Koder [Caniche,Poodle]

Gost · 438715

nata

  • Gost
Odgovori #930 : 15 April 2009, 17:36:37
Izbrisano na zahtevo uporabnika



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #931 : 15 April 2009, 18:05:58
Ja nš ma tud ta nagon.... sam ma najrajš vrabce pa golobe.... enkrat je lovil srako (pomoje) pa se je hitr spet vrnu! >:D :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #932 : 15 April 2009, 19:48:31
MANCA -Hvala za statistiko ;)
MAT-imajo jih lovci -malo po netu poglej-mislim da v Angliji-so pa čisto športno postriženi in so kraljevi-nekdo je enkrat to slikco gor dal samo nevem ali tukaj ali pri šapicah -se mi ne da iskat.Ima pa moja kolegica srednjega čokoladnega -14 let staro ŽUŽO-in hodi še v teh letih skozi v hibe z njimi-tak da  8)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #933 : 15 April 2009, 20:02:56
MANCA -Hvala za statistiko ;)

Ni za kej, se vidimo tam  ;) 8)

Ima pa moja kolegica srednjega čokoladnega -14 let staro ŽUŽO-in hodi še v teh letih skozi v hibe z njimi-tak da  8)

O super  :o tako je treba, vzdrževat kondicijo do konca, sploh pri starejših psih, ker če enkrat končaš je konec. Jasno, da lahko hodiš v hribe z njim, Nera gre tudi povsod z nami. No res je da nismo plezalci in prav v gore (v dobesednem pomenu) ne hodimo ampak hribe pa, v tem ne vidim nobenega problema.



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #934 : 15 April 2009, 20:06:34
Saj mi tudi samo v hribe -ne v gore-ker zato smo se zato pasmo odločili ker vemo da lahko gre z nami 8)-ja se vidimo v nedeljo :)

Tisti oglas -pa je res za kozlat-bi ga kar prijavla če bi vedla kam >:(

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #935 : 16 April 2009, 00:29:05
dragi moji ... tole niso pudlji pudlji.  >:(  >:(

tole so pudlji in še nekaj. poglejte rep. pa tudi za to velikost gobček... oblika ... nevem, nisem nek blaaaazeeeen strokovnjak ampak meni tole ne deluje na čistokrvne pudle. cena je pa .....

Žal če nimajo rodovnika so samo in isključno mešanci, zelo verjetno imajo pa hujše vzrejne napake in niso dobili vzrejnega, poleg tega take neurejene nepostrižene itak ne bo nihče kupil, pa cena ??? ,za ta denar - 800 eur v recesiji dobiš z malo več pogajanji že mladiče vrhunskih razstavnih psov (vrhunskih v evropskem merilu, da bojasno) ,  pa kar več legel naenkrat, pa očitno bi radi prodali še iztrošene starše. Fuj in sramota osebkov, ki se sploh spravijo v tako štepanje, mladiče pa še prodaja, kot robo, pozabili so samo napisati, z njimi lahko tudi brišete prah  >:(  .....   

Sicer pa vsako leglo mora biti prijavljenoin v Sloveniji tudi objavljeno v kinologu, pa celo pri nas vse ne štima in to celo takih, ki se imajo za zgledne vzreditelje kinologe, pa ne bi kaj več ........

Nata ali prideš na razstavo v MB. ali razstavljaš ???



nata

  • Gost
Odgovori #936 : 16 April 2009, 06:15:07
Izbrisano na zahtevo uporabnika



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #937 : 16 April 2009, 14:07:05
ja, saj moj tudi nima rodovnika ampak ga starši (kao) imajo...vse bolj sumim da je gospa, od katere sem ga kupila res preprodajalka...ker mame so bile bele, mladiči pa sivi in apriko...ja, lahko da bi pri treh od sedmih usekali ven geni od očeta, ampak pri večini...kaj pa vi menite?

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #938 : 16 April 2009, 15:06:41
Odvisen kakšne barve je bil oče.Samo je malo čudno tudi če bi bil oče sive barve in mama bele od kje bi se potem uzeli apriko.

My best friend is a westie


Manca

  • Gost
Odgovori #939 : 16 April 2009, 17:43:02
ja, saj moj tudi nima rodovnika ampak ga starši (kao) imajo...vse bolj sumim da je gospa, od katere sem ga kupila res preprodajalka...ker mame so bile bele, mladiči pa sivi in apriko...ja, lahko da bi pri treh od sedmih usekali ven geni od očeta, ampak pri večini...kaj pa vi menite?

Tvoj kuža je zelo lep mešanec s pudljem  ;) Zato se tu težko pogovarjamo o barvah, ker so lahko kakršnekoli  ::). Dokler pes nima papirja s katerim dokazuje, da je predstavnik neke pasme je mešanec. Za Cookija ne moreš vedeti, mogoče je pa njegov pradedek maltežan (samo primer).

Ne zameri ampak tako pač je  ;)



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #940 : 17 April 2009, 14:03:12
jaja, vem...samo tako...saj niti nevem, kakšen je bil oče...ampak važno je samo to, da je cookie zdrav, esel kuža, ki je najbolj luštkana mala stvarca na sveu  :)  :-*

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #941 : 17 April 2009, 14:14:15
nata sej men se tud tole ne zdijo pudli ::)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #942 : 18 April 2009, 13:43:24
kdo ali kaj  :D :D(se mi že meša od teh sklonov...)

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #943 : 19 April 2009, 22:25:19
MANCA-spet se nisva videli-videla sem pa tisto tvojo kolegico ki je imela tvojo Nero in sem mislila da si ti :-[ :-[ :-[-kako je bilo  ???

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #944 : 20 April 2009, 08:56:23
MANCA-spet se nisva videli-videla sem pa tisto tvojo kolegico ki je imela tvojo Nero in sem mislila da si ti :-[ :-[ :-[-kako je bilo  ???

Ja mi je povedala, ampak je rekla da te je napotila proti našemu arafatu  ??? Nič hudega to se dogaja na vsaki razstavi, mimogrede se zgrešiš  :-[ Pa na naslednji  ;), lažje bi bilo če bi imeli mobi številke, ker se na razstavah (sploh v gužvi), res težko najde.

Drugače pa je bilo super. Nera je bila z Uršo (to kolegico) 2. v starejši skupini v Junior Handlingu, tekmovala je prvič  ;D. Jaz sem tudi tekmovala in sicer v mlajši skupini Senior Handlinga, kjer sem tudi osvojila 2 mesto z Nero  ;D.

Slik pa jaz nič nimam :-\, ni bilo časa  :-[

Mogoče bo Matjaž kakšno prilepil.

Lp,Manca



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #945 : 20 April 2009, 10:23:04
A Matjaž je tudi bil-niti njega nisem videla-čudno

Pa čestitke ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #946 : 20 April 2009, 16:03:53
Dafna,jaz se opravičujem!!
Sem mislila da boste našli.
Še enkrat,naj čimprej mine do avgusta :)



wind

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
  • Grand Caniche
Odgovori #947 : 20 April 2009, 18:42:16
Hej :)

Je bil na razstavi v Mb kakšen kraljevi pudel?



Lp,
Katarina



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #948 : 20 April 2009, 19:05:37
Jaz sem tudi tekmovala in sicer v mlajši skupini Senior Handlinga, kjer sem tudi osvojila 2 mesto z Nero  ;D.

ČESTITKE  ;D ;D ;D



Manca

  • Gost
Odgovori #949 : 20 April 2009, 19:16:10
Je bil na razstavi v Mb kakšen kraljevi pudel?

Bil je kraljevi beli, v mladih. Prijavljen je bil tudi črni, isto v mladih, ampak ga ni bilo.

Pa čestitke ;)

ČESTITKE  ;D ;D ;D

Hvala ;D ;)

Lp,Manca



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #950 : 20 April 2009, 19:37:41
Dafna, ja čudno, da mene nisi našla, ker v nasprotju z Manco, je mene navadno težko zgrešiti !  ;)

Wind, ja pa nehajte že s temi velikimi pudli, ste prav smešni, no pogledam malo po bazi, kaj sem poslikal  :o

Evo slikice najprej razstava, ja niso ne vem kaj, ker nisem fotograf, zelo mi je pa padel v oči tale velik srednji pudel, ki kapo dol,
dokler sta delala je v nulo sodeloval, ko sta končala se je po zadnjih nogah veselil z lastnico, na koncu jo je pa še malo
potrepljal po riti res prisrčkan veliki srednji pudelj, no nekaterih slikpač ne morem dati gor nimam dovoljenj lastnikov.





pa naša Dolly





pa konkurenca iz Kopra



no na koncu pa za vse pudljaše predstavljam še dve prijateljici, ki  se res lepo, kot znajo samo pudlji, igrata med seboj in si nagajata, a to
tako, da nikoli niti ena ni bila užaljena ali, da bi se kaj pritoževala res samo pudlji, ki se res razumejo se znajo tako igrati !!!

Dolly & Nera !










 ;)



Manca

  • Gost
Odgovori #951 : 20 April 2009, 19:42:50
Tole pa ni kraljevi, ampak srednji  ;) Celestino iz Italije. Črnega kraljevega ni bilo na razstavi.

Ja Nera pa Dolly se pa res super igrata skupaj, Matjaž super slikce ;)



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #952 : 20 April 2009, 19:54:07
Dafna, ja čudno, da mene nisi našla, ker v nasprotju z Manco, je mene navadno težko zgrešiti !  Wink



ja saj zato se čudim- :P :P


WIND-bil je ATOS iz Grosuplja-od joj kako že tiste gospe ki striže pudlje-pozabila ime :-[-je pa ZELOOOOOOOOOOO LEPPPPPPPPPPP

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #953 : 20 April 2009, 19:55:53
Od Nine, Liliput  ;)

Samček je res krasen, se vidi, da je iz Skandinavije  :-* :), vedno ko sem prišla mimo se je hotel igrat z mano :)



wind

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
  • Grand Caniche
Odgovori #954 : 20 April 2009, 20:46:13
Nina Kropivnik in Jouet Eminence De Concubine  ;)


Lp,
Katarina



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #955 : 20 April 2009, 20:47:28
wind-tako je lepotec je bil med nami ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #956 : 20 April 2009, 20:56:18
Tole je njegova psarna: http://www.jouet.dk/
Mali ima res super karakter, meni so psi iz te psarne zelo všeč  :-*



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #957 : 20 April 2009, 20:57:31
ja saj meni tudi -samo dalečččččččččččč

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


Manca

  • Gost
Odgovori #958 : 20 April 2009, 21:00:33
Ja res je  :-\, ampak povratna avionska karta do Danske pa ni tako draga.



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #959 : 20 April 2009, 22:22:47
ja saj meni tudi -samo dalečččččččččččč

Ja Dafna, če želiš super kralja, potem se boš morala super podrutiti, sam ne bi nikoli gledal tako lokalno, kot ti, pa saj kupuješ sopotnika vaši družini za naslednjih vsaj 15 let, in ker rada pišeš na forumu, je prav, da se potrudiš, da boš potem imela o čem pisati nam forumašem  :o, ne pa , da si si že v glavi ustvarila svojega kralja, pa dejansko mladičev še sploh videla nisi.  Še enkrat ti polagam na srce, kot vidiš je še evropsko gledanje za kraljem lahko osko, ti bi pa najraje par 100 km okoli sebe  ???      Se boš morala bolj potruditi, .........  pa boš kasneje paradirala po razstavah in nam pisala o uspehih ...................   :P