HURTTA Collection

trigi · 537954

Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #720 : 22 Januar 2009, 18:20:48
Oddali naročilo!  :o :o :o :D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #721 : 22 Januar 2009, 18:24:35
Iz vrvi sem mislila. No potem pa ni problema, če jutri naročim. Še vedno bijem bitko, če res rabi še en povodec  ::)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #722 : 22 Januar 2009, 18:25:36
Fora je v tem, da tudi ko jaz dam obe rinki čisto skupaj tako da se praktično držita ena druge in dam gori karabin le-ta otrdi. Se ga sploh ne da nikamor premikat niti tistih dveh rink ne. Karabin kar tako pokonci stoji in me potem skrbi da bi se karabin odpel ali počil zaradi čudnega položaja. Sem danes res pol ure probavala kako naj oboje skupaj zapnem in vedno pride nekaj čudno.

Ima kdo kakšno sliko kako pride pri vas zapeto na obe rinkici?


Tudi pri meni je tako nekako napeto. Flexi zelo redko uporabljam (nekajkrat na leto), imam pa en drug povodec, ki ima tudi tak karabin kot flexi, pa se še ni zlomil. Je pa res, da ima moj pes 4,5 kg in skoraj nikoli ne vleče.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #723 : 22 Januar 2009, 18:34:07
Iz vrvi sem mislila. No potem pa ni problema, če jutri naročim. Še vedno bijem bitko, če res rabi še en povodec  ::)

Povodci iz vrvi so v resnici veliko lepši kot te na hurttinih slikah, so poslali napačne slike oz. so najprej mislili imet temnejšo kombinacijo zdaj imajo pa vsaj meni lepšo... In sicer takole:


Lp  Nina



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #724 : 22 Januar 2009, 18:37:55
Se pravi da so v resnici takšni kot teli na tej sliki?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #725 : 22 Januar 2009, 18:39:07
Se pravi da so v resnici takšni kot teli na tej sliki?

Jap.



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #726 : 22 Januar 2009, 19:01:07
Meni so bili pa temnejši boljši  :'( Škoda  :-\

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #727 : 22 Januar 2009, 19:02:04
Meni so bili pa temnejši boljši  :'( Škoda  :-\

Zdaj vsaj nimaš več dileme :D ;)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #728 : 22 Januar 2009, 19:06:17
Mja  :'( Bo pa drugič kaj zame :-[

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #729 : 22 Januar 2009, 19:17:11
Nina in Črt, hvala za dostavo  ;D Spajki je navdušen nad novo Hurttino oprsnico in povodcem..Slikice sledijo malce kasneje..Hvala :-*



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #730 : 22 Januar 2009, 19:31:33
Teychi jut for you http://www.youtube.com/watch?v=gymESWKT2OQ če ne pa nov karabin, pa tega dol snet in tistega zavezat.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #731 : 22 Januar 2009, 21:09:08
Ej Čara - ful hvala za tole  :P
Samo - midva imava ovratnico bolj na knap :D. To sicer lahko naredim ampak mu potem ne bo več šla gor.
Sedaj bova lepo imela tako kot do sedaj na eno rinko - in ko bo (če sploh kdaj bo) na meji da se strga bom potem kupila novo. Eno številko večjo da bomo imeli več lufta za nastavljat.



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #732 : 23 Januar 2009, 08:40:26
- Sašenka smo odposlali še preden sem videla tvojo novo dilemo :D Upam, da bodo črne ok, če ne se pa slišimo ;)
- Lp, nina

Uf, ste pa ekspresni. Super, se že veselim. Ma saj bodo črne uredu, malo sem razmišljala, ker imata večinos stvari črne barve ampak saj jim paše. Pa ta črna ima itak belo pa rdečo črto vmes tako bo super. Če bom hotela pa še bež bomo imeli pa pač miljon Hurttinih ovratnic. Hvala!



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #733 : 23 Januar 2009, 14:27:56
Teycha: 1., [img=http://www.shrani.si/f/A/Sz/3g2JpKWT/cimg3238.jpg]http://2.[/img], 3. in 4. Slikca fleksija in karabina. Pri meni je kar gibljiv imam pa ovratinico najbolj raztegnjeno, kar je možno (tako, da je tisti del, ki se premika povsem zraven klipsne). Tudi ti jo raztegni do konca potem bo pa šlo.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #734 : 23 Januar 2009, 14:37:25
ninci a so retriever povodci iste barve (rdece) kot tistile navadni na sliki malo visje?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ZEVS

  • *
    • Prispevkov: 380
    • Točke: 0
  • ZEVS
Odgovori #735 : 26 Januar 2009, 09:16:44
He he problem prijemanja snega na dlako je rešen. Zgleda malce čudno ampak glavno da mala zopet uživa v snegu.


lp



swan

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
  • Breeze in Jill
Odgovori #736 : 26 Januar 2009, 11:17:42
Jaz sem sele na Ljubljanski razstavi spoznala tele bombasticne ovratnice od Hurtte - podlozene/odsevne, so mi takoj padle v oci.....pa me zanima, ce ima kdo kaksno sliko z visavskim terierjem ali airedalcem, ki nosita te ovratnice....zanima me predvsem izgled (nisem prepricana, kako bi to stalo na njima)....   ???
Se bo full lazje odlocit kaj narocit, ce bi videla.......  ::)

lp, Swan

lp, swan


sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #737 : 26 Januar 2009, 11:57:29
Evo, sicer ni airedalec ali višavc, je pa terier ;)

Ovratnica št.1





Ovratnica št.2





Upam, da ti je kaj pomagalo.



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #738 : 26 Januar 2009, 14:46:53
ninci a so retriever povodci iste barve (rdece) kot tistile navadni na sliki malo visje?

Barve povodcev so enake pri vseh tipih povodcev.

Zevs: Prima da je problem rešen, po pravici povedano sem bil kar malo skeptičen da bo overall dovolj velik, ampak kot kaže je super.
Sonce: hvala za pomoč  ;)

Lp, Črt



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #739 : 26 Januar 2009, 22:17:01
Ker predvidevam, da je Hurtta refleksni povodec modre barve že šel, saj je bil samo en, :D me zanima, če jih boste še kaj dobili z naslednjo pošiljko, ko bo seveda le ta na vrsti? :)

So pa noro lepe stvari in se kar ne morem odločit kaj bi naročila za prvo rundo... :o :D (ne gre vse naenkrat, ker bom bankrotirala drugače... :D :D :D)
Definitivno pa bom naročila tole modro Pro ovratnico... ;D



ZEVS

  • *
    • Prispevkov: 380
    • Točke: 0
  • ZEVS
Odgovori #740 : 27 Januar 2009, 06:11:50


Zevs: Prima da je problem rešen, po pravici povedano sem bil kar malo skeptičen da bo overall dovolj velik, ampak kot kaže je super.


Lp, Črt

Ja moja psička spada med manjše predstavnike te pasme. Sicer pa prav uživa kljub temu, da je sedaj oblečena  ;D.
Je pa že bilo slišati malce čudnih pripomb. Ampak me ne gane samo, da ni snega na njej. Prej je bila 2 uri na snegu potem pa smo pol ure čistili sneg z nje in se je še tri ure sušila  :'( :-[. Sedaj lahko gre takoj na svoj priljubljen kotiček malce podremati saj pravi trosed je moj >:D

lp
Mihela



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #741 : 27 Januar 2009, 11:56:37
oj

se odločam med Hurtta Fluffy in Hurtta podloženo ovratnico ... katera bi manj vozljala dlako maltežanki? jah, večne težave z vozljanjem ovratnic  :-\


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #742 : 27 Januar 2009, 12:02:41
Ker predvidevam, da je Hurtta refleksni povodec modre barve že šel, saj je bil samo en, :D me zanima, če jih boste še kaj dobili z naslednjo pošiljko, ko bo seveda le ta na vrsti? :)

So pa noro lepe stvari in se kar ne morem odločit kaj bi naročila za prvo rundo... :o :D (ne gre vse naenkrat, ker bom bankrotirala drugače... :D :D :D)
Definitivno pa bom naročila tole modro Pro ovratnico... ;D

Moder povodec je še ;)

_Dakota_ načeloma naj nobena ne bi cufala ali vozljala dlake ampak mogoče bi bila klasična bojša. Sicer je fluffy mehkejša je pa ožja in polzatezna.

Lp, nina




Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #743 : 27 Januar 2009, 13:18:24
Hm, moja mami ima maltežana in podloženo ovratnico pa zaenkrat ni še nič jamrala, da bi mu vozljala dlako. Pa sicer vedno jamra, ker ima blazne probleme s tem vozljanjem. Jo pa lahko še malo povprašam za bolj natančne informacije.

Ninci, mi smo dobili oprsnice in ovratnice. Lux je itak idealnih mer za Hurttine najmanjše številke, Galu je oprsnica malček ampak res malček prevelika ampak v bistvu sploh ne moti in izgleda prav super. Zelo zadovoljna.

Hvala za testerček, sta jih tako zmazala, da mi ni bilo nič jasno. Ponavadi se Gal na vsem zmrduje ampak teli briketki so mu bili pa noro všeč. Mogoče bom morala sedaj še brikete zamenjat ???



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #744 : 27 Januar 2009, 15:41:53
Hm, moja mami ima maltežana in podloženo ovratnico pa zaenkrat ni še nič jamrala, da bi mu vozljala dlako. Pa sicer vedno jamra, ker ima blazne probleme s tem vozljanjem. Jo pa lahko še malo povprašam za bolj natančne informacije.

Ninci, mi smo dobili oprsnice in ovratnice. Lux je itak idealnih mer za Hurttine najmanjše številke, Galu je oprsnica malček ampak res malček prevelika ampak v bistvu sploh ne moti in izgleda prav super. Zelo zadovoljna.

Hvala za testerček, sta jih tako zmazala, da mi ni bilo nič jasno. Ponavadi se Gal na vsem zmrduje ampak teli briketki so mu bili pa noro všeč. Mogoče bom morala sedaj še brikete zamenjat ???

Odlično :D Me veseli, da ste vsi trije zadovoljni. In uživajte v uporabi ;)

Lp, nina



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #745 : 28 Januar 2009, 07:25:57
Saj ne vem, če je že kdo vprašal  :-[, a polzatezno pro ovratnico bosta naročila kakšno? V velikosti 40-50 cm npr.  :o?

Hvala. Lp.



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #746 : 29 Januar 2009, 22:31:59
Ninici eno vprašanje, pri tej y oprsnici, naprimer Marshall ima 94cm prsnega obsega, a potem moram jaz vzeti 100-tko
Na koliko se pa da 110 najmanj pomanjšat ?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #747 : 29 Januar 2009, 22:37:53
Ninici eno vprašanje, pri tej y oprsnici, naprimer Marshall ima 94cm prsnega obsega, a potem moram jaz vzeti 100-tko
Na koliko se pa da 110 najmanj pomanjšat ?

110 se da pomanjšat praktično na 55 :D  Za dogo Črt pravi da priporoča 110 ;) (da bo on kriv, če bo prevelika).

Ch zaenkrat ne. Če pa imaš željo po polzatezni pa lahko ob naslednjem naročilu vprašava kaj trenutno imajo na zalogi in se jo naroči direkt zate.

Lp, nina



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #748 : 29 Januar 2009, 22:40:23
 :D super, mal sem že tak tuhtala na 110, sam nisem bla ziher na kolk se pomanjša  :D
Sedaj pa sam počakat še na finance  :D ;)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #749 : 29 Januar 2009, 23:07:48
ninci se opravicujem ce je ze kje napisano  :-[ ampak kdaj kaj pricakujeta t oprsnice iz Pro kolekcije?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album