ARDEN GRANGE

Talija · 395881

puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #540 : 19 Marec 2006, 09:03:56
No super, samo ne pozabit, da je potrebno postopno uvajanje nove hrane, da zmanjšamo možnost prebavnih težav ob menjavi hrane, ko se občutljivi kosmatinčkov prebavni trakt srečuje z novo hrano. Lps



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #541 : 22 Marec 2006, 19:22:46
Z veseljem vas obveščam, da je vedno več trgovin, kje rnas lahko najdete (kar ste nekateri izmed vas že lahko ugotovili), od rpejšnjega tedna smo tudi na Gorenjskem, in sicer v trgovini 4 tačke na Bledu.

V Ljubljani smo prisotni v sledečih trgovinah:
Gali & Nika, Linhartova 66
ZOO Čebel'ca, Čebelarska 19, Dravlje
ZOO Korala, Brezovica


Pripravljamo pa še več presenečenj...

Žal tam pesjanar popusta ne morete koristiti, vendarle pa je včasih priročno. ;) :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #542 : 01 April 2006, 21:20:35
sredi septembra smo rondotu zadnjič spucali žleze in danes sem mislila, da ima res že vse polno in....ne nič ni imel popolnoma nič. skoraj neverjetno. AG res dobro prebravi in ma super je ;D


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #543 : 06 April 2006, 19:59:02
No, tudi mi smo veseli, če so vaši kužki zadovoljni in vi srečni.

Kot veste počasi prehajamo na novo embalažo z izboljšano formulo, zato smo za določene izdelke
iz prejšnjih izborov napravili akcijo "2 za 3", kar pomeni, da se plačata 2 vreči po
polni ceni, dobi pa 3 oziroma 33,3% popust (povečini se 3x2,5 kg bolj splača kot
7,5 kg). Akcija velja do razprodaje zalog in se ne mroe kombinirati z drugimi popusti.

Tukajle pa je seznam izdelkov, za katere velja akcija "2 za 3"

Izbor Arden grange:
ag adult 500 g
ag cat 500 g
ag graduate 500 g
ag kitten 500 g
ag prestige 500 g
ag puppy 500 g
ag puppy 2,5 kg

Izbor classic:
salmon cat 500 g
cl. cat 500 g
cl. adult dog 500 g
cl. crunchy bites 250 g
cl. junior 2,5 kg
cl. junior 500 g
cl. kitten 2,5 kg
cl. kitten 500 g
cl. light cat 500 g
cl. light cat 2,5 kg
cl. light dog 500 g
cl. light dog 2,5 kg
cl. lamb&rice 500 g
cl. performance 2,5 kg
cl. puppy 2,5 kg
cl. puppy 500 g
cl. senior dog 2,5 kg
cl. senior dog 500 g

Lps



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #544 : 27 April 2006, 21:15:59
Z vami bi radi delili zelo vznemirljive in izredno pomembne novice glede Arden grange izdelkov. Kot del naše obveze, da bomo proizvajali najboljšo super premium hrano za pse in muce, smo veseli, da lahko objavimo, da so Arden grange izdelki sedaj še boljši!

Od začetka smo vedno bili vrhunski na področju kakovostne pasje in mačje prehrane in tudi tokrat smo se potrudili, da je naša hrana vodilna med super premium hranami. Izbor Arden grange in Izbor Classic smo združili en izbor, ki se imenuje  preprosto Arden grange. V celoten nov izbor smo vključili sledeče sestavine, za katere se boste strinjali, da bodo izjemno koristne za vašega psa:

* Svež piščanec – maksimalno pospeši prebavo hrane.

* Izvleček brusnice – preprečuje infekcije sečil in pomaga vzdrževati zdrava sečila.

* Nukleotidi – naravne kratko-verižne beljakovine, ki posebej koristijo prebavnemu in imunskemu sistemu.

* Pro-biotični FOS in MOS – pospešuje nastanek prijazne črevesne bakterije, ki zmanjšuje kopičenje škodljive črevesne flore

* Izvleček Yucce – ima lastnost naravnega antioksidanta in pomaga pri zmanjševanju telesnih vonjav in vonjav iztrebkov.

Arden Grange prehrana je hipoalergena in ne vsebuje pšeničnega glutena, govedine, soje in mlečnih izdelkov. Prav tako ne vsebuje umetnih barvil in umetnih konzervansov, saj je naravno ohranjena z uporabo mešanice tokoferolov in izvlečka rožmarina.

Naš slogan “Not Tested on Animals Guarantee”(»Ni testirano na živalih«), ki ga najdete na vseh naših vrečkah in v naši literaturi, predstavlja našo obvezo za dobrobit živali. Nikoli nismo in nikoli ne bomo financirali invazivnih raziskovalnih projektov, ki bi bile izvedene v povezavi z razvojem ali izboljšanjem hrane za male živali, ki jo proizvajamo. Prav tako ne bi nikoli udejstvovali v kakršnihkoli aktivnostih, ki bi bile škodile ali bi poškodovale živali.   

Kot boste videli smo spremenili imena nekaterih izdelkov, da bi bil izbor uporabniku bolj prijazen, hkrati pa smo izboljšali tudi embalažo in ji dali modernejši izgled. V kolikor imate še kakšna dodatna vprašanja glede izboljšanega izbora pasje in mačje hrane, nas brez zadržkov lahko kontaktirate po e-mailu ([email protected]) ali telefonu 02/25 16 202 oziroma 040 299 088.




_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #545 : 27 April 2006, 21:29:54
puppa kakšne so pa kaj cene?



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #546 : 27 April 2006, 21:32:16
puppa kakšne so pa kaj cene?

Bolj ali manj iste kot prej. Nekateri izdelki so čisto na novo, npr. puppy/junior large breed, tako da so ukaj cene na novo postavljene, pošiljam pa še seznam hrane, da boste lažje vedeli, katere hrane so se preimenovale, žal pa cenika ne mroem priložiti, ker je prevelika datoteka.  :-\

STARI IZBOR            NOVI IZBOR
Arden Grange Puppy            Arden Grange Weaning/Puppy
Arden Grange Graduate         Arden Grange Puppy/Junior
Arden Grange Adult            Arden Grange Premium
Arden Grange Prestige            Arden Grange Prestige

Arden Grange Classic Puppy         Arden Grange Weaning/Puppy
Arden Grange Classic Junior         Arden Grange Puppy/Junior Large Breed
Arden Grange Classic Adult         Arden Grange Adult Chicken & Rice
Arden Grange Classic Lamb & Rice                      Arden Grange Lamb & Rice
Arden Grange Classic Salmon & Rice      Arden Grange Salmon & Rice
Arden Grange Classic Large Breed                      Arden Grange Large Breed
Arden Grange Classic Performance                      Arden Grange Performance
Arden Grange Classic Light         Arden Grange Light
Arden Grange Classic Senior         Arden Grange Senior






Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #547 : 28 April 2006, 23:09:50
Pupa te jaz lahko kar tu prosim za testerčke za mojega razvajenca!?

LP Andreja & Lars


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #548 : 29 April 2006, 00:25:40
Pupa te jaz lahko kar tu prosim za testerčke za mojega razvajenca!?

LP Andreja & Lars

Seveda, potrebovala bom pa tvoj naslov in več podatkov o psih (prosim na zs).

Lps



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #549 : 03 Maj 2006, 09:22:50
Evo cenik za AG - Dog v priponki.

Lp nina



*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #550 : 22 Maj 2006, 17:44:01
Puppa katera hrana bi bila primerna za enoletno labradorko, pa po možnosti da je čim manj alergena.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #551 : 22 Maj 2006, 17:55:55
Puppa katera hrana bi bila primerna za enoletno labradorko, pa po možnosti da je čim manj alergena.

Za začetek moraš vedeti, na kaj je alergična tvoja kosmatinka.

Drugače je pa vsa Arden grange hrana hipoalergena, kar pomeni, da je zmanjšana možnost nastanka alergij (ni pa seveda popolnoma izključena),
saj ne vsebuje pšeničnega glutena (najpogostejši vir alergij), mlečnih izdelkov, rdečega mesa in soje.

Za resnično hudo občutljive sorte sta najbolj primerni jagnjetina in losos, čeprav v resnici ni veliko psov, ki bi bili alergični na piščančji protein.



*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #552 : 22 Maj 2006, 22:24:05
Puppa saj zaenkrat ni alergična na nič. Se pa precej praska in je veterinarka rekla, da je možno, da gre za predobliko alergije in naj poskusimo s hrano za občutljivo kožo. Saj drugi vzrok je pa lahko, da se praska zato, ker je zelo energična in baje se nekateri psi praskajo za prav vsak majhen dražljajček.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #553 : 23 Maj 2006, 08:39:31
Puppa saj zaenkrat ni alergična na nič. Se pa precej praska in je veterinarka rekla, da je možno, da gre za predobliko alergije in naj poskusimo s hrano za občutljivo kožo. Saj drugi vzrok je pa lahko, da se praska zato, ker je zelo energična in baje se nekateri psi praskajo za prav vsak majhen dražljajček.

Praskanje je zelo zoprna zadeva, težko je najti pravi razlog. vsekakor ne škodi, če poskusiš s hrano za občutljive pse.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #554 : 01 Junij 2006, 21:55:41
Puppa smo prejeli paketek, vsi trije zadovoljni še posebaj mačji dami, zdaj vedno ko prideta do svojih posodic pogledata noter pol pa mene češ kje pa so oni ta drugi boljši briketki ??? >:(, no ko vidita da trenutno ne bo nič se pa odpravita nejevoljno glodat stare, no Lars se je sicer delal finega, ko pa je mislil da ga nihče ne gleda jih je pospravil ko za šalo, tako da pričakuj da se ti tam okoli 10. javimo da naročimo papico, ker drugače bo še do kakega upora prišlo ;) :D
Lily je sama pospravila skoraj celo vrečkico briketkov z okusom piščanca ::) ;) :o


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #555 : 01 Junij 2006, 22:32:14
Puppa a se da naročiti kakšen testerček, da probamo, če bi ji hrana odgovarjala?

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #556 : 01 Junij 2006, 22:35:38
Puppa a se da naročiti kakšen testerček, da probamo, če bi ji hrana odgovarjala?

Ja, seveda. Na zs mi pošlji naslov. Lps



*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #557 : 20 Junij 2006, 21:46:38
Mi smo sedaj prešli na Arden grange za odrasle in smo povsem zadovoljni. Edino kar sem pozabila vprašat v trgovini je, če obstajajo tudi odmerni lončki.
Sem pa kupila tudi lososove priboljške, samo nad njimi nisem preveč zadovoljna - ampak to izključno zaradi velikosti. Se mi zdijo občutno preveliki za priboljške (vsaj če jih uporabljaš za majhne nagradice). A obstaja tudi kakšna manjša varianta?

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #558 : 20 Junij 2006, 21:56:20
Obstajajo lončki ja ;) Priboljški so pa vsi ne glede na okus tako veliki.

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #559 : 20 Junij 2006, 22:03:51
Mi smo sedaj prešli na Arden grange za odrasle in smo povsem zadovoljni. Edino kar sem pozabila vprašat v trgovini je, če obstajajo tudi odmerni lončki.
Sem pa kupila tudi lososove priboljške, samo nad njimi nisem preveč zadovoljna - ampak to izključno zaradi velikosti. Se mi zdijo občutno preveliki za priboljške (vsaj če jih uporabljaš za majhne nagradice). A obstaja tudi kakšna manjša varianta?

Kot je ninci rekla, kupice so - če ti je nismos edja poslali, nas spomni pri naslednjem naročilu.

Priboljški so pa le ene veliksoti, zato jih nekateri za šolanje lomijo, spet drugi uporabljajo kar brikete. Lps



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #560 : 20 Junij 2006, 23:23:28
Kar se tiče priboljškov, moram reči da se veliko bolje kot Cookieji obneseje briketi ... saj so ravno prave velikosti, pa še drobijo se ne.

Lp, Črt



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #561 : 04 Julij 2006, 00:11:27
Hojla!

Čeprav sem prebrala celo temo o AG hrani, je bilo to že pred časom in se mi (po pravici povedano :-[) ne ljubi spet brati vseh 19 strani, da bi dobila odgovor, ki ga potrebujem. In sicer me zanima velikost briketov pri Adult varianti (Lamb & Rice in Salmon & Rice) oz. če je katera od njiju dobavljiva v "mini chunk" izvedbi (kot pri npr. Nutru L&R), primerni za majhne (in že rahlo škrbaste  :P) pse.

Hvala!

Lp,
B.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #562 : 04 Julij 2006, 08:55:38
Hojla!

Čeprav sem prebrala celo temo o AG hrani, je bilo to že pred časom in se mi (po pravici povedano :-[) ne ljubi spet brati vseh 19 strani, da bi dobila odgovor, ki ga potrebujem. In sicer me zanima velikost briketov pri Adult varianti (Lamb & Rice in Salmon & Rice) oz. če je katera od njiju dobavljiva v "mini chunk" izvedbi (kot pri npr. Nutru L&R), primerni za majhne (in že rahlo škrbaste  :P) pse.

Hvala!

Lp,
B.


Jagnjetina ima manjše brikete kot losos, zato je primerna tudi za manjše pse, ni pa to "mini izvedba". Edina mini izvedba je puppy varianta, pri čemer se pa seveda vso hrano da namočiti, če ni dovolj zobkov.  ;) :)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #563 : 04 Julij 2006, 09:58:36
Puppa!

Povej, če imate trenutno kaj v akciji.  8) Bo Gani počasi zmanjkalo.


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #564 : 04 Julij 2006, 10:10:53
Puppa!

Povej, če imate trenutno kaj v akciji.  8) Bo Gani počasi zmanjkalo.

Trenutno imamo v akciji še stari izbor classic in še to je ostalo le nekaj komadov v 500 g vrečkah, in sicer:
classic puppy, classic junior, classic senior, classic lamb&rice, classic kitten (ta je še edini v 2,5 kg embalaži), classic light cat, classic cat in ag cat. So pa zato od tega tedna dalje v akciji "eno kupiš, eno dobiš" - torej 50 popust. se pa seveda ne da kombinirati tega z drugimi popusti in ugodnostmi.

Zate bi morda prišel le lamb&rice (30 komadov bi prišlo 8.850 SIT, kar je kljub vsemu malce ceneje kot pa 15 kg vreča), treba pa je preverit zalogo (koliko jih je še sploh ostalo). Aja pa nekaj je še ostalo classic crunchy bites 250 g.

Lps





Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #565 : 08 Julij 2006, 15:37:49
No da javimo našo izkušnjo... Theba obožuje to hrano. Danes nisem dobro zaprla vreče, pa si je kar sama postregla  :o Sicer je baje potreben čas, da se pojavijo pravi rezultati na dlaki, koži... tako da okoli tega še ne bom komentirala, zaenkrat pa dobro kaže.
lp
T.

8)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #566 : 08 Julij 2006, 17:46:44
Puppa - imam eno vprašanjce, kajti sedaj, ko ste prenovili program hrane, se ne znajdem ravno dobro....  :-[ In sicer katera vrsta hrane bi bila primerna za 14 mesečnega bernskega planšarja? Nekako imam občutek, da bo pri nas čas za menjavo hrane.... Samo moramo najprej pokuriti še ta žakelj in pol, ki ga imamo doma.


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #567 : 08 Julij 2006, 18:21:45
Puppa - imam eno vprašanjce, kajti sedaj, ko ste prenovili program hrane, se ne znajdem ravno dobro....  :-[ In sicer katera vrsta hrane bi bila primerna za 14 mesečnega bernskega planšarja? Nekako imam občutek, da bo pri nas čas za menjavo hrane.... Samo moramo najprej pokuriti še ta žakelj in pol, ki ga imamo doma.

Za velike pasme je priporočeno, da so na hrani za juniorje dokler e dosežejo višine, teže in stasa odraslega psa. To pa je nekje med 18-20 mesecem, čisto odvisno od posameznega psa in pa tudi pasme. Pri tebi bi tako še prišel v poštev puppy/junior large breed.

Lps



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #568 : 09 Julij 2006, 07:54:38
Puppa - hvala! Imam pa še eno vprašanje....  :-[
Namreč na vaši spletni strani ni opisa za hrano Performance oziroma meni, ko kliknem na infor o tej hrani, odpre prazno stran, pri vseh ostalih hranah pa mi normalno dela. Torej, če lahko malo več o tej hrani tudi.... :) Samo toliko, da vem med čim vse lahko izbiram.


Lp,
M


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #569 : 09 Julij 2006, 10:18:32
Z veseljem vas obveščam, da je vedno več trgovin, kje rnas lahko najdete (kar ste nekateri izmed vas že lahko ugotovili), od rpejšnjega tedna smo tudi na Gorenjskem, in sicer v trgovini 4 tačke na Bledu.


Juhu, nekaj zame  ;D  :P Moram poskusit tole hrano  ;) No ja, ne jaz, moji psi da ne bo pomote  :P

Lp