Bernski planšarski pes [Berner Sennenhund,Bernese Mountain Dog]

Rinchy · 2422307

Štefko26

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Problem pr slikah je to, da je prej Ana v vecini slikala, jest pa fotoaparat ne nosem prevec kej prov rad sabo, tok da je vecino slik se z pijo in zenam,

Bo treba mal poslikat na novo,

l.p.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Štefko26 - dobrodošel! :)

Res je krasen tale tvoj Green... pa po kilaži in slikicah sodeč tudi zelooooo velik, pravzaprav ogromen. 8)
Pa se Miša (Baki) sekira, ker je njen Bak težek 59kg... proti Greenu to niti ni toliko...

Koliko pa ima Green plečne višine, glede na to da je toliko težak? :)

Na splošno pa super slikice in upam, da jih bo v prihodnje še več. ;)


Lp
Tina in Taj



Štefko26

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Štefko26 - dobrodošel! :)

Res je krasen tale tvoj Green... pa po kilaži in slikicah sodeč tudi zelooooo velik, pravzaprav ogromen. 8)
Pa se Miša (Baki) sekira, ker je njen Bak težek 59kg... proti Greenu to niti ni toliko...

Koliko pa ima Green plečne višine, glede na to da je toliko težak? :)

Na splošno pa super slikice in upam, da jih bo v prihodnje še več. ;)


Lp
Tina in Taj

Glede visine, ce se ne motim morem prevert da jo ima ker okol 81, k ma probleme da gre naravnost pod mizo, na terasi, vglavnem res je prevelik en dokaz je pa slikca spodaj, kje potem lahko spis?



Pa še najboljši kolega



uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Glede visine, ce se ne motim morem prevert da jo ima ker okol 81, k ma probleme da gre naravnost pod mizo, na terasi, vglavnem res je prevelik en dokaz je pa slikca spodaj, kje potem lahko spis?

Pozdravljen Štefko še z najine strani.

81 plečne višine :o? Kar ne morem verjet.

Lp


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
waw  :o :o :o
Ne moreš verjet...81 plečne...to bi pa rada vidla ;)

:)


belladiroma

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Hallo bernski zanesenjaki - a gremo na piknik od kluba naslednjo soboto, 2.6. na BOČ??



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Me prav veseli, da sem malo popestrila tale forum in ste se spet malo razživeli in razpisali, pa še nove prijatelje smo dobili  ;) ;D

Midva na bernski piknik ne greva, ker imam s službo ravno 2.6. izlet v Prekmurje  :( :( Pa drugič.

LP
Helena


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Aja, Polona glede plečne višine pa kar verjemi, jaz SEM GA VIDLA!!!

LP


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Glede visine, ce se ne motim morem prevert da jo ima ker okol 81, k ma probleme da gre naravnost pod mizo, na terasi, vglavnem res je prevelik en dokaz je pa slikca spodaj, kje potem lahko spis?

Jaz lahko rečem samo WAW! :o :o 8)


Belladiroma - Dobrodošel/la na forumu! :)
Za berni srečanje s Tajem še nisva čisto odločena ali bova šla ali ne.... bomo videli! ;)

Povej kaj o svojem berniju/bernki - koliko je stara, kaj ima rada, ima kakšne navade, razvade itd...
Pa slikice so tudi več kot dobrodošle! :)


Lp
Tina in Taj



Štefko26

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Hoj, druščina,

Vglavnem preverjeno, priznam zmotil sem se za 1cm, tako da teza bo pa znana ponovna cez cca 2 meseca, ker nasa tehnica in moj herbet ne preneseta teze kaze samo nicle.

jutri pa upam da mi mogoce uspe spraznit fotoaparat in pripeti kaksno novo slikco, glede kakersnih kol izletev sva midva vedno za - seveda za vikende, lahko vas pa mal spolnim ali obnovimo mogoce 2. izlet



prvi izlet mogoce predlog za 2 izlet ;D



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Štefko26 - jaz sem za, če bo le čas, kar pa po vsej verjetnosti bo! ;)



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Mi pridemo na piknik. Naj nas bo čimveč  :)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Mi tudi pridemo na piknik. Sicer ne bomo med prvimi, tako da nam pustite še kakšen čevapčič (obljubljajo razkošje z žara ::)).

Lp


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Evo jaz bom pa še malo bolj popestrila to danes zelo živahno in pestro temo o naših preljubih bernijih z novimi slikicami od Taja... :)






Upam, da so vam slikice všeč... :)

Več slikic lahko vidite v albumu -->Maj 2007


Drugače pa bova morala s Tajem začeti od jutri naprej pridno trenirati vse šolske vaje, saj imamo čez dober teden interni izpit v pasji šoli, se pravi naslednji ponedeljek... :)
Upam, da nama bo uspelo...


Lp
Tina in Taj



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Tina, prelepe fotke.  :o

Jezik pa vidim da je na vseh fotkah do tal..  :D



Ali je vašim bernijem kaj vroče? Naš Medo je je večino dneva v hladni garaži, ker mu drugače ful vroče.

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Uf Majchy nas ma skoz do tal jezik... :D ful mu je vroče in je najraje v predsobi na ploščicah... saj je tam najhladneje. :)

Bo treba pa počasi dati ven Tajev bazenček, da se bo v teh vročih dneh lahko hladil v njem. 8)



uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Naši Doti je bil še sprehod po osmi uri zvečer povsem odveč. V tej vročini je očitno nič ne moti, če cel dan preleži na ploščicah.

Lp


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Hehe, pri nas čez dan samo po vrtu skače, na sprehod pa gre samo zvečer.  :) Pa še to ima jezik do tal.
Ravno obratno je pa pri Živi. Ona je pa čez tudi čez dan čisto naspidirana.  ::)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Mi na piknik ne pridemo, imam preveč izpitov za tem vikendom.  :(
Drugače pa tudi pri nas vročina terja svoj davek -> beri poležavanje v senci. ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Taj lepe slikce in veliko uspeha na prihajajočem se internem izpitu v pasji  šoli :)


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Joj, scythe, škoda, da vama nikoli ne uspe prit na klubsko srečanje  :-\ :-\ Pa saj imaš potem še nedeljo  :P

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Joj, scythe, škoda, da vama nikoli ne uspe prit na klubsko srečanje  :-\ :-\
Ja, včasih se resno vprašam, če se kakšna usoda igra z mano....  >:( Čisto vedno so takšni datumi, da ne morem.  :'(

Citiraj
Pa saj imaš potem še nedeljo  :P
Če bi imela tisti teden samo 1 izpit, bi še šlo.  :) Tako imam pa 3  :-\ in bi rada med absolventom imela mir s temi starimi izpiti, ker me jeseni čaka nov študij.  ::)


Lp,
M


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
O, se pa dogaja, na "naši" temi!  :o

Lepo pozdravljam oba nova na tej temi!

Meni je pa teden že kar malo dolgčas. Baka imata starša na vikendu. Sem bila najprej kar vesela, da bom imela čas po cel dan, ker pišem diplomo. Če je pa Bak doma, sva pa kar naprej na terenu. Pa mi ful manjkajo sprehodi! Danes zvečer pride in ga že komaj čakam.

Po vsej verjetnosti se vidimo na pikniku!

lp, miša



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Vidim, da piše pri rojstnih dnevih, da ima danes rojstni dan Marc, vendar ker je ob imenu številka 4, predvidevam, da ima rojstni dan Eros.
Tako da...


Vse najboljše Eros - bodi vedno zdrav, vesel in ubogaj svoje lastnike...

 
Tina in Taj



Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Tudi iz naše strani Čestitke za Erosa!

Miša & Bakon



Štefko26

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Dann,

Bi lahko kdo dal link če še ni prepozno za piknik?



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Štefko26 - na klubski strani nisem zasledila, da bi kar koli pisalo o izletu... smo pa po pošti na dom dobili vabilo...

In sicer da bo spomladanski klubski piknik v soboto 2.junija od 11.ure dalje pri planinski koči Velikonočnica na Boču.
Prijave moramo oddati do 28. maja na tel.št. 041/631-616 (Mojca) ali 041/467-721 (Dragica)...

Tako, da lahko pokličeš Mojco in povprašaš kar te zanima oziroma se prijaviš. ;)



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Če me spomin ne vara, je Eros letos (ali pa bo še) dopolnil komaj 2 leti. ;) Tako, da ima rojstni dan, kar marc osebno ;) Samo očitno ni hotel izdati letnice in se tako pretvarja za štiriletnika.  :P

Vse najboljše Marc ;) Pa veliko uživancij z Erosom. :)


Lp,
M


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
A tako! :o :D :D

No potem pa... Vse najboljše Marc! :)



Štefko26

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Štefko26 - na klubski strani nisem zasledila, da bi kar koli pisalo o izletu... smo pa po pošti na dom dobili vabilo...

In sicer da bo spomladanski klubski piknik v soboto 2.junija od 11.ure dalje pri planinski koči Velikonočnica na Boču.
Prijave moramo oddati do 28. maja na tel.št. 041/631-616 (Mojca) ali 041/467-721 (Dragica)...

Tako, da lahko pokličeš Mojco in povprašaš kar te zanima oziroma se prijaviš. ;)

Hvala Taj,

Ce bo vse po planu se vidimo,

L.p.