Ljubljanjske trgovine

*sara* · 7088

*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
: 13 Februar 2008, 18:51:35
Hojla!

Kot naslov pove, apeliram na tiste ki se kaj "šetaste" po lj. trgovinah za žvalce z opremo. Ta konec tedna bom spet šla malo po nakupih za mojo bejbi pa me zanima kje je kakšna dobra trgovina, kjer imajo izbirokakšnih fensi šmensi nenavadnih povodcev in ovratnic, pa kje se nahaja ;), ker pri nas se dobi sam rogza, bi pa še kaj drugega blo za pogledat ;)

Hvala!

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 13 Februar 2008, 19:02:29
joj ko mate eni preveč časa pa dnara  ;D :P ;D

priporočam ti obisk k9(mislim da se tak reče) na dunajski nasproti ruskega carja.
majo tak lepe ovratnice :-|~ pa super igrače :o

pa lepo se imej v šopingu  8)


"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #2 : 13 Februar 2008, 20:31:15
Ja K9 na dunajski, sam oprema je res fensi ampak cena tudi, če greš pa jutri, še pa lahko verjetno dobiš kakšen valentinov popust.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3 : 13 Februar 2008, 23:17:38
Priporočam Pikin butik in Smrček. O K9 je tudi veliko hvale, pa kak Mr. Pet ali Tukano tud ni tako slabo :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 13 Februar 2008, 23:39:07
No Mr.Pet ima svoj fancy butik z nesramno dragimi ovratnicami :) Se pa dobijo tudi za normalen denar ful lepe ovratnice :)


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #5 : 14 Februar 2008, 16:05:02
v ZOOTICu v BTCju dobis ROGZ stvari ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #6 : 14 Februar 2008, 17:45:39
smrček, jumbo(bežigraqd), mr. pet in zoo aler (v btcju), v alerju imajo stvari od Karlie, ki so lepe, kvalitetne(5l garancije), cene pa povprečne, drugi imajo pa približno iste stvari, mr.pet ima še največ.
Drugače pa jaz osebno že nekaj časa ne kupujem več v Ljubljani, ampak po razstavah ker je ponavadi kar dosti izbire(ok se tudi naredi da ni popolnoma nič ::))



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #7 : 14 Februar 2008, 19:15:30
V K9 imajo opremo od RUFFwear-ja ameriška oprema
in pa od HUNTERJA- nemška.
Treba je pa povedat, da je to oprema višjega cenovnega razreda, seveda pa za vsem tem stoji dobra kvaliteta.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 16 Februar 2008, 14:56:31
V Smrcku (nasproti Palacinke, med Trubarjevo in Malo ulico) imajo ovratnice od Hi-Crafta (ful lepe, kvalitetnejse zapiranje kot Rogzove), v trgovini za zivali (ne vem imena) na Trznici Koseze imajo od Matis Peta (kakovost tako tako, po mojih izkusnjah), v Zooticu je Rogz (imajo nekaj novih vzorcev, koncno!), ena je se v Crnucah (ne vem imena), pa na Linhartovi, v Savskem naselju (samo ni neke izbire ovratnic in tega), pa v Trnovem, na nabrezju(tam, kjer so vse picerije itd.) malo naprej od sotocja Gradascice in Ljubljanice proti cerkvi - izbira ovratnic ni nic posebnega, imajo pa fajn igrace! V Alerju imajo Karlie, v Mr. Petu pa razlicno, a drago.

Jaz svoji beaglici kupujem povodce od Rogza, ovratnici ima pa od Hi-Crafta - zaenkrat sta se izkazali za najbolj kvalitetni. Pa od Karlie-ja je kvalitetna ''klipsna'', samo meni vzorci niso vsec.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #9 : 16 Februar 2008, 16:04:46
V Murgle centru je tudi fletna trgovina za male živali Doget. Koliko imajo izbire pri ovratnicah in povodcih pa ne vem točno.

Lp, Črt



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #10 : 02 April 2008, 15:10:12
smrček, jumbo(bežigraqd), mr. pet in zoo aler (v btcju), v alerju imajo stvari od Karlie, ki so lepe, kvalitetne(5l garancije), cene pa povprečne, drugi imajo pa približno iste stvari, mr.pet ima še največ.
Drugače pa jaz osebno že nekaj časa ne kupujem več v Ljubljani, ampak po razstavah ker je ponavadi kar dosti izbire(ok se tudi naredi da ni popolnoma nič ::))

kje v BTCju pa je zoo aler?


Avrora

  • *
    • Prispevkov: 543
    • Točke: 6
  • Totally Toller
Odgovori #11 : 02 April 2008, 15:23:35
Pritličje hale A. Mislim, da je od včeraj naprej v novih, večjih prostorih ;) (Tukaj je zoe prilepila načrt)


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #12 : 11 Maj 2008, 11:17:49
Dan. Mene pa zanima če kdo ve kje v Ljubljani prodajajo začetni komplet za agiliti - tiste palčke in to. Se spomnim da sem nekje videla slikico pa ne vem kje.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #13 : 11 Maj 2008, 14:35:24
teycha za slalom palice si lahko kupiš kar npr v Bauhasu in sicer tiste plastične, ki so za vrt oz rože namenjene ;) Ali pa bambusove palice in jih pač zapičiš v zemljo :)

lp


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #14 : 11 Maj 2008, 16:26:19
Dan. Mene pa zanima če kdo ve kje v Ljubljani prodajajo začetni komplet za agiliti - tiste palčke in to. Se spomnim da sem nekje videla slikico pa ne vem kje.

Pa, po mojem tega nikjer ne prodajajo (na zalost).

battito animale



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #16 : 13 Julij 2010, 18:08:13
Smešna reč. Živim na vojkovi 77-pa vsakič vidim gafit za Jumbo trgovino-samo videla in našla je še pa nisem? So jo zaprli vmes? Vem, da je tam BUBA.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #17 : 29 Avgust 2010, 13:45:13
ja, če se ne motim ni jumbota več, je pa zdaj v istem prostoru buba.