HURTTA Collection

trigi · 540440

simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #900 : 01 April 2009, 10:30:43
rožica kaj pa kakšna slikica???

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #901 : 02 April 2009, 15:25:36
Oj!

Pri nas pesjan KONČNO trka na vrata oz. bo potrkal 10. ali 11. aprila. Tako, da rabim eno ovratnico ekstra. Ali je podložena Hurrtina ovratnica tudi odbojna?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #902 : 02 April 2009, 15:37:41
Kakšnega/katerega boste imeli? :o

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #903 : 02 April 2009, 15:40:36
Ob pravem času bom napisala v primerno temo ;)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #904 : 02 April 2009, 17:05:58
Oj

Čara: vse ovratnice od hurtte imajo odsevni trak, pri Sport kolekciji je širok trak na sredini, pri Pro kolekciji pa so odsevni šivi na obeh robovih.

Rožica: res bi lahko kako slikco dala  ;) :P Saj večina sploh nebi opazila da imata kaj oblečeno :)

Lp, Črt



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #905 : 02 April 2009, 17:09:45
Bom, bom, sam morm fotoaparat sabo vzet :P

Trigi, folk res opazi šele, ko smo čisto blizu :)

Kaj mislite, je psom zaradi teh plaščkov kaj bolj vroče?

LP, Urša

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #906 : 02 April 2009, 18:20:15
Hvala trigi, bo lažje odločitev za naročanje.  :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #907 : 05 April 2009, 13:38:08
Pozdravljeni!

Jaz že dolgo časa razmišljam o nakupu hurttine podložene oprsnice. Problem imam le z velikostjo. Imam mešanko ki ima dobrih 6 kilogramov, ko sem ji zmerila prsni obseg ima 43, prni trak pa je 30(zmerila sem tako približno kot bi prišla oprsnica. Sedaj pa me zanima kiatera velikost bo najboljša,saj se bojim da bom kupila premajhno. nevem ali bi bila velikost 0 ali 1.  Vem da je bilo že veliko takih vprašanj ampak vseeno vprašam :)

Najlepša hvala za odgovor

Jana in Ella  ;D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #908 : 05 April 2009, 20:51:26
nanica: glede na napisano, boš pomoje najmanj zgrešila če vzameš velikost 1 oz. 60, saj ima psička kot kaže dosti močan prsni koš. Kot pa jaz vedno rečem, ni nikoli problem če velikost nebi bila prava, brez problema zamenjamo. Velja pa eno opozorilce, Sport oprtnice 60 ni več v rdeči barvi - pošlo.

rožica: kljub temu da material diha, to še vedno ni isto kot če ni oblečen, sigurno je psu bolj vroče v obleki, kot brez le te. Tako da jaz v toplem vremenu psa nebi hudo ganjal v obleki.

čara: z veseljem pomagam ;)

Lp, Črt



nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #909 : 05 April 2009, 23:11:51
Trigi najlepša ti hvala.  Ja vem da lahko zamenjam ampak vseeno prašam za nasvet :) Glede barve...mogoče bom vzela kakšno drugo ampak čene a veste mogoče kdaj pridejo spet rdeče barve? Da vidim ali se splača počakati ali bo tudi kakšna druga barva uredu ;D

Hvala in lep pozdrav!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #910 : 06 April 2009, 08:50:24
Trigi najlepša ti hvala.  Ja vem da lahko zamenjam ampak vseeno prašam za nasvet :) Glede barve...mogoče bom vzela kakšno drugo ampak čene a veste mogoče kdaj pridejo spet rdeče barve? Da vidim ali se splača počakati ali bo tudi kakšna druga barva uredu ;D

Hvala in lep pozdrav!

Kar je razprodano od Sporta ne bomo več dobavljali, ker proizvajalec Sport kolekcijo umika iz prodaje.




nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #911 : 06 April 2009, 19:15:36
Aha...Hvala :) Sem že naročila, bo pa imela drugačno barvo, upam samo da ji bo prav in komaj čakam da jo dobim domov ;D

Lep pozdrav

Jana in Ella



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #912 : 08 April 2009, 22:52:28
RAZPRODANI so sledeči izdelki:
Dežni plašč 45
Dežni plašč 60
Oprsnice 35 modre
Oprsnice 35 rdeče
Oprsnice 45 črne
Oprsnice 45 rdeče
Oprsnice 60 rdeče
Oprsnice 90 rdeče
Rešilni jopič 10-20kg
Rešilni jopič 40-80kg
Overall siberia 281
Overall Polar 301
Overall Siberia 321
Overall Polar 321
Overall Polar 352
Overall Arctic 353
Overall Siberia 381
Overall Polar 452
Overall Polar 601
Overall Siberia 601

Lp, nina




nanica

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #913 : 09 April 2009, 15:00:40
Živjo!

Včeraj sem domov dobila Hurttino oprsnico in mi je full lepa, pa tudi velikost je prava, vendar me nekaj zanima. Ker sem bila prej navajena navadne oprsnice se mi pri tej zdi čudno ker mi deluje tisti prsni trak zelo nizko(pri sklepih). Sicer psička normalno hodi vendar vseeno me zanima če pride vedno tako nizko ali samo pri njej?

Moram se pa zahvalit ter pohvalit zelo hitro dostavo:)

lep pozdrav

Jana



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #914 : 09 April 2009, 21:48:29
Mi smo tudi Hurrta! Rojstnodnevno darilo:




Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #915 : 09 April 2009, 21:52:26
nanica: če pride oprsnica čez sklepe in ovira psičko pri hoji potem ni ok. Če pa pride (tik) nad sklepi in se psička lahko normalno giba je v redu.

Ginka: darilo zanjo ali zate :P



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #916 : 09 April 2009, 21:59:33
Haha, zanjo zanjo.  ;D
Ne, saj ne, samo so fine tele ovratnice. Nisem mogla do danes počakat, sem ene tri dni potrpela, samo potem sem pa mogla probat ;D
Ja, zame darilo :D

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #917 : 09 April 2009, 22:43:36
Haha, zanjo zanjo.  ;D
Ne, saj ne, samo so fine tele ovratnice. Nisem mogla do danes počakat, sem ene tri dni potrpela, samo potem sem pa mogla probat ;D
Ja, zame darilo :D

Vse najboljše ;) In dobro uporabljajta darilo ;D




Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #918 : 10 April 2009, 22:44:32
Rori z oprsnico


Wi v dežnem plaščku

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #919 : 11 April 2009, 07:20:43
 :o :o :o Wi je plašček kot ulit. Si ne bi mislila, da imata enako dolžino.



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #920 : 11 April 2009, 08:53:56
Res ji je kot ulit. ;)

Še malo akcije



Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #921 : 27 April 2009, 11:39:04
Živjo,
Mene pa zanima kdaj boste spet naročili posodo za vodo in torbice. Posodo sem imela že v košarici, pa je kar naenkrat izginila in je nikjer na strani ni bilo več; sem bila tako razočarana, da mi je šlo nekaj sekund kar na jok. :'(
Zanima me še kakšen overall plašček bi bil primeren za labradorko, bolj male postave, visoka tam nekje 50 cm, vsi mislijo, da je še mladiček ... obseg prsnega koša je 73 cm, dolžina hrbta pa ... hja .... kaj pa jaz vem. Okrog 60 nekje.
In glede ovratnic, obseg vratu je 52 cm, a bo l ovratnica v redu?
Hvala za vse odgovore! :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #922 : 27 April 2009, 11:50:57
Živjo,
Mene pa zanima kdaj boste spet naročili posodo za vodo in torbice. Posodo sem imela že v košarici, pa je kar naenkrat izginila in je nikjer na strani ni bilo več; sem bila tako razočarana, da mi je šlo nekaj sekund kar na jok. :'(
Zanima me še kakšen overall plašček bi bil primeren za labradorko, bolj male postave, visoka tam nekje 50 cm, vsi mislijo, da je še mladiček ... obseg prsnega koša je 73 cm, dolžina hrbta pa ... hja .... kaj pa jaz vem. Okrog 60 nekje.
In glede ovratnic, obseg vratu je 52 cm, a bo l ovratnica v redu?
Hvala za vse odgovore! :D

Posodo si najbrž imela v košarici med tem ko smo mi ravno označevali iztdelke, ki so/niso več na voljo in je tako izginila, ker so pošle. Torbice in posode se pričakujejo v juliju. Overall pa probaj pomerit še dolžino hrbta torej od sredine lopatic do korena repa. Do sedaj so imele labradorke in prinašalke načeloma 551, ampak če je res bolj majhna bi mogoče prišlo v poštev tudi 453.
In ja če je obseg vratu 52 cm je ovratnica 50-60cm ok.

Upam, da nisem česa spustila.

Lp, nina



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #923 : 27 April 2009, 12:06:08
Joj kako hiter odgovor! :D Bom vzela kar 551, saj Athena nima krajšega hrbta, smo razdaljo od lopatic do korena repa že merili, samo problem je, ker je vedno kakšen cm drugače, še nismo profesionalci v tem, to bo naš prvi plašček. Saj, če bi bilo tako zelo hudo preveliko, v kar sicer dvomim, ker je tudi mera prsnega koša ok, edino na vratu bi bilo lahko malo veliko, ampak ta se, če se prav spomnim, da regulirat ... no, če bi bilo tako zelo preveliko, bi se dalo zamenjat za manjšo številko?
Moram hitro naročit, ker se moja košarica iz dneva v dan nekontrolirano polni. :o
Za posodo bom pa julija v nizkem štartu; tokra tmi je ne bo NOBEN vzel! :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #924 : 27 April 2009, 12:11:32
Joj kako hiter odgovor! :D Bom vzela kar 551, saj Athena nima krajšega hrbta, smo razdaljo od lopatic do korena repa že merili, samo problem je, ker je vedno kakšen cm drugače, še nismo profesionalci v tem, to bo naš prvi plašček. Saj, če bi bilo tako zelo hudo preveliko, v kar sicer dvomim, ker je tudi mera prsnega koša ok, edino na vratu bi bilo lahko malo veliko, ampak ta se, če se prav spomnim, da regulirat ... no, če bi bilo tako zelo preveliko, bi se dalo zamenjat za manjšo številko?
Moram hitro naročit, ker se moja košarica iz dneva v dan nekontrolirano polni. :o
Za posodo bom pa julija v nizkem štartu; tokra tmi je ne bo NOBEN vzel! :D

Plašček probaš preden odstraniš etiketo in če ne bo ok bomo zamenjali.

Lp, nina



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #925 : 28 April 2009, 15:00:26
Tudi Dina je hurtta-dog :D Ninci in Črt hvala za našo zakomplicirano dostavo :) ko bomo imeli lepše vreme bomo poslikali :D aja, sam tko mal za popestritev - Dinč je uspelo "na svoj način" snet tudi hurta oprsnico >:D iz navadne tko kamot pride, pri tej je pa tist trak spodaj nekak narazen spravla :D

...sledi svojim sanjam


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #926 : 28 April 2009, 15:18:44
Grrr, meni pa se je po pol leta uporabe 'strgalo' tisto železo na Hurtta torbici in sedaj je tisti super sistem zapiranja neuporaben in
mi priboljški popadajo ven, če se malo sklonim. ??? >:(
A ima kdo idejo, kako bi se tisto železo dalo nazaj skupaj zlepit? A naj zavarim, hihi... :o



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #927 : 28 April 2009, 15:19:59
Tudi Dina je hurtta-dog :D Ninci in Črt hvala za našo zakomplicirano dostavo :) ko bomo imeli lepše vreme bomo poslikali :D aja, sam tko mal za popestritev - Dinč je uspelo "na svoj način" snet tudi hurta oprsnico >:D iz navadne tko kamot pride, pri tej je pa tist trak spodaj nekak narazen spravla :D


Hihi, meni se je Lona tudi in to na bokser pikniku. Po tleh se je valjala in je naenkrat bila 'gola'.  :D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #928 : 28 April 2009, 17:34:25
Sibila: mi lahko pošlješ kako slikico kako izgleda? mogoče ti lahko kako pomagam.

Me je pa kar presenetilo to sporočilo, ker jaz jo uporabljam praktično vsak dan že skoraj eno leto, pa je še vedno ista kot je bila, samo bolj umazana :D

Lp, Črt



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #929 : 28 April 2009, 19:41:34
Saj ni odprla zaponke, ampak je odtegnila trak. ne vem če si predstavljaš, no...tam ko gre pri zaponki trak čez je nekak zrihtala tko, da se je odtegnil tok, da v bistvu oprsnica sploh ni bla več zapeta - klipsna je bla zapeta, trak je pa nekak snela tm iz klipsne :-[ jaz si tudi za navadno oprsnico nisem mislila da lahko pes pobegne "iz nje", pa je najprej glavo potegnla skoz, pol pa še tace, pa na juriš za frizbiji :D

...sledi svojim sanjam