Bernski planšarski pes [Berner Sennenhund,Bernese Mountain Dog]

Rinchy · 2423410

polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Danes so se moji in Runo odpravili na izlet proti obali...in spoznali so Runotovega bratca Mars-a (sedaj Perun-a). Imeli so se super, Runo je bil presenetljivo priden. Vsi so se obračali za njim in ga božali...

Prilagam tri slike, ker mi jih na moj-album noče prilimat  >:D >:(

(1.slika: spoznavanje bratcev/ 2.slika: bratec Perun/ 3.slika: radoveden Runo/)


:)


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Joj Polona, Runo je pa res že velik. Prav zares je pravi LEPOTEC!!!!! ;) ;) ;) ;) :P

LP
Helena


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Več naših fotk je v albumu, ki je napisan v podpisu :)

:)


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
še nekaj slik:

             

Lp,
Polona

:)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Ojla!

Včeraj je naš izlet v Mozirski Gaj odpadel. Je pa zato bil Taj v Šmarju, potem na obisku pri Boju, popoldne pa je šel pogledat Rino in skupaj sta šla na sprehod. Tako, da je na koncu izpadel prav lušten dan. Smo bili pa danes v Arboretumu Volčji Potok in je bilo zelo lepo. :) Slikice iz Arboretuma bodo kasneje, ker me trenutno nekaj heca moj album. ::)
Aja... včeraj je Taj spet zaplaval na kratko, ko sva bila na sprehodu z Nino in Rino. :) Z Nino sva mu vrgli palico v vodo in ni vedel, da je globoka voda, pa je veselo skočil za palico in se revež prvo potunkal potem pa hitro priplaval na plano in odplaval na kopno. :D


Taj v Šmarju...


Taj pri Boju...


Več slikic v albumu ---> Maj 2007



Taj z Rino na sprehodu...






Več slikic v albumu ---> Taj in Rina - 1.5.2007

 
Lp
Tina in Taj



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Polona - Runo je pa res že velik! :o Se prav lepo razvija... Slikice so tudi zelo lepe! 8)



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Tina hvala :)

Z Runom Taju pošiljava  :-*

Lp,
Polona

:)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Ojla!

Včeraj je naš izlet v Mozirski Gaj odpadel. Je pa zato bil Taj v Šmarju, potem na obisku pri Boju, popoldne pa je šel pogledat Rino in skupaj sta šla na sprehod. Tako, da je na koncu izpadel prav lušten dan. Smo bili pa danes v Arboretumu Volčji Potok in je bilo zelo lepo. :) Slikice iz Arboretuma bodo kasneje, ker me trenutno nekaj heca moj album ::)
Aja... včeraj je Taj spet zaplaval na kratko, ko sva bila na sprehodu z Nino in Rino. :) Z Nino sva mu vrgli palico v vodo in ni vedel, da je globoka voda, pa je veselo skočil za palico in se revež prvo potunkal potem pa hitro priplaval na plano in odplaval na kopno. :D


Taj v Šmarju...


Taj pri Boju...


Več slikic v albumu ---> Maj 2007



Taj z Rino na sprehodu...






Več slikic v albumu ---> Taj in Rina - 1.5.2007

 
Lp
Tina in Taj

NO! Tudi jaz se ne morem vpisati, če te tako heca...

Lp,Tjaša



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
NO! Tudi jaz se ne morem vpisati, če te tako heca...

Lp,Tjaša

Nekaj res nagaja, še vedno ne morem priti v svoj album... tam kjer vpišeš uporabniško ime in geslo in klikneš na prijavo, te potem vrže na prvotno stran... tako da bo treba počakati, mogoče kaj popravljajo. ??? ::)

PS: Sorry za off-topic. :-[ :)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
No kot sem že prej povedala smo bili danes v Arboretumu Volčji potok. Bilo je super, Taj je bil spet zelo priden in videli smo veliko lepih rožic. Seveda smo se tudi poslikali, vendar slikice niso izpadle tako, kot sem si želela, da bi, saj je slikal moj fant in bi veliko slik jaz naredila drugače, no, pa nič zato, bo pa drugič bolje. ;) Poleg vsega je pa Taj dobil še zastonj sladoled, mu ga je prodajalec sladoledov kar šenkal. :D







Več slikic v albumu ---> Taj - Arboretum Volčji potok - 2.5.2007


Aja... pa glede povodca, spet je na slikah, ker ga res nisem mogla odpenjat, ker je bilo zelo veliko ljudi.

Lp
Tina in Taj




Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Kok je Runo že velik  :o Na vsaki sliki je večji..

Tina, lepe slike. Ti bi mogla dobit tist program za slike, kjer povodec odstraniš, pa bi ble slike še lepše  ;)

Jutri dobimo Rondota v varstvo, tako da bo mela Rina spet enega, s katerim bo lahko lajala na sosedovega psa. Ker če je sama si ne upa  ;D


lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Tina, lepe slike. Ti bi mogla dobit tist program za slike, kjer povodec odstraniš, pa bi ble slike še lepše  ;)
Hvala. ;D Ja res bi si ga mogla nekje nabavit... a mogoče veš kateri program je to? :)


Jutri dobimo Rondota v varstvo, tako da bo mela Rina spet enega, s katerim bo lahko lajala na sosedovega psa. Ker če je sama si ne upa  ;D
O potem bo pa jutri veselo pri vas! :D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Jutri dobimo Rondota v varstvo, tako da bo mela Rina spet enega, s katerim bo lahko lajala na sosedovega psa. Ker če je sama si ne upa  ;D
Rondo Rino same lepe stvari uči. ;) sva se že zmenila glede njegovih rožic, pa sosedovega psa pa malo sem mu omenila NJEGOVE igrače. Prej ga je mami ogovarjala, če gre jutri k Rini je tko mahal z ritjo pa bruntal pa okoli avta skakal....tako, da pomoje že komaj čaka da vam začne kravžljat živčke. ;D


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Lepe slikce od vseh :D Moram pa reči, da je Aska spet srečala eno še ne enoletno psičko bernko, ki se mi zdi, da je Rini dokaj podobna. Drugič jo slikam, če jo le spet srečam in priložim tukaj slikce :)

Lp


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Nina hvala!

No včeraj tudi nas ni prijavilo v moj-album :-\

Lp,
Polona

:)


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Ojla punce!

Ste bile med prazniki tako zgovorne, da sem mogla kar 3 strani notri prinest. :o

Jaz sem bila na morju, Bakon pa je bil z mojimi na vikendu, na Krki. S fantom in njegovima dvema psoma smo se z avtodomom odpravili na Krk, v Baško. Bilo je kar nekaj ljudi, vendar tudi pol toliko ne, kot v sezoni. Bilo pa je več kužkov, kot v poletnem času.

Bak je pa še kar ubožček. Njegova rana (tisto od klopa) gre počasi nazaj, ampak še vedno je zelo, zelo grdo za videti.

lp, miša



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Miša, Baki je med tvojim potepanjem spoznal Ginny, pa seveda midve njega ;D Se ga je kar malo ustrašila, ko je tako velik. Jo je prišel pozdravit, potem pa je šibal nazaj v senčko, tako da sem ga komaj uspela malce počohati :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Miša, Baki je med tvojim potepanjem spoznal Ginny, pa seveda midve njega ;D Se ga je kar malo ustrašila, ko je tako velik. Jo je prišel pozdravit, potem pa je šibal nazaj v senčko, tako da sem ga komaj uspela malce počohati :D
Res?! Kje pa?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Na Krki ;D Sva z bratom odpeljala njegovo punco tja pa smo se srečali :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Pa mi niso nič povedali!
Čez dan je ponavadi on kar notri, pod mizo in pride ven pogledati le če kdo pride. Drugače je pa raje notri. Zunaj ga nervira mrčes, pa še Jukona se boji.  :D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Danes pa 2 leti praznuje moj Atos.  :-* :-* :-* Da bi bil še naprej tak, kot je, saj je zame najboljši  :) :-* :-*

Vse najboljše tudi Astorju in ostalim bratcem/sestricam!

Popoldne dobi tortico in upam, da bo kaj slik (sem jih že slišala, da ne pokažem nobene slike) :-[




Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Ja, Atos in Astor, vse najboljše :-* :-* :-*.

Lp


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Oj!

ATOS, ASTOR, VSE NAJ NAJ ENAKO SESTRICAM IZ TEGA LEGLA :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Lp,Tjaša



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Tudi iz naše strani prihajajo čestitke in vse najlepše želje Atosu in Astorju ob njunem rojstem dnevu. Vse najboljše!

lp



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Vse naj naj Atos in Astor in bratci in sestrice iz legla A!!!  :-* :-* :-*
Da bi še naprej uživala z vašimi lastniki in jim nagajala ;)

To vam želita Polona in Runo!

:)


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
O punce, smo pa zgodnje!  ;)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
ATOS IN ASTOR VSE NAJBOLJŠE ZA VAJIN 2. ROJSTNI DAN!

Bodita vedno vesela, zdrava, ubogajta svoji lastnici in naj bo vsak vajin dan poln zabave, sreče in novih doživetji! :-*


In čestitka samo za vaju...




Tina in Taj



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Vse najbolše za rojstni dan Astor in Athos - da bi bla čimbolj pridna pa ubogala lastnici :P :P :P

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
VSE NAJ NAJ Atosu in Astorju za 2. rojstni dan in da bi bila svojima lastnicama še naprej v veliko zadovoljstvo. :-* :-* :-*

HELENA in MOND


Gaby

  • *
    • Prispevkov: 101
    • Točke: 8
Atos in Astor vse naj naj,... ;D za 2. rojstni dan  :D in da bosta čim manj povzročala sivih las svojima lastnicama. :P :P
Še en koš  :-* :-* :-* :-*.

Lp, Gaby