HURTTA Collection

trigi · 537965

Lia

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #1710 : 21 Februar 2012, 18:43:04
Lia ima modro T-oprsnico, oranžno Y oprsnico in oranžen okrogel povodec.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1711 : 11 Marec 2012, 19:32:53
hej

Eno vprasanje glede T oprsnic.. Teli obrocki za pripenjanje, ki so na tej "hrbtni zanki" se cez cas obrabijo (kar je logicno, glede na to, da so pobarvani crno). Ampak problem je, da na stari sport in sedaj na lifeguard verziji (zanimivo da na pro verziji pa ne) zacne rinka puscat sivo barvo, kar se vidi na svetli dlaki (verjetno tisti s temnimi psi nimate teh problemov). Recimo po hrbtu je dlaka taka grda, siva, kot recimo od tistih nekvalitetnih kovinskih ovratnic, ce jo ima pes skoz gor. Zdaj me pa zanima kako ta problem resit.. Razmisljala sem, da bi obrocke pobarvala nazaj na crno (s kaksnim sprejem, ki je za kovino) - to bi sicer za nekaj casa pomagalo (pac dokler karabin od povodca spet ne spravi barve dol  :-[). Samo me je po eni strani strah, da bi pa potem puscalo crno barvo..  ???

A je imel ze kdo isti problem in ce ja, kako ste ga resili? Drugace z oprsnicami ni cisto nic narobe, sploh lifeguard se pol leta ni stara, je pa res, da jo skoz nosi..  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1712 : 17 Julij 2012, 11:57:32
Ima kdo okrogli povodec 8mm za 30kg psa? Je dovolj močen karabin, da bo zdržal kakšen sunkovit poteg proti mački?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #1713 : 09 November 2012, 18:50:19
Mi lahko prosim mogoče kdo izmed vas pove kako je z Hurrta Lifeguard Vest? Moj pes ima spredaj obseg 87 cm čez 33 cm (merjeno po hrbtu od sredine lopatic - dolžina plaščka) pa 77 cm. Se plašček kaj zoža proti koncu ali ne?
Sva preizkusila Micro Vest pa se mi je zdel kvalitetno izdelan in perfekten za najine potrebe (sprehodi ponoči in v bližini gozdov beri: Lovcev) ampak je bil na žalost prevelik in pes ni hotel hodit v njemu ker ga je motil (celo moji mami je bil všeč in se je ponudila da mu ga skrajša (trakovi) - kar se ni še nikoli zgodilo.  ::)  ;D

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1714 : 02 Februar 2013, 13:09:10
Našla sem eno nemško spletno trgovino, kjer tudi prodajajo Hurtte :)
Imajo Lifeguard, Motivation & Outdoor kolekcije (ta outdoor je najnovejša kolekcija, 2012/2013).
Drugače majo pa tut izdelke drugih znamk; tut hrano, priboljške, igrače, druge ovratnice, oprsnice, povodce...

Od tukaj nameravam naročit Hurtta Outdoor povodec, vendar je poštnina dokaj visoka, zato bi mi blo bol kul, če bi še kdo drug naročo, in bi si poštnino razdelili. Zaenkrat si misli poleg mene naročit še ena oseba (ni ziher), če bo še pa kdo, se poštnina razdeli že na 3 dele, in bo cenejša.

Link: http://www.meintierdiscount.de/6483-0-0-6483-0.htm?tier=hund

Kandidati?



Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #1715 : 02 Februar 2013, 13:15:18
Jaz sem mogoče za, nekaj rabim pa nimajo v slo. Lahko daš spletko od trgovine?



Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1716 : 02 Februar 2013, 13:18:19
Ups kak sem smotana :P
Niti linka nisem dala-.-

No to je:
http://www.meintierdiscount.de/6483-0-0-6483-0.htm?tier=hund



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #1717 : 02 Februar 2013, 15:56:23
Nika, iz katerega dela Slovenije pa si in koliko sploh znaša poštnina?
Jaz bi mogoče naročila kaj, imajo kar ugodne cene...

Bulldogs... And nothing else...


Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1718 : 02 Februar 2013, 16:36:15
manchy:
Poštnina je okoli 11€ , s tem, da nas bo že vsaj 3 naročlo (skupaj nas je 5, vendar se še nekateri odločajo), in potem si bomo poštnino razdelili, in sploh ne bo visoka.
Drugače sem pa iz okolice Maribora, če niste nekje blizu, pa vam lahko v primeru vašega naročila pošljem po pošti (poštnino plačate vi) :)



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #1719 : 02 Februar 2013, 16:57:40
Jaz sem iz Maribora  :)

Ampak, a sploh pošiljajo v Slovenijo? Zdaj sem uspela pogledat in ne najdem Slovenije med državami, v katere pošiljajo...?


Bulldogs... And nothing else...


Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1720 : 02 Februar 2013, 18:03:04
Jaz sem iz Maribora  :)

Ampak, a sploh pošiljajo v Slovenijo? Zdaj sem uspela pogledat in ne najdem Slovenije med državami, v katere pošiljajo...?

Potem bi se lahko zmenili za "osebni prevzem", torej bi ti osebno predala "robo" (če bi kaj naročila) (:
Pošiljajo v Slovenijo, sem jim napisala mail, in so odgovorili da lahko tudi v Slovenijo pošlejo, z DHL, poštnina je do 1kg 11€ , za vsak kg zraven pa še 60centov.
Kaj pa maš namen naročit? (če maš namen naročit hrano, boš morala plačat višjo poštnino, ker tehta kar nekaj kg, za vsak kg še 60centov).
Sporoči kaj bi naročila in ali je potem to ziher. In če gre se odloči do ponedeljka, da skupaj z drugimi naročimo (:

Drugače pa nas je za zdaj 3, ki smo 100% da bomo naročli, ena osebe se še odloča, če se pridružiš še ti nas bo pa 4 ali pa 5 :)



AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1721 : 02 Februar 2013, 18:08:21
Nika, jaz sem za  ;D
Nam lahko zaupaš kdo se je odločil fiksno ?  :)


Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1722 : 02 Februar 2013, 18:26:42
Nika, jaz sem za  ;D
Nam lahko zaupaš kdo se je odločil fiksno ?  :)

Ziher:
-Jaz
-Ti (Anja) - očitno :D
-Barbara R.

Se še odločajo:
-Ingrid P.
-Nina (nwm kak se piše :P )
-manchy



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #1723 : 02 Februar 2013, 19:52:03
Naročila bi kakšno ovratnico, tako da ne bo kakšna težka stvar  :) Trenutno sem v službi in nimam časa pregledati vsega, tako da bi jutri do večera javila kako sem se odločila (jutri dopoldan sem tudi v službi in tako ne bom prej uspela pregledati celotne ponudbe na spletni strani).

Kaj pa boste ostale naročile, da mogoče dobim še kakšno idejo  ;D

Bulldogs... And nothing else...


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #1724 : 02 Februar 2013, 19:53:46
Kdaj pa bi naročake? Jaz bi mogoče tudi kaj vzela... Je pa poštnina kar zasoljena 11e+za vsak kg 60centov, saj je ovratnica že skoraj 1kg, malo bolj kompaktna :-\ Mogoče bi se dalo zmenit za kak rabat, če bi bil znesek kolk tolk velik ;D



fritz

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1725 : 02 Februar 2013, 20:05:19
Zdravo,

a ima kdo izkušnje z rešilnimi jopiči na pasmi bokser. V BTCju smo probali enega, pa mu je pasal kot kravi sedlo. Težava je v tem, da ima bokser izjemno velik obseg prsnega koša, okoli pasu pa ga nič ni.

Ima kdo predlog, kateri proizvajalec ima primerne jopiče za bokserja?

Hvala

Fritz



Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1726 : 02 Februar 2013, 22:07:31
fritz: Nevem, če to spada v to temo.

manchy: OK  :)

Nox: poštnina ni za vsakega 11€ , ker nas bo naročilo več ljudi, si bomo poštnino razdelili, in bo okoli 3€ , mogoče 4€ .
Drugače je pa 11€ do 1 kg teže pošiljke, za vsak kg je 60centov zraven. Vglavnem, če nebo noben naročil hrane, si poštnino razdelimo pravično, na enake dele :)



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #1727 : 02 Februar 2013, 22:53:08
Potlje sem jaz ven, sem malo prečekirala, všeč mi je ena ovratnica, ki jo pri nas dobim ceneje ;D ... Zaenkrat torej nebom kaj naročla, mogoče kdaj drugič, ko bo kaj boljšega v akciji  :D



AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1728 : 03 Februar 2013, 17:17:22
No jaz bom naročla večnamenski črn hurtta povodec  ;D


Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1729 : 03 Februar 2013, 18:45:32
Drugače bom pa jaz naročla Hurttin roza-črn povodec, Barbara bo Hurrtin hladilni plašč, Ingrid in Adela Hurtta y oprsnico, obe zeleno, Anja pa je že napisala :)



AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1730 : 07 Februar 2013, 22:58:07
Pa smo naročli  ;D
Adela ni naročala  :D

Nekje med počitnicami bi moglo prit  :)


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #1731 : 10 Februar 2013, 18:12:59
ojla mene pa zanima ali se je še pri komu pokvaril mehanizem na hurttini torbici za priboljške. imam ta večjo in nvem niti kako se je polomilo (sumim, da je nekdo grše zaprl omaro, v kateri sem imela shranjeno)? morda kdo ve, kje bi to zamenjali oz. če se te mehanizmi dobijo posebej za kupit?

hvala za kakršnkoli info!


AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #1732 : 13 Februar 2013, 16:26:44
Kateri mehanizmi?
Meni se je karabin pokvaril.. pa nisem nikjer vidla, da bi se dalo posebaj kupit  :-\

No Dona ma še eno novo hurtto Y  :P
*Povodec še čakamo*




Pa donina zbirka  :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1733 : 13 Februar 2013, 17:16:58
ojla mene pa zanima ali se je še pri komu pokvaril mehanizem na hurttini torbici za priboljške. imam ta večjo in nvem niti kako se je polomilo (sumim, da je nekdo grše zaprl omaro, v kateri sem imela shranjeno)? morda kdo ve, kje bi to zamenjali oz. če se te mehanizmi dobijo posebej za kupit?

hvala za kakršnkoli info!

Ja. Na obeh straneh je crknila kovina. V uporabi sem pa imela nekaj manj kot leto dni.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1734 : 13 Februar 2013, 18:35:02
Ja. Na obeh straneh je crknila kovina. V uporabi sem pa imela nekaj manj kot leto dni.

Jap, pri meni isto, ampak na taveliki iz stare kolekcije, pro ali kaj je že bila. Tudi meni je šla kovina in se ni več zapirala, isto sem jo imela dokaj malo časa v uporabi. Sem pa jo vseeno uporabljala, imela sem namen nekaj natuhtat in popravit, ampak še do danes nisem in čaka. ;D :-[



Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #1735 : 13 Februar 2013, 19:19:25
Hurttine oprsnice so fajn. Naš ima ob ta dva modela. No, bolje rečeno, je imel. Ker Y mu je premajhna, pri T je pa čist novi odgriznil sponko. pa na ovratnici tudi, mulc.
Je mogoče kdo že kdaj menjal zaponke pri teh oprsnicah?



vesna-skway

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
Odgovori #1736 : 13 Februar 2013, 19:25:02
Jap, pri meni isto, ampak na taveliki iz stare kolekcije, pro ali kaj je že bila. Tudi meni je šla kovina in se ni več zapirala, isto sem jo imela dokaj malo časa v uporabi. Sem pa jo vseeno uporabljala, imela sem namen nekaj natuhtat in popravit, ampak še do danes nisem in čaka. ;D :-[

Imeli smo to smolo, da se je pokvarila praktično par dni po nakupu na štantu. Najhitreje vržen denar stran.

No vsaj oprsnice in ovratnice so kvalitetne.  :D Torbice pa tudi jaz ne bi več priporočala nikomur.



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1737 : 13 Februar 2013, 19:50:39
Ma kaj delate z opremo?  :o
Jaz mam več stvari in vse mi dela ku urca že več let. Tudi torbico, sicer prejšnja kolekcija... Res da trenutno ne vem točno kje je, ampak vem da je "živa in zdrava"  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1738 : 13 Februar 2013, 19:55:56
Res da trenutno ne vem točno kje je,

Verjetno ti zato dela kot urca  :P

battito animale


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #1739 : 13 Februar 2013, 19:59:26
ja, no jst za svoje stvari sicer pazim, ampak itak ne bom ugotovila kdo je krivec pri moji torbici... ampak ja, čara, men tud na obeh straneh je počeno... pa tud nvem če sm jo celo leto že mela... tko da nvem če bom še kdaj dala za tako stvar 30 + evrov... pa tko dolgo sem zbirala pogum da sem jo kupila... :(

no nič ne de... zdj edin nvem a nj jo kr stran vržem, k men je neuporabna če ven vse leti..

drugač pa imam tud jst lifeguard oprsnico in ovratnico, pa še stara kolekcija oprsnica, pa je vse super, ta neopren je tok kulski!! torbic pa očitn ne znajo najbolš narest...  ::)