HURTTA Collection

trigi · 541894

Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #420 : 12 Oktober 2008, 11:53:05
Bom poslikala... ;) Strgal se je tist črn trak, ki spaja samo ovratnico s klipsno in ima gor še obroček. Obroček je ostal na povodcu, strgana ovratnica pa na Taju.

Pa jo midva res nisva veliko uporabljala, ker imava ogromno ovratnic in jih menjava, tako da znucana sigurno ni bila. ;)


Prilepim sliko kasneje.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #421 : 14 Oktober 2008, 10:14:09
Evo obljubljene slikce, naše strgane ovratnice. ;)




Evo to je to. :)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #422 : 17 Oktober 2008, 09:23:21
Sem vsaj 10x šel skozi slike, pa mi še vedno ni jasno.
Mogoče bi mi bilo bolj jasno če bi bil po izobrazbi tekstilni tehnik :D
Kakorkoli, videti je kot da se je trak odtrgal na notranji strani, vendar mi je rob izredno čudno natrgan.

Ni kaj, kar je je. Lahko tudi da je bila napaka pri izdelavi.

Daj mi prosim na ZS pošlji številko velikosti (na notranji strani je etiketa), pa ti ob priliki prinesem novo ovratnico za Tajčka 8)

Lp, Črt



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #423 : 17 Oktober 2008, 11:39:37
Oj!

Ja strgana je na notranji strani, strgan je tisti trakec, ki gre skozi klipsno. ;)
Mi pa ni bilo nič jasno, ko sem kar naenkrat držala v roki samo povodec, Taj in ovratnica sta pa zmaglila... :D


Lp
Tina



maja72

  • Gost
Odgovori #424 : 21 Oktober 2008, 07:46:57
Prej:


Potem  8):


Novi materiali Pro kolekcije so res enkratni, izdelava vrhunska, model Y lepo ukrojen. Mi smo zadovoljni. Pri modelu T so skrajšali vrhnji trakec-držalo, da ne opleta, klipsne so super.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #425 : 21 Oktober 2008, 08:02:25
Bajk je fuul šminkerski s tole črno 8). ampka- kdaj pa uspeš porabit vse te ovratnice in oprsnice  :o?

jaz sem tud fan na opremo, ampak me mal zadržuje dejstvo,da sploh nimam kje in kdaj šminkirat  ::). Vsak pes ima dve ali tri ovratnice, ampak večinoma smo samo kje po blatu in gmajni, tako da so priložnosti za lepotčenje tako redke  :( .
Pol si mislm- za na tekmo, nakar itak dam vse dol s psa že na ogrevanju in pridem z "nagim" na štart  :D.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


maja72

  • Gost
Odgovori #426 : 21 Oktober 2008, 08:09:07
Mi imamo v bistvu igrač toliko, da komaj uspemo vse porabit  :-[. Z ostalo opremo pa smo skladni s pregovori o gorenjski škrtosti  ;D.
Tole sta edini oprsnici, ki ju imamo; ovratnice pa uporabljamo le še zelo redko (v glavnem za v vodi namakat  ::)) in imata tudi vsak dve (red dingo), kar nam absolutno vrh glave zadostuje ;).



kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #427 : 21 Oktober 2008, 08:42:37
 ;D lušna reklama za Hurtta Pro ;)

http://www.youtube.com/user/HurttaCollection

Bajk in Amelie pa sta v teh novih oprsnicah res


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #428 : 21 Oktober 2008, 09:06:15
Mi imamo v bistvu igrač toliko, da komaj uspemo vse porabit  :-[. Z ostalo opremo pa smo skladni s pregovori o gorenjski škrtosti  ;D.

Z "odvečnimi" igračami nimam jaz nobenih težav- vsako kmalu izgubimo  :D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #429 : 26 Oktober 2008, 10:34:43
Takole se mi svetimo pomoči :o, da bolje vidim, kakšne ga špiči >:D.


Imam pa še eno vprašanje glede oblačil za dež/sneg. Jaz bi imela za Rori dežni plašč, ampak bi ga uporabljala tudi pozimi, da bi malo oblažila temperaturne razlike, ko pes pride iz toplega stanovanja ven. Ker pa je mala stalno v pogonu, bi potem oblačilo vzela dol. Z dlako ni problem, da bi morala biti zaščitena cel čas, ker se hitro obriše in posuši. Bi torej ta dežni plašč zadovoljivo opravljal funkcijo prve zaščite pred prevelikimi temperaturnimi razlikami ali bi bilo potrebno nabaviti tudi zimskega? Sem pač Gorenjka in bi rada eno multifunkcionalno stvar ;).

LP
B.



maja72

  • Gost
Odgovori #430 : 27 Oktober 2008, 18:00:29
Pa še nova T-oprsnica in povodec; povodec je res super in tudi odbojnost je v temi odlična, na svetlem pa nemoteča. Pa zelo všeč so mi vsi kovinski deli, ki so mat črni  8).




trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #431 : 29 Oktober 2008, 11:25:46
sonce: dežni plašč nudi neko osnovno zaščito, zgoraj je FineTex kar pomeni da ne premoči in ne prepiha, je pa tudi rahlo podložen z materialom ki preprečuje statiko. Torej za psa ki bi lahko preživel našo zimo v pesjaku, je to recimo dovolj. Ko pa temperature padejo globoko pod ničlo, je pa situacija spet drugačna.
Razmisli če se ti mogoče ne splača bolj vzeti samo zimskega plašča  ???

maja72: hvala za prima slikice nove kolekcije, bi te pa prosil za eno informacijo. Si Y oprsnice kupila isto velikost kot T? Zanima me predvsem če je ravno tako kot pri T varianti potrebno paziti na prsni trak.

Lp, Črt



teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #432 : 29 Oktober 2008, 15:39:44
Kje sploh že prodajajo novo kolekcijo v Sloveniji?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #433 : 29 Oktober 2008, 16:28:31
Kje sploh že prodajajo novo kolekcijo v Sloveniji?

Nikjer! ;)

Lp, nina



sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #434 : 29 Oktober 2008, 16:30:27
Razmisli če se ti mogoče ne splača bolj vzeti samo zimskega plašča  ???

Lp, Črt

Sem že premišljevala o tem, samo potem pa ne morem uporabljati poleti, ko bi recimo šle na krajši sprehod (lulanje, ipd.). Sicer pa bi Rori poleg plašča rabila še eno strehico nad njeno bučo, ker jo blazno moti, da nekaj mokrega pada nanjo :D. Se bo treba odločit, kaj bom kupila. Bi pa vzela od nove Pro kolekcije, mi je bolj všeč.



maja72

  • Gost
Odgovori #435 : 29 Oktober 2008, 18:06:43
maja72: hvala za prima slikice nove kolekcije, bi te pa prosil za eno informacijo. Si Y oprsnice kupila isto velikost kot T? Zanima me predvsem če je ravno tako kot pri T varianti potrebno paziti na prsni trak.
Da, Y sem kupila isto številko kot T, se mi pa na splošno zdi, da so tele nove cifre nekam večje  ::). Pomembna je razdalja od vrha hrbta do točke pod trebuhom, kjer se trakova združita (tisto, kar je pri Amelie videti na sredi prsi). Namreč če ima pes plitev prsni koš, bo hitro preveliko, saj se tega dela, ki je v obliki črke Y, ne da regulirati, stisneš lahko samo na hrbtu, pod trebuhom ti pa dol visi. Mi imamo na srečo parsona s prsnim košem od buldoga  :D in ji je prav številka 60; Bajk je suha južina, ampak ima tudi globok prsni koš in se izide pri številki 100. Bi pa jaz, kolikor lahko sklepam po naših dveh, izmerjene številke pri Y modelu raje zaokrožala navzdol kakor navzgor (tabelca pa priporoča ravno obratno).

Je pa za tek Y model dosti boljši, ker psa res maksimalno lepo oprime in je sila na telo (ali kako naj se izrazim  :-[) res krasno porazdeljena in takrat se morebitni luft na trebuščku porazdeli oz. pride prav pri razporeditvi teže.

So pa tudi novi plaščki takooo lepo narejeni, da smo vsi, ki smo ga videli, rekli, da bi takoj kaj takega za ljudi imeli. KJ, kje si s kako fotkico tvoje navihane Biburke v rdečem plaščku  ::) ;)?



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #436 : 29 Oktober 2008, 18:40:14
Ninci in črt, a ne bi že naročil tole Pro kolekcijo, da uživo vidimo, če je za kej ali ne  :P :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #437 : 29 Oktober 2008, 18:50:43
Ninci in črt, a ne bi že naročil tole Pro kolekcijo, da uživo vidimo, če je za kej ali ne  :P :P


Saj delamo na tem. Samo bi radi imeli vse in Wubbe pa Tuffies-e pa Hurtto pa moramo postavit prioritetno lestvico :D

Lp, nina



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #438 : 29 Oktober 2008, 18:56:18
A nista opazila, da je zima skoraj tu? če bodo pesjani krehali, bosta vidva kriva  :P :P Da o nas sploh ne govorim  ::)



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #439 : 29 Oktober 2008, 19:39:34
http://www.youtube.com/user/HurttaCollection

AAA to so pa avstralci od moje prijateljice s Finske  :D
Bywater aussies

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #440 : 29 Oktober 2008, 21:06:31
a psi s toooolk dlake kot avstralci res rabijo plašče?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #441 : 29 Oktober 2008, 21:12:52
neeeee
ampak firma rabi atraktivne pse za reklamo  :P :P :P :P :P
so pa snemali pri - 30

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Zarja

  • Gost
Odgovori #442 : 29 Oktober 2008, 21:25:48
sami lepotci  :-*   Hjoj, zdej pa kooomi čakam sneg   :(



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #443 : 01 November 2008, 21:45:13
a psi s toooolk dlake kot avstralci res rabijo plašče?

Moja je na lavinskem tečaju imela plašček :) Takrat, ko so v gibanju ga definitivno ne rabijo. Če so cel dan bolj ali manj pri miru, na snegu in mrazu pa pride zelo prav.



Samo tale ni hurtta

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #444 : 05 November 2008, 07:37:18
A mi lahko nekdo malček pomaga?
Za labradorja razmišljam o oprsnici in ne vem a bi 90 al bi 100?
Sem ga izmerila, samo še kar niem sigurna, nekako se bolj nagibam k 90, sedaj me pa zanima kdo od vas ima kaj 90 in kdo 100? ::)
Hvala za odgovor



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #445 : 05 November 2008, 07:51:55
A mi lahko nekdo malček pomaga?
Za labradorja razmišljam o oprsnici in ne vem a bi 90 al bi 100?
Sem ga izmerila, samo še kar niem sigurna, nekako se bolj nagibam k 90, sedaj me pa zanima kdo od vas ima kaj 90 in kdo 100? ::)
Hvala za odgovor

Za ZP-je je načeloma 100-ka prava - za samce seveda. Za samice pa 90, najina Rumba ki je res švoh ima celo 80.

Lp, nina



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #446 : 05 November 2008, 08:21:35
Sem ga izmerila, samo še kar niem sigurna, nekako se bolj nagibam k 90, sedaj me pa zanima kdo od vas ima kaj 90 in kdo 100? ::)

Lahko ti povem, da ima Cosmo 100 in mu je ravno prav.. 90ka bi mu bila pomoje premajhna (glede na prsni trak - bi le ta bil prekratek).. Zdaj pa, ce se spomnes kako sirok je Cosmo cez prsa, lahko malo primerjas  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #447 : 05 November 2008, 10:29:40
Včeraj sem na naši mali yorkici (skoraj 5 mesecev ima) probavala novo kolekcijo Hurtta PRO


tale flisek oz. windstoper sva probavali, pa je žal še prevelik - bomo mogli še več pojest  :P :P

lp, T.


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #448 : 05 November 2008, 12:31:04
kje sta pa probavali? jst bi pa tistega fliska, k ima kratke tačke  ;)   tko da upam, da se nas ninci kmalu usliši  :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #449 : 05 November 2008, 12:32:41
kje sta pa probavali? jst bi pa tistega fliska, k ima kratke tačke  ;)   tko da upam, da se nas ninci kmalu usliši  :P

Ravno naročilo sestavljam ::) A imaš kakšne želje glede barve in velikosti ;)

Lp, nina