Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911294

*Urša*

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #6480 : 06 Oktober 2010, 09:40:29
Ojla zdravo!

Kako ste kaj? Ali vaši haskiji že komaj čakajo zimo?  :D

Pri nas je Gal že poleg radiatorjev (dokler orenk ne zašvica, potem pa se umakne), Snow pa bi bila skoz zunaj na hladu.

Drugače pa bi bila v teh deževnih dnevih naša gospoda sicer raje bila noter, kot pa šla na sprehod, ampak jim nič ne prizanašamo. Posledično smo vsi smrkavi ;-).

Lep pozdavček!
Urša





Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6481 : 07 Oktober 2010, 12:58:58
Pri nas alba uživa, dopoldan je pri meni gor, popoldan pa se potikava zunaj, kjer neumorno maltretira miške. Dlaka že raste in je že kot k bunkica :D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6482 : 07 Oktober 2010, 18:50:39
nasa pa zdj lepo ob kolesu laufa, tko da ima za jutranjo budnico 2km s kolesom. zvecer pa se na en romanticni sprehod. greve zahod gledat...ona pa sicer bol v tla snofa. :D
in kdaj bo kaksen meeting spet? :)



Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6483 : 07 Oktober 2010, 20:51:52
Preverjam za naslednjo soboto, če je frej poligon, da bi se spet malo dobili in noreli...ura popoldan  ;D
Ko bo vse jasno sporočim  :P :o :P


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6484 : 07 Oktober 2010, 22:43:53
Preverjam za naslednjo soboto, če je frej poligon, da bi se spet malo dobili in noreli...ura popoldan  ;D
Ko bo vse jasno sporočim  :P :o :P

mene spet ne bo  :'(  :'( :'( :'( :'( :'(  brat se poroči in ker sem priča ne morem glih mankat  :)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6485 : 08 Oktober 2010, 08:24:08
 :( :( Noxika...pa res ne najdemo tapravga datuma  :( :(
No preverjeno je da je v soboto 16.10.2010 poligon frej za bučmane huskye
torej :    :o HUSKY MEETING V SOBOTO 16.10.2010 NA POLIGONU KD NAKLO  OB 16.00 URI :o
ČE PRIDE VSAJ 5 HUSKYEV BO, tako da Urša in Nebivedu vidva imata polovico huskyev.

Prosim če me obvestite kdo pride :o in kdo ne more :(


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6486 : 08 Oktober 2010, 10:36:09

Prosim če me obvestite kdo pride :o in kdo ne more :(


mal sm zlobna, upam da noben ne more  >:D >:D >:D  :P :P :P zato da se prestavi za en teden ali dva, da še mi pridemo  :D :D

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6487 : 08 Oktober 2010, 11:12:43
mal sm zlobna, upam da noben ne more  >:D >:D >:D  :P :P :P zato da se prestavi za en teden ali dva, da še mi pridemo  :D :D
ja, naslednja možnost z našega konca je pa šele 06.11.2010, pa ne vem če je poligon frej takrat... :P


*Urša*

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
Odgovori #6488 : 10 Oktober 2010, 19:41:30
Ojla,

Mi štirje se pofočkamo! Upam, da nas bo čimveč.

Drugače pa smo v petek Snow naučili poiskat kostanj med listi, včeraj pa ji je za nagrado privoščila še pečenega. Galu pa je itak te dni vse odveč, ker bi samo spal...

Lp, Urša




North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6489 : 11 Oktober 2010, 06:22:01
Joooj, meni pa ne bo zneslo, ker sem že na enem drugem srečanju..uživite  :)



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6490 : 11 Oktober 2010, 13:02:10
jest pridem mogoce kaksno urco kasnej. ampak pridem. :) wopi bomo norel :P



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6491 : 15 Oktober 2010, 09:02:31
zal moram jest odpivedat, ker se me je lotila neka vrocina. :( tko, da se priporocam za drugi datum. lepo se imejte pa pricakujem slikce! :)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6492 : 15 Oktober 2010, 14:59:07
Naju na žalost tudi ne bo, nas nekaj vztrajno lovi, poleg vseh nevšečnosti ki so nas že zadele, nas zdej heca prednja taca in da to ne bi bilo čist zadost, smo zgleda fasali še nekaj v enega izmed ušes  :-\ :-X :'(
Drugih nevšečnosti sploh ne bi omenjali in resnično upam da nas še kaj ne ulovi npr mene strela  ::) >:D Vetki naju bodo zlo veseli, midva pa njiju malo manj v bistvu jih bosta še najman vesela Lars in moja denarnica :P


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6493 : 18 Oktober 2010, 15:03:43
Hellow again. :) moram povedat...  dans sva sprobali nahrbtnik za Choho. tko lepo hodi poleg, je pridna in nc po tleh ne snofa. se pocuti koker en agent K9. prov vazno tisto svojo antenco v zrak drzi in maha levo in desno. :D  Cezar je imel spet en koristen nasvet za peske (tko kot vedno).  :) edina pripomb je to, da ni v svetlomodri barvi. :P



arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #6494 : 18 Oktober 2010, 21:51:47

   Lp :)
    Evo naju z Archom zopet nazaj na saj upam da tole ni samo preblisk računalnika  da me je spusti gor >:(.Se ja pa nama z Archom kar veliko dogajalo tako da sva bila aktivna na najinem področju. :o



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6495 : 28 Oktober 2010, 13:32:04
haskaci, kaj ste se vsi zgubliii? :D



snow

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #6496 : 30 Oktober 2010, 19:17:05
Lep pozdrav vsem na forumu. Ker sem tudi sama lastnica huskya me zanima ali imate kakšen predlog kako huskyju povečati apetit, naša princeska je namreč zelooo izbirčna.



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0

Zarja.

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #6498 : 31 Oktober 2010, 09:45:53
Kak lepotec je North. :-*



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6499 : 31 Oktober 2010, 19:19:23
hellow Snow. Za apetit je tudi moja damica bla zlooo zbircna... sploh v prvem letu in pol. Nekaj mesecev pa ji dajem obrezine(kar ne sme biti koža). po tem je tudi pridobila nekaj kg (3 castne kilce). ;) in pa vztrajno fotranje, tudi preko zlice.  zdaj pa jesta skupaj nas macek Johnny in Chohca .. sicer za mackoncka ne ostane veliko, je pa to najucinkovitejsi nacin, da bejba polize skledo. ;) priporocam pa lososovo olje, ki ga kupis v Mr. Petu. ji je pomagalo zvisati apetit. In pa ena turca s kolesom ji je tudi dala lakote, kjer mi ni blo treba uporabit Johnny plana. ;) Kolko pa je stara Snow?



Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6500 : 02 November 2010, 22:21:46
Oooo, lepotec North :o :o :o
Ful lepe slikce
 Snow: pa zakaj bi redila psa? Če je živahna in igriva, je vse OK, saj imaš tudi med ljudmi suhce im malo manj suhe  ;)
Našga bi lahko edino s palačinkami in kokosovimi muffni zredili, no ja pa seveda lososovo olje bi tudi še šlo ;)


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6501 : 03 November 2010, 08:11:40
Jaz sem probala z lososovim oljem in ni šlo. Komaj tisto pol litra sem ga ponucala, pa še to je zelo dolgo trajalo. Prov zrdoval se je gospodič ko sem mu pošpricala s tisim  ::)

Drgač pa sem se tud jst sekirala na začetku ker mi ni jedu. Zdej se pa ne več. Dajem mu 2 obroka, zjutri in zvečer, ampak običjno se jutranjega sploh ne pritakne, zvečer pa poje vse. Pa sploh ni neki preveč suh. Ma 24 kil. Očitno mu tako paše. Ok, itak dobi še čez dan kakšen priboljšek in mu je očitno dost.

Pa tudi kakšen dan ali dva že ni jedel, mu očitno ni pasalo....pa se nisem sekirala...si je sam post naredil  :o
dokler je živahen in razigran je vse OK  ;)

Sem se spomnla, ko sem gledala Northove fotke, da že zeloooo dolgo nisem Lexa slikala...morm mal fotošuting narest....  :)

Drugače pa Lex nikakor noče sprejet mačka, se trudimo trudimo, ampa ne bomo obupali.....skos ga podi, ko ga zagleda, ene parkrat je manjkalo pa bi ga zagrabil za hrbet, ene parkrat sem jaz vmes stopila....grozno no  >:(

Včeraj ko sva pa prišla s sprehoda, mu pa še zadaj na vrtu mečem žogo, in seveda ga imam na slednem povodcu (kateri ni privezan na drevo ali kaj podobnega, samo da ga za sabo vleče) in je bila že tema.....in on nekaj zagleda, in zlaufa v temo, jst stopm na povodec, mi je samo skliznil izpod čevlja in Lex se je zgubil v noč  :-\

Mene je že panika, smo šli po luči, ga klical, njega nikjer. Najbolj sem se bala da se je kam zataknil, in da pač ne bo mogel do nas pridt ko ga kličemo....smo ga iskal pa iskal več k pol ure....in meni ni dalo miru, sem šla še enkrat tm k eni bajti, kjer ni blo hb nobenga doma, in res tam ga najdem, zahakljanega za en jašek s slednim povodcem.

Itak je bil vesel ko sm pršla tja, jst pa še tolk bolj, da sem ga najdla.  :-[  Mi je pa naredu par sivih las.  :-X

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6502 : 04 November 2010, 21:18:30
Se dobro, da ste ga dobil. Nasa si je zadnjic, kar sama postrega s sprehodim in nas potem cakala pred hiso. se pred tem pa se je napila in nakopala v ribniku- ribe pa je pustila pri miru. ;)
Vciraj pa je dobila novo igraco, dans pa je norela, ko zmesana. :D In seveda, sem mogla to njeno igranje ovekoveciti in pofotkat njene "ljubke" izraze. :D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6503 : 05 November 2010, 13:27:23
Joj poznam take sprehode, ko me je bilo groza. Na srečo in upam, da bo tako naprej, že dolgo ni bilo nič takega. Na slednem povodcu imam pa jaz vedno pripet star fleksi, ker je teža in ji na kraj pameti ne pride pobegniti. Kot pozimi, ko ji navežem sanke in gospa ne gre prav nikamor.
Sva pa ponovno pričeli s tekom in sem blažena :D :o. Zdaj pa komaj čakam na tekmo v Canicrossu v Logatcu.

Snow dodala pa bi še to, da če je psička živhna, se ne obremenjuj preveč s kg. Veliko haskičev je prej suhih in neješčih kot kaj drugega. No moja je res svetla izjema, ker moram paziti na količino hrane ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #6504 : 05 November 2010, 18:50:18
Joj tile sledni povodci, saj so res super, ampak moraš stopit gor z peto, da ga na spodnese. Smo tudi mi imeli burleske po gozdu za srno z 10M štrikom zadaj in po vasi.  >:(

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6505 : 05 November 2010, 23:31:14
Hvala vsem (:
NoXika nared fotošuting ;D da ga mau vidmo po dolgm cajtu...  :P

Nama sledni povodc tut ful fajn služi (: Mava pa sam 10metrskega ampak nama vseen prav pride.. nevem on tm nori gor dol deeelč stran ud mene in k ga js pokličm on pride v bližino mene, al pa ponavad gre mim meen ( učasih celo pride do mene ) tko da jst sam na štrik stopm in je  :)  Zdej ap šparam dnar da si še enga kupm, da bom mela mal dalšiga  ;D



Alaska

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #6506 : 07 November 2010, 16:33:50
Lepo pozdravljeni husky ljudje ;D

Veliko časa je minilo od našega zadnjega obiska foruma...In vidim, da vas je vedno več tukaj...BRAVO  ;D


No...moja Tia (6 let) in Taiga (3 leta)  sta lansko zimo pridno delali....in komaj čakata da pride spet zima, sneg in akcija  :D


Loving the sled dogs!


snow

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #6507 : 07 November 2010, 18:33:38
Najlepša hvala za vaše odgovore. Kiara bo desetega novembra stara natanko šest mesecev, ima 19 kg ampak izgleda tako suha, da mi je včasih kr nerodno. Poskusili smo že z lososovim oljem pa me samo gleda kaj te imam to in da ona tega že ne bo jedla. Nasploh če česa ne mara mi to zelo nazorno pokaže (z pljuvanjem). Skrbi me namreč ker princeska ne je briketov (ne tistih kakovostnih in niti junk food variant)niti konzerv. Je samo polnozrnate testenine narezane na male koščke+ pečen zajec ali piščanec, kuhano govedino, pečeno ribo, pečeno jagnjetino in kadar ji je pogloda kakšno surovo kost. Ko je bila mala je še rada jedla priboljške zdaj pa samo še pasjo čokolado vse ostalo mi spljuva ven ali pa z gobčkom odrine vstran.  :(



nebivedu

  • *
    • Prispevkov: 159
    • Točke: 0
Odgovori #6508 : 08 November 2010, 08:01:59
Pi nas ima Gal 19 kil, pa je star že 5 let. Vedno je bil suhec in ga to čisto nič ne moti.



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6509 : 08 November 2010, 08:36:46
Lepo pozdravljeni husky ljudje ;D
Veliko časa je minilo od našega zadnjega obiska foruma...In vidim, da vas je vedno več tukaj...BRAVO  ;D
No...moja Tia (6 let) in Taiga (3 leta)  sta lansko zimo pridno delali....in komaj čakata da pride spet zima, sneg in akcija  :D


uau, res je tale rjava ena lepotička  :-*

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!