HURTTA Collection

trigi · 538774

sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #930 : 28 April 2009, 20:32:07
Sibila: mi lahko pošlješ kako slikico kako izgleda? mogoče ti lahko kako pomagam.

Me je pa kar presenetilo to sporočilo, ker jaz jo uporabljam praktično vsak dan že skoraj eno leto, pa je še vedno ista kot je bila, samo bolj umazana :D

Lp, Črt

Ja, bom poslikala. Mene je tudi zelo začudilo, da je kar popokalo in to na obeh straneh, ker izgleda res kvalitetna. Pa tako fajna je bila. :'(
Mogoče bi morala prosit, če mi jo zamenjajo, ampak sem jo v Avstriji kupila...
Saj če ne bo šlo drugače bom našila magnetne gumbke, ker je res škoda... :)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #931 : 29 April 2009, 16:48:27
hej

Tudi jaz sem prejela odseven povodec  ;) Hvala Črt  ;)
Nisem pa vedela, da je podlaga v rdecem povodcu olivne barve, po slikci izgleda bolj crna.. Pa sem sla mal bolj natancno po slikcah gledat, pa je res taka videt..  :-[ Sedaj me pa zanima, a povodec v bez barvi se tudi dobi, tako kot so bez ovratnice (in kot bo T oprsnica)? Sorci, ker se zmisljujem, ampak ta olivna je (vsaj meni) grda  :P Psu je v koncni fazi itak vseeno  :)

Hvala za odgovor in lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #932 : 29 April 2009, 20:54:20
Sporočam, da smo danes dobili plašček in odsevno ovratnico in da smo zelo zelo zadovoljni! Hvala nina za nasvet glede številke plaščka, ji je tako prav kot če bi bil posebej zanjo vkrojen! :D Priznam pa, da se prijetno zabavam ob vaših komentarjih glede kužkov, ker se šele tako zavem kako je moj pes dejansko miren. ;) Je stala kot princeska med oblačenjem, v smislu "hja, ti se kar matraj ...". ::) Samo ovratnice se bomo morali še malo navadit, nisem vajena takih širokih in pes tudi ne, imam občutek. Tako klavrno deluje v tisti ovratnici, pa se bo že navadila! Res hvala za vse!!!!! :D :D :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #933 : 29 April 2009, 21:38:32
Ovcka: T oprtnic bež barve v PRO kolekciji ne bo več, zamenjala jih bo dejansko (olivno) zelena barva.

Sinica: me veseli da je velikost prava  ;D Ovratnice se bo pa skoraj sigurno navadila, sploh če nima problemov s plaščkom.

Lp, Črt



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #934 : 29 April 2009, 22:12:44
Aja, potem imajo pa to malo cudno..  ::) Namrec, na njihovi strani najdem bez barvo samo navadno ovratnico in T oprsnico (pro kolekcija - tale spodaj levo recimo), povodca pa ne.. Potem so to barvo ukinili, ali kaj?  ???

Ah, dobro, ne bom vec komplicirala  :P

Črt hvala se enkrat! Tale povodec je zakon (izgleda ultra mocen) ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #935 : 29 April 2009, 23:19:17
Zdajle sva bili zunaj na mokri travi in je hlačala kot en medvedek. :-* Tako zelo je prikupna v tem plaščku! in še čisto suha je ostala.
:D Me pa nekaj zanima, pa ne se smejat, ker me res zanima: ali je v Hurttini kolekciji kakšna zbirka kraguljčkov/zvončkov? Meni bi to prišlo zelo prav, zdaj imava en navaden zvonček, pa ni dovolj efektiven.
Hvala za odgovor!

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #936 : 30 April 2009, 14:43:14
Sinica: vprašanje sploh ni tako neumno, ko jaz zvečer peljem naše tri na sprehod, bi mi prav prišel kakšen kraguljček :D

Nažalost pa dosedaj Hurtta tega še ni naredila, verjetno se boš morala znajti s kakšnimi iz druge branže ;)

Lp, Črt



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #937 : 06 Maj 2009, 15:45:36
Izmerila sem svojo psičko za oprsnico (tole  http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_20&products_id=416), pa sem malo v dilemi.Prsni trak je dolg cca 30 cm, prsni obseg pa ima 52 cm. Katero velikost naj potem naročim?

Hvala.  :)


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #938 : 06 Maj 2009, 16:08:39
Sinica, na mačjih igračkah so pogosto tak fajni zvončki, po moji oceni bi se fajn obnesli tudi na psu :o
Bom pozorna pa ti sporočim, če kaj zagledam ;)


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #939 : 06 Maj 2009, 16:46:24
Sem še enkrat izmerila dolžino prsnega traku, pa je bolj 32 cm.  Vsakič, ko merim, namerim drugače.  :-[ 

Tako da bom vzela številko 2, pa upam, da ne bo prevelika.  :-\


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #940 : 06 Maj 2009, 17:08:58
Sem še enkrat izmerila dolžino prsnega traku, pa je bolj 32 cm.  Vsakič, ko merim, namerim drugače.  :-[ 

Tako da bom vzela številko 2, pa upam, da ne bo prevelika.  :-\

Za kavalirko če se ne motim? Hurtta predvideva velikost 60 ali 70, tako da bo tvoja izbira kar ok. Če ne bo bomo pa menjali.

Lp, nina



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #941 : 06 Maj 2009, 17:36:30
Hvala. Torej številko 2.  ;D  Ja, kavalirka je. Primerne velikosti samo malo preveč kg ima.  :-[


Miss Teja.

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 1
Odgovori #942 : 07 Maj 2009, 16:06:35
Sem ravnokar naročila Hurttino T - oprsnico. Imam ZP, vendar sem naročila 110ko, saj bi bil prsni trak prekratek.  Me pa zanima koliko gre prsni obseg v minus oz. koliko cm se ga da regulirati?

Lp

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
~Josh Billings


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #943 : 07 Maj 2009, 22:01:50
http://pasji.net/shop/images/large/huryoprtnicazel_LRG.jpg

Kakšna je ta barva? Ni modra, ni rdeča, ni zelena, niti črna. Mi je pa zelo všeč.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #944 : 07 Maj 2009, 22:03:29
Olivno zelena  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Hunda

  • *
    • Prispevkov: 152
    • Točke: 0
Odgovori #945 : 08 Maj 2009, 07:43:47
Se že kaj ve kdaj pride še preostal del pro kolekcije? Ubistvu me zanima za rešilni jopič.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #946 : 08 Maj 2009, 12:04:45
Miss Teja, skrajša se lahko čisto do konca, tako da ubistvu ostane lahko samo klipsna.

Čara ja to je zelena ;)

Hunda, zaenkrat gre vse po planih tako da proti koncu julija ;)

Lp, nina



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #947 : 09 Maj 2009, 08:53:38
Mislim, da sem naročila preveliko oprsnico.  :'(  Prsni trak ji je kar precej ohlapen, verjetno mora biti bolj na tesno?  Prsni obseg je ok, ker ga lahko tako čisto skrajšam.

 :'(

Pa še tu hvala za ful hitro dostavo!  :-*


Miss Teja.

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 1
Odgovori #948 : 09 Maj 2009, 09:45:47
Tudi mi smo danes že dobili oprsnico ;D Hvala za ekspresno dostavo.

Me pa zanima nekaj in sicer ali se povodec pripne na zgornji obroček (označen na sliki)? A sta zgornji obroček in trak dovolj vzrdžljiva, da se ne pretrgata, saj se mi zdita stranska obročka bolj kompaktna. Čemu pa služita stranska obročka?



Lp,
Teja

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
~Josh Billings


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #949 : 09 Maj 2009, 10:02:54
Pripneš lahko tako kot ti je ljubše. Tudi trak in zgornji obroček se pri normalni uporabi ne bi smela pretrgati. Pri stranskih pripneš na obe strani tako se lepše porazdeli sila pri vlečenju recimo, da pes vleče s celim telesom - prsnim košem.

varja bomo zamenjali ni problema. Se vidimo v Hrušici in uredimo zadevo. Ena številka manjša v željeni barvi je samo še ena, tako da je rezervirana zate in te čaka ;)




varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #950 : 09 Maj 2009, 22:23:26
Citiraj
varja bomo zamenjali ni problema. Se vidimo v Hrušici in uredimo zadevo. Ena številka manjša v željeni barvi je samo še ena, tako da je rezervirana zate in te čaka

Hvala!   :-*   


miš

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #951 : 20 Maj 2009, 01:03:41
Prodam skoraj nov  ::), "za nas prevelik"  :( Hurtta odsevni povodec  ;D, "rdeče barve"  :o


http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_18&products_id=493

Cena po dogovoru na ZS



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #952 : 25 Maj 2009, 10:06:03
Hurttini izdeliki bodo naprodaj tudi na razstavi CAC Hrušica 31.5.2009 ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #953 : 26 Maj 2009, 19:03:53
A bodo v Trbovljah tudi? Me oprsnica mika, pa si niti slučajno ne upam naročit, ker moram sprobat kako ji bo všeč na njej. Pa še kaka zadeva bi se našla.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #954 : 26 Maj 2009, 19:23:43
A bodo v Trbovljah tudi? Me oprsnica mika, pa si niti slučajno ne upam naročit, ker moram sprobat kako ji bo všeč na njej. Pa še kaka zadeva bi se našla.

Oh Trbovlje je pa še čisto predaleč, da bi vedela povedat :-[



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #955 : 28 Maj 2009, 20:22:45
Kolko pa kaj stanejo hlače in jakna za nas? V primerjavi z ostalimi pohodniškimi, športnimi stvarmi?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #956 : 28 Maj 2009, 22:29:16
Cca. 100€ jakna in 130€ hlače. Ni pocen ampak super. Meni je še zdaj žal, da so ukinili jakne iz sport kolekcije, ker so mi bile veliko lepše (barvno). Tako še vedno premišljujem če bi si za prihajajočo zimo naročila jakno iz PRO kolekcije.  :-[
Cenovno je pa pač odvisno v kakšnem rangu gledaš - s čim primerjaš ;). Hlače so tanke in so bolj kot ne namenjene temu, da se jih obleče čez druge hlače in so zaščita pred dežjem. Pozimi ko je mraz so same hlače premalo, bi te zeblo, ker niso podložene.






Aristotle

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #957 : 29 Maj 2009, 11:43:05
Pozdravljeni,

Jaz sem pred kratkim kupila Hurtta podloženo ovratnico velikost 35-45cm za Beagla vendar se mi je okrog vratu zdela pretesna oz. sem jo že čist povečala pa je še zmeraj bila pretesna. No potem pa sem naročila eno šteilko večjo zdaj pa se mi zdi nekak preširoka...V bistvu kaj hočem vprašat je, katera velikost bi naj bila prava za normalnega Beagla???

lp




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #958 : 29 Maj 2009, 14:26:39
Daj fotke obeh ovratnic na pesjanu. Velikost je primerna taka, da gre na vrat normalno in spraviš spodaj da prsta. A mu nisi zmerla obsega?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #959 : 01 Junij 2009, 13:16:04
C`est moi.  ;D

Hvala za menjavo, seveda smo takoj pomerili novo oprsnico in tu imam znova problemos.  :-[

Dolžina je zdaj super, ji pa prsni trak pride fuuuul visoko, skoraj na vrat...   Je to narobe? Ali je ok? Bi jo poslikala, samo se drži kot kup nečesa, ker ji nekako ni všeč oprsnica-njen problem, se bo že navadila.  ;)

Hvala.  :)