HURTTA Collection

trigi · 540043

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1470 : 01 December 2010, 15:13:13
Ja, seveda :D V Cityparkovi trgovini, kjer imajo gumbe, zadrge in vse ostale šivalne potrebščine :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #1471 : 01 December 2010, 15:17:05
 :D
Hvala za informacije!



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #1472 : 01 December 2010, 18:32:49
Ninci, eno vprašanje - a bi se dalo sprobat overall (ne flis varianto) in gamaše? Mi je žal, da se nisem spomnila v Vrtojbi, še pesa sem imela s sabo; namreč po merah hrbta bi 551 moral biti pravi, ampak se mi v vse druge dimenzije zdi ogromen  :-\. Če boste kaj dostavljali po Lj, bi se lahko zmenili, da sprobam? Tudi na Gorenjsko se konec koncev ni težava zapeljat, naredimo izlet pa je.



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #1473 : 01 December 2010, 20:47:02
ninci, samo še eno vpr: katere velikosti fluffy ovratnice še imate? Sem slišala da grejo iz prodaje, v Princu pa nimajo več njene velikosti :(

lp



Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1474 : 02 December 2010, 02:47:38
Takole, mi smo bili v princu in imeli celo modno revijo  ;D.
Domov smo odšli z zadnjim flis overallom 353, tako da vsaj enega kosmatinca ne bo več zeblo  :).
Je bilo kar prav, da sem si te oblekce v živo ogledala, ker prej nisem imela pravilne predstave o velikostih.
Ugotovitev je sledeča: imam občutno preveč nabildane pse, da bi se stlačili v 352 :D, 353 pa je že ohlapen in ga bom malce prikrojila (čeprav največji kuža že zdaj izgleda fantastično v njem, in tako mehko je, da bi ga še jaz nosila  :)). 321 je manjšima predstavnikoma pasje familije kot ulit, ampak niso imeli več stare kolekcije te velikosti.

Ninci, zdaj imam pa še eno vprašanje. Če mi v spletni trgovini oblekco dovoli dat v košarico, ali to pomeni, da je še na zalogi? In sicer, flis overall 321 in plašček overall 303? Kakšna je razlika v dolžini hlačnic pri teh dveh velikostih?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1475 : 02 December 2010, 08:39:31
Bambi pridi, samo prej pokliči, da bomo doma ;) 0 4 1 8 8 8 6 1 5  ;)

DOB manjših, kot jih ima Princ žal ni več. Jih ne bo čeprav Hurtto nagovarjamo, da naj v novi kolekciji, ki bo sicer šele 2012 naredijo kaj podobnega ;)

Mei Tashi: flisi so samo še mislim da 281 in 303 - vmes ni nič. Tako da če nima v Princu potem ni več. Kar se tiče samih velikosti flisov ja te stari so bolj "pižamasti" :D in se jih ne da nič regulirat, novi nepremočljivi imajo pa elastike, tako da se lahko regulira okoli vratu in okoli pasu, da kužku lepo stojijo.
303 navaden overall je še v modri arctic barvi. dolžina hlačnic je merjeno od pazduhe navzdol cca. 14 cm. 321 iz stare kolekcije žal nimam več ampak so hlačnice za cca. pol krajše.

Lp, nina




botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1476 : 02 December 2010, 08:57:11
A mi lahko prosim eno 281 daste na stran? 303 bo prevelika, ker so mere večje kot za 321 :) Mogoče bo pa 281 ok :)
če ne drugače se oglasimo pri vas :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1477 : 02 December 2010, 10:07:54
A mi lahko prosim eno 281 daste na stran? 303 bo prevelika, ker so mere večje kot za 321 :) Mogoče bo pa 281 ok :)
če ne drugače se oglasimo pri vas :)
Ne morem ker ga ni več :-[

Čisto svež spisek zaloge je sledeč:
201 rdeč in črn
253 rdeč in črn
303 črn

V Princu imajo tudi 201, 252 in 253.

Lp, nina




Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1478 : 02 December 2010, 10:21:57
Ninci, hvala za pomoč, sem naročila za vse 3 303, kar bo pa bo  :), če ne bo, bomo pa šivali.
Saj to, da je bolj pižamasta obleka, je itak ok, ker moje žverce vse moti, v temle flisku pa prav radi hodijo  :).
Hvala za idejo  ;D, bom na flise našila elastične vrvice.  



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1479 : 02 December 2010, 10:23:19
oh škoda :(:(:(:( tile ostali so pa čisto premali žal.


Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1480 : 02 December 2010, 10:23:48
Kolikor vem, so še včeraj imeli v princu tudi 352  ;)



Nimrod.

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #1481 : 02 December 2010, 15:48:08
Katera velikost tega plaščka bi bila primerna za višavskega terierja?
http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=379



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #1482 : 02 December 2010, 19:12:38
Pred uporabo Hurtta gamaš smo bili na snežnih sprehodih taki:
(Foto: Maja Tolar)
 ::) ::) ::)


Manekenka s Hurttikami. Fokus naj bo na gamaše :P, ne na to, kako ni počesana  :-[ :-[ :-[ :-[ :


Po enournem sneženem sprehodu, med drugim je tudi iskala skrite zaklade v globokem snegu, so kepice le tukaj  :o in nič več ne hodi na široko kot kak bodibilder ;D ;D :



Zaenkrat zadovoljna!  8) 8) 8)



Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #1483 : 03 December 2010, 16:05:22
Na sprehodih je bilo pri Neli nekako tako kot pri Urskini manekenki. Zdaj pa... Adijo oogroooomnee snežne kepe:



Na prvem gazenju po skoraj pol metra snega se je overall več kot odlično izkazal. :) Hvala Nini za vse nasvete. :)



Danijela

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1484 : 03 December 2010, 20:03:04
Kolikor vem, so še včeraj imeli v princu tudi 352  ;)

Živjo! Tega smo mi imeli kao danega na stran, pa še dobro, da ga nisem naročila prek neta, ker so bile hlačnice precej kratke. Na koncu smo vzeli Outdoor overall 321. Samo prišit bo treba še dodatne ježke, da pa zadeva šumi, pa se bo navadila, ko bo prvo letanje po snegu.  :)

Ko bo priložnosti prilimam tudi slikico.

Hvala!

LP



EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #1485 : 03 December 2010, 20:03:37
če kdo dvomi v odsevnost Hurtte  :D :D


Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #1486 : 04 December 2010, 01:04:24
Ninci, a  PRO overall 551 v črni barvi je na zalogi?



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #1487 : 04 December 2010, 09:08:59
Aaaa, pri nas se je zgodila pa Hurtta tragedija :'(.... Miška si je lepo spraskala plašček s kletke se ulegla in šla na delo... Rezultat je sledeč >:(



Grooozaaaa.... Najhuje je, da je nekak zadrgo pogrizla na začetku in se je niti malo ne da zapet! Na koncu se pa vidi na drugi sliki da jo je tudi pregriznila :(.. Pa še na zadnjem delu je lepo tisto blago elastično pogrizla, samo nisem slikala.. Tako da plašček je po dveh uporabah neuporaben, bom probala ga dat k šivilji, ravno zdaj v takem vremenu smo ostali brez >:( Kako sem jeznaaaaaaa, pa še drag je bil!

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1488 : 05 December 2010, 15:51:46
Aaaa, pri nas se je zgodila pa Hurtta tragedija :'(.... Miška si je lepo spraskala plašček s kletke se ulegla in šla na delo... Rezultat je sledeč >:(


 :o :'( :'( Glede na slikce ti bo pomoje šivilja lahko veliko rešila. Res da kot nov ne bo ampak toliko, da bo uporaben pa. Imam pa jaz žal tudi take izkušnje in od takrat nobene vredne stvari ne pustim več na boksu :-\ Ne vem kaj imajo tak veselje notri vlečt stvari ::)

Evo pa še naš hurtta senior :)








Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #1489 : 05 December 2010, 15:52:41
Naši Hurtta psi :)













V flis overallu še celo Brina laufa po snegu. Drugače pri njej sprehodi pozimi izgledajo takole  ::)





ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1490 : 05 December 2010, 15:55:00


V flis overallu še celo Brina laufa po snegu. Drugače pri njej sprehodi pozimi izgledajo takole  ::)




 :D :D :D :D :D :D

Lepi so full :-* :-*

Še Brihta v Jacketu



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #1491 : 05 December 2010, 20:18:11
Ja, ninci, gremo jutri do šivilje, zadrga je že kupljena... Pa upam da bo tisto iztrgano elastiko lahko nazaj prišila, sem jo poiskala, brskala po tleh ::).
Brihta je pa fuuul dobra u jacketu, mi je žal da nismo še oranžnega sprobali, dober je :D !

Šapa, meni se pa zdi da sem vas videla že dvakrat v zadnjih dneh, celo druščino, v Kosezah :). Sem sfalila? Danes okoli pol dveh pri semaforju nasproti policije? :D
Skoraj ziher sem, sem takoj hurtto opazila hehehe!

lp



moly

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1492 : 06 December 2010, 11:21:57
Tudi mi smo se naveličali kep in kepic v dlaki. Smo že pisali Božičku za overall dežni plašček  ::)

Glede na mere Mei Tashi in njenih shihtzujčkov je moja pravi velikan ali pa jaz ne znam zmerit (predvsem dolžina!?, sploh ker se mi v primerjavi z drugimi ne zdi daljša, kvečjemu višja) :-[

mere: hrbet (38), prsni koš (47), vrat(29), pas(42)

Nimam pojma kaj naročiti... :'(  Ali imajo v Princu vse številke?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1493 : 06 December 2010, 11:59:09
Tudi mi smo se naveličali kep in kepic v dlaki. Smo že pisali Božičku za overall dežni plašček  ::)

Glede na mere Mei Tashi in njenih shihtzujčkov je moja pravi velikan ali pa jaz ne znam zmerit (predvsem dolžina!?, sploh ker se mi v primerjavi z drugimi ne zdi daljša, kvečjemu višja) :-[

mere: hrbet (38), prsni koš (47), vrat(29), pas(42)

Nimam pojma kaj naročiti... :'(  Ali imajo v Princu vse številke?

Dolžino izmeriš od lopatic - se pravi od prednjih tac (Ne od vratu!) do korena repa. V Princu imajo kar nekaj številk, ne pa vseh ker jih je nekaj žal tudi nam trenutno pošlo. Nimajo pa na zalogi kolekcije iz akcije, razen nekaj tamalih flisov ;) Če je dolžina hrbta izmerjena pravilno bi mu bila najbrž 381 številka ok ;)



Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1494 : 06 December 2010, 12:03:13
Nam je pa miklavž prinesel plaščke   ;D.

Vsi kosmatinci že oblečeni in jim je 303 prav  :o.
Ker sem šla res na blef tole naročit, sem še toliko bolj vesela, da so oblekce kot ulite.

Zdaj sledi norenje na snegu, potem pa priložim še fotodokumentacijo.

Moly, ker vem, da tvoja pikica ne more bit toliko daljša od mojih, si verjetno hrbet narobe merila. Pri teh oblekcah se meri od sredine lopatic prednjih nog in ne od vratu, kot za oblekce ostalih proizvajalcev. Mi imamo naprimer eno drugo bundico velikost 40 (to je dolžina od vratiu do repa), pri Hurtti pa bi nam bila 32 cm idealna. Ker te velikosti ni bilo več na zalogi, sem vzela najprej 353 in je kar malo dolg ter precej ohlapen (tega zdaj nosi Lun, ki je največji in zelo močen). Potem sem naročila še za ostale tri žverce 303 velikost in jim je super. Ker je ta model v ostalih merah (vrat, prsni koš, pas) malce večji, se to kompenzira z 2 cm krajšim hrbtnim delom. Upam, da sem ti kaj pomagala.
V princu so zadnjič imeli 321 dežni plašček iz nove kolekcije, bo verjetno najbolje v živo poskusit  ;).



moly

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1495 : 06 December 2010, 13:15:21
Hvala za odgovore. Merila sem od vrata do repa... :-[  Druge plaščke ima 38 cm.

Bo treba v živo pomerit, da ne bomo kupili kr neki, ker ga mislimo uporabljat desetletje  :D :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1496 : 06 December 2010, 13:21:06
Hvala za odgovore. Merila sem od vrata do repa... :-[  Druge plaščke ima 38 cm.

Bo treba v živo pomerit, da ne bomo kupili kr neki, ker ga mislimo uporabljat desetletje  :D :P

Na druge plaščke se ne ozirat ;D Pride do napake tudi za 10cm ;)

Lp, nina



moly

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1497 : 06 December 2010, 13:23:13
Mei Tashi, a mate pokrite cele tačke?



Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1498 : 06 December 2010, 14:36:44
Mi smo nazaj iz skoraj enournega norenja, prijetno utrujeni in čisti  :).
Hurta rulz! :D Tudi moja pasja familija se strinja. Prva obleka, ki jih sploh ne moti. Ko so ugotovili, da jim je v tem fajn toplo in suho, se je začel žur na celem snegu  :o. Celo Atena, ki jo vse moti in se že od začetka zime sama sebi smili, je pozabila na svoje predsodke in se pridružila fantom - snežnim rovokopačem  8).
Kepice se sicer še nabirajo na čisto spodnjem delu tačk, ki gleda iz hlačnic. Vendar jih to ne ovira pri gibanju (prej so po 5 minutah obstali negibni zaradi "zabetoniranega" podvozja) in se hitro odtaja.

Moly, na spodnji sliki je Atenica (mislim da sta s tvojo princesko podobnih dimenzij) v 303 overallu  ;). Lahko pa, da bi tvoji odgovarjal tudi 302, ker Atena ima za psičko zelo močan prsni koš, in še ogromno količino dlake je treba stlačit v obleko.



Mei Tashi

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #1499 : 06 December 2010, 15:16:36
Začelo se je takole...