Koder [Caniche,Poodle]

Gost · 439134

dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #420 : 07 Januar 2009, 23:09:01
Bo kdo prišel pogledat na razstavo v Ljubljani?
Jaz pridem v CE februarja ker pride vzrediteljica z bodočimi starši tja :o

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #421 : 07 Januar 2009, 23:44:27
Jaz sem pa žalostna.
Izvedela sem, da se je za vedno poslovila mama moje pokojne pudljice Šije, Ota, malo pred prazniki pa tudi Šjiina sestra Ši.
Pogrešala ju bom.
Iskreno sožalje skrbnikom in hkrati prečudovitim vzrediteljem, od katerih sem se veliko naučila in ki so mi vedno stali ob strani.


Manca

  • Gost
Odgovori #422 : 08 Januar 2009, 09:06:13
Jaz pridem v CE februarja ker pride vzrediteljica z bodočimi starši tja :o

Aha-škoda sem mislila, da se bomo spoznali  :(. No potem se pa vidimo v Celju in upam, da tudi spoznamo  8). Držite pesti za naju z mat xxl-om.
 :)
Lp, Manca



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #423 : 08 Januar 2009, 13:44:32
mojemu pudelčku je ime cookie je pritlikavi pudelj,star je 4 masece in pol :D ;D :D ;D

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #424 : 08 Januar 2009, 14:57:28
Jaz pridem, jaz pridem  :P :P :P

Manca a razstavljaš ? A oba dneva ?

LP Vladka

p.s. pa mat-xxl tudi razstavlja  :o



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #425 : 08 Januar 2009, 15:11:25
Jaz sem pa žalostna.
Izvedela sem, da se je za vedno poslovila mama moje pokojne pudljice Šije, Ota, malo pred prazniki pa tudi Šjiina sestra Ši.
Pogrešala ju bom.
Iskreno sožalje skrbnikom in hkrati prečudovitim vzrediteljem, od katerih sem se veliko naučila in ki so mi vedno stali ob strani.

svet je res majhen, Ljubljana je pa ena dolga vas  :-[  , potem se pa mogoče tudi midve poznava (jaz sem bila včasih njihova soseda, prijatelji smo pa še sedaj, prav zaradi pudljev  :-[



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #426 : 08 Januar 2009, 15:31:10
Aha-škoda sem mislila, da se bomo spoznali  :(. No potem se pa vidimo v Celju in upam, da tudi spoznamo  8). Držite pesti za naju z mat xxl-om.
 :)
Lp, Manca
MANCA-veš da bom držala pesti-vidva pa potem poročajta in upam da ce v CE res spoznamo ;)


YO-ne bodi žalostna  :(

LUCY-cooky je lepo ime 8)
TYNA-A ti tudi razstavljaš?

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #427 : 08 Januar 2009, 15:47:14
svet je res majhen, Ljubljana je pa ena dolga vas  :-[  , potem se pa mogoče tudi midve poznava (jaz sem bila včasih njihova soseda, prijatelji smo pa še sedaj, prav zaradi pudljev  :-[

Čisto možno. Sem hodila precej k njim na obisk še s Šijo. Pa nekaj časa sem tudi živela v isti ulici.


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #428 : 08 Januar 2009, 16:17:58
TYNA-A ti tudi razstavljaš?

ne jaz pa "firbec" pasem  :( , naša nima več razstavne frizure, bo pa prišla sestrico pogledat  :o

LP Vladka

p.s. YO mislim, da vem katera si (a tvoja je imela nesrečo, a ne  :'( ), je pa čudno, ker pri njih so vedno bila vsaj 2 pudlja, če ne 3  :'( , sej mislim, da bodo kmalu nabavili kaj, samo problem je v tem, da se je še ona poškodovala  :( , jih pa tudi jaz pogrešam, predvsem Ota me je bila vedno tako vesela, pa če tudi me ni videla par mesecev  ;)



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #429 : 08 Januar 2009, 16:45:31
Šija je bila tista, ja. Hja, kaj pa vem, zadnjič mi še ni delovala pripravljena spet imeti psa. Škoda, ker krasno skrbijo za svoje živalice. Drugače pa ja, meni je tudi Ota zelo ostala v spominu. Ši je bila pa taka mila psička, čisto drugačna od moje razbojnice.


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #430 : 08 Januar 2009, 17:15:25
Šija je bila tista, ja. Hja, kaj pa vem, zadnjič mi še ni delovala pripravljena spet imeti psa.

Moraš pridet z kužkom na obisk  :-[ oz. pudljem  :-[

LP



mojcamisa

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #431 : 08 Januar 2009, 20:37:11
Midve z Mišo prideva tudi na razstavo!!! Ampak samo gledat. Upam da se spoznamo! Dajte še kako fotko gor, da bo bolj ziher, da se najdemo!!!! Jaz že komaj čakam da vas vidim z vašimi lepotci!!!!



Manca

  • Gost
Odgovori #432 : 08 Januar 2009, 20:49:33
Vladka Nera bo oba dneva ja  :), super bom vidla Katko po dolgem času. Bo mogoče kej agylitija? Kakšna predstavitev kot je bila lani?
Mat xxl tudi razstavlja v nedeljo  :)




dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #433 : 08 Januar 2009, 20:59:30
Pudloljubčki kolegica iz šapic me je prosila da naj še enkrat dam reklamo za njene bele lepotce  Prodaju se bijele patuljaste pudle sa pedigreom za 8oo€. na gsm: +385 91 5763777 i na [email protected]

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #434 : 08 Januar 2009, 21:00:51
Vladka Nera bo oba dneva ja  :), super bom vidla Katko po dolgem času. Bo mogoče kej agylitija? Kakšna predstavitev kot je bila lani?
Mat xxl tudi razstavlja v nedeljo  :)

letos pa žal ne bo agility-ja, mogoče drugo leto  :(

no potem se pa vidimo, bom "hudička"  pripeljala, a sodniki so ti o.k.  :P :P :P

LP Vladka



Manca

  • Gost
Odgovori #435 : 08 Januar 2009, 21:03:36
Tele cene so pa izredno visoke za pritlikave pudlje  :-\

Ja kar pripelji  >:D haha  :P Je res že dolgo nisem vidla.
Ja so mi uredu, ubistvu bi jo prjavla neglede na sodnike.



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #436 : 08 Januar 2009, 21:05:44
Tele cene so pa izredno visoke za pritlikave pudlje  :-\

Ja kar pripelji  >:D haha  :P Je res že dolgo nisem vidla.
Ja so mi uredu, ubistvu bi jo prjavla neglede na sodnike.

AJA -da so visoke-pojma nimam :-\

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #437 : 08 Januar 2009, 21:08:38
Pritlikavi stanejo med 500 in 600 €. 800€ je cena za srednje. No če ji bo uspelo prodati super, ampak glede na recesijo se bojim da bo težko. So pa izredno luškani in upam da kmalu najdejo dobre lastnike  :-* :-* :-*



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #438 : 08 Januar 2009, 21:11:22
Jaz tudi ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #439 : 08 Januar 2009, 21:11:52
No jaz bom za kraljevega dala 800 8)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #440 : 08 Januar 2009, 21:12:20
AJA -da so visoke-pojma nimam :-\

sej cene so bile vedno problem, vem pa da smo za našo dali še nekaj več, tako, da prave primerjave sploh nimam

LP

p.s. Manca, a so se pocenili  :o



Manca

  • Gost
Odgovori #441 : 08 Januar 2009, 21:17:55
Ko sem nazadnje malo gledala so bile take cene. Je pa res da je odvisno v kateri psarni vzameš. Boljše ime, dražji mladiči. Cene toyev se ponekod giblejo tudi do 1500 €. Vse je odvisno tudi od tega koliko se pes npr. razstavlja oz. koliko ima šampionatov...Potem pa cene jasno rastejo.



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #442 : 08 Januar 2009, 21:24:54
ja prav imaš, odvisno kje ga vzameš  :-[ , razne "titule" pa itak stanejo predvsem to vedo tisti, ki dosti razstavljajo  ::)

LP Vladka



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #443 : 08 Januar 2009, 23:36:00
Bo kdo prišel pogledat na razstavo v Ljubljani?
Skoraj sigurno pridem kaj pogledat tudi letos na to razstavo :)

lp


Manca

  • Gost
Odgovori #444 : 09 Januar 2009, 12:42:48
Takole se pa mi razvajamo  :o Spimo na kavču z žirafo Lanco  :P 8)








mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #445 : 09 Januar 2009, 19:13:07
Manca lepo se tvoja zabava s plišastimi igračami !  Moji Dolly so najbolj všeč ali take ogromne plišaste večje, kot je ona, ali pa ene male, ki se oglašajo in gagajo, mukajo.......  in je zanimivo .

Glede razstavljanja, bom res v nedeljo med toyi razred mladih.   No, upam, da se mi ne boste smejali, ker naša Dolly še ni strenirana za nastope in tudi mi ni jasno, kako in kje jo sedaj naučiti, ker ni nikjer podobnega ringa, pa tudi stoji še ne, kot je treba.

No če ne bo ravno ugriznila sodnika  :-[ bo še OK,  :D  Samo toliko kužkov bo okoli in to bo problem, saj je še otročja in se bo hotela igrati.

No bo kar bo mladim menda malo pogledajo čez prste, samo je pa kar huda konkurenca med toyi. :'(

Če ima kdo kak nasvet glede  dresure za razstavo, na dan z besedo !  Jo pa peljem v soboto drug teden v Zagreb k frizerju, da bo vsaj to v nulo . :-[



Avrora

  • *
    • Prispevkov: 543
    • Točke: 6
  • Totally Toller
Odgovori #446 : 09 Januar 2009, 20:50:55
Pa kdo pozna kakšnega vzreditelja, ki s svojimi kodri dela?
Ne samo agility, ampak tudi kaj drugega.

Vzrediteljev sicer ne poznam, ampak mi je všeč predvsem ta "retrieverska" plat ;).




Link:http://www.redhuntingpoodles.com/index.html

Na tej strani si lahko pogledaš, kaj vse so zmožni kodri delat . KLIK (tudi pašnjo ;) )

In še stran Working poodles. Napisane je predvsem veliko zgodovine, ki spet kaže na to kako so bili/so  kodri vsestransko uporabni. KLIK




dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #447 : 09 Januar 2009, 21:14:06
Madona-sploh nisem vedela kako so vsesplošno uporabni-tile standard poodli :)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #448 : 09 Januar 2009, 22:40:38
Pudloljubčki kolegica iz šapic me je prosila da naj še enkrat dam reklamo za njene bele lepotce  Prodaju se bijele patuljaste pudle sa pedigreom za 8oo€. na gsm: +385 91 5763777 i na [email protected]

Mimogrede, če kdo išče ima Ikalicom g. Bojana na razpolago še enega belega pudlja  :o, obenem pa vem če koga zanima za res vrhunskega toy pudljčka samčka belega ima res vrhunske starše in so ga poznavalci, ocenili na noro perspektivnega izvor je Hrvaška je pa to dejansko mladič brat od tega kužka, ki ga je zase nabavila tudi prodajalka, ki jo omenja Dafna in na forumu Šapice je nekaj slik tega bratca od tega, za katerega sam vem. Kuža so meni ponudili, ker sem sedaj okužen z toy i, samo žal ne moreva imeti dveh, bova imela samo Dolly in se ji popolnoma posvečala, ko se pa preseliva kam, kjer bo vrt pa  ??? :o  Sigurno bo pa pogoj pri nakupu tega toy a lastnik, ki ga bo razstavljal ........  če koga slučajno zanima naj me kontaktira na PM pa dobi podatke.  8)



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #449 : 09 Januar 2009, 22:43:07
Madona-sploh nisem vedela kako so vsesplošno uporabni-tile standard poodli :)

Ja Dafna zdaj ko si pa tako okužena z Pudljčki te pa javno pozivam, da si zamenjaš sliko v avtarju na kako bolj "pudljasto"  :P ;D