Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911675

La*Eska

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
  • Pes je edini pravi prijatelj ki ga lahko kupimo.
Odgovori #6690 : 26 Januar 2011, 10:26:18
Bom najprej poskusila z tem, da ga dvignem da ga ostali psi prevohajo. Dober nasvet, upam da bo pomagalo. Drugače se bom pa obrnila na kakšno inštruktorico. Res je neprijetno za njega in za nas, ker ga nemoremo povsod zraven vzeti zaradi drugih psov. V našem okolišu je na žalost kar dosti neodgovrnih lastnikov, ki imajo pse prosto spuščene, seveda brez nadzora.

A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6691 : 26 Januar 2011, 10:54:59
Verjamem, vendar svetujem, da vsakega prosto tavajočega sitnega vaškega fifija kar prijavi policiji. pri nas je zaleglo.

Meni to pomaga, da albo takole dvignem, če ji psička na prvi pogled ni všeč.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #6692 : 26 Januar 2011, 12:07:41
Vem, da je dobra Katarina Wallas iz KD Krim.
Res je! Sicer je v živo še nisem spoznala, mi je pa ravno te dni pomagala rešiti moj problem. Nisem več vedela, kaj bi naredila, pa sem se obrnila nanjo in mi je vse lepo razložila, pojasnila in dala nasvete. Če mene vprašaš, ne moreš faliti, če se obrneš nanjo.

Šmenta, tale datum srečanja mi pa ne ustreza. No, se bom pa kdaj drugič prišla nagledat huskyjev. ;)



Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #6693 : 26 Januar 2011, 12:10:01
lahko pridem na husky srečanje tudi če nimam huskija?? pogledat vaše zverince? brez psa seveda :D
Ti kar pridi...dobrodošli so huskji, polarci, drugi tolerantni kužki in seveda ljudje z ali bres peskotocv  ;) :o


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6694 : 26 Januar 2011, 15:05:21
La*Eska nikar psa dvigovat ko ga boš spoznavala z drugimi psi, ker bo vso zadevo samo še poslabšalo, enostavno korak za korakom. Kot je že Alba povedala mava z Larsom slabe izkušnje z Nemci in mixi z njimi, pri nama pomaga samo to da mu preusmerim pozornost name in seveda da je na poleg in da sem jaz med njim in psom. Na začetku nič na silo kakega spoznavanja. Bi ti priporočala tudi Alenko iz KD Bajka, punco najdeš v temi o Nemških ovčarjih.
Bi pa prvo poskusila s psi ki jih pozna, potem s psi ki imajo stabilne karakterje da ne bodo ven padli ko bo tvoj samo nasršil, tko da res nič naenkrat in na silo, lepo počasi prosim.

Albico in njeno lastnico poznam zato vem zakaj je to pri njima izvedljivo, sicer tvojega psa karakterno ne poznam vendar če črpam iz svojih izkušenj bi dvigovanje Larsa pri njemu vso zadevo samo prepričljivo poslabšalo in živčnega ter napetega psa v naročju obdržat ni lahko verjemi. Jaz bi se na tvojem mestu raje obrnila na omenjeni vaditeljici za pomoč. V primeru da kljub temu da vidi da se trudim da se Lars ne meni za njegovega psa, le ta svojega pusti da mirno gre proti mojemu, lepo prosim če ga prime ker je pač moj "alergičen" na to pasmo, v primeru da je "pameten" sem pa nesramna in mirno rečem da v primeru ene samo zlomljene dlake bo veselo plačeval vse zdravstvene stroške da prijave k policiji sploh ne omenjam, ponavadi ko omenim denar hitijo prijemat psa >:D

Sicer v zadnjem času nimam težav s "pametnimi " sprehajalci imam pa zato s sosedom ki mirne duše spušča psa kljub temu da ga potem ne ujamejo vsaj do naslednjega dne in da ga še takrat ko ga ima na povodcu ne obvlada in da je samo vprašanje časa kdaj ga bo ob enem od naslednjih srečanj pometel po tleh. Še največje sranje v vsem tem je da se lastnik ne zaveda lastnosti pasem ki se skrivajo v njegovem psu (mix med rotom in dobom) Prosim ne zdaj ljubitelji teh pasem v luft skočit, ker nimam proti nobeni od njih nič, poznam kar nekaj super predstavnikov od obeh pasem in vem da je krivda na strani lastnika.
Mam pa to srečo da se pes zaveda da sem jaz hujša od Larsa in da bo po vsej verjetnosti skasiral "ugriz" od mene če se bo ognil Larsovemu hahahaha... >:D :D No v najsrečnejšem primeru se bo na hitro naučil letati in trdo pristajati in to skupaj z lastnikom  >:D >:D >:D


La*Eska

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
  • Pes je edini pravi prijatelj ki ga lahko kupimo.
Odgovori #6695 : 26 Januar 2011, 15:55:35
Hvala vsem za informacije. Se bom obrnila na inštruktorico, upam da nam ga uspe prevzgojit.

A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6696 : 26 Januar 2011, 15:58:29
Ja pozabila sem napisati, da Alba nima nič proti temu, da jo vzamem v naročje, dvignem prednji del. Njen prijatelj Kan - mi ga še do danes ni uspelo vzeti v naročje.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


La*Eska

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
  • Pes je edini pravi prijatelj ki ga lahko kupimo.
Odgovori #6697 : 26 Januar 2011, 16:24:16
Glede tega, da ga nebi mogla vzeti v naročje ni problema, je pravi razvajanček :) Bi ga pa verjetno res kar težko obdržala v naročju tako kot je rekla Satin. Nekaj slikic mojega razvajenčka iz današnjega sprehoda.  ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #6698 : 26 Januar 2011, 16:53:02
Kot je napisala že Satin - jaz nikakor ne priporočam dvigovanja sprednjega dela psa; kot prvič ga s tem postaviš v psihično/čustveno ranljiv položaj, kot drugo ga pa postaviš v fizično zelo ranljiv položaj. Meni se je samo enkrat zgodilo, da sem obstala v tem položaju - nama s prejšnji psom se je bližal zelo testosteronsko nabit bokser, jaz sem se mu hotela izognit in sem svojemu nekaj metala, da se je zamotil. Bokser je vodnici ušel in pritekel do naju ravno v trenutku, ko sem Sambota dvignila za grivo, da bi spustil žogo, tako da sem se znašla v situaciji, ko je moj pes bil na zadnjih nogah, bokser mu je pa renčal praktično pod trebuhom; moj pojma ni imel, kaj se dogaja, ni imel niti priložnosti prikazati miritvenih signalov, psa ni videl, slišal je samo renčanje pod sabo; bokserja sem skušala čimbolj mirno odgnati, pa se ni hotel premakniti, nesposobna vodnica ni upala prit zraven. Po eni min nisem mogla drugega kot Sambota spustit, v trenutku ko so prišle tace na tla ga je bokser napadel. Še nisem videla, da bi se taka situacija dobro končala in mi je bilo zelo žal, da sem se nehote znašla v njej, po predvidevanjih se ni izteklo ok.  :-\

Vso srečo z resocializacijo.



Stella*

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
  • Več kot vem o ljudeh, bolj cenim pse <3
Odgovori #6699 : 26 Januar 2011, 17:45:02
Lp ponovno.

Sem bila malo odsotna ker sem bolana  :-\ No Stello če pelješ na sprehod z rolerji je tak kot da bi bila rojena za to ;D. Nišče je ni učil tega. Ko vidi da si na rolerjih samo vleče, sam ne rabiš nič poganjati, gleda samo ravno, niti malo ne povoha ali pogleda okrog. Pravi talent je za to  :D Voziva pa se seveda po stranski cesti kjer ni prometa.

Arch tvojega huskya še nisem videla na slikah tako, da nevem če sta si po strukturi telesa podobna vidim pa da si v glavo sta  ;D Drugače pa je Stella bolj suhcena (imam probeme s tem da noče jesti  >:D ) No hitra pa je res zeloooo. To komaj vidim kdaj švigne mimo mene. Po dvorišču je ne ustavim in ne ulovim ko se ji "utrga"  ;D Če bi pa probale s canicrossom pa nevem kako bi se končalo, ker jaz sem premalo močna za njo, bi me kar lepo vrgla na tla in celo potko z mano pobrisala  :o, tak da še jo moram prej naučiti da nebo preveč vekla, ker če bi me zdaj potegnila ko bi jo jaz imela okoli pasu zvezano bi me razpolovila  :o :P

La*Eska jaz imam približno enak problem, drugače je samo to, da moja napada našega psa drugih pa ne  >:D No ona jo napade samo če druga psička teka, če pa leži jo pusti na miru. Tako, da če ti bo uspelo kako to premagati bi prosila za nasvet, drugače pa jaz vse to kar drugi svetujejo sprobavam vendar nič kaj ne pomaga  :-\. Zdaj čakam, da se pri nas začne pasja šola, da jo peljem in upam da bo potem bolj ubogala  :)



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6700 : 26 Januar 2011, 18:19:35
stella: samo pazi pri izbiri pasje sole. ker meni niso kaj koristi naredli. pa se psa iz sosednje skupine je "kinologinja" tok scukala-ker je skakal v druge pse... na koncu se mi je zasmilil pes, ker tisto je blo ap tooo much. moje mnenje je, da psu ti doslednjo dajes sporocila kaj sme in kaj ne... ne pa da ga scukas enkrat za v naprej in nazaj. poleg se drugih  nasvetov(ne spuscaj psa s povodca do 1leta in pol.)- ???

glede napadov pa sva se na sreco izognili enemu velikemu psu. pes je z vso mocjo tekel proti meni in rencal v Choho.  V zadnjem momentu sem sama stopila proti psu in zlo naglas zakricala "fuj" in "ne". pes se me je ustrasil in krozil okoli naju. kar nekaj minut sem se dajala z njem. Choha je bila v poleg in niti trznila ni proti njemu(to sem bila zelo ponosna na njo). Ne wem, ce bi se pri vsakemu napadalnemu psu to odneslo, ampak pri temu se je-na sreco. Ker ce bi zacele tect stran, bi naju tako ali tako ujel in imel se vecje veselje za napad. Pri temu psu pa imajo tudi manjso psicko, ki pa je ze ugriznila Choho in je postopek isti glede preprecevanja napada. Po novem imajo zdaj vrata, ter jih zapirajo in psa samo lajata v ostale.
Mogoce bi s hitrim cukom in besedo"fuj" preprecila lajez ali rencanje. ko vidis, da pes dobi napadalni polozaj ga cukni.(to seveda ne, da psa davis ali da ga cukas v nedogled in premocno). ovratnico probaj dat tako kot imajo psi na razstavah in imas lazji nadzor nad obnasanjem. cuknes bistveno manj, toliko da psu preusmeris pozornost(mu posredujes sporocila, da tega ne sme).-samo moj predlog. pri meni se je kar odnesel...



Stella*

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
  • Več kot vem o ljudeh, bolj cenim pse <3
Odgovori #6701 : 26 Januar 2011, 18:41:12
Choha pri nas je samo ena pasja šola tako, da nimam nekaj izbire. Nekam bolj daleč pa je ne morem voziti ker ne prenese vožnje z avtomobilom (začne takoj bruhati)  :-\ Drugače pa še nisem slišala nič slabega o tej šoli, je pa tudi res da ni veliko ljudi iz mojega kraja psa dalo šolati saj sem iz vasi in tu ni takšna navada (nažalost). Tako da bom videla kako bo. Šola pa se tako komaj marca začne. Še se imam čas pozanimati o njej  :) Kaj mogoče kdo ve če bi se dalo kako preprečiti, da bi Stella bruhala ob vsaki vožnji? Jaz bi si jo rada vzela vsepovsod zraven vendar tega ne morem ker vedno bruha  :(. Zato tudi na srečanje huskyov ne morem priti (no če sem seveda vabljena  :) ) ker sem približno 190 km oddaljena in mislim, da Stella take dolge vožnje res nebi zdržala  :'(
Hjoj da bi se jaz znašla v takšni situaciji kot ti choha bi se verjetno pognala v nasprotno smer in tako bežala da bi cesto trgala  :o :P Na srečo sem z vasi in poznam vse pse tako da takšnih problemov nimam  ;D



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6702 : 26 Januar 2011, 18:58:18
No saj jaz sem tudi imela sreco...lahko bi bil pa kaksen bolj dominanten pes, ko bi se tut v mene pognal. Glede bruhana pa sem jest odvadla mojega malega psa, da sem sla na dolgo voznj in ko smo prispeli je bila kaksna nagrada ali obisk pri njegovemu bratci in sta se tako igrala. umes sem se tudi ustavila, da se je mulc malo sprehodil, umiril zelodcek in sla naprej. Da kuza poveze voznjo z necim pozitivnem... seveda si vabljena, saj zato pa je objavljeno na teji strani za haskace. ;)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #6703 : 26 Januar 2011, 19:05:41
Choha pri nas je samo ena pasja šola tako, da nimam nekaj izbire. Nekam bolj daleč pa je ne morem voziti ker ne prenese vožnje z avtomobilom (začne takoj bruhati)  :-\ Drugače pa še nisem slišala nič slabega o tej šoli, je pa tudi res da ni veliko ljudi iz mojega kraja psa dalo šolati saj sem iz vasi in tu ni takšna navada (nažalost). Tako da bom videla kako bo. Šola pa se tako komaj marca začne. Še se imam čas pozanimati o njej  :) Kaj mogoče kdo ve če bi se dalo kako preprečiti, da bi Stella bruhala ob vsaki vožnji? Jaz bi si jo rada vzela vsepovsod zraven vendar tega ne morem ker vedno bruha  :(. Zato tudi na srečanje huskyov ne morem priti (no če sem seveda vabljena  :) ) ker sem približno 190 km oddaljena in mislim, da Stella take dolge vožnje res nebi zdržala  :'(
Hjoj da bi se jaz znašla v takšni situaciji kot ti choha bi se verjetno pognala v nasprotno smer in tako bežala da bi cesto trgala  :o :P Na srečo sem z vasi in poznam vse pse tako da takšnih problemov nimam  ;D

Tudi naša je od začetka bruhala. Pomaga, da delaš najprej kratke razdalje z avtom in ji pred vožnjo ne daš za jest ali pit ne sme preveč. Počasi se privadi. Kje pa jo imaš v avtu?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6704 : 26 Januar 2011, 19:27:35
Bambi da ne bo pomote, jaz Albo dvignem ob prijaznem psu, nikoli ob napadalnem.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6705 : 26 Januar 2011, 19:48:13
Glede napadalnosti mam tut jst z Northom probleme. Tut če se samec hoče samo igrat North takoj naredi grbo in začne renčat. Ponavadi če je spuščen se normalno razume, razen če je drug pes isto dominatnen... pol pač ni kul. Nekak ga je že napadlo tok psov, da nevem gre takoj v ''obrambeni'' položaj. Počas počaaas počas se izboljšuje. Delaava pa predvsem na tem, da ne renči na druge pse. Tko da ja. Z zamislimi na dan :) Tole z cukanjem pri mojmu ne pomaga, dvigbt in zadržt v tem položaju sm pa fizično nesposobna.  :)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6706 : 26 Januar 2011, 20:48:42
Mogoče poskusit s sedi in pozornostjo na vodnika vsakič, ko koga srečate.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Stella*

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
  • Več kot vem o ljudeh, bolj cenim pse <3
Odgovori #6707 : 26 Januar 2011, 21:44:48
Rapgirl 1. je bruhala ko smo jo kupili in peljali domov bila pa je na zadnjih sedežih zraven mene in sem jo jaz držala v naročju, takrat je celo 3x bruhala ker je bila malo daljša razdalja, 2. pa ko smo jo peljali k veterinarju, sedela pa je odspredi zraven mene, ker je veterinar oddaljen samo 4km pa še tega ni zdržala, tako da sma potem domov šle kar lepo peš  ;D.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #6708 : 26 Januar 2011, 21:47:00
Rapgirl 1. je bruhala ko smo jo kupili in peljali domov bila pa je na zadnjih sedežih zraven mene in sem jo jaz držala v naročju, takrat je celo 3x bruhala ker je bila malo daljša razdalja, 2. pa ko smo jo peljali k veterinarju, sedela pa je odspredi zraven mene, ker je veterinar oddaljen samo 4km pa še tega ni zdržala, tako da sma potem domov šle kar lepo peš  ;D.

Mogoče bi ji bilo v kakšnem boksu boljše. ;) Pa poskusite jo počasi navajat na vožnjo. Naša je tut ful bruhala, pa se je potem navadila. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Stella*

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
  • Več kot vem o ljudeh, bolj cenim pse <3
Odgovori #6709 : 26 Januar 2011, 21:56:47
boks mi ne pride v avto (golf 4), bom pa poskušala na krajše razdalje, je pa še problem to da se avtov boji, ker je enkrat preskočila ograjo in jo je avto malo zbil (nič ni bila poškodovana, ker je avto na srečo počasi peljal), mi pa malo ugaja, da se boji avtov ker tako vsaj na cesto nima sile..



nebivedu

  • *
    • Prispevkov: 159
    • Točke: 0
Odgovori #6710 : 27 Januar 2011, 01:28:32
Lep pozdrav vsem skupaj. :) Imam psa huskya starega 7 let in pol. Do nedavnega se je do ostalih psov obnašal kar vredu. Pred približno 3 meseci pa ga je na sprehodu napadel ameriški stafford terier in mu poškodoval spodnjo čeljust. :( Imel je kar močno poškodovano, saj ni mogel piti dva dni, jesti pa 3 dni, pa še potem je bil dva tedna samo na mehki hrani in atibijotikih. Veterinarji so mu rano lepo oskrbeli, tako da je sedaj vredu. Nastal pa je problem, ker je postal napadalen do drugih psov. Zanima me, če ima kdo podobne izkušnje, in mi bi znal svetovati kako naj ga tega odvadim?

Začni drugače, ne z drvigom. Ko tvoj pes začne z zaganjanjem, počepni k njemu, ga umiri, prosi pa ostale lastnike, če lahko poležejo svoje pse. Ko se ostali psi uležejo, se bo tvoj počutil večjega o njih in jih bo lahko prevohal. Po tem pa naj nebi več renčal.

Midva sva pri Galu imela podoben problem z velikimi psi. Če je bil pes večji od Gala, ga je Gal probal ali napasti ali pa renčat in imet grbo. Če se je nasprotnik lepo ulegel in pustil, da ga je Gal prevohal, je bil potem čas za igro in Gal se je lepo igral z njim brez problema. Sedaj ko imava poleg še Snow, pa itak ni problema, ker ona prebije zid pri vsakem psu in se igra z njim, potem pa še Gal pride zraven in se tudi igra.
Problem je samo kak zelo dominanten samec, kateremu pa Gal noče prepustit svoje Snow in se je pripravljen stepst zanjo (big brother)  :P.

Alenko pa lahko pokličeš in če boš imela pri njej vaje, potem lahko tukaj gor napišeš, kdaj jih imaš, pa prideva še z najinima polarčkoma pogledat (se najina polarčka velikokrat igrata z Alenkinima ovčarkama).



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #6711 : 27 Januar 2011, 07:31:01
Alba delava na tem, samo ko je pes dosti blizu, se obnaša kot da ne obstajam  ::)
nebivedu: dobra ideja. Samo pri nama je problem, da se je zdaj začel zaganjati v manjše pse..Pomoje mu grejo vsi skupaj na živce, ker večinoma velik lajajo teli majhni...
Zdaj nama počasi že uspeva, da če drugi pes ne renči tudi on ne renči. No počasi počasi pa bo.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6712 : 27 Januar 2011, 09:00:09
North preusmeri pozornost takoj, ko vidiš psa v bližini, še predno ga North registrira. Morda se malo umakni iz poti.

Drugače pa tudi Alba ne mara malih bevskačev, ampak jih uspešno ignorirava zadnje čase.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


nebivedu

  • *
    • Prispevkov: 159
    • Točke: 0
Odgovori #6713 : 27 Januar 2011, 13:04:14
ša dva, samo da vrata od avta odpreš, že skočita vanj in čakata kdaj bomo šli. Sam da se vozita, pa sta vesela.



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #6714 : 27 Januar 2011, 13:21:08
To je pa strah pred avti kriv in zato bruha. Kuza mora it cez to fazo čes in ga dejansko postavis pred dejstvo. Avto naj sam obvoha...meci notri kaksne igrace, priboljske... glede pocepa in tolazenje psa ob napadu pa nebi priporocala. s tolazenjem psu se bolj potenciras vedenje.(pes razume tako: ce rencim dobim pozornost in me zacne tolazit).  Das ga v sedi polozaj(relax) in ce se kaj buni ga cuknes(malo) tolko , da tebe pogleda in naredi kontakt z ocmi.-pri huskyih je za dovolj, da se samo umiri. nimam casa se kaj napisat, ker se mi mudim...ampak sam tolko za enkrat. ;)



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6715 : 27 Januar 2011, 22:59:22
Res je! Sicer je v živo še nisem spoznala, mi je pa ravno te dni pomagala rešiti moj problem. Nisem več vedela, kaj bi naredila, pa sem se obrnila nanjo in mi je vse lepo razložila, pojasnila in dala nasvete. Če mene vprašaš, ne moreš faliti, če se obrneš nanjo.

Šmenta, tale datum srečanja mi pa ne ustreza. No, se bom pa kdaj drugič prišla nagledat huskyjev. ;)


Maja, ko bom šla jst z Lexom, se lahko pridružiš :) Upam da mi rata no  ::) :D

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #6716 : 27 Januar 2011, 23:02:29
ša dva, samo da vrata od avta odpreš, že skočita vanj in čakata kdaj bomo šli. Sam da se vozita, pa sta vesela.

to pa tud naš...kar čaka pred avtom, kdaj mu bom vrata odprla  ;D

in ja, tud naš ne mara NO in mix NO  :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6717 : 28 Januar 2011, 08:12:53
 ;) tudi naša bi skočila v vsak prtljažnik.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #6718 : 28 Januar 2011, 09:15:36
Maja, ko bom šla jst z Lexom, se lahko pridružiš :) Upam da mi rata no  ::) :D
Superca, z veseljem! :) (tudi jaz upam da mi nekoč rata :P)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6719 : 28 Januar 2011, 09:20:03
Lars samo čaka kdaj bo kufer odprt in bom jaz samo blinknila da se on not usidra  :o :D >:D