moja prijateljica in moj pes

gorac6 · 2624

gorac6

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
  • Kaj je lepšega od mojega Cofija?
: 14 Januar 2008, 16:52:41
imam prijateljico k  pride k meni se igra sam s mojim kužkom to se mi zdi bedno ker se pol jaz nemorem pogovarjat z  njo
ona si tut žeeli kužka in mi skos tarna kako je on  boga mislm  halo  ??? ??? ??? :o :o ??? ??? >:( >:( >:( >:D ^-^

Prijazna beseda in nasmeh lepši naredita svet.Ne najdeš na vsakem koraku pravega prijatelja.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 14 Januar 2008, 17:03:03
Oj!
Najprej, tudi jaz sem, ko sem hodila k Majcek se najprej igrala samo z njenim Maksom, potem me je pa imela ona dost in mi je to povedala  ;) Najbrž ona ne ve kaj te moti... Potem, a si ziher, da je ta pirjateljica tvoja prijateljica ali je samo ''prijateljica'', ker imaš kužata?
Povej ji kako se skrbi za kužka itd. In predvsem, da kužek ni samo igranje ampak je tudi sprehodi, zgodnje vstajanje odgovornost!!!  :)
Lp,Tjaša



tinka

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 16 Januar 2008, 22:59:26
Oj!

Jaz imam podobno izkušnjo.
Samo, da sem bila jaz v vlogi "čudne" prijateljice. :P        Ne poznam tvoje prijatejice, ampak lahko,da si miri "dušo".  Vsaj zame je bilo tako,ker mi je umrla psička,ki je z mano preživela skoraj 17 let in mi je bilo zelo hudo. Čez čas sem dobila psa, ki je sedaj z mano, ampak še vedno se zelo rada poigram in pocrtam psa moje prijateljice. ;).
No sedaj pa k tvojemu "problemčku". Jaz  bi jo še vabla k meni, ampak namesto ostati doma bi šla ven na sprehod. Lahko vzameš psa s sabo saj na sprehodu tekajo večino časa naokoli  ;)  in te tako ne bo več motilo njeno vedenje. Saj se lahko pogovarjate tudi ko hodite! Če pa veš, da ima vse možnosti za ga imet tudi sama jo pa po ovinkih napeljuj da si ga kupi!

Srečno ;D



gorac6

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
  • Kaj je lepšega od mojega Cofija?
Odgovori #3 : 17 Januar 2008, 13:41:19
hvala za idejo ampak je ta moja prijateljica taka da se ji neda preveč hodt na sprehod .
skoz govori kok bi ona vse počela za psa  se ji pa še v soboto zutri ko jo povabim ven noče pred pol dvanajsto nikamor

Prijazna beseda in nasmeh lepši naredita svet.Ne najdeš na vsakem koraku pravega prijatelja.


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 Januar 2008, 20:14:44
Kok so nekateri ljudje "čudni". Res da mojo psičko zjutri za 15minut pelje ven mami ali pa oči, jaz ves čas skrbim zanjo. Gorac6 katere pasme pa je tvoj kuža?



gorac6

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
  • Kaj je lepšega od mojega Cofija?
Odgovori #5 : 18 Januar 2008, 16:18:15
shih tzu je

Prijazna beseda in nasmeh lepši naredita svet.Ne najdeš na vsakem koraku pravega prijatelja.