CANIDAE

irenchy · 124093

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 21 Junij 2005, 15:53:59
No mi zdaj jemo 14 dni Canidae in smo super zadovoljni :). Prej smo jedli Nutro pa smo se ga prenajdli ;D.......pa smo zamenjali na eukanubo....in groza.....zacetek prhlaja, izpadanje dlake, driska >:(......pa smo sli na Canidae in ze takoj se je pokazalo, da je bilo tisto res od hrane......zdaj se pa veselo basemo z to hrano! ;D

Prodajajo jo samo v trgovini Gali & Nika na Linhartovi v ljubljani.!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 21 Junij 2005, 18:06:35
Hrano Canidae imajo v Ljubljani tudi v trgovini Maks in Lučka, Dunajska 203. V Mariboru jo prodaja Zoo Dingo, v Novi Gorici pa Veterina Gorica.

Pa še spletna stran uvoznika hrane Canidae  ;)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 21 Junij 2005, 20:35:18
A ni bilo tako, da se nekaj časa te hrane ni dobilo??

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #3 : 21 Junij 2005, 21:42:34
A ni bilo tako, da se nekaj časa te hrane ni dobilo??
Ja...nekaj casa res ;).....zdaj pa se jo nekaj casa ze da dobit...samo v nekaterih trgovinah:):):):)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 25 Avgust 2005, 17:25:20
No evo pa smo tudi mi kupili CANIDAE.

in najprej presenečenje :o ko pogledaš na deklaracijo ni nikjer pese, koruze, pšenice. Zaenkrat smo zadovoljni, Smart jo je pojedel komaj en majhen žakelj (2kg), ki smo ga vzeli za probo. Danes pa smo šli po tavelikega 18kg.

Cena : 2kg je 2890, 00 sit
         18kg je 13.000, 00sit (malo več kot 13.000 samo nimam računa pri sebi)

Rumba ima zaenkrat še svojo porcijo Pro Plana, ko ga bo zmanjkalo bo tudi ona na Canidae, mačkon pa najbrž na Felidae, zaenkrat me je tale hrana vsaj z sestavo najbolj prepričala.itak pa dobivata zraven še kuhano hrano ali pa svaj dodatke  briketom, ker so sami briketi Bljak. :P

Kakšni bodo odzivi bomo pa še videli.

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 28 Avgust 2005, 14:17:43
hm ... a ta Canidae je tut za mlade pse ... velikih pasem ... ker če je ... jaz bi to kupla ... drugače bomo verjetno puppy choice ... mi je uspel mami prepričat za boljšo hrano ... :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 28 Avgust 2005, 17:25:25
Nastya Canidae je samo ena vrsta, ampak je primerna tako za mladiče, odrsale kot za seniorje. Če mene vprašaš je mislim, da trenutno ena najbolj kvalitetnih hran na Slo. tržišču. Mi smo zaenkrat res zadovoljni.

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #7 : 31 Avgust 2005, 15:43:31
ja canidae je za vse pse...mislim briketi niso razdeljeni na puppy itd. ampak so za vse iste. posebej je samo za pse, ki imajo probleme s težo.

Citiraj
Če mene vprašaš je mislim, da trenutno ena najbolj kvalitetnih hran na Slo. tržišču. Mi smo zaenkrat res zadovoljni.

ja res je super....mi smo zelo zelo zelo zadovoljni. Samo Rondo poje okoli 35kg ene hrane potem pa štrajka in noče več jest tako, da se zdaj selimo na kaj drugega! Mi lahko kaj priporočate? razmišljala sem v smer bosch? satis faction?
techi-cal?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #8 : 31 Avgust 2005, 20:28:48
hmm... a pa je potem tudi taka za mladiče velikih pasem a je samo za mladiče, ker je zelo važno da se mladič npr. novofundlandec pravilno razvija ane... ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 31 Avgust 2005, 20:35:45
M|my obstajata samo dve vrsta hrane ena, ki je primerna za mladiče, odrasle, seniorje (ena vrsta za vse!) in ena, ki je primerna za občutljive pse tudi take, ki imajo sladkorno recimo itd.

Je pa glede na sestavo najbolj kvalitetna hrana pri nas.

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #10 : 31 Avgust 2005, 21:18:54
tisto, za probleme s težo bi pa blo fajn ... ker naš ima 21 kg in pol pa je star nekaj več kot 3 mesece ... v glavnem ... veterinar je rekel da bo treba manj jest ... ;) :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #11 : 23 September 2005, 09:50:03
Takole mi smo zdaj na Canidae že en mesec, in rezultati so odlični. Dlaka je postala gostejša, svetleča, mehka. Kakci so ok, nehali smo se praskat in grizt do krvi (prej se je začel praskati po 1 tednu!). Prej smo vedno stran vrgli vsaj tri sklede briketov tedensko, ker jih enostavno ni pojedel ne glede na to kaj sem zmešala zraven, zdaj pa... moram potrkat, nismo pustili še niti enega obroka.

Torej mi smo navdušeni in če ne pride na naše tržišče še kaj boljšega, ne menjamo več!

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #12 : 23 September 2005, 15:42:09
Jaz imam pa eno vprašanje. A mogoče kdo ve, če imajo v kakšni trgovini v Kranju to hrano?  :)


Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #13 : 23 September 2005, 15:51:56
mary ne v Kranju je žal ni, niti je v nobeni trgovini nočejo naročit :-\

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #14 : 23 September 2005, 15:59:13
Aha, škoda. Potem bomo zgleda ostali kar na Satisfaction, saj me starši ne bodo vozili v Ljubljano po hrano :-\

Lp, Marusa


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #15 : 08 December 2005, 00:06:59
Jaz imam vprasanje... torej tisti ki ste bili na Canidae pa ste menjali... zakaj ste menjali?

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #16 : 08 December 2005, 09:51:51
Pri nas drugih težav pri Canidae ni bilo, niti praskanja, grizenja, obarvanja.. je bilo pa vsaj če zdaj primerjam veliko iztrebka, pa tudi ta ni bil tako trd kot zdaj ::).

Lp nina





Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #17 : 08 December 2005, 10:04:27
Zdaj imate AG?

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #18 : 08 December 2005, 10:07:47
Zdaj imate AG?
Aha.

Ti si tudi menjala iz Canidae na Ag,  a ne? Tudi kakšen poseben razlog?

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #19 : 08 December 2005, 10:18:07
Isti kot pri vas :) Prevec iztrebkov (3 obroki na dan, 8x je sel kakat :o ::))

Vona pa ostaja na Canidae.

battito animale


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #20 : 08 December 2005, 10:20:09
(pa se bolj prakticno je, AG mi dostavijo na dom, po Canidae se pa moram vozit v Ljubljano...)

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #21 : 08 December 2005, 10:22:04
Ooo madona :o :o

Pri nas je Smart pri dveh obrokih kakal trikrat. Ampak vsakič toliko, da je zeeeeeeeeeelo težko šlo vse v eno tisto  črno vrečko za pasje kakce, če sem imela pa sabo kakšno drugo pa itak ni bilo šans, da bi brez problema vse spravila v eno.

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #22 : 08 December 2005, 10:24:40
Meni se Canidae drugace zdi malo bolj kvalitetna od AG. Samo ocitno je za nekatere premocna ???
Vona ima sicer malo mehkejse iztrebke in tudi malo vec, ampak v mejah normale.

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #23 : 08 December 2005, 10:49:32
Saj po sestavi je bolj kvalitetna. In mi bomo sigurno občasno še jedli Canidae, ker se mi Smart itak po 5kg naveliča hrane in zdaj ga že silim z lososom, da mi vsaj kaj poje.

Je fino če imaš kakšno alternativo, za katero veš, da se dobro obnese da lahko zamenjaš ko se ti ene naveliča.

Lp nina

p.s. drugače pa me od hran mika Azmira, samo je v Slo. ni. Bi bilo za probat kako se obnese; ;)




irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #24 : 08 December 2005, 15:10:24
mi smo šli stran od canidae izključno zaradi tega, ker pač naš gospod se je odločil da on pa tega ne bi več jedel. drugače pa je bilo vse super. smo menjali takrat na bosch in zdaj na AG.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #25 : 26 Januar 2006, 18:46:58
Moja pa je bila dolgo časa samo na briketih BiOMill Junior MAXI, pa se jih je gopsodična naveličala. Nato sem ji en kratek čas dajala Canidae pa jih ni marala, za tem  AG, katere ima zelo rada. Ker pa sedaj spet biomillove brikete rada je ji pač dajem oboje vsakih po malo. Sedaj spet sprazni skledo, no seveda dobi zraven malce dodatkov, ker malce zbirčna je...lp


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #26 : 17 Februar 2006, 13:20:00
Da porocam, mi smo spet na Canidae, zdaj ze en mesec... po 2 vrecah AG... ker je tudi po AG imel mehke iztrebke, se mi je zdelo, da ce ze jih ima, pa naj jih ima po Canidah (so mi bolj vsec od AG, ker imajo vec kot 1 vrsto mesa).

Iztrebki so se cudezno popravili, so normalni in v popolnoma normalnih kolicinah, dlaka je se lepsa ???
Ker sem mu ukinila dodatke k hrani, ker je moral "shujsat" :-[ sem ugotovila, da najboljse funkcionira na samih briketih...

Ne vem, ali je vse skupaj posledica samo hrane, ali odrascanja, ali cesa... ampak zaenkrat ostajamo na Canidah.

battito animale


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #27 : 17 Februar 2006, 13:29:00
Moja osebna izkušnja s Canidae je, da gre za zelo kvalitetno hrano, ki pri psih, ki so navajeni kuhane hrane ne povzroča nobenih težav, iztrebek je popolnoma normalen in v normalnih količinah, dlaka in kondicija pa je super.

Pri psih, ki so bolj občutljivi na menjavo hrane (ali pa jedo večinoma briketirano hrano) pa jo je potrebno zelo postopno uvajati. Jaz sem menjavo delala 3 tedne (pri 23 kg psici občutljivi na menjavo hrane), saj sem prvič, ko sem jo naredila hitreje, dobila enak rezultat kot Ninci. Sedaj pa je super. Kot sem že večkrat napisala, po mojem mnenju je to najkvalitetnejša hrana trenutno dobavljiva na našem trgu.

+1


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #28 : 17 Februar 2006, 13:33:55
Meni se tudi zdi najbolj kvalitetna... zato sem takoj, ko sem dobila mladicka, v priblizno 1 tednu menjala iz Pro Plana na Canidae. Ampak je bilo obupno veliko iztrebkov in ful mehki, in ker se to ni hotelo popravit, sem probala AG.
Na AG je bilo nekaj casa uredu, potem je tudi tam dobil mehke iztrebke... zdaj sem sla na Canidae v 3 dneh... in je uredu.

Mogoce so bili briketi premocni za mladica... glede na to, da mora dobit vecjo kolicino. Ne vem.

battito animale


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #29 : 17 Februar 2006, 17:11:06
Hojla!

Mene pa zanima, ali je cena za 18 kg še zmeraj ista (kot tista, ki jo je pred časom napisala Ninci)?

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com