Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1911095

Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #1980 : 15 December 2006, 12:50:00
ta rainbow bridge, ki ga omenjajo, izhaja iz nordijske (vikingške) mitologije, le-ta pa je povezoval Midgard (stvarni svet, prebivališče ljudi) z Asgardom (njihovimi nebesi)...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1981 : 15 December 2006, 13:04:52
Dobro da imamo mi tebe, ki se spoznaš na te zadeva, da nas malo poučiš ;D

A mogoče poznaš celo besedilo? Meni je res všeč, samo tam piše da je avtor neznan, tako da mi ni jasno a je to potem vse iz nordijske mitologije, al si je avtor samo mal sposodu ???

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1982 : 15 December 2006, 13:47:09
SATIN... a bo poj tvoj mišek mojmu mušku ušesa popapal, k se srečamo? :'( ;D

Ne ne se bat mičkene ma rad v najhujšem primeru ti ga bo umil od gobčka od repa :o :D :P edino j epotrebno malo pazit da se potem malega umakne ko bi rad Lars svoj mir ;), ponavadi tako pokaže da se Lars malčku umakne ;)
Jah moj abrahamovec rabi občasno malce svojega dušnega miru :o :D, je ko njegova gazdarca ;) ;D :D :P


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1983 : 15 December 2006, 19:13:17
Maja, se je Aska že kej navadila?
Je že bolje glede vadbišča :)  Sedaj v tem času pokanja s petardami bo pa tudi čez dan notri.

Kakega hudega navala s pokanjem petard še ni, ponavadi je največ pokanja bolj okol božiča dalje. Glede sprehoda po mestu sem takoj zato. Letos je prav lepo okrašena Ljubljana z lučkami in mnogo več jih je kot prejšnja leta :o ;D Greva sedaj z Asko sedaj večkrat tam okoli :).

husky_girl  kako pa vama gre z Sany pri vaji glej? Kaj delaš na tem in kako napredujeta?

lp


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #1984 : 15 December 2006, 19:26:35
husky girl, po mojem je tale mavrica samo sposojena iz njihove mitologije... sama pesem ne spominja na vikingški stil...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #1985 : 16 December 2006, 10:30:36
Ja Aska, res sva malo napredovali, pa tudi popuščam ji nič več ;D Sva probali tudi tisto s hrano kot si predlagala in moram reči da je to res dobra vaja ;D Sedaj tudi veliko manj vleče kot je prej(sicer ima še vedno kakšne svoje trenutke, ampak res redko). Moje ovire so tudi že v delu, sedaj pa včasih improvizirava, tako da se malo zabavava. V glavnem, napredek je viden, sploh pa pri odpoklicu(hvala bogu ;D :P=)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1986 : 17 December 2006, 14:39:14
kje se skrivate vsi?  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #1987 : 17 December 2006, 18:34:19
živjo! ja ne vem kje se skrivamo, vsi komi čakamo sneeeeg :) pa še tolk ste spet napisal, da si morm prav čas vzet za vse prebrat :P kako kej vaši pesjanarji? albi in kanu se že pozna da je bolj mrzlo sta bla včeri čist v elementu(vlekla,tekla,grizla...) ;)
lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1988 : 18 December 2006, 12:34:08
Ma sej se nič ne skrivamo, plešemo ples za klic snega, Lars vsak dan tak žalostno pogleda v nebo češ KJE JE MOJ SNEEEEG!
Drugače pa navihanc uživa, dlako še vedno menjamo, čeprav se počasi ampak res počasi že zaključuje, malo mu še ven frli okoli riti, po repu in po vratu :D ::)



malena3

  • Gost
Odgovori #1989 : 18 December 2006, 12:45:44
Punce, pri nas gre sneg!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1990 : 18 December 2006, 12:47:29
Pol prideva pa z Larosm kmalu na obisk če bodo ceste lepo splužene in ga bo dovolj za valjat za enega razvajeneg pesjana ki sliši na Lars :o :D :P


malena3

  • Gost
Odgovori #1991 : 18 December 2006, 12:48:49
Ševede...kaj sploh rečeš Satin.
Bled je res krasen zasnežen.... :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1992 : 18 December 2006, 13:17:54
Imamo tudi mi snega mislim da se Larsu že počasi dogaja ko bo šel pa na sprehod ga bo kar metalo  :o :D No pa se je ples obrestoval ali pa so Larsove žalostne očke ganile oblake da so mu poslali snegca :o :D :P

Ampak na Bled vseeno pridema!


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #1993 : 18 December 2006, 13:21:21
Sem vam kar 'fovš' ko že imate sneg..Pri nas v Celju pa dežuje :'( :'( . Pa da ne bom off topic vsi imate zelo lepe pesjane :-*



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1994 : 18 December 2006, 13:59:06
No pri nas kao sneži mal, sam se nič ne opazi ;D jst nočm še snega :-\

Drugač sva bla pa z Dreamyem dons na pregledu spet, in je dobra novica :o
očitno je bila tista "bula" od vnetja, saj je izginila po terapiji z antibiotikih (to možnost mi je že zadnič reku veterinar, sam da je malo vrjetna), tako da sedaj je vredu in ne bo operacije še. Če se bo pa ponovilo, bomo pa pol videli.  ;)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1995 : 18 December 2006, 14:12:02
To je pa res lepa novica :D :-* no z nagrado ker pri vas ni snegca se lahko pridete valjat na našega seveda če ga bo zapadlo dovolj :o :D

Sem vam kar 'fovš' ko že imate sneg..Pri nas v Celju pa dežuje :'( :'( . Pa da ne bom off topic vsi imate zelo lepe pesjane :-*

Sej lahko na naš konc pridete mal pošnofat in se mal povaljat če pri vas ne bo hoti dol past :P :o Drugače so pa tvpji pesjančki prav tako lušni :-* :-* :-*

Ej mislilm vsi nekaj čarajo koledarčke ali pa majčke, madonca a bi se mi polarci tud kej zmenil pa neki sčarala skup  :o :D ;D Men bi en tako stenski kot namizni prav prišel, še posebaj namizni ;) :D


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #1996 : 18 December 2006, 14:33:41
Pri nas je že vse belooooo  :P :P :P

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1997 : 18 December 2006, 14:58:38
Pri nas tuuuuudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiii :P :P :P :P :P :o :D koliko ga je pa šele doma :o :P


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1998 : 18 December 2006, 15:05:43
Babe lej kaj ste nardile k niste ble pridne!!! da sneži :'( >:( :P :P :P

aja, na Cacib ljubljana in tromostovje bom jst delala pr haskijih :o :o tko da upam da me pridete kej pogledat :P :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1999 : 18 December 2006, 15:13:12
Cac veš da pridemo, sej veš da se učimo, da te navmo potem februarja v sramoto spravljal, da navš rekla da moraš zakrita okrog hodit :o :P :D >:D Tko da bomo tam okol tebe še najbolj vedril :D ;D

Smo ble čist pridne, so pa zato naši pesjani žalostno v nebo pogledval pa se jih je le ta usmilil pa jim je snehca poslal, je bil tud tvoj Dream med nijim, ga kar vpraš pa boš vidla :P :D ;D Se bo Dream tak fajn mel k je snehec zunaj :P :D :o, pa še Bode bo zdej bol na mehko padal :o :D :P


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2000 : 18 December 2006, 15:15:52
Pr nas ni še NIČ snega :P :P :P tko da bo Bode še kr neki časa na "trdo" padu :-\ ::)
Dreamya bom pa km pelala da bo sneg vidu :P
V LJ ga pa nočem >:(



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2001 : 18 December 2006, 15:34:59
Pol pa kr z obema na naš konc prid, sam bolj dopoldne ali pa zgodaj popoldne, proti večeru rade srne na polju kraljujejo da navš za njimi z Dreamom in Bodijem letala :o :D :P Da bo mali črnobeli mulc sploh videl kaj je sneg :D :P ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2002 : 18 December 2006, 16:35:55
Res na Blejskem koncu popoldne le snežiti je začelo :o, prej pa cel včerajšnji večer in noč do poldneva danes sam dež :(.

husky_girl no super, da napredujeta :o :). Se moramo spet dobiti, da bodsta lahko še kako novo vajo vadili :)

lp


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #2003 : 19 December 2006, 13:21:12
Kaj spet najdem na Bolhi...  ::)

KLIK1  IN KLIK2

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2004 : 19 December 2006, 14:35:46
No mi smo včeraj snegca dobili le za vzorec :'( >:( danes ga že ni več, edino ena cisto majcena zaplatka ga je pred Larsovim pesjakom, vprašanje če je še :-\

Se bo zgleda res treba čez vikend v avto vsest pa na Krvavec da se mi bo Lars tam malo po snegu znorel, da ga bo letos malo sprobal da ne bo pozabil kako zgleda in kakega okusa je :D ;D

Božič in Novo leto sta za ovinkom, pa ljudje mislijo da so peski krasna darila >:( Ja je prekrasno darilo če se zavedaš kaj boš dobil in kaj to darilo sabo prinaša - odgovornost, skrb za živo bitje,... ter seveda da je tako darilo s strani obdarovanca zaželjeno, v drugem primeru je bolje da ljudje zadevo prespijo in kupijo čokolado za pod smrečico.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2005 : 19 December 2006, 17:14:51
Nič se ne pohvalite kako je bilo v nedeljo na srečanju? A ste se sploh dobile potem? A je spet vse propadlo?

Dugače z Asko nisva šle gledat tekme v Postojno, sva rajši na gorenjskem bili. Kljub slabemu vremenu se je Aska nahodila in nalavfala in med sprehodom enkrat videla grozovit prizor na enem polju
http://aska1.moj-album.com/slike/5570553/sMbrmRmKFXtWuIfC.v.jpg
Kdo je povzročitelj tega ne vem, vem pa samo to, da so bili nato tudi krokarji pridno na delu.

Je kje še kaj sledu o snegu od včerajšnjega sneženja?

lp


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #2006 : 19 December 2006, 17:32:37
Aska,

jaz bom tebi kar odvzela licenco za slikanje, če nas boš s takšnimi fotkami hodila strašila. Madoniš je fotka...se mi je kar pomfri zataknu  ob pogledu.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


malena3

  • Gost
Odgovori #2007 : 19 December 2006, 18:23:26
Kaj spet najdem na Bolhi...  ::)

KLIK1  IN KLIK2

Maja, hvala ker si opozorila.
Za en oglas se je že vse preverilo in se je dala tudi številka v primeru, da nebi mogli oddati psičke.
Je dobil gospod tudi opozorilo, kakšna psička se oddaja.
Cena je izključno povračilo cepljenje.





aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2008 : 19 December 2006, 18:31:21
Aska,

jaz bom tebi kar odvzela licenco za slikanje, če nas boš s takšnimi fotkami hodila strašila. Madoniš je fotka...se mi je kar pomfri zataknu  ob pogledu.

Missa
Pa ne no, to bo najhujši udarec vzeti mi licenco za slikanje :-\..Tudi meni ta prizor grozen, kaj šele ko to videla v živo :'(

malena3 kako pa kaj Kal? Kakšnje nove slikce bi bile dobrodošle :o

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2009 : 19 December 2006, 18:32:40
Aska zgornja slika je spremenjena v povezavo. Moraš računat da forum pregledujejo tudi mlajši in ljudje z slabimi želodci, da ne bo kdo imel mor ;)

Lp nina