Email

Zorek · 2941

Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
: 11 Marec 2008, 16:54:38
Hay,
jaz sem ugotovila, da email večkrat ne pošlje sporočil v tujino. Ker jaz želim kontaktirati vzreditelje v tujino in imam težave, da mi nekaterih sporočil sploh ne pošlje. Napiše mi, da mi jih pošlje, vendar mi jih ne. Pa me zanima, kaj je najbolje uporabljati za pošiljanje sporočil v tujino? Je to gmail, hotmail ali pa kateri drugi?
Hvala vnaprej za odgovore.
lp,
Anja


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1 : 11 Marec 2008, 17:52:03
Kako pa veš, da ti jih ne pošlje?



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 11 Marec 2008, 17:53:38
Oj!
Meni je Gmail super :) Poslal mi je še kamorkoli smo pošiljali(sicer samo avstrij in hrvaška) pa še veliko prostora ima :)
Lp, Tjaša



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 11 Marec 2008, 19:39:31
Hay,
Kako pa veš, da ti jih ne pošlje?
včasih pošlje, včasih ne. Sem pisala 2x Liza's Border v Avstrijo. 1. ni poslalo in sem tudi napisala v 2. sporočilu, da ne vem kaj je bilo narobe, da nisem dobila odgovora in mi je Elisabeth potem odpisala, da niti ni dobila emaila. Potem sem ji poslala še 3 odgovore, ni bilo nič odgovora, pošljem še Blessed Borders email na Madžarsko in ni bilo odgovora. Pa grem pogledat v Sent mail in vidim, da je razlika v Sprejeto in Ustvarjeno. Pri tistih, ki niso bili poslani je Sprejeto prej, pri tistih, ki pa so bili poslani pa je Ustvarjeno prej.
Meni je Gmail super :) Poslal mi je še kamorkoli smo pošiljali(sicer samo avstrij in hrvaška) pa še veliko prostora ima :)
Bom sprobala še z Gmailom. Saj jaz gledam trenutno samo psarne iz sosednjih držav. Dlje trenutno nimam namena iti po psa.
lp,
Anja


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 11 Marec 2008, 19:45:14
Z email.si so pogosto kakšni problemi, priporočam uporabo gmail-a ;)

Lp nina



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 11 Marec 2008, 20:17:17
Hay,
ja sem ugotovila, da so pogosto problemi z emailom in ne samo z pošiljanjem sporočil. Bom potem res preklopila na gmail.
lp,
Anja


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #6 : 12 Marec 2008, 14:25:27
Jaz sicer uporabljam yahoo, sem pa imela tudi gmail in je pošiljal brez težav. :)



Chanel.

  • *
    • Prispevkov: 687
    • Točke: 3
  • Hovawarti ex Horto Albo
Odgovori #7 : 12 Marec 2008, 14:45:14
Jaz tudi uporabljam gmail in mi je super. :)