je nehala piskat  :-\ sicer je še cela, sam piska pa ne vec. Danes mi je soseda povedala, da ga je ob 1 h zjutri cula kak je pisko z njo hehe.
Drugace pa nas trening napreduje. Obvladava ze poleg, stoj, sedi, pocakaj na mestu, pridi sem, prinesi igraco, ...jutri nama je v planu se prostor, potem pa se malo utrdima poleg brez povodca, ceprav nama ze gre, samo ko mu recem pocakaj na mestu in potem pridi sem, mi zbezla na nepravo stran ....hehe.
A ima katera kaksne vaje, take zanimive, da dresuro kuzka?
Ko bomo dobili mladino, mora biti za vzgled;)


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6143 : 21 Maj 2010, 08:47:12
jest mojo ucim po sprehodu, ko je zmatrana. pa vec koker 20min naj se psa nebi ucil, ker nima vec tok dobrega fokusa.tako je sla po ulici ene 100m cist sama poleg(povodec je imela pa na hrbtu). pa zlo velik pripomore dober pribolsek. tko sm jo naucila sedi,prostor, daj taco, zdaj jo pa se ucim, da se plazi in se obrat probavava. :D sam ce ni hrane ne bo ona naredila. izjemo ima edino ukaz sedi. ko pa imam pribolske pri sebi pa mi kar sama daje taco in to veckrat zaporedoma.(koker, da bi hotla na gumb pritiskat, da bodo pribolski od mene letel.) :)



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6144 : 21 Maj 2010, 09:23:23
Jst pa Thunderju ne dam za vsako pravilno opravljeno nalogo posladka, ker potem se bo ravno to zgodilo, ce bom kdaj hotela, da naredi kaj brez, da ne bo hotel. Jst mu dam enkrat posladek, drugic pa pohvalo, oz. ga potrepljam in mu rečem :priden Thunder. Tudi tega se razveseli;). Jst sem pa ugotovila, da je z njim bolje delati, ce je spocit. Res je, da tam vcasih iz mesta kr zbezla, ampak se da lazje delati. Vceraj sem ga sicer prej zlavfala z njegovo wubo, pa je bil potem tako utrujen, da sem se sprasevala ali je tako priden zaradi tega, ker ga jst dobro treniram ali zaradi tega, ker se mu nic ne da  ::)
Je pa res, ce nama bo takle slo, bova cez kaksen mesec znala ze vso osnovo brez povodca;). Sam bo pa treba vsak dan delat;)


Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #6145 : 23 Maj 2010, 20:09:02
Tukaj pa neko zatisje postalo...kam ste vsi zbezali?
Me pa zanima nekaj, sicer sem ze brala na netu, ampak zanima me bolj za huskije... klopi? Kaj jim dajete gor? Ampule, al kej druga? Mi smo danes sli na jezero za tri ure, pa jih je mel polno na sebi. Smo ga takoj skopali s samponom proti parazitim in ful jih je se dol popadalo. Groza no, tud pr nas tukaj se vsi sosedi pritozuejo kolk jih je letos, da lahk sam znosris. Pa se tak so nevarni, da me je kr strah :(


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6146 : 23 Maj 2010, 20:52:50
Na mojega se pa klopi nič ne prijemlejo ( trkam na les ). Mu pa dajemo ampule ( firme nevem )



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6147 : 23 Maj 2010, 21:28:55
jst mojmu dajem Ampule Frontline :)

ampak se mi zdi da bom zdej zamenjala za Advantix.

Se pa tud men zdi da je fuuul klopov letos. Usak dan kakšnega najdem na Lexu  :-X

North*, danes vas je pa malo zalilo a?  :P

Jst sm prsla tja glih po dezju  ;D

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6148 : 23 Maj 2010, 23:03:41
Mi zdaj proti klopom uporabljamo ampule eXspot, pa je zenkrat kar mir...
res pa je da ga že med sprehodom nekajkrat pregledamo, če kakšen nepridiprav gomazi po belih tačkah... hvala bogu za bele pasje tace, takoj opaziš nadlogo ;)
pa še če je daljše deževno obdobje, takoj ko se pojavi sonček spet nanesemo ampule ::)


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6149 : 24 Maj 2010, 06:42:32
jst mojmu dajem Ampule Frontline :)

ampak se mi zdi da bom zdej zamenjala za Advantix.

Se pa tud men zdi da je fuuul klopov letos. Usak dan kakšnega najdem na Lexu  :-X

North*, danes vas je pa malo zalilo a?  :P

Jst sm prsla tja glih po dezju  ;D
''Malo'' ja  :D
A ze Lexom?  ;D