CANIDAE

irenchy · 123420

peki

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 06 December 2006, 15:52:37
hvala

glede krompirja pa sem tudi jaz v dvomih



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #61 : 06 December 2006, 15:57:23
http://www.sen.si/canidae.htm  piše, da Canidae ne vsebuje žitaric  ;)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #62 : 06 December 2006, 16:10:18
a pol so psi najredkeje elergični na lososa oz. ribe. Ne vem ali bi vzela biomill ovca+riž ali AG losos

Vzami nekaj, kar pes se ni jedel - ce se nikoli ni jedel ribe, vzemi ribo, ce se ni jedel ovce, vzami ovco...

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #63 : 06 December 2006, 16:14:40
Kast, da krompir škodi psom je staro prepričanje ;) Krompir

Lp nina



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #64 : 06 December 2006, 16:39:14
Kast, da krompir škodi psom je staro prepričanje ;) Krompir

Lp nina
Hvala Nina.


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #65 : 06 Januar 2007, 09:06:12
Canidae hrano je po novem možno dobiti tudi v trgovini

Pikin butik, Čebelarska 19, Ljubljana - Dravlje

Kmalu bo na voljo tudi okus jagnjetine...  ;) Lps



Miki-Kodeljevo

  • Gost
Odgovori #66 : 06 Januar 2007, 10:23:00
http://www.sen.si/canidae.htm  piše, da Canidae ne vsebuje žitaric  ;)

 Kje si pa še videl da je riž žitarica. Saj raste v močvirju.  :P :D ;D



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #67 : 06 Januar 2007, 12:08:46
Kje si pa še videl da je riž žitarica. Saj raste v močvirju.  :P :D ;D

Miki- inteligenten in izobražen na vseh področjih  ;D :D :o

Tvoje izjave enostavno blestijo, tako v temi o rodovnikih , kakor tudi na Akvazinu , kjer debatiraš o ribah  ;D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #68 : 07 Januar 2007, 15:35:05
V akciji imamo 15 kg chicken&rice od Canidae in sicer je 10% popusta. Lps



šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #69 : 08 Januar 2007, 10:43:25
Mi zdaj tudi papamo Canido in smo zaenkrat zelo zadovoljni. upam, da bo tako tudi ostalo.

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #70 : 09 Januar 2007, 19:13:11
Od jutri naprej bo v Pikinem butiku v Ljubljani (Čebelarska 19 b, Dravlje) na voljo tudi Canidae lamb&rice:



Sestavine:
Jagnječja mesna moka, rjavi riž, olje oljne ogrščice (konzervirano z mešanimi tokoferoli), laneno seme, moka iz mlade lucerne sušene na soncu, sončnično olje, jagnjetina, lecitin, kalijev klorid, holin klorid, linolna kislina, izvleček rožmarina, izvleček žajblja, dehidriran Enterococcus faecium, dehidriran produkt fermentacije Lactobacillus acidophilus, dehidriran izvleček fermentacije Aspergillus oryzae, dehidriran izvleček fermentacije Bacillus subtilis, inulin (iz korenine cikorije), topni produkti fermentacije Saccharomyces cerevisiae, l-lizin, taurin, izvleček juke (Yucca schidigera), mešani tokoferoli (vir vitamina E), cinkovi kelati z aminokislinami, manganovi kelati z aminokislinami, železovi kelati z aminokislinami, bakrovi kelati z aminokislinami, kobaltovi kelati z aminokislinami, vitamin A, vitamin D3, askorbinska kislina (vitamin C), niacin (vitamin B3), tiamin mononitrat (vitamin B1), riboflavin (vir vitamina B2), beta karoten, kalcijev pantotenat, piridoksin hidroklorid (vitamin B6), kalcijev jodat, folna kislina, D-biotin, organski selen, posušena papaja, posušen ananas, vitamin B12.

Lps



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #71 : 10 Januar 2007, 11:07:43
A jaz sem bila pa ravno vceraj tam in sprasevala za jagnjetino :'( No, bo za naslednjic... :)

battito animale


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #72 : 10 Januar 2007, 12:06:39
A jaz sem bila pa ravno vceraj tam in sprasevala za jagnjetino :'( No, bo za naslednjic... :)

Na žalost je dobava jagnjetine ravno danes. L :-\ ps



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #73 : 31 Januar 2007, 17:15:16
Naša zbirčna psica ne mara canidae , trenutno jih mešam pol-pol s starimi briketi in ona poje samo te canidae pa ostane v posodi.  ???
Pes pa jih veselo posnifa he- he :o bi blo dobro, če bi bli mal večji  ;)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #74 : 01 Februar 2007, 13:47:40
bi blo dobro, če bi bli mal večji  ;)


Se strinjam, sploh za velika usta naših velikih kužkov. Samo naš zelo rad papa.

Lp

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #75 : 01 Februar 2007, 15:42:09
Jaz obem zmesam Canidae z vodo... se mi zdi, da tako lazje pojesta, ker so res majhni briketki. Vona itak takorekoc pije oziroma sreba :D Grin pa se je tudi tako navadil, da ce mu ne dam vode zraven (nekaj casa je dobival ves obrok iz roke, za poslusnost), se gre potem nalokat vode posebej in spije ful :o

battito animale


niki

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 13 Februar 2007, 14:04:59
Kje se zdaj dobi Canidae hrana?So še vedno iste trgovine v Lj?
Pa koliko stane Lamb&Rice in kakšna pakiranja so na voljo?

Ve kdo?



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #77 : 13 Februar 2007, 14:07:03
Vse pise na uradni strani ;) razen cene... http://www.sen.si/canidae.htm

Cena 18 kg lamb&rice je priblizno ista kot za all life stages, sem zadnjic gledala. Ne vem, ce je 1 euro razlike. Priblizno 65 eurov.

battito animale


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #78 : 13 Februar 2007, 14:13:34
Jaz sem danes klicala v Pikin butik v Lj., za All Stages je cena ta velike vreče 63,80 EUR. Na uradni strani je res vse, samo cen ne. Tud mene zanima, kolk stane od tam direkt oz. tudi strošek dostave. Kdo ve?

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #79 : 13 Februar 2007, 15:02:20
Nazadnje smo mi direktno narocali nekaj pred novim letom, dostava je za 18 kg vrece zastonj (se mi zdi, da tudi za 9 kg, nisem pa sigurna). Cena all life stages je bila nekaj cez 15000 SIT, ne vem, koliko je po novem v evrih. Najboljse, da jim pises.

battito animale


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #80 : 13 Februar 2007, 16:46:38
Ravno včeraj je pošter prvleku 18 kg vrečo, stane 63,81€ dostava je bla zastonj.
Nabaviš pa jo čist enostavno tako da puppi pošlješ zs in napišeš kaj bi rad in kam naj pošlje  :P

BTW puppa hvala za tester, je psica najprej debelo gledala kaj je zdej to, pol je polizala samo rob sklede, ko pa je ugotovila, da je dobro je hitr vse pobasala  :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #81 : 13 Februar 2007, 17:11:46
Ti si narocal preko puppe?
Jaz sem direktno pri podjetju Sen... ne vem pa, ce je kaksna razlika v ceni...

battito animale


janka

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • Moja srčica Katarina
Odgovori #82 : 13 Februar 2007, 17:19:20
če kupiš pri uvozniku ni nič manjša cena, ker ti plačaš MPC in DDV.
ČE se ne motim pa podjetje Šen nabavlja hrano iz nemčije, uvoznik iz amerike je torej Nemc


nikexxx

  • Gost
Odgovori #83 : 14 Februar 2007, 15:19:50
Ali mi lahko prosim kdo pove kje točno je Pikin butik. Kličem jih in jih ni možno dobiti.
Dravlje pa ravno dobro ne poznam.Ali mi lahko nekdo da natančen opis kako priti do tja.
Sumim, da je moj pikec alergičen ravno na žita, tako da bom poskusila še s tem- že 4 menjam.
No ja bo že bolje
Hvala za odgovore
Lp



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #84 : 15 Februar 2007, 00:12:27
nikexxx, jaz sem pogledala na http://zemljevid.najdi.si, si zadevo sprintala, se vmes se malo zgubila :-[ no ampak v koncni fazi sem trgovino nasla, tako da.... ;)

battito animale


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #85 : 15 Februar 2007, 09:30:32
Jaz sem danes klicala v Pikin butik v Lj., za All Stages je cena ta velike vreče 63,80 EUR. Na uradni strani je res vse, samo cen ne. Tud mene zanima, kolk stane od tam direkt oz. tudi strošek dostave. Kdo ve?

To so informacije direkt od podjetja Šen: Canidae Piščanec & Riž v akciji (s 15% popustom tako stane 15kg 47 EUR). Novo pa imamo tudi Canidae Jagnjetina & Riž (18kg je 68,90 EUR). All Stages pa 63,8, kar pa že tak veš.

Jaz naročam direkt pri Šenu, en dan dopoldan naročim, drugi dan mi pripeljelo, tako da sem zadovoljna.

Lp

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #86 : 15 Februar 2007, 12:31:06
Ali mi lahko prosim kdo pove kje točno je Pikin butik. Kličem jih in jih ni možno dobiti.
Dravlje pa ravno dobro ne poznam.Ali mi lahko nekdo da natančen opis kako priti do tja.
Sumim, da je moj pikec alergičen ravno na žita, tako da bom poskusila še s tem- že 4 menjam.
No ja bo že bolje
Hvala za odgovore
Lp

Delovni čas je od 9.30-13.30 in od 15.00 do 19.00. Najlažje prideš do tja tao, da greš na izhod LJ-Podutik, prva ulica desno (Bratov babnik), mimo TCP Spar Dravlje do konca ulica in potem zaviješ levo in takoj druga ulica na desno (nasproti Lotus bara). Tel.: 01/5197188 ali gsm 041 705 881 Valerija.

Za 15 kg vreče pa imamo tudi mi akcijo, cene so enake kot pri uvozniku, če je ptorebno pa dostavimo tudi na dom ;) :)

Lps



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #87 : 15 Februar 2007, 12:56:23
15kg? Jaz ponavadi kupim 18kg ??? Potem pa tovorim peš na bus... Torej bom od zdaj izkoriščala poštarja  >:D  ;D.
lp
T.

8)


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #88 : 15 Februar 2007, 13:01:30
Jaz sem kolovratila okrog Pikinega butika dva dni nazaj.....ob cesti so označbe - mislim da za Zoo Čebelica - to je bilo prej izgleda ime trgovinice. Če greš iz smeri mimo Spara, se označbe prav dobro vidijo. Jaz sem si sprintala zemljevid kar iz telekomovega imenika, pa sem našla. Vmes sem sicer malo zabluzila, a ne preveč.

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #89 : 15 Februar 2007, 14:34:07
Za 15 kg vreče pa imamo tudi mi akcijo, cene so enake kot pri uvozniku, če je ptorebno pa dostavimo tudi na dom ;) :)

Jaz za vas niti nisem vedla, ker sem daleč od Lj.

Lp

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)