CANIDAE

irenchy · 123826

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #30 : 17 Februar 2006, 17:17:53
Tebi je najblizje veterina v Kromberku; tam smo jo kaksen teden nazaj kupili za 13.500.

V Ljubljani so jo baje podrazili, ampak nismo se porabili te vrece, tako da ne vem.

+1

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #31 : 17 Februar 2006, 17:21:16
Kot sem že večkrat napisala, po mojem mnenju je to najkvalitetnejša hrana trenutno dobavljiva na našem trgu.

Se popolnoma strinjam.

Mogoče bi pa res poskusili še enkrat z postopnim uvajanjem. Bomo videli...

Lp nina



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #32 : 17 Februar 2006, 17:29:39
Hvala za odgovor!
Tudi jaz malce razmišljam o Canidae. Probat ne bi škodilo...

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #33 : 17 Februar 2006, 20:16:46
Newfka kako to? Nutro ne ustreza več?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #34 : 17 Februar 2006, 23:04:09
Ne, ne, Nutro je čist v redu in super hrana, samo sem razmišljala, da ne bi škodilo poskusit še kaj drugega, sploh pa ker gre za Canidae, ki baje med vsemi hranami, ki so na voljo v Sloveniji povzroča najmanj alergji oziroma sploh nič. Edino, kar me je zdaj začelo skrbet, je kakec, kajti na Nutru ima Šado čisto trd in majhen kakec, pa upam, da po Canidae (če sprobam  ;) ) bo imel tudi tako.
Je pa res tudi, da se mi je zdel prej Canidae precej drag, zdaj se je pa še Nutro prav svinjsko podražil (15 kg lamb & rice stane 12.400 SIT) in pridem s Canidae celo malček ceneje skoz. OK, to samo mimogrede, ne bom se zaradi  100, 200 tolarjev gnala.  ::)  ;)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #35 : 17 Februar 2006, 23:44:52
Aha pol super, sem misla da so kaki problemi  :-[  ker jaz npr. ne bi menjala hrane ki psu odgovarja. Ampak vsake toliko pa tudi ne škodi zamenjat pa še kej probat  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


NyNy

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • X¤x- PsI sO zaKon! -x¤X
Odgovori #36 : 14 Marec 2006, 18:07:45
Cena : 2kg je 2890, 00 sit
18kg je 13.000, 00sit (malo več kot 13.000 samo nimam računa pri sebi)

Ja, cene se od trgovine do trgovine razlikujejo ni pa nevem kako velikih razlik. Canidae hrano, pa lahko naročite tudi preko interneta oz. e-maila in je tudi cenejša.

Naprimer, jaz sem kontaktirala koliko stane preko interneta vreča 2,3kg in so mi odgovorili da je cena 2.540sit (10,60€)! Konzerve (0,37kg) pa 435sit (1,82€).

Vendar zaradi transportnih stroškov pri pošni dostavi je potrebno malih vreč naročiti najmanj 3, pločevink pa eno paleto (24 pločevink). Če je naročilo manjše, stroške dostave krijete sami, v nasprotnem primeru pa pač oni. (Možna je tudi kombinacija naročila: 2 mali vreči + 12 pločevink (pol palete) = pokriti stroški dostave z njihove strani).


Lp, Nina


alenka

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 4
Odgovori #37 : 14 Marec 2006, 23:18:36

Kje se jo pa lahko naroči? A je mogoče tako naročit tudi testerčke?





maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #38 : 15 Marec 2006, 09:48:01
direktno pri uvoznici http://www.sen.si/canidae.htm.
Kako je pa s testercki pa ne vem. Mislim, da so jih nekaj casa nazaj imeli v Maxu in Lucki, ampak ne vem, ce jih imajo se.
Cena tavelikega zaklja naj bi bila pa tam okrog 18, 19 kSIT. Jaz zadnje vrece se nisem porabila, tako da nisem sprasevala za tocno novo ceno.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #39 : 15 Marec 2006, 12:06:33
A se res da narociti pri uvoziku, da ti po posti posljejo??? Nisem vedela. To je super! Da mi ne bo treba po hrano vedno v Ljubljano...

maja01, je cena res po novem 18.000 :-X? Zanimivo, v Novi Gorici je 15.000 (po podrazitvi...). Koliko pa je direktno od uvoznika, ve kdo?


battito animale


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #40 : 15 Marec 2006, 14:02:52
ne vem, ce se da zmenit, da ti posljejo po posti, vem da se da zmenit, da ti Jasna pripelje, ko pripelje npr. v Lj, oz. za MB se da zmenit, da dvignes pri njej. Tisit link sem napisala za testerce - tisto pa skoraj gotovo lahko dobis po posti.
Za ceno sem napisala, da ne vem tocno, te stevilke so omenjali preden se je hrana podrazila, jaz jo se imam, tako da se nisem pa se nic zanimala kaksna je tocno nova cena. Bom povedala, ko bom sla po nov zakelj.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #41 : 20 Marec 2006, 19:29:29
No, da se zmenit za dostavo na dom. Cena za veliko vreco (18 kg) na tak nacin je nekaj manj kot 16.000 SIT.

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #42 : 07 Junij 2006, 18:53:48
18kg zdaj torej stane okoli 16 tisoč tolarjev?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #43 : 07 Junij 2006, 21:09:14
Imam ravno racun na mizi ;) 15.280

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #44 : 07 Junij 2006, 22:14:35
Hvala  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #45 : 17 Junij 2006, 21:08:29
Mi smo ravnokar(včeraj) prešaltali na Canidae.
Ko bo minilo dovolj časa za podajanje ocen,bom povedal,kako smo zadovoljni.



Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


mero

  • *
    • Prispevkov: 63
    • Točke: 1
Odgovori #46 : 08 Oktober 2006, 20:20:57
Tudi moja psička je po novem na canidae in sem zelo zadovoljna. Nehala se je praskati (eucanuba) in kakec ima normalen, kar po hillsu in eucanubi ni bil. Zelo sem zadovoljna. Zamenjavo sem naredila na hitro a vseeno ni bilo problemov s prebavo.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #47 : 22 Oktober 2006, 11:37:58
Canidae lahko dobiste tudi v Pikinem butiku v Markovcih pri Ptuju, pesjanarji pa jo lahko naročite tudi preko zs name, cene so enake kot pri uvozniku. Lps



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #48 : 26 November 2006, 13:12:11
Jaz sem se odločla da bom tudi probala to hrano, če Urška pravi da je dobra potem sigurno drži:)
Pa upam da bo Bugzu všeč.

Aja Urška kaj se mogoče spomniš koliko kg je imel Pax pri 15 mescih?

Lp

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #49 : 30 November 2006, 21:34:31
 :( Za pse z alergijami pa nimajo ???

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #50 : 04 December 2006, 21:10:00
Zdaj se Canidae dobi tudi v trgovini Smrček na Malem trgu v Ljubljani. Imajo tudi testerčke. Sem bila ravno danes tam... Mogoče to komu prišpara kakšen korak ali dva ;)
lp
T.

8)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #51 : 05 December 2006, 18:02:44
Zdaj se Canidae dobi tudi v trgovini Smrček na Malem trgu v Ljubljani. Imajo tudi testerčke. Sem bila ravno danes tam... Mogoče to komu prišpara kakšen korak ali dva ;)
lp
T.

Tudi sama sem pravkar od tam - testerčkov še ni zmanjkalo, prodajalka pa je zeloo prijazna.
Ker Lum štrajaka na Nutri (kakor očitno tudi nekateri drugi), bomo sprobali nekaj novega.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #52 : 05 December 2006, 20:46:39
Zdaj se Canidae dobi tudi v trgovini Smrček na Malem trgu v Ljubljani. Imajo tudi testerčke. Sem bila ravno danes tam... Mogoče to komu prišpara kakšen korak ali dva ;)
lp
T.
O super, potem greva z Asko kmalu po testerčke v Smrčka. Prodajalke so res vedno zelo prijazne :)..lp


peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 06 December 2006, 15:08:56
a potem pravite da je boljši C kot pa Biomill in AG, sam jast ne vem ker nima pa ovčjega mesa ki je za alergije, tako da mi piščanec nič ne pomaga. kaj pravite na ostale dve znamki?



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #54 : 06 December 2006, 15:22:46
Vse tri znamke so med najkakovostnejšimi v Sloveniji. Jaz sem z Canidae zelo zadovoljna. Če bi rad hrano za pse z alergijami mislim da jo ima AG, poglej si malo na njihovi spletni strani.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #55 : 06 December 2006, 15:30:38
Pri AG imaš recimo jagnjetino in riž ali lososa, pri Biomillu imaš Biomill sensible. Odvisno zakaj in kakšne težave ima tvoj pes. Mi imamo recimo težave po hrani, ki vsebuje ravno jagnjetino. Tudi če mu dam samo kuhano jagnjetino so posledice... (jih raje ne bi opisovala, ker se ne pozna samo na koži  ::)) Tako da ni pravilo, da je jagnjetina za alergije, včasih se jo je priporočalo, ker take sestave v drugih hranah ni bilo in je bil odziv organizma na jagnjetino in riž v večini pozitiven. Danes pa so popularne hrane proti alergijam recimo z krompirjem in ribo. Odvisno pač od psa do psa. Mi smo tudi trenutno na canidae, zaenkrat brez težav tudi iztrebek je veliko boljši kot je bil v prvi rundi hranjenja z to hrano in sem zadovoljna, ni pa nujno da bo vsak.

Lp nina



peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 06 December 2006, 15:47:02
a pol so psi najredkeje elergični na lososa oz. ribe. Ne vem ali bi vzela biomill ovca+riž ali AG losos



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #57 : 06 December 2006, 15:47:49
a pol so psi najredkeje elergični na lososa oz. ribe. Ne vem ali bi vzela biomill ovca+riž ali AG losos

Odvisno tudi od ostale sestave. Lahko mu ne odgovarja, pšenica, koruza, ...

Lp nina



peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 06 December 2006, 15:49:49
bom najbrž naročila losos, ker se mi ovce preveč smilijo



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #59 : 06 December 2006, 15:51:27
ali mogoče kdo ve kako je zdaj s tem losos in krompir, ali je ta krompir obdelan tako da ne škodi psu? Vedno sem mislila, da krompir psu škodi, zdaj pa večina detnih hran vsebuje le tega.

Peki, ja v večini tudi veterinarji predpišejo hrano na ribji osnovi, ravno zaradi minimalne možnosti pojava alegije na ribo.

LP