HURTTA Collection

trigi · 538628

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #690 : 21 Januar 2009, 09:20:22
Hm, v bistvu bi imela fluffy samo me zdaj malo skrbi da bo preširoka. A kupujejo to fluffy tudi za yorkije?

Ja tudi.




Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #691 : 21 Januar 2009, 10:45:29
Jah nič. Meni je tale fluffy tako všeč, da jima bom kar naročila. Preširoka bi bila itak samo Galu, pa naj se samo ovratnica sprehaja okoli. Se bo vsaj videlo kako smo moderni. :P

No resno, če bo zelo preširoko lahko zamenjam za podložene, a ne? Ali bo pa Biba še Y oprsnico dobila, to imam itak tudi že nagledano.

Aja, mi smo do sedaj imeli samo oprsnice pa me zanima kaj pomeni, da je fluffy polzatezna? Kako se potem zapira? :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #692 : 21 Januar 2009, 11:08:46
Jah nič. Meni je tale fluffy tako všeč, da jima bom kar naročila. Preširoka bi bila itak samo Galu, pa naj se samo ovratnica sprehaja okoli. Se bo vsaj videlo kako smo moderni. :P

No resno, če bo zelo preširoko lahko zamenjam za podložene, a ne? Ali bo pa Biba še Y oprsnico dobila, to imam itak tudi že nagledano.

Aja, mi smo do sedaj imeli samo oprsnice pa me zanima kaj pomeni, da je fluffy polzatezna? Kako se potem zapira? :-[

Nič se ne zapira. Ubistvu jo samo daš čez glavo in to je to. Potem pa ima cca. 5cm "zatega"

Tule se malenkost vidi: http://pasji.net/shop/images/large/HurFluffy_LRG.jpg

Kar se tiče menjave, pa saj veš a ne ;)



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #693 : 21 Januar 2009, 11:49:35
Ah, potem pa po moje ne bo šlo, ker bo Galu spet preveliko in se mu bo staknila čez glavo. Ga bom danes še enkrat točno pomerila okoli vratu.

Drugače bomo pa podložene naročili, so tudi zelo lepe.

A fluffy pa sploh ne bodo več imeli, ker jih ni v novi kolekciji?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #694 : 21 Januar 2009, 11:59:04
A fluffy pa sploh ne bodo več imeli, ker jih ni v novi kolekciji?

Ja baje, da jih ne bo več.  :-\



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #695 : 21 Januar 2009, 17:30:37
Za vse nestrpne :P Hrutta je prispela. Reflexni povodci, rope povodci, classic povodci, Y oprsnice v vseh velikostih in barvah, ovratnice v vseh velikostih in barvah, torbice za priboljške (velike in male) in posodice za vodo.
Vse bo upamo, še tekom tega večera objavljeno v trgovini.

Lp, nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #696 : 21 Januar 2009, 21:49:00
zakon :)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #697 : 21 Januar 2009, 23:16:16



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #698 : 21 Januar 2009, 23:21:41
Mene pa zanima, koliko je ta mala torbica za priboljše velika? Se da normalno z roko notri iti (da ni tako da ko enkrat nekaj notri primeš, ne moreš več roke ven dobiti)?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #699 : 21 Januar 2009, 23:23:27
Mene pa zanima, koliko je ta mala torbica za priboljše velika? Se da normalno z roko notri iti (da ni tako da ko enkrat nekaj notri primeš, ne moreš več roke ven dobiti)?

Evo fajn, da vem kateri podatek manjka. Širina torbice je 13,5cm, notri gre brez problema od Črta roka, in se ne zatakne :D



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #700 : 21 Januar 2009, 23:26:39
Karabini na teh povodcih so vsi enake velikosti? Bernca bi zdržali a  :-[

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #701 : 21 Januar 2009, 23:28:43
Hvala :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #702 : 21 Januar 2009, 23:29:06
Karabini na teh povodcih so vsi enake velikosti? Bernca bi zdržali a  :-[

Classici in reflexi imajo večje karabine kot povodci iz vrvi. Vsekakor pa bi morali zdržat bernca ;)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #703 : 21 Januar 2009, 23:29:39
Ok hvala  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #704 : 21 Januar 2009, 23:47:02
Waaaa kake hude stvari :o
Huh bom mogla tole mal prespat :-[



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #705 : 22 Januar 2009, 08:41:06
Kaj si mogla to zdaj gor dat. Zdaj se pa sploh ne morem odločit kaj bi imela. ???

Zdaj so mi všeč tudi Y oprsnice. Sem jih izmerila in Lux ima prsni obseg točno 35, tako da njemu bi bila prav, Gal ima pa okoli 30. A misliš, da bi mu bila zelo prevelika?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #706 : 22 Januar 2009, 09:48:38
Kaj si mogla to zdaj gor dat. Zdaj se pa sploh ne morem odločit kaj bi imela. ???

Zdaj so mi všeč tudi Y oprsnice. Sem jih izmerila in Lux ima prsni obseg točno 35, tako da njemu bi bila prav, Gal ima pa okoli 30. A misliš, da bi mu bila zelo prevelika?

Najina Brihta ima prsni obseg 82 in nosi 90. Tako, da bi tudi Galu z 30 bila najbrž prav 35.
Pa tudi male ovratnice so kar precej tanjše od tistih iz Sport kolekcije. Bom objavila tudi mere širine, samo moram najti čas, da vse izmerim.

Lp, nina



teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #707 : 22 Januar 2009, 10:50:48
Mene pa nekaj zanima v zvezi z dvojno rinko pri ovratnicah Sport. Jaz mojega vedno pripnem samo na eno rinko ker je karabin na ta majhnem fleksiju premali da bi šle obe rinki noter. Je to zelo narobe? Ker kdaj tudi vleče pa da ne bova slučajno strgala. Še kdo pripenja samo na eno?

Mi je pa ta ovratnica zakon. Je tako široka da mu ne zdrkne čez glavo (ker vse ta tanke mu) pa še lepa je  ::)





Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #708 : 22 Januar 2009, 10:57:40
A so drugačne številke kot pri oprsnicah iz sport kolekcije. Ker takrat sem vzela najmanjšo 35 pa je bil Galu tisti trak čez prsni koš, ki se ne da regulirat zelo zelo prevelik.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #709 : 22 Januar 2009, 11:00:28
A so drugačne številke kot pri oprsnicah iz sport kolekcije. Ker takrat sem vzela najmanjšo 35 pa je bil Galu tisti trak čez prsni koš, ki se ne da regulirat zelo zelo prevelik.

Ja številke so drugačne. Tukaj je najbolj pomemben obseg prsnega koša pri Sport-u pa dolžina prsnega traku. In tele 35 so meni res zeeeelo majčkene.

Teycha mišljeno je, da se pripenja na obe naenkrat ravno zaradi tega, da ni sile na klipsno ali samo eno stran ovratnice.





teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #710 : 22 Januar 2009, 11:05:08
Ok. Bom še enkrat probala ampak mislim, da v tamali karabin od fleksija res ne gre.



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #711 : 22 Januar 2009, 11:08:54
Waaaaw!  :o

Eno vprašanje, a Hurtta refleksnega povodca ni v modri barvi?

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #712 : 22 Januar 2009, 12:51:22
OK Jaz sem sedaj naročila dve oprsnici, dve ovratnici pa še nekaj konzervic. Obubožala bom zaradi vas. Prosim, da mi za nekaj časa onemogočite nakupovanje :-\ Ne, saj se hecam.

Naročila sem dve podloženi ovratnici v črni barvi pa zdaj nisem prepričana ali bi mogoče raje imela bež. A mislite da bi jima bež bolj pasala?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #713 : 22 Januar 2009, 13:50:09
Ok. Bom še enkrat probala ampak mislim, da v tamali karabin od fleksija res ne gre.


Oj. Rešitev je, da kupiš nov karabin pa ga potem zamenjaš s tamalim in čvrsto zavežeš nov karabin gor. Meni so takile všeč http://malezivali.com/trgovina/slo/125/slike/Hobby_program_KARABINI_za_povodce_40.jpg

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #714 : 22 Januar 2009, 17:58:53
Ej, teycha, ne spomnim se zdaj točno, kako je bilo pri tej ovratnici, ki jo imaš ti, samo pri teli, ki jo imam sedaj, se da rinka (ki je pri kaveljčku, s katerim pripneš klipsno, oz. ki je na daljšem paščku), lahko pomakne malo naprej, tako da sta potem obe rinki čisto skupaj in se da pripeti tudi s fleksijem. Upam, da je bilo razumljivo, drugače bom slikala.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #715 : 22 Januar 2009, 18:05:52
- refleksni povodec v modri barvi je prišel samo eden ::) Tako, da če ga kdo želi se lahko javi. V trgovini se mi ga ni zdelo smiselno objavljati, ker bi sigurni vsi želeli tistega enega :-[
- Sašenka smo odposlali še preden sem videla tvojo novo dilemo :D Upam, da bodo črne ok, če ne se pa slišimo ;)
- teycha tako kot pravi sonce, če sta rinki preveč narazen, da bi ju pripela in ni problem v tem, da bi bil karabinček premajhen da gresta notri dve rinki, potem eno rinko lahko malo potegneš k drugi,  ker ena stran deluje kot "polzatezna" in se premika.

Lp, nina



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #716 : 22 Januar 2009, 18:07:23
Ninci, koliko je pa kaj modrih štrikov? Se še kar odločamo...  :-[ Pa tista modra vmes notri je bolj svetlo modra?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #717 : 22 Januar 2009, 18:14:25
Tudi pri najmanjšem fleksiju se da, preverjeno  ;). Jih je pa treba skupaj potegnit in zapet.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #718 : 22 Januar 2009, 18:16:29
Ninci, koliko je pa kaj modrih štrikov? Se še kar odločamo...  :-[ Pa tista modra vmes notri je bolj svetlo modra?

Klasičnih ali iz vrvi? Moder odsevni je pa kot sem prej napisala samo eden. Ostalih bi moralo biti dovolj. ;) Barva odsevnih povodcev in barva PRO ovratnic je enaka.

Lp, nina



teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #719 : 22 Januar 2009, 18:20:16
Fora je v tem, da tudi ko jaz dam obe rinki čisto skupaj tako da se praktično držita ena druge in dam gori karabin le-ta otrdi. Se ga sploh ne da nikamor premikat niti tistih dveh rink ne. Karabin kar tako pokonci stoji in me potem skrbi da bi se karabin odpel ali počil zaradi čudnega položaja. Sem danes res pol ure probavala kako naj oboje skupaj zapnem in vedno pride nekaj čudno.

Ima kdo kakšno sliko kako pride pri vas zapeto na obe rinkici?