..MoJ bOrDeRčEk MaX...

Nincy29 · 36521

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #60 : 18 Marec 2008, 18:48:30
So stalni člani na naših tekmah.  :D Bolj kot na videz jih pa ne poznam.  :-\ Samo sem videla psico s pobritim hrbtom obakrat v Prestranku pa me je zanimalo, kaj je bilo.  :'(


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #61 : 18 Marec 2008, 19:06:28
jah nevem zakaj ste sploh začeli me tako napadat ane!!


Polna luna bo.  ;)  ::)

Kristinca & Florinca


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #62 : 18 Marec 2008, 19:13:15
Saj vas razumem da tega ne podpiraste in ubistvu tut jaz vem kaj pomeni rodovniški pes in 1x v prihodnosti vem da bom imela rodovniškega BC-ja,ampak zdaj imam maxa in ga mam nadvse rada. sam zelo mi je zatežilo ker ste se tako name spravle namesto da bi sam lepo rekle..oz saj to že vse vem. in ne podpiram štepanje bordrejev itd. res ne..

S tem, ko si kupila nerodovniškega psa avtomatično podpiraš štepanje.  :-\  Zdaj je kar je. Imej ga rada še naprej. Upam pa, da bo zdrav in ne boš rabila gore denarja dat za veterinarja in se šele tako naučila, da je lahko nerodovniški bistevno dražji od rodovniškega - kar so mnoge od forumašic žal dale skozi.  ;)  Jap punce so občutljive v tej temi in jaz jim dam prav, jaz bi tudi vsakega šteparja nerodovniških psov s kupi izgovorov, zakaj mladički nimajo rodovnika, zbrcala.  >:(  Posledično tudi kupce, ker povpraševanje ustvarja ponudbo. Dokler bo povpraševanje, bo tudi ponudba. Tokrat si bila na tapeti ti, drugič bo kdo drug.


Kristinca & Florinca


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #63 : 18 Marec 2008, 19:15:48
...Posledično tudi kupce, ker povpraševanje ustvarja ponudbo. Dokler bo povpraševanje, bo tudi ponudba. Tokrat si bila na tapeti ti, drugič bo kdo drug.

Florinca, a ti mogoče ekonomijo študiraš?  :D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #64 : 18 Marec 2008, 19:30:22
Florinca, a ti mogoče ekonomijo študiraš?  :D

Hehehehehe, ne.  :D  Zveni pa že tako, a ne?  Pa hvala za kompliment, ampak nisem več tako mlada.

Kristinca & Florinca


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 18 Marec 2008, 20:30:36
So stalni člani na naših tekmah.  :D Bolj kot na videz jih pa ne poznam.  :-\ Samo sem videla psico s pobritim hrbtom obakrat v Prestranku pa me je zanimalo, kaj je bilo.  :'(

ja kar sem do zdaj znjimi govorila so zelo prijazni. a morda veš kako se psički kličeta,ker jaz sem čist pozabila..  ;D



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 18 Marec 2008, 20:33:47
Upam pa, da bo zdrav in ne boš rabila gore denarja dat za veterinarja in se šele tako naučila, da je lahko nerodovniški bistevno dražji od rodovniškega - kar so mnoge od forumašic žal dale skozi. 


Jaz pa imam lih obratno izkušnjo. AM-ja ko smo meli je bil rodovniški iz vrhunskega legla..in smo ga imeli skos pri veterinarji..za njega smo res zapravili velike vsote denarja. In tudi preostali am-ju v tistem leglu so imeli velike probleme..nekateri so tudi zelo zgodaj umrli.



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 18 Marec 2008, 20:34:45
Florinca, a ti mogoče ekonomijo študiraš?  :D
Hahaha...ta je bila pa dobra :D :D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #68 : 18 Marec 2008, 20:36:21
Tudi mene zanimata imeni staršev (rodovniški)?? Mislim, da je že petrca napisala tole vprašanje, pa odgovora še nisem zasledila.

Mi je pa nadvse zanimivo, kako se vsem lastnikom "nerodovniških" psov zdi popolnoma vse napadanje ::)



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 18 Marec 2008, 20:39:47
Tudi mene zanimata imeni staršev (rodovniški)?? Mislim, da je že petrca napisala tole vprašanje, pa odgovora še nisem zasledila.

Mi je pa nadvse zanimivo, kako se vsem lastnikom "nerodovniških" psov zdi popolnoma vse napadanje ::)

Glede imen..nevem jih..z lastnikom pa sem se nazadnje 1 mesec nazaj slišala.



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 18 Marec 2008, 20:40:38
In veš zakaj se mi zdi napadanje..zato ker namesto da bi rekle sam lepo pač da ne podpiraste tega lepo nap!"%ite osebek..zato..



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #71 : 18 Marec 2008, 20:46:42
Punce te ne napadajo ampak ti pač povejo kaj si o tem mislijo in sama se strinjam z njimi, čeprav imam doma t. i. 'čistokrvnega psa brez rodovnika'. Pa je kljub temu mešanček, čeprav sta starša rodovniška. ;)  Mladički rodovnika niso mogli dobiti, ker starša nista dobila vzrejnega, zaradi kakšne napake, ker nista po standartu ali pa ga nista šla delat.
In ker nimaš nobenih podatkov o Maxovih prednikih ne moreš trditi da je border.
Kuža je luškan, ni kaj. :-* Želim ti veliko veselja z njim ne glede na to ali je pasemski ali ne. :)

Upam da tega nisi vzela kot napad...



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 18 Marec 2008, 20:52:42
Punce te ne napadajo ampak ti pač povejo kaj si o tem mislijo in sama se strinjam z njimi, čeprav imam doma t. i. 'čistokrvnega psa brez rodovnika'. Pa je kljub temu mešanček, čeprav sta starša rodovniška. ;)  Mladički rodovnika niso mogli dobiti, ker starša nista dobila vzrejnega, zaradi kakšne napake, ker nista po standartu ali pa ga nista šla delat.
In ker nimaš nobenih podatkov o Maxovih prednikih ne moreš trditi da je border.
Kuža je luškan, ni kaj. :-* Želim ti veliko veselja z njim ne glede na to ali je pasemski ali ne. :)

Upam da tega nisi vzela kot napad...
Evo to je zame lepo pisanja..ostalo pa napadanje..pač rodovnike sem videla ane ker sem jih hotela videt in mi jih je pokazal sam nisem pa si napisala rodovniških imen..to je bila moja napaka,tudi slikala jih nisem..namreč hotela sem jih sam pogledat in ko sem jih videla sem si ga zaželela in še fant je bil za to da ga takoj uzamemo in smo ga..in jaz ostala brez slikic zaradi sile..upam da bova u prihodnosti še kaj do celja šla pa bova šla na en obisk..



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #73 : 18 Marec 2008, 21:06:01
Nincy29, ne glede na to, da vam je kazal rodovnike tam, obstaja možnost, da rodovnika sploh ne bi pripadala psu in psici, ki ju ima doma. Na žalost nimaš zagotovila, da sta starša dejansko ta, ki ju je on tebi predstavil kot starša.  :-\  To se je zgodilo eni moji kolegici, ko je kupovala psa - je kupila nerodovniškega mladička, starša so ji pokazali, potem je pa pes zrasel v čisto nekaj drugega kot bi moral.  :-\ Danes moraš biti že pri nakupu rodovniškega mladička izredno previden... Meni se nekako tepe z razumom, da daš recimo 400€ za psa, za katerega ne veš, kdo so starši. Grem v takem primeru raje v zavetišče.  :)


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 18 Marec 2008, 21:09:30
Še nekaj slikic ki sem jih ravnokar gor dala...





Tle je pa še link kako se je max na zajčke spravljav čisto na začetku..

http://www.youtube.com/watch?v=5GxfYyHWDEs



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #75 : 18 Marec 2008, 21:12:45
Ful je lep.

LP Anja
Naj album


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 18 Marec 2008, 21:13:55
Nincy29, ne glede na to, da vam je kazal rodovnike tam, obstaja možnost, da rodovnika sploh ne bi pripadala psu in psici, ki ju ima doma. Na žalost nimaš zagotovila, da sta starša dejansko ta, ki ju je on tebi predstavil kot starša.  :-\  To se je zgodilo eni moji kolegici, ko je kupovala psa - je kupila nerodovniškega mladička, starša so ji pokazali, potem je pa pes zrasel v čisto nekaj drugega kot bi moral.  :-\ Danes moraš biti že pri nakupu rodovniškega mladička izredno previden... Meni se nekako tepe z razumom, da daš recimo 400€ za psa, za katerega ne veš, kdo so starši. Grem v takem primeru raje v zavetišče.  :)

Ja to imaš prav je..sam ok kar je je..maxa imam rada in mi pomeni vse.nebi ga zamenjala za nobenega rodovniškega psa!
ja res moraš bit izredno previden..se strinjam..vedeli bomo v kaj bo max zrastel ane :)..sam za 1x mislim da ima značilnosti borderja..
in prosila bi vas če lahko zdej s tem rodovnikom zaklučimo..?? ;)



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 18 Marec 2008, 21:14:19



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #78 : 18 Marec 2008, 21:22:21
Res je luštkan :)


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 18 Marec 2008, 21:26:02
Res je luštkan :)
hihi da bi meli kdo tko govoril(kakšn fantič) :P :P :P :P...joke joke... :D :D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #80 : 18 Marec 2008, 21:28:34
hihi da bi meli kdo tko govoril(kakšn fantič) :P :P :P :P...joke joke... :D :D
He he :P :P Na filmčku je prav posrečen  ;D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #81 : 18 Marec 2008, 21:31:04
maxa imam rada in mi pomeni vse. nebi ga zamenjala za nobenega rodovniškega psa!

Če bi rekla, da bi ga, bi te šele napadli...  :P ;)


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 18 Marec 2008, 21:36:05
He he :P :P Na filmčku je prav posrečen  ;D
jetko?sam na filmčku ni posneto kako se je mislu on z njimi igrat..na žalost nisem posnela..



Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 18 Marec 2008, 21:36:53
Če bi rekla, da bi ga, bi te šele napadli...  :P ;)

Haha ta je pa dobro..
Aja...v prestranku sva celo po telefonu govorile ko si mi pot pravla :P :P :P...



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #84 : 18 Marec 2008, 21:38:22
Se strinjam 5rca ;)  8).
Sicer pa je res zlat na teh slikcah (je v skladu z modo s svojimi pikastimi nogavičkami  :P ). Na videu me pa prav na mojo žverino spominja kako je ona reagirala ko je prvič šla pokukat k zajcem . Ceu žur  :P  8)  :D

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #85 : 18 Marec 2008, 21:43:52
Iii kok je luštkan  :-* , pa kere fletne pikce ma na tačkah  :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #86 : 18 Marec 2008, 21:55:28
Haha ta je pa dobro..
Aja...v prestranku sva celo po telefonu govorile ko si mi pot pravla :P :P :P...

 :D :D :D Saj reeeeees... :) Hihihi Sem vedela, da sem božala Maxa pa se nisem točno mogla spomnit kdaj.  :-[ ;D :D Mislim, da sem tudi vprašala, od kod je pa si mi povedala, da je nerodovniški.  :) Joj, moj spomin kot švicarski sir.  :D :D


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #87 : 18 Marec 2008, 21:58:20
:D :D :D Saj reeeeees... :) Hihihi Sem vedela, da sem božala Maxa pa se nisem točno mogla spomnit kdaj.  :-[ ;D :D Mislim, da sem tudi vprašala, od kod je pa si mi povedala, da je nerodovniški.  :) Joj, moj spomin kot švicarski sir.  :D :D
ja točno tko je blo..in pol sem hotela jaz tvojo veni pobožat,sam veni se je odločla da ji nisem zanimiva in je šla dalje :(...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #88 : 18 Marec 2008, 22:00:13
Hihihi... Ko so ovire, ni nič drugega zanimivo, tako da ji ne zamerit.  :) :)


Nincy29

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 18 Marec 2008, 22:02:46
Hihihi... Ko so ovire, ni nič drugega zanimivo, tako da ji ne zamerit.  :) :)

Če se bo naslednjič pustila počohat je upravičeno :P :P :P...