Zbirateljstvo po pasje

MIŠA · 1776

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
: 24 Januar 2008, 23:04:52
Zanima me ali sem samo jaz tako mahnjena na razne pasje izdelke in produkte, ki so vezani na nase vsakdanje zivljenje ali je se kdo, ki je tako cuden kot jaz.  ;D

Kot otrok sem zbirala sarvjetke z pasjimi  in macjimi motivi ( a sem jih kasnje podarila eni puncki, ki je imela tezko otrostvo ) Potem sem presaltala na kavne skodelice in kozarce, sedaj zbiram  predmete raznih motivov mojih priljubljenih pasem: stare razglednice, antikvitetne kipce pasjih skulptur, pasje knjige in specialne revije, znamke z motivi mojih pasem,  stenske koledarje, torbice z motivom psa, zanimive pasje skatle od briketov ali kuhinjske skatle s pasjimi motivi. Imam tudi racunalniske podloge za miske, unikatne zlatarske izdelke, majcke, puloverje, brezrokavnike, copate...

Tukaj bi si lahko tudi zamenjevali stvari, ki jih imamo viska ali svetovali kje se kaj dobi ali obvescali kaj je kdo nasel uporabnega na kaksnem bolsjaku ali razstavi. Lahko naredimo tudi mini trgovinco in si izdelke narocujemo prekot tistih, ki kdaj potujemo na vecjo razstavo.

Na to idejo sem prisla, ker si ze dolgo zelim tisto kovinsko skatlo od Pro Plana na kateri je gor mastino pasja glava. Ce jo kdo poseduje in se ji je pripravljen odpovedati... ali ve, kje bi jo lahko kupila naj mi proooooooosim sporoci.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 05 April 2008, 08:13:28



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #2 : 06 April 2008, 10:11:27
O, TYASHY, hvala!

Jaz sem pod zbirateljstvo imela v mislih kaj taksnega:



ali taksnega:









ali tole:







In tiste skatle za brikete se vedno nisem nasla :(

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 06 April 2008, 10:27:05
Oj!
WoW, hudo! Jaz sicer zbiram znamke ampak mastino pa nimam nobene... Imam samo Kraševca in svetovno prvenstvo reševalnih psov... Lonček imam pa od Pedigre, psi so zakon.
Škatlo pa nevem kje bi našla...
Lp, Tjaša



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #4 : 06 April 2008, 10:31:18
O, super! Imas mogoce kaksno znamko krasevca viska? Bi jo takoj odkupila ali zamenjala za kaksno znamko od mastina, ce te zanima?

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #5 : 06 April 2008, 10:48:17
Hehe, jaz imam doma tudi takole skodelico ;D


Miša, super imaš, sploh pa tale mi je zelo všeč: :)


Lp



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 06 April 2008, 11:16:31
Oj!
Ne, nimam nobene viška :( Vem pa, da se kupijo na pošti v packu slovensko živalstvo :) So pa mislim, da okoli 4-5€...
Lp, Tjaša



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #7 : 07 April 2008, 09:01:06
*star*, hvala!

TYASHY, tudi tebi hvala!
Grem danes na posto in bom se povprasala za temile znamkami. Upam, da jih se imajo!

Drugace pa, ce koga zanimajo znamke, jaz naso prvo osebno znamko z motivom mastina prodajam za 2 € + postnina za kos. Rada bi jih cimprej porabila, da bi dala delat drugo.

Izgleda pa takole:



Vec si lahko preberete na spletni strani:http://www.osebneznamke.org/zanimivosti.aspx

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.