HURTTA Collection

trigi · 537987

andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1410 : 04 November 2010, 09:18:11
Verjetno kot anorak, ne? Glede na podobnost kroja... Tega mamo, ampak je prevelik za naš Bon - Sai  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1411 : 04 November 2010, 09:28:01
Verjetno kot anorak, ne? Glede na podobnost kroja... Tega mamo, ampak je prevelik za naš Bon - Sai  :D

Ja  točno saj Overall že imaš. Ja  tako odprtino ima tudi flis overall. Mi imamo za žvalo za lavine , pa ko je minus in sneg Flis Jacket 8)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1412 : 05 November 2010, 16:40:21
Lifeguard kolekcija je na voljo v trgovini Princ Boutique na mestnem trgu v Ljubljani poleg magistrata.




moly

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1413 : 08 November 2010, 09:09:44
Moj shih tzu je več kot 14 dni Lige Guard  :D
Oprsnica je super - lepa, mehka, se lepo oprime... tako, da mi smo zadovoljni. :P  Vidni smo pa tudi v temi.



moly

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1414 : 08 November 2010, 09:11:08
UPS!  Life Guard!  8)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1415 : 08 November 2010, 09:26:36
Moj shih tzu je več kot 14 dni Lige Guard  :D
Oprsnica je super - lepa, mehka, se lepo oprime... tako, da mi smo zadovoljni. :P  Vidni smo pa tudi v temi.

A bo kakšna slikca manekenke? ;)



xCore

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #1416 : 08 November 2010, 20:18:41
Je možno dobit sliko na kateri sta oba povodca iz plezalne vrvi (8mm in 13mm). Nikakor se nemorem odlocit katero debelino bi vzel (imela ga bo labradorka).

slika: http://www.pasji.net/shop/images/large/hurropeleash_LRG.jpg

ce ma kdo omenjen povodec bi se priporocal za nasvet :P


Zanima me še če je zelena barva ovratnice druga iz leve proti desni (z oranžnim napisom). Ker jaz ne vidim nič zelenega na njej  :-[ bi jo pa rad imel da ne bom narobne vzel :P

slika: http://www.pasji.net/shop/images/large/hurprocollar_LRG.jpg


Hvala za odgovore!

L.P. Žiga



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1417 : 08 November 2010, 20:25:35
Ja zelena je tista z oranžnim napisom. Po menju Hurtte je podloga zelena :)


Tako izgleda "ta debel" povodec iz vrvi. 13mm so v taki barvni kombinaciji - več črne pa vmes barvne niti.





xCore

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #1418 : 08 November 2010, 20:28:35
hmmm se mi zdi da bo 8 mm cisto dovol :P ce zdrzi plezalce ko padajo bo se peseka :)

Je na zalogi mogoce zelena ovratnica in 8mm povodec v oranžni barvi? :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1419 : 08 November 2010, 21:07:28
Mislim, da so vse velikosti ovratnic v tej barvi na zalogi ;)Povodec pa tudi je. 8)

Lp, nina



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1420 : 16 November 2010, 20:33:22
Nina, mene pa zanima, ali so kakšne razlike v velikosti Hurttinih oprsnic - med T in Y? Dinčk ima T oprsnico velikost 100, je potem Y isto 100? :-[

...sledi svojim sanjam


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #1421 : 16 November 2010, 21:56:13
moj ima T tudi 100, Y sem pa na eds po nasvetu ninci vzela 90 in je super, 100 bi mu bila verjetno prevelika  ;)



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #1422 : 17 November 2010, 08:54:14
Naj še jaz pohvalim pasji plašček "Hurtta PRO Overall", ki sem ga dobila prejšnji teden. Super je!!! Zdaj bomo takoj manj umazani po bušiju....  ;D

Zdaj bo pa treba še kakšno ovratnico naročit (Lifeguard ali odbojno) da bom to mojo črnuhinjo sploh kaj videla v temi in da bo vidna.  ;D


Hvala ninci!  ;)

LP, Nika



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1423 : 17 November 2010, 09:09:02
Nina? pomagaj :D

...sledi svojim sanjam


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1424 : 17 November 2010, 09:09:36
No, pa da še jaz malo pohvalim...

Tele nove Lifeguard zadevice so superca, povodec sploh tako zašajna, ko gor posveti žaromet, da te vidi cela ulica. :)
Res so luštne, pa ovratnice imajo super zavihek za telefonsko not, ful všečno.

Pa Loni tale roza tako paše. :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1425 : 17 November 2010, 09:13:00
Naj še jaz pohvalim pasji plašček "Hurtta PRO Overall", ki sem ga dobila prejšnji teden. Super je!!! Zdaj bomo takoj manj umazani po bušiju....  ;D

Zdaj bo pa treba še kakšno ovratnico naročit (Lifeguard ali odbojno) da bom to mojo črnuhinjo sploh kaj videla v temi in da bo vidna.  ;D


Hvala ninci!  ;)

LP, Nika

Naj vam dobro služi  ;) Mi smo se tako razvadili, da blondincev v dež sploh ne peljemo več brez Overallov ::)

Nina, mene pa zanima, ali so kakšne razlike v velikosti Hurttinih oprsnic - med T in Y? Dinčk ima T oprsnico velikost 100, je potem Y isto 100? :-[

Načeloma imajo Y eno številko manjšo.  ;)

No, pa da še jaz malo pohvalim...

Tele nove Lifeguard zadevice so superca, povodec sploh tako zašajna, ko gor posveti žaromet, da te vidi cela ulica. :)
Res so luštne, pa ovratnice imajo super zavihek za telefonsko not, ful všečno.

Pa Loni tale roza tako paše. :D

Slikce, slikce!! 8)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1426 : 17 November 2010, 10:10:56
Hvala za info  :-*

...sledi svojim sanjam


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #1427 : 17 November 2010, 10:35:51
Naj vam dobro služi  ;) Mi smo se tako razvadili, da blondincev v dež sploh ne peljemo več brez Overallov ::)

Mi tudi  ;D  :-[ Še pes se cel sam sebi smili v dežju če je brez plaščka...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #1428 : 19 November 2010, 19:00:31
Obljubljena slikica Tisinega plaščka  ;)


Lp Nika & Tisa



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1429 : 19 November 2010, 19:03:45
Frajerka :D

Glede na slikco bi najbrž lahko imela tudi 352 velikost, ker so hlačnice daljše, da bi imela več tačk pokritih. :-[



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #1430 : 19 November 2010, 20:04:00
Tačke bi bile res lahko daljše ja, Ninci. Sem klicala pa povprašala gleda daljših tačk, če bi zamenjala za večji plašček, pa so mi povedali, da ena številka večja bi ji bila pa prevelika.... Ne vem no, ta plašček je velikosti 381... Če je 352 - 35 dolžina hrbta, ji ne bi bil prav. Ali je to drugi model... ?! Zdaj kar je je.
Mal jo morem postrišt, da bo imela krajšo dlako, pa bo vseeno manj umazana kot pa brez plaščka.
 
LP Nika



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1431 : 19 November 2010, 20:06:00
Tačke bi bile res lahko daljše ja, Ninci. Sem klicala pa povprašala gleda daljših tačk, če bi zamenjala za večji plašček, pa so mi povedali, da ena številka večja bi ji bila pa prevelika.... Ne vem no, ta plašček je velikosti 381... Če je 352 - 35 dolžina hrbta, ji ne bi bil prav. Ali je to drugi model... ?! Zdaj kar je je.
Mal jo morem postrišt, da bo imela krajšo dlako, pa bo vseeno manj umazana kot pa brez plaščka.
 
LP Nika

Ja to pa res, če ji je tukaj dolžina čisto ok potem bi ji bil 352 najbrž malo kratek v hrbtu. Večja je pa 451 tisto je pa v hrbtu daljši kar za 7cm in bi ji bil res absolutno prevelik.



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #1432 : 19 November 2010, 20:17:28
Čist prevelik bi ji bil. Je pa super, ker ima tudi odsevnike in se jo fino vidi. V glavnem plašček je super in sem zadovoljna z njim...  ;D




Danijela

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1433 : 27 November 2010, 17:22:28
Živjo!

Tudi jaz se čedalje bolj nagibam k nakupu enega od plaščkov Hurtta Overall. Kljub vsemu pa imam nekaj vprašanj.

Najprej, kakšna je razlika med Hurtta Overall http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=379 in

Hurtta PRO Overall http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=609,
mislim glede na uporabnost.

Koliko vidim Hurtta Overall 352 oz. 381 ni več na voljo.  Prav tako vidim, da ni več na zalogi
Flis Overall http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=456. Boste še dobili dodatne zaloge ali je to to?

Zanima pa me še glede velikosti Hurtta PRO Overal 352 oz. 381. Kolikšna je razlika v dolžini tačk? Moja psička ima dolžino hrbta 35 cm in glede na to, da pravite, da se lahko pod ta plašček obleče še kak flis, ki bi zdajle v zimskih razmerah moji zmrzljivki super prav prišlo, bi morda vseeno vzela velikost 381. Drugače ima prsni koš 43, pas pa 34. Kaj menite?

Hvala že vnaprej za odgovor.

LP
 



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #1434 : 27 November 2010, 22:20:34
mene pa zanima, če ima še kdo pri dežnem ali zimskem plaščku problem, da sneg vdere v prsni koš  :(, sem mu ga zategnila kot se je dalo, a vseeno mu notri vdere ogromno snega, ki se tekom sprehoda veselo tam topi...



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1435 : 28 November 2010, 13:49:35
Hurtta Tani :) končno sprehod brez snežnih kep v dlaki! Čeprav če se bo napoved uresničila, bomo zjutraj rabili še dihalko - verjetno teh Hurtta ne dela?




Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1436 : 28 November 2010, 18:25:55
Koga, ki se spozna na velikosti Hurtta overall oblek, bi prosila za nasvet.
In sicer, sem ponosna lastnica 4ih razvajenih šicujskih riti  ;D. Dva sta v dlaki, dva pa postrižena.
Kosmata dva bi potrebovala predvsem zaščito pred dežjem in snegom, zato jima nameravam kupit overall plašček.
Kratkolasca bosta dobila overall flis, ker se treseta kot šibe na vodi, takoj, ko prideta iz hiše.
Moje dileme pa so sledeče:
- ali hlačnice pri teh modelih pokrijejo večino tačk, ali samo polovico?
- so odprtine za lulanje dovolj velike, da ostane vse suho pri samčkih?
- če sem psu izmerila dolžino hrbta 32 cm, plaščka te velikosti pa ni več na zalogi, ali bi mu bil 30 cm premajhen?

Tole so mere mojih zverinic...
Tale dva rabita overall dežni plašček:
- hrbet (32), prsni koš (45), vrat(35), pas(40)
- hrbet (30), prsni koš (45), vrat(32), pas(40)
Tale dva pa overall flis:
- hrbet (30), prsni koš (45), vrat(35), pas(40)
- hrbet (32), prsni koš (50), vrat(35), pas(42)

Katere številke priporočate?
Ali se da kje te plaščke tudi v živo poskusit na psu?

Že vnaprej hvala za odgovore in nasvete  :).

Lp,
Sara



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1437 : 29 November 2010, 09:40:30
Živjo!

Tudi jaz se čedalje bolj nagibam k nakupu enega od plaščkov Hurtta Overall. Kljub vsemu pa imam nekaj vprašanj.

Najprej, kakšna je razlika med Hurtta Overall http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=379 in

Hurtta PRO Overall http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=609,
mislim glede na uporabnost.

Koliko vidim Hurtta Overall 352 oz. 381 ni več na voljo.  Prav tako vidim, da ni več na zalogi
Flis Overall http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=456. Boste še dobili dodatne zaloge ali je to to?

Zanima pa me še glede velikosti Hurtta PRO Overal 352 oz. 381. Kolikšna je razlika v dolžini tačk? Moja psička ima dolžino hrbta 35 cm in glede na to, da pravite, da se lahko pod ta plašček obleče še kak flis, ki bi zdajle v zimskih razmerah moji zmrzljivki super prav prišlo, bi morda vseeno vzela velikost 381. Drugače ima prsni koš 43, pas pa 34. Kaj menite?

Hvala že vnaprej za odgovor.

LP
 

Razlika med PRO Overallom in Sport iz prejšnje kolekcije je predvsem v materialu - PRO ima višji vodni stolpec, material je že na otip boljši,  natiskani in našiti odsevniki po celotni dolžini plaščka, oblačenje je lažje ker ima stara kolekcija na koncu tačk elastiko - patent, nova pa ima širšo odprtino in potem zapenjanje na ježka.
Stara kolekcija gre iz prodaje (to so izdelki iz akcije) - kar je še na voljo je, nove dobave te kolekcije ne bo, ker je ni več.

Razlike v dožini tačk med 352 in 381 praktično ni. Če ima dolge tace bolj priporočam 353. Za kakšno psičko pa gre?

Koga, ki se spozna na velikosti Hurtta overall oblek, bi prosila za nasvet.
In sicer, sem ponosna lastnica 4ih razvajenih šicujskih riti  ;D. Dva sta v dlaki, dva pa postrižena.
Kosmata dva bi potrebovala predvsem zaščito pred dežjem in snegom, zato jima nameravam kupit overall plašček.
Kratkolasca bosta dobila overall flis, ker se treseta kot šibe na vodi, takoj, ko prideta iz hiše.
Moje dileme pa so sledeče:
- ali hlačnice pri teh modelih pokrijejo večino tačk, ali samo polovico?
- so odprtine za lulanje dovolj velike, da ostane vse suho pri samčkih?
- če sem psu izmerila dolžino hrbta 32 cm, plaščka te velikosti pa ni več na zalogi, ali bi mu bil 30 cm premajhen?

Tole so mere mojih zverinic...
Tale dva rabita overall dežni plašček:
- hrbet (32), prsni koš (45), vrat(35), pas(40)
- hrbet (30), prsni koš (45), vrat(32), pas(40)
Tale dva pa overall flis:
- hrbet (30), prsni koš (45), vrat(35), pas(40)
- hrbet (32), prsni koš (50), vrat(35), pas(42)

Katere številke priporočate?
Ali se da kje te plaščke tudi v živo poskusit na psu?

Že vnaprej hvala za odgovore in nasvete  :).

Lp,
Sara

Vsi Hurtta plaščki so UNISEX, torej je odprtina za opravljanje potreb dovolj velika tako za samčke kot za samičke ;)  Koliko tačk pokrijejo je odvisno od velikosti plaščka, nekatere imajo daljše druge krajše hlačnice.
Vse plaščke je mogoče sprobati pri nas na sedežu podjetja v Preddvoru - 10 min. iz Kranja ;) Precej velikosti pa imajo na zalogi tudi v trgovini Princ Boutique na Mestnem trgu v Ljubljani (poleg magistrata) nekaj pa tudi v trgovini ZOO Nara v Litiji in v trgovini ZOO Pluton v Mariboru.
Po izkušnjah iima večina shih-tzjuev, ki smo jih mi oblekli velikost 352 ali 353 (odvisno samec in samica in koliko so visoki, ker ima 353 daljše noge kot 352).


Upam, da je vsaj malo v pomoč.

Lp, nina








ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1438 : 29 November 2010, 09:44:28
mene pa zanima, če ima še kdo pri dežnem ali zimskem plaščku problem, da sneg vdere v prsni koš  :(, sem mu ga zategnila kot se je dalo, a vseeno mu notri vdere ogromno snega, ki se tekom sprehoda veselo tam topi...

Mislim, da je nekdo v tej temi že imel tak problem. Meni bi bilo to logično samo če pes ne zapolni prsnega koše, ker če je plašček lepo "oprijet" v predelu prsi sneg, težko pride zraven.

Hurtta Tani :) končno sprehod brez snežnih kep v dlaki! Čeprav če se bo napoved uresničila, bomo zjutraj rabili še dihalko - verjetno teh Hurtta ne dela?



 :D Sem upala, da vama bodo ok. Meni so se zdele full dolge, Daša je rekla, da bodo sigurno premajhne, no pa očitno si se ti vseeno prav določila :D



Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1439 : 29 November 2010, 12:00:07
Nina, najlepša hvala za odgovor  :).
Če prav vidim, v spetni trgovini nimate več na zalogi teh velikosti (352, 353) flisov in dežnih overallov?