Gospa Rozamunda....

Yo · 4481

Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
: 21 Januar 2008, 21:28:49
Čisto majhna, par gramov težka, pa si nas toliko naučila.
V tem malem telescu si prinesla s sabo toliko nežnosti, toliko inteligence, da smo se ti čudili vsi, ki smo te imeli moč spoznati.
Priznam, pisanje slovesa od tako drobne živalice mi ne gre od rok... Marsikomu se bo zdelo smešno, meni pa ta trenutek ni...
Hvala, ker si bila z nami,.
Upam, da smo ti bili dobri prijatelji, da smo ti dali vse, kar ti je življenje bilo pripravljeno nuditi... in počivaj v miru.
Najbolj te pogreša moja Acika, ki joka, joka, joka... Imej se lepo, miška moja mala.

Nikoli te ne bomo pozabili.
Veš, ljubezen in naklonjenost se ne meri v velikosti, gramih... Naša si bila  :'(


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 21 Januar 2008, 21:47:44
Še preveč dobro vem, kako je :(. Čeprav me je le malokdo razumel, po smrti hrčka sem jokala še najmanj cel teden. Iskreno sožalje, naj uživa tvoja miška z mojim miškotom tam, na lepšem :'( :-*



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #2 : 21 Januar 2008, 22:36:41
Nikoli nam ni in nam ne sme biti vseeno ob izgubi dragih živih bitij,ki so delila svoja življenja z nami... Malimiceni mišek ali velika ogromna krava. Če smo imeli radi,smo imeli radi...Ni smešno,še manj pa lahko.
Sožalje...



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 21 Januar 2008, 22:38:35
Yo, čeprav besede v tem trenutku ne pomenijo veliko ne tebi in ne tvojim bližnjim, ki so imeli to male bitjece radi. A vseeno naj ti rečem par besed v sožalje. Gospa Rozamunda se ima navkljub temu, kako se je imela pri vas fanj in ji je bilo pri vas všeč, se ima dobr tudi na drugi strani mavrice, kjer se igra s sorodnimi dušami in od tam čez pazi na vas in vas opogumlja in vam sporoča da gre življenje dalje in da jo imejte sicer v lepem spominu a ne žalujte predolgo.

Besede so sicer en kup črk, a mogoče ti bodo čez teden dva kaj več pomenile kot sedaj.

Sožalje  :'(

Ana



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #4 : 21 Januar 2008, 22:39:28
O, pikica mala. :( Yo, moje sožalje...


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 21 Januar 2008, 22:59:13
Hvala vam.

Prejšnji post sem napisala in se zraven zavedala, da se mi boste mogoče smejali... Jočem za mišjo. Kako morbidno. Totalno morbidno. Ah...
Prva miš je k nam prišla slučajno (čez okno) in tudi čisto slučajno preživela (v šoku, ko mi je dobesedno v naročje padla, sem jo fliknila čez celo sobo v steno). Hvalabogu ali komurkoliže je preživela, jaz pa sem jo uspela ujeti. No, nekaj tednov je bila v terariju in je nihče razen mene je ni niti pogledal. Saj veste, miši... No, po nekaj tednih je moj dragi (ki miši sploh ne odobrava) prinesel nov terarij in hkrati predlagal, da miška nujno rabi družbo.
No, potem smo kupili kletko, tako, da jim bo udobneje. Korak za korakom..
Tako sta potem prišli še dve, ga. Rozamunda in ga. Cruela...
In tako so srečno živele... Ja, do zdaj...
In zdaj sem se šele zavedla, da miške živijo zelo malo časa in...
In zdaj sem totalno v badu In me je strah, kaj bo z ostalima dvema, ker so bile zelo navezane ena na drugo.
In sem jezna sama nase.
Sem si že obljubila, da glodavcev ne bomo imeli več zaradi prekratke življenjske dobe.
Sem jezna sama nase, ker sploh nisem opazila, da je kaj narobe. (normalno je jedla, gonila kolo, šla spat... no, ni se več zbudila)..
Res, res sem slabe volje, otrok mi joka, jaz pa samo ponavljam, da ni bilo rešitve. Ja, ko sem zjutraj vstala, je bilo prepozno za vse. Bi bilo lahko drugače? Ne vem.
Mene trenutno samo boli. Zelo. In nekdo nam zelo manjka.


Mel

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 2
  • ...moj sonček...
Odgovori #6 : 21 Januar 2008, 23:13:37
Iskreno sožalje ... kot si rekla, ljubezen se ne meri v gramih. Naj počiva v miru, saj veš, nekoč, nekje se ponovno srečamo.

Srce ima razum, ki ga razum ne pozna...
http://orix.moj-album.com/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 21 Januar 2008, 23:23:46
Tudi tebi, Mel, hvala.
Ja, upam, da jo še nekje nekoč srečam in da priteče k meni na moj "ne žvižg, bolj cvrečanje med zobmi", tako  kot se je vedno odzvala.
Tako radi smo jo imeli. Upam, da je našla pot do mavrice in da je tam nekje. In da se je imela lepo z nami.
Srečno, miši, tudi danes mislim nate.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 22 Januar 2008, 07:33:30
Oj!
Luštkana mala pikica :* Sožalje  :'( Mi smo pred tik pred odločivijo-uspavati ali ne :'( :'( :'( ...
Lp,Tjaša



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #9 : 22 Januar 2008, 09:13:12
Joj! Sožalje!  :'(

Pa glih pred kratkim smo se nekaj o tem pogovarjali...  :(
Koliko je bila pa stara?
Jo je verjetno kap zadela. V bistvu je to lepa smrt pa naj se še tako morbidno sliši.  :-\

Drži se!

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #10 : 25 Januar 2008, 13:34:43
 :'(  Iskreno sožalje!



fuži

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 25 Januar 2008, 16:26:13
 :(

"za vsako rit palca rase"


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #12 : 25 Januar 2008, 16:48:01
Sožalje.  :'(  Čeprav ji je bilo pri tebi zelo lepo, ji bo tam čez mavrico tudi.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #13 : 25 Januar 2008, 19:14:46
Iskreno sožalje :(

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 25 Januar 2008, 22:25:04
Sozalje :(



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #15 : 18 Februar 2008, 12:43:43
Yo vsako živo bitje, ki nam s svojo prisotnostjo nekaj pripomore k lepšemu vsakdanu, si zasluži dostojno slovo.
Verjemi marsikdo od nas bi jokal, pa čeprav za miško.

Moje sožalje.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #16 : 18 Februar 2008, 12:49:44
O shit.Iskreno sožalje...miška mala je odšla na drugi svet polna VAŠE ljubezni in zavedaj se,da si ji dala najboljše kar si ji lahko.Zdaj zvezdica na nebu :'(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Ancy1984

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 0
  • Kira moja najvecja zvezdica :D
Odgovori #17 : 26 Februar 2008, 11:11:11
Sozalje tud iz Moje strani

Kira moja najvecja zvezdica