Koder [Caniche,Poodle]

Gost · 437708

dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #840 : 24 Marec 2009, 16:39:46
Samo je pa res pravi šarmer kot Sebastjan Cavazza 8) :P ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #841 : 24 Marec 2009, 22:00:20
Dafna ti pa res iz srca želim, da čim prej dobiš pudleka, ker imam občutek, da ti je silno dolg čas ?? :P  .....



Manca

  • Gost
Odgovori #842 : 25 Marec 2009, 08:58:25
Danes pa mineva eno leto odkar je moj Oksi prečkal mavrični most  :'( :'(



Pa še en filemček  :'( (zvočniki)



 :-* :'( :-*



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #843 : 25 Marec 2009, 11:01:56
 :'( Draga Manca zelo mi je hudo -kar solzne oči sem dobila -kako lepo si mu ta filmček zmontirala :'( :'( :'( -ti si zelo plemenita,srčna deklica

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #844 : 25 Marec 2009, 11:03:13
Dafna ti pa res iz srca želim, da čim prej dobiš pudleka, ker imam občutek, da ti je silno dolg čas ?? :P  .....
  JOJ-MAT-vsem je že kriza -ravno danes je mož rekel-pa kaj moramo do avgusta čakat-jaz hočem psaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :-\

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #845 : 25 Marec 2009, 16:50:56
Manca

Tudi sam sem dobil, kar solzne oči  :'(, ko sem pogledal filmček, vem, kako ti je bilo, ker sva midva z Simono tudi lani maja izgubila našo Ajo, a svet gre naprej, lepo je, da se spominjaš, jasno je pa vsak tak družinski član nenadomestljiv in povsem jasno je, da nekdo, ki ne more svojemu ljubljenčku nuditi povsem brezpogojne nesebične ljubezni, tudi potem ne razume, kaka čustvena izguba je lahko to potem za lastnika.

Res lep filmček v spomin .

PS: Dolly je šla včeraj na nadaljevalni tečaj - šolanje k Švrku je bila pa ista pesem, samo igrala bi se uboga mojo boljšo polovico bolj ne, kot ja, mene pa bistveno bolj upošteva, od kar je ene 1 x dobila malenkost po riti ( ne da bi jo bolelo res malenkost) in pa da sem malo dvignil glas. Sedaj je že tako ubogljiva, da greva brez problemov brez vrvi po soseski, v nasprotju, pa moja boljša polovica meni, da ona ne bo niti dvignila glasu, ker se da tudi čisto na lep način vse, no rezultat je pa smešen, saj sedaj mene uboga, nje pa sploh ne jemlje resno :'( 

Če boš imela kaj časa, Dolly se že veseli .... :o



Manca

  • Gost
Odgovori #846 : 25 Marec 2009, 19:44:20
HVALA obema za lepe misli (in pohvale)  :-* :-*



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #847 : 25 Marec 2009, 19:54:00
Manca, res lep filmček za Oksijev spomin. Res bil je lepotec in mi ko sem ga gledala bilo še meni zelo hudo. Vem kako ti je in če priznam, da en čas pudljev nisem mogla videti, pa ne zato, ker mi ne bi bili všeč, ampak ker mi je bil vsak pogled na kakšnega pudlja spomin na Kana, ki bo letos julija 6. let od kar je v pasjih nebesih :'(. Spomini bodo ostali večni.


Manca

  • Gost
Odgovori #848 : 25 Marec 2009, 20:05:04
aska HVALA tudi tebi  :-*



Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #849 : 25 Marec 2009, 20:15:44
Joj. Ta filmček ja pa tako lep  :) Samo...  :'( :'( :'(



Manca

  • Gost
Odgovori #850 : 25 Marec 2009, 20:20:14

Ne,ne...To je Pierre,ki prihaja iz Crvene tratincice iz Zagreba.Okice pa ja,res so za dol past  javascript:void(0);


Ali je Toyček? Če ja , je mogoče bratec od Willyja Crvena Tratinčica?

Zelo je luškan :-* :-*, Koliko pa je star?

Joj spet zasipam z  vprašanji  :-[ :D

Joj. Ta filmček ja pa tako lep  :) Samo...  :'( :'( :'(

HVALA

Lp,Manca



JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Odgovori #851 : 26 Marec 2009, 07:43:52
Sedaj je že tako ubogljiva, da greva brez problemov brez vrvi po soseski, v nasprotju, pa moja boljša polovica meni, da ona ne bo niti dvignila glasu, ker se da tudi čisto na lep način vse, no rezultat je pa smešen, saj sedaj mene uboga, nje pa sploh ne jemlje resno :'( 
Malce OT:  ravno z intonacijo glasu se psa krasno korigira! Lastnik mora biti kužku zanimiv in ravno z glasom si super prislužiš pozornost. Predvidevam, Mat xxl, da vse to veste, ker ni to vaš prvi pes, ampak si nisem mogla kaj, da ne bi pokomentirala zgornjega stavka!  ;)
LP, Katja



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #852 : 26 Marec 2009, 23:35:26
To seveda vem, smo bili pa danes spet v pasji šoli in naša bi se samo igrala, kar po zadnjih tačkah skače in se sploh ne more umiriti, sploh ne vem več kaj, samo igrala bi se  :-[  Sicer potem tudi vaje dela a glavna pozornost so ji ostali kužki, zato ona hodi v šolo in ne po znanje  :'(

Ne vem, ji bom moral dati tako ovratnico čez oči, kot imajo "fijakarski konji", da ne vidi nič levo desno  :D



nata

  • Gost
Odgovori #853 : 27 Marec 2009, 05:29:51
Izbrisano na zahtevo uporabnika



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #854 : 27 Marec 2009, 19:46:03
Ja to so kot otroci-morate jih znat motivirat :P :P :P :P :P-zdaj sem glasna ja -bomo videli čez par mesecov :-[ :-[ :-[

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


nata

  • Gost
Odgovori #855 : 27 Marec 2009, 20:36:01
Izbrisano na zahtevo uporabnika



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #856 : 27 Marec 2009, 20:38:44
 :P :P :P

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #857 : 28 Marec 2009, 09:50:04
Nata in mat saj naš tudi ni upošteval pri teh mesecih (on je res ful hitr in ni šanse da ga uloviš) midva sva pa še zamudila vpis v pasjo šolo ( :-[ :-[ :-[ )  in sem ga u bistvu vse naučila sama. Tko da če je zmogu 10 letni froc s svojim prvim psom bosta vidva sigurno :P  ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


nata

  • Gost
Odgovori #858 : 28 Marec 2009, 17:27:12
Izbrisano na zahtevo uporabnika



Manca

  • Gost
Odgovori #859 : 28 Marec 2009, 18:56:46
Je bil kdo danes na vzrejnem? Jaz nisem uspela priti zaradi nujnih obveznosti  :-\

Da se malo pohvalim :-[. Bila je Nerina hčerka Cotton Candy "Kendi", ki je čisto očarala vzrejno komisijo. Dobila je najvišji vzrejni razred in pohvale, da je čista "mami" (Nera) :-*, skratka vse super in kot mora biti ;D. Jaz sem seveda še posebej ponosna, ker je bilo to Nerino prvo leglo in je res lepo slišati take pohvale  :)

Lp,Manca






Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #860 : 28 Marec 2009, 19:29:18
čestitke, za uspeh pri šolanju. meni je jasno, da ne more vsega znat pri 5 mesecih ... ampak hudiča, saj ni treba, da mi vse poje in zgrize  :D :D :D. njena nova pridobitev: moja očala, možev polnilec za mobitel, en konec kabla v pisarni, ....  :D :D :D :D ja ja saj vem, da ji moram dat kaj zajest mat  :D :D

ampak sliši pa tudi nič... eno samo igranje jo je  ::) ::)  je pa ne dam pa, če mi še bajto poje  :P :P

 :D :D tole me je pa nasmejalo... Naš je zgrizel čiiiiiiiisto novo mizo in ogromno copatov, pa vrata iz dnevne v predsobo, mamine sandale, moje hlače (pa ne samo enih), ogromno robčkov (jih je kradel!), ene 3 fleksije.... mami je skoraj kap ko sem ga enkrat našla na mizi-pojedel je 15 dag salame in polovico tistega francoskega putra ::)  (ker je ful slan) jaz sem pa tudi živce zgubljala..

PS:Imel je tudi obdobje ko je lizal stene...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #861 : 28 Marec 2009, 19:31:19
cookie je pa zdaj padel v to obdobje...grize vse kar najde, v 2 tednih je uničil 2 igrače... :-X :-Xgroza :'(,i smo pa mislili kok pridenkuža je  :'( :D :D

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #862 : 28 Marec 2009, 19:34:28
res?? :-\ Boga ti... Jaz imam ene palčke ki jih moj noče... spomn me da ti jih prinesem! Ga bodo vsaj malo ustavile...


PS:Pejt na skype...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #863 : 28 Marec 2009, 20:06:00
 :o :o :o joj ne me strašit-moja Dafna ni nikoli ničesar zgrizla-res pa da tudi možnoste ni imela kerimam takšno ogrado in ko nas ni bilo je bila tam not in ni nobene škode delala

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #864 : 28 Marec 2009, 20:18:03
Je bil kdo danes na vzrejnem? Jaz nisem uspela priti zaradi nujnih obveznosti  :-\
Kje pa je potekalo vzrejno?

Da se malo pohvalim :-[. Bila je Nerina hčerka Cotton Candy "Kendi", ki je čisto očarala vzrejno komisijo. Dobila je najvišji vzrejni razred in pohvale, da je čista "mami" (Nera) :-*, skratka vse super in kot mora biti ;D. Jaz sem seveda še posebej ponosna, ker je bilo to Nerino prvo leglo in je res lepo slišati take pohvale  :)
O super, čestitke :)

lp


Manca

  • Gost
Odgovori #865 : 28 Marec 2009, 20:34:58
Kje pa je potekalo vzrejno?

KD Domžale

O super, čestitke :)

Hvala  ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #866 : 28 Marec 2009, 20:37:17
KD Domžale
Škoda, da nisem vedela :-[ Bi drugače sigurno šla malo pogledat in pofotkat.

lp


Manca

  • Gost
Odgovori #867 : 28 Marec 2009, 20:43:25
Z Nero na srečo nismo imeli nobenih problemov, ni ničesar zgrizla.  Ko so ji rasli novi zobki, je imela eno igračo, ki si jo namočil v vodo in jo nato dal v zamrzovalnik. To je nato grizla, da jo je hladilo. Zelo priporočam za probleme z grizenjem. Se pa žal ne spomnim od katere firme je. Drugače so dobre tudi gumijaste igrače. Mladičem ni priporočljivo dajati pretrdih igračk, da se jim ne bi pokvaril ugriz.




nata

  • Gost
Odgovori #868 : 28 Marec 2009, 20:51:52
Izbrisano na zahtevo uporabnika



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #869 : 28 Marec 2009, 21:05:16
Z Nero na srečo nismo imeli nobenih problemov, ni ničesar zgrizla.  Ko so ji rasli novi zobki, je imela eno igračo, ki si jo namočil v vodo in jo nato dal v zamrzovalnik. To je nato grizla, da jo je hladilo. Zelo priporočam za probleme z grizenjem. Se pa žal ne spomnim od katere firme je. Drugače so dobre tudi gumijaste igrače. Mladičem ni priporočljivo dajati pretrdih igračk, da se jim ne bi pokvaril ugriz.



živjo
tole najbrž ne spada najbolj sem, pa bom vseeno napisala. imam mladega nemškega ovčarja, ki je počasi začel menjati zobke, zato bi te res prosila, če bi se spomnila kako se tista igračka imenuje ker moram nekaj kupit da bi mu pomagalo, trenutno se tako "lima" na les in mu ga nenehno vlečem iz gobčka, pa ne vem kakšno igračko naj bi kupila da bi mu malo pomagalo. če se spomniš mi prosim sporoči :) 

***
rest in peace my precious friend